Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2012., 20:27   #581
Quote:
švaler kaže: Pogledaj post
mislim da će u svakom slučaju imati manju zaradu, sa R-rated nema nikakve šanse protiv TDKR-a. ja se još nadam da neće PG-13 u kina, nekako mi ne ide Alien universe i PG-13 skupa iako kužim logiku studija koji je dao 150 milijuna za film, pa se želi osigurati od flopa.
Ne pase nikome PG-13 u Alien universu, no ne znam, valjda ce ga poslat u kina u toj verziji iz razloga jer se mnogi filmovi (ako ne i vecina) danas i prikazuje tako. Pretpostavljam.

A da posalju u R-rated, opet bi bilo fanova koji bi ga gledali u ''prirodnoj'' verziji, kao sta bi bilo i najbolje i samim time bi se pokrio budjet snimanja.
A siguran sam da bi njegova zarada bila veca kao R-rated u kinima nego PG-13, jer bi tako i najstarijim fanovima odgovaralo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 20:35   #582
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Slabo kopcas... Ja sam govorio o tome kako je on i bez te sve silne danasnje tehnologije prije 30g uspjevao snimiti film koji je moze se reci ostavljao bez daha. I na to nadodao da ako mu je to jos onda uspjevalo da moze i opet s ovim filmom koji je poveznica na navedeni uspjesni Alien, a kad se tome priroda i danas sve vise popularna 3D tehnologija onda mu to moze jedino podebljati uspjehe. Kritike mu mogu najvise davati oni koji ne vole 3D.

Eh Civica
Opet ti o tehnologiji. Pa to je nevažno danas jebenti kad je svima prisutna. Sve gledaš kroz prizmu tehnologije Transformer's fanu Da, ima tehnologiju pri ruci al to mu neće toliko pomoć a bome ni to što je povezan sa Alienom ako na kraju film bude dosadan ka kurac. Što se iskreno nadan da neće bit jer i ja želin još nastavaka i priča u vezi Aliena i Space Jockeya.
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 20:36   #583
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
A siguran sam da bi njegova zarada bila veca kao R-rated u kinima nego PG-13, jer bi tako i najstarijim fanovima odgovaralo.
nema šanse.
__________________
No more half measures.
švaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 21:30   #584
Ma kakovi PG-13, neka me se čuvaju ovi iz FOX-a ako će biti išta manje od R-rated .
Oću Alien: Osmi Putnik style filma, oću the real deal, a ne film za djecu .
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Zbilja su u dlaku pogodili ''uniformu'' pretpotavljam da im je bio i cilj napraviti identicnu robu za androida.
Da baš djeluje ovak friendly u toj diktatorskoj odjeći .
Već ga vidim u ulozi najbližeg savjetnika Kim Jong Ila IV u budučnosti .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 14:28   #585
Idemo dalje. Za ljubitelje 3D-a: Prometheus - Trailer 3D - Bande Annonce 3D (stéréoscopique) VO
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 17:49   #586
Ima li još koji viral video osim Weylanda i Davida?

Sent from my HTC Rhyme S510b using Tapatalk 2
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 17:55   #587
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Ima li još koji viral video osim Weylanda i Davida?

Sent from my HTC Rhyme S510b using Tapatalk 2
http://www.forbes.com/sites/dorothyp...es-very-right/

samo 2 zasad
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 18:03   #588
Isprike na malom čekanju, pročistio sam smeće i udijelio par kartona. Sljedeći put kad netko počne potezati Nolana i Batmana i fanboyse bit će puno gore. Uz to imaju svoju temu. Tako da... nastavite u vedrom tonu.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 20:13   #589
Mislim da ova slika nije bila pre:

_klik na sliku za uvecanje/prikaz u punoj rezoluciji

U pocetku mi se mije puno svidjao ovaj "alien-mobil" ali pocinje da mi se svidja sve vise.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 23:33   #590
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Isprike na malom čekanju, pročistio sam smeće i udijelio par kartona. Sljedeći put kad netko počne potezati Nolana i Batmana i fanboyse bit će puno gore. Uz to imaju svoju temu. Tako da... nastavite u vedrom tonu.
Ne znam kaj si čekao toliko dugo sa opomenama. Pa fakat su zaspamali cijeli topic sa svojim uspoređivanjima.
Hvala ti kaj napokon možemo normalno nastaviti pisati o ovom filmu.
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 01:10   #591
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Isprike na malom čekanju, pročistio sam smeće i udijelio par kartona. Sljedeći put kad netko počne potezati Nolana i Batmana i fanboyse bit će puno gore. Uz to imaju svoju temu. Tako da... nastavite u vedrom tonu.
God bless ya man .
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
A kak bi se ovo trebalo gledati s nekakvim naočalama za 3D il kaj .
Sve više nešto nailazim na te neke 3D videiće trailera pa rekoh da napokon vidim i kak to izgleda.
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
U pocetku mi se mije puno svidjao ovaj "alien-mobil" ali pocinje da mi se svidja sve vise.
Ma mrcina od vozila, malo me podsjeća na ono vozilo tenk iz Aliensa.
Kolko ih imaju na brodu uopće, 2, 3, više?
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 02:03   #592
Quote:
Niska rasta man kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj si čekao toliko dugo sa opomenama. Pa fakat su zaspamali cijeli topic sa svojim uspoređivanjima.
Hvala ti kaj napokon možemo normalno nastaviti pisati o ovom filmu.
Jbg, neki nisu imali pametnijeg posla nego od muhe radit slona.

Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
God bless ya man .

A kak bi se ovo trebalo gledati s nekakvim naočalama za 3D il kaj .
Sve više nešto nailazim na te neke 3D videiće trailera pa rekoh da napokon vidim i kak to izgleda.

Ma mrcina od vozila, malo me podsjeća na ono vozilo tenk iz Aliensa.
Kolko ih imaju na brodu uopće, 2, 3, više?
Mozes u videu prebacit da ti prikazuje red/cyan konverziju, ako imas one kartonske crveno/plave naocale to sve ovisi o tipu naocala kakve su.
Mislim da se u IMAX-u i u Cinestaru (kao njihov Real 3D) prikazuje u ''Interleaved'' konverziji.

Sta se vozila tice, u Aliens je bio APC M-577.
U Aliens filmu je navodno bilo jos tih transportnih vozila i tenkova ali nisu bili prikazani u filmu.

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 02:03   #593
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Ma mrcina od vozila, malo me podsjeća na ono vozilo tenk iz Aliensa.
Kolko ih imaju na brodu uopće, 2, 3, više?
Jeste, da i mene podseca. S tim da je ovo vozilo bolje nego ono iz Aliensa jer ono je bilo cisto za marince borbeno vozilo.

Pa ja mislim da je samo jedno ovo veliko vozilo i nekoliko onih manjih kao sto se da primetiti u traileru.

47 Jos toliko je ostalo do premijere Prometheusa... samo toliko, ma proci ce to dok kazes SJ
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 13:48   #594
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
...A kak bi se ovo trebalo gledati s nekakvim naočalama za 3D il kaj .
Sve više nešto nailazim na te neke 3D videiće trailera pa rekoh da napokon vidim i kak to izgleda...
Ovisi što imaš od opreme. Ako imaš 3D TV skineš video u HD-u i gledaš na TV-u. Ako nemaš onda ti trebaju one stare anaglyph "crveno-plave" naočale (Red-Cyan ili Green-Magenta ili Yellow-Blue...)



naštelaš 3D opcije prema tvojim naočalama i šišaj.


Zadnje uređivanje Ord Mantel : 20.04.2012. at 13:55.
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 18:43   #595
*Hades* i Ord Mantel hvala vam na odgovorima i pojašnjenjima .
Nemam takve naočale niti 3D TV, al po svemu sudeći sada ću ih morati nabaviti, barem naočale za početak. Garant da ću pri prvom gledanju s njima past sa stolice kad likovi počnu izlazit iz ekrana .
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Jeste, da i mene podseca. S tim da je ovo vozilo bolje nego ono iz Aliensa jer ono je bilo cisto za marince borbeno vozilo.

Pa ja mislim da je samo jedno ovo veliko vozilo i nekoliko onih manjih kao sto se da primetiti u traileru.

47 Jos toliko je ostalo do premijere Prometheusa... samo toliko, ma proci ce to dok kazes SJ
Da, žao mi je kaj nismo vidjeli u Aliensima baš nekej previše u akciji taj APC M-577, mislim kad puca iz tih topova i to.





Našao podatak, ipak je dvoje onih velikih vozila iliti heavy mineral extractors-a u Prometheusu i čak 5 onih manjih buggiea.

Zadnje uređivanje Nick7 : 20.04.2012. at 18:54.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 18:55   #596
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
*Hades* i Ord Mantel hvala vam na odgovorima i pojašnjenjima .
Nemam takve naočale niti 3D TV, al po svemu sudeći sada ću ih morati nabaviti, barem naočale za početak. Garant da ću pri prvom gledanju s njima past sa stolice kad likovi počnu izlazit iz ekrana ...
Inače može ih se nabaviti za 15-20 Kn, ali treba paziti, jer ih ima dosta fušerskih, tj. "rijetkih" boja, pa znaju propuštati i dijelove slike nenamijenjene tom oku, obično crveno "staklo", pa kod gledanja filma kod nekih scena dolazi do duple slike (crosstalk). Najbolje su se pokazale one što starije naočale, po meni od filma "Spy Kids 3D", kod njih nema greške.
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 19:38   #597
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Našao podatak, ipak je dvoje onih velikih vozila iliti heavy mineral extractors-a u Prometheusu i čak 5 onih manjih buggiea.
Aha znaci dva su, cool.

Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Najbolje su se pokazale one što starije naočale, po meni od filma "Spy Kids 3D", kod njih nema greške.
E ja bas te imam, kupio sam Spy Kids 3D samo zbog tih 3D naocara.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 21:02   #598
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
*Hades* i Ord Mantel hvala vam na odgovorima i pojašnjenjima .
Nemam takve naočale niti 3D TV, al po svemu sudeći sada ću ih morati nabaviti, barem naočale za početak. Garant da ću pri prvom gledanju s njima past sa stolice kad likovi počnu izlazit iz ekrana .
3D TV-a zajedno sa naocala imas po oko 20000 kn... sitnica cijena no ta cijena je prosjecna, da se naci i nesto jeftiniji a ipet ima i onih duplo skupljih
Jedino sta mi je ok kod tih TV-a je sta su diagonale oko hmm 2m negdje, mozda malo manje Ugl. 40-65'' odprilike.

Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Našao podatak, ipak je dvoje onih velikih vozila iliti heavy mineral extractors-a u Prometheusu i čak 5 onih manjih buggiea.
Cool, to me podsjeca na igre Command and Conquer
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 21:14   #599
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
3D TV-a zajedno sa naocala imas po oko 20000 kn... sitnica cijena no ta cijena je prosjecna, da se naci i nesto jeftiniji a ipet ima i onih duplo skupljih
Jedino sta mi je ok kod tih TV-a je sta su diagonale oko hmm 2m negdje, mozda malo manje Ugl. 40-65'' odprilike.
Očito da nisi pratio 3D tržište, jer većina toga više nije toliko ni skupo, a niti glomazno.
Primjer: LG 3D TV 32LW4500 (82cm)
Ali da ne offtopičarimo.
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 21:21   #600
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Očito da nisi pratio 3D tržište, jer većina toga više nije toliko ni skupo, a niti glomazno.
Primjer: LG 3D TV 32LW4500 (82cm)
Ali da ne offtopičarimo.
Znam, zato sam i spomenuo da je 20 soma prosjecka cijena za nesto kvalitetno
Ima ih i za 13-15000. No to mi je dalo ideju... mogao bih za 1-2 godine si kupit neki od tih 3D TV-a. Ionako sam na starom Quadro CRT TV-u sa 55cm diagonale
btw. Ovo je dosta jeftin LG no ima manju rezoluciju.

Ali da nije skroz offtopic, sljedece godine ili one iza bi se mogao Prometheus gledati i kod kuce u 3D-u ne samo Cinestar i IMAX

Koliko sam shvatio zasad samo Nick i ja od grupnog odlaska smo se javili da bi ga gledali u IMAX-u.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.