Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2010., 18:19   #41
Quote:
Livija kaže: Pogledaj post
pila sam kavu od Nactive 14 dana nisam izgubila niti grama, sada sam odlučila još jednom probat i kupila pakiranje od 20 komada od Vanessa-Vesna ( cijena ista kao i kod kave za 14 dana-250kn) i već u prvih tjedan dana izgubila 2kg.
To nije istina, cijena u Nactive za pakiranje od 14komada je 197Kn a za pakiranje od 20komada je 250Kn.

Evo i link >
http://www.zelena-kava.net/hr/proizv...lena-kava.html

A što se tiče vanesse oni stalno nešto prepakiravaju. Koriste tuđi marketing i prepisuju sadržaj i prepakiravaju.

Evo link za originalnu tvrtku ALLSVELTE PTY LTD sa izvodom iz sudskog registra Australije i isto tako link na ALLSVELTE GLOBAL TRADING PTY LTD koja kupuje kavu nepoznatog podrijetla i kopira ambalažu od pravog proizvođača.

1. ALLSVELTE PTY LTD originalna tvrtka koja se bavi proizvodnjom zelene kave
http://www2.search.asic.gov.au/cgi-b...=ACN&srchsrc=1
2. ALLSVELTE GLOBAL TRADING PTY LTD tvrtka koja ne proizvodi ništa i koja koristi neovlašteno ambalažu i upakirava tko zna što.
http://www2.search.asic.gov.au/cgi-b...=ACN&srchsrc=1

Tvrtka koja neovlašteno kopira ALLSVELTE original zove se ALLSVELTE GLOBAL TRADING PTY LTD, prodaje kavu pod imenom ALL-SVELTE i u Hrvatskoj distribuira preko tvrtke VANESSA VESNA D.O.O.

Od originala se razlikuju po crtici koju su ubacili između ALL i SVELTE(ALL-SVELTE).
Originalni naziv glasi ALLSVELTE.

Zadnje uređivanje AnaT : 15.04.2010. at 18:27.
AnaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 12:30   #42
moje iskustvo

Počela sam uzimati zelenu kavu od vanesse...
Okus-soja capucino..podnošljiv..
popijem jednu šalicu ujutro i više nemam potrebu za kavom cijeli dan (inače pila do tri šalice)..
Čak mi i cigareta ne odgovara..
Apetit smanjen,neka hrana mi se gadi...počnem jesti i brzo mi je dosta..
A sad nuspojave-mučnina,kontantna excitiranost,unutarnji nemir,suhoća usta,glavobolja,nesanica,slabost..
Napominjem da ne gladujem..
Treći dan migrena za krepat...
takve nuspojave nisam imala ni od zabranjenog Reductila..
Od 4 vrećice nisam ni mogla ništa smršaviti..
Sad mi se čini da je najbolje odustati...puna sam energije ali mi smeta stalna napetost...
ima li netko slična iskustva
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 12:33   #43
Nekako mi se čini da ova tema više ide na mršavljenje pa molim moderatore ako je moguće premjestiti je na neku takvu temu...
Sad je vrijeme za skidat kile pa mislim da će tamo tema opet oživjeti..
naročito ako ima onih sa iskustvom uzimanja!
Hvala!!
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 14:42   #44
Pozdrav supatnicama.
Evo ja imam nekog iskustva.
Nakon rođenja dvoje dječice, odlučila sam se i ja dovesti u red. Imala sam 10 kg viška koje su se zacementirale, istini za volju nisam se baš pretrgla da ih skinem.
Pila sam zelenu kavu Leptin 800 i nakon 2 mjeseca brojim 8 kg manje , još malo pa sam na cilju, al sad se rezultati dobro vide.
Ulazim u sve predtrudničke hlače, koje sam već mislila podijeliti.
Stvarno djeluje. Okus je slađeg cappucina pa je ja malo pojačam s nescaffeom i popijem ujutro, razliku od običnog nesa gotovo ni ne osjetim.

Dosta sam žedna i pijem preko 2 l vode dnevno, za razliku od prije kad se nisam ni sjetila piti, što samo po sebi zavarava glad i dobro djeluje na organizam.
Apetit mi je slabiji, jedem manje porcije, a slatkiši mi više nisu bolna točka.
Ranije bih si dala oduška kad djeca zaspu, a otkad pijem kavu mi uopće nije bad ne večerati.
Jedno s drugim, rezultati su tu, kavu ne pijem već tri tjedna a vaga stoji na istom .

Meni je definitivno pomogla, a za neko vrijeme mislim da ću ponoviti iskustvo da skinem još 2 kg kako bih došla na svoju srednjoškolsku težinu.

Kavu sam naručila preko frendice i to za 150 kn kutija. ( U ljekarni je 250).
Ako nekog zanima mogu poslati mail na koji se kava može naručiti.

Nadam se da ovo iskustvo može nekome biti od koristi.
ana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 15:06   #45
Quote:
ana7 kaže: Pogledaj post
Pozdrav supatnicama.
Evo ja imam nekog iskustva.
Nakon rođenja dvoje dječice, odlučila sam se i ja dovesti u red. Imala sam 10 kg viška koje su se zacementirale, istini za volju nisam se baš pretrgla da ih skinem.
Pila sam zelenu kavu Leptin 800 i nakon 2 mjeseca brojim 8 kg manje , još malo pa sam na cilju, al sad se rezultati dobro vide.
Ulazim u sve predtrudničke hlače, koje sam već mislila podijeliti.
Stvarno djeluje. Okus je slađeg cappucina pa je ja malo pojačam s nescaffeom i popijem ujutro, razliku od običnog nesa gotovo ni ne osjetim.

Dosta sam žedna i pijem preko 2 l vode dnevno, za razliku od prije kad se nisam ni sjetila piti, što samo po sebi zavarava glad i dobro djeluje na organizam.
Apetit mi je slabiji, jedem manje porcije, a slatkiši mi više nisu bolna točka.
Ranije bih si dala oduška kad djeca zaspu, a otkad pijem kavu mi uopće nije bad ne večerati.
Jedno s drugim, rezultati su tu, kavu ne pijem već tri tjedna a vaga stoji na istom .

Meni je definitivno pomogla, a za neko vrijeme mislim da ću ponoviti iskustvo da skinem još 2 kg kako bih došla na svoju srednjoškolsku težinu.

Kavu sam naručila preko frendice i to za 150 kn kutija. ( U ljekarni je 250).
Ako nekog zanima mogu poslati mail na koji se kava može naručiti.

Nadam se da ovo iskustvo može nekome biti od koristi.
Znači ima kupiti u apoteki, moja je poznanica jako zadovoljna sa tom zelenom kavom (ima ih više na tržištu) ali je rekla da samo preko distributera! A u kojoj apoteki ima te vrste zelene kave?
senjorita mamita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 14:13   #46
Quote:
senjorita mamita kaže: Pogledaj post
Znači ima kupiti u apoteki, moja je poznanica jako zadovoljna sa tom zelenom kavom (ima ih više na tržištu) ali je rekla da samo preko distributera! A u kojoj apoteki ima te vrste zelene kave?
Ja sam krivo napisala, može se naručiti preko distributera, za ljekarnu ti nisam sigurna, tko to drži.


SJEC!

Objavljivanje privatnih podataka nije dopušteno, također reklamiranje. Šaljite si poruke preko PM.
Novi sam na podforumu pa ne želim odmah pucat kartone, štovani zdravljaci molio bih da se nastojite držati pravila
Hvala vam

LP

Grogo

Zadnje uređivanje grogo bolger : 04.05.2010. at 14:29.
ana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 14:14   #47
Primljeno na znanje, previše sam se raspisala, sorry.
Senjorita mamita poslat cu ti pp.
ana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 19:33   #48
re

Kupila sam neku Australsku u AM u apoteki u prizemlju. Pa ajd da vidimo što će biti!
senjorita mamita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 18:26   #49
Ja pijem neke tabetice s zelenom kavom od Dietpharma. Ima li netko tko je to probao?
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 18:50   #50
Quote:
brar kaže: Pogledaj post
Ja pijem neke tabetice s zelenom kavom od Dietpharma. Ima li netko tko je to probao?
Ja pijem te tablete(predpostavljam da mislis na espresso green) od kraja 2. mjeseca,i do sad sam izgubila 13 kg. Ali,naravno da nije to samo zbog tableta,povecala sam tjelesnu aktivnost,i promijenila prehranu.Planiram izgubiti jos oko desetak kilograma,i to je to
ShadyLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 10:09   #51
Evo moram podijeliti svoje zadovoljstvo, 10 kg je iza mene.
Vratila sam se na svoju predtrudničku težinu i u svoje stare trapke.
Istina uz kavu sam uspjela promijeniti i svoje navike; ne večerati ili manje večerati i piti dosta vode i rezultati su tu. No, nisam rob tome i u društvu, fešti i sl se ne odričem ni kolača ni večere.
ana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 11:08   #52
Evo ja 4. dan pijem ALL-SVELTE zelenu kavu i jako sa zadovoljna.
Apetit mi se skroz ugasio (a u pms-u sam, što kod mene svaki mjesec znači obilje slatkog i hrane!!), imam puno više energije što je uz trogodišnje dijete jako jako dobro i sve u svemu dijetu izdržavam vrlo lako!
Nisam na nekoj posebnoj dijeti jer sam shvatila da niti jedna dijeta ili nedaobog gladovanje ne mogu tijelu napraviti ono što može reducirana raznovrsna prehrana, povećani unos tekućine i tjelesna aktivnost.
E pa sad ako sam u krivu ispravite me, ali ja se jako jako dugo nisam osjećala ovako dobro.
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 17:03   #53
Pozdrav svima,
Ja bi kupila zelenu kavu za mršavljenje ,pa molim sve koje znaju neke informacije o tome!
Koliko košta? naime, čula sam da ima 2 vrste te zelene kave, koju da kupim?
I ono najviše, jel išta pomaže? hvala unaprijed
Pamella_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 17:19   #54
Quote:
Pamella_19 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Ja bi kupila zelenu kavu za mršavljenje ,pa molim sve koje znaju neke informacije o tome!
Koliko košta? naime, čula sam da ima 2 vrste te zelene kave, koju da kupim?
I ono najviše, jel išta pomaže? hvala unaprijed
za koje dvi si čula, u mom slučaju pomaže.....
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 17:25   #55
Quote:
tiburon kaže: Pogledaj post
za koje dvi si čula, u mom slučaju pomaže.....

Sad sam malo zujala po netu, i vidla sam da ih još više postoji?
Neka Leptin.....
A koju ti koristiš? i kako si zadovoljna? koliko košta?
Pamella_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 17:41   #56
Imala sam Leptin 800, orginal i dala je zadovoljavajuće rezultate, sad imam ALL-SVETLE, nisam je još počela piti imam malu pauzu....guštan malo u jelu i piću, nadam se da će i ona dati zadovoljavajuće rezultate.
Cijena...ALL- SVETLE je najjeftinija šta se može naći 250,00 KN, a za Leptin 800 ne znam kakve su cijena sad.....
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 18:28   #57
Quote:
tiburon kaže: Pogledaj post
Imala sam Leptin 800, orginal i dala je zadovoljavajuće rezultate, sad imam ALL-SVETLE, nisam je još počela piti imam malu pauzu....guštan malo u jelu i piću, nadam se da će i ona dati zadovoljavajuće rezultate.
Cijena...ALL- SVETLE je najjeftinija šta se može naći 250,00 KN, a za Leptin 800 ne znam kakve su cijena sad.....

Ok, samo mi reci još, kako si ti pila? U jutro prije doručka, tokom dana ili kako?
Pamella_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 18:33   #58
ujutro prije doručka....onako kad ustaneš......
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 18:57   #59
Quote:
tiburon kaže: Pogledaj post
ujutro prije doručka....onako kad ustaneš......
Znaći meni bi to bilo oko 6h ujutro, kad se dignem..s tim da mi je doručak tek oko 10h
Daj mi samo još reci jesi zadovoljna? Kakve je rezultate tebi donjela ta kava?
Pamella_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 19:15   #60
da, zadovoljan sam, rezultati vidljivi i osjetljivi....
ti vidi kad ti odgovara piti ja bi je pila nekad u 9, nekad u 8, a nekad u 10 sati.....vidit ćeš sama, kako ti odgovara
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.