Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2016., 10:36   #3101
Divna je. Moderna i svečana, baš dobra kombinacija.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 09:51   #3102
Cure zna li koja da li se isplati ići po haljine u novi sad? Kakva je ponuda dugih svečanih haljina i kakve su cijene?
anira is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 10:25   #3103
Pisala sam par stranica ispred svoje iskustvo s Momosom. Proguglaj si malo, vidi. Mene će vjenčanica kod njega izaći 750€.
A ni za nju možda netko ne bi rekao da je vjenčanica, svakako ne klasična. Ima stvarno različite kolekcije, materijale...
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 21:27   #3104
Pozdrav, ima li netko iskustva sa svečanim haljinama u Vesna Sposa? Kako se kreću cijene,način plaćanja? Da li budu neki popusti? Hvala!
Aurora777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 00:13   #3105
Ja sam danas prošla pokraj izloga, dvije ništa specijalno šifon haljine, 2500 i 3000 kn.
Ne znam da li ima na rate plaćanje.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 16:24   #3106
Pozdrav cure, ja se ubrzo udajem, ali bi htjela umjesto vjenčanice kupiti neku lijepu svečanu haljinu. Sad me zanima je li neka od vas išla u Bosnu po haljine, i koliko tamo od prilike koštaju? Gledala sam tu po Zagrebu, ali mi se čini sve dosta skupo. Nisam pametna. Milim da se nekako više tamo isplati otići, da ću proći jeftinije, ili možda ne?
Ivanamari is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 14:14   #3107
Je li prikladno obuci crnu haljinu za svadbu? Imam ih gro, no izbor mi se sveo na crnu.. Ova koju planiram obuci crna je, malo iznad koljena, til, onako prozirni dio iznad dekoltea, simpaticno izgleda, no ne znam je li prikladna za svadbu. Imam jednu crnu dugacku, saten, predivna i prigodna, ali ne mogu ju iskombinirati s cipelama nikako, a i stiklama mi se ne nabada cijeli dan jer ove prikladne koje imam izgledaju preozbiljno za tu svadbu bosih nogu tj sandale zbog kise ne mogu, a te bi bile naj koji problemi!
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 14:50   #3108
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Je li prikladno obuci crnu haljinu za svadbu? Imam ih gro, no izbor mi se sveo na crnu.. Ova koju planiram obuci crna je, malo iznad koljena, til, onako prozirni dio iznad dekoltea, simpaticno izgleda, no ne znam je li prikladna za svadbu. Imam jednu crnu dugacku, saten, predivna i prigodna, ali ne mogu ju iskombinirati s cipelama nikako, a i stiklama mi se ne nabada cijeli dan jer ove prikladne koje imam izgledaju preozbiljno za tu svadbu bosih nogu tj sandale zbog kise ne mogu, a te bi bile naj koji problemi!
jesi mladenka ili gost?
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 14:55   #3109
Ja sam imala crnu haljinu na vjencanju. Svom
Ne vidim problem u izboru crne haljine... e, osim ako mlada nece isto imati crnu vjencanicu. Onda bi ju mogla zasjeniti

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 15:11   #3110
Gost sam!
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 17:24   #3111
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Je li prikladno obuci crnu haljinu za svadbu?
Da.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 18:14   #3112
Super thx! Klasika i cinilo mi se da ne mogu fulati s time, ali bolje pitati :P
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 21:11   #3113
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Gost sam!
Onda pogotovo možeš

Mislim, rekla bih ti potvrdno i da se želiš udati u tome (ne sudim takve mladenke ), nego sam samo bila znatiželjna
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 01:52   #3114
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Onda pogotovo možeš

Mislim, rekla bih ti potvrdno i da se želiš udati u tome (ne sudim takve mladenke ), nego sam samo bila znatiželjna
Ma sve ok i frendica mi je rekla da crno može, osim ako nisi član uže obitelji tako nekako! U svakom slučaju, bila je crna i bila je pun pogodak, sve drugo ne bi bilo tako dobro haha
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 16:55   #3115
Cure, zanima me gdje se mogu naci lijepe i elegantne vecernje haljine, bilo duge ili kratke, za mame u 50-tim godinama? Vjerujem da se slazete da su i one najbitnije taj dan
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:05   #3116
Asos! Ako nije ok, vratiš im u vreći u kojoj je došlo i ne plaćaš to ništa, sve ide jednostavno.
Moja mama nije našla ništa pametno po dućanima, na kraju sam ovako ''obukla'' i mamu i svekrvu i baku, izgledale su super!
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 14:04   #3117
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
Cure, zanima me gdje se mogu naci lijepe i elegantne vecernje haljine, bilo duge ili kratke, za mame u 50-tim godinama? Vjerujem da se slazete da su i one najbitnije taj dan


Definitivno asos! Ako mozes pricekaj jos malo da dodu snizenja


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rozalitaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 09:58   #3118
Quote:
Rozalitaaa kaže: Pogledaj post
Definitivno asos! Ako mozes pricekaj jos malo da dodu snizenja
Hvala cure, pogledat cu, iako narucivanje s interneta i nije bas najidealnija opcija za izbirljive mame
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 17:05   #3119
https://tr.aliexpress.com/item/2016-...686977088.html

Je li vam se čini OK haljina u ovom stilu za gošću na svadbi? Ili je previše "sexi"? Bi lli neku od vas smetalo da frendica dođe u takvoj haljini na svadbu? Inače buduća mladenka mi je već vidjela tu haljinu u kazalištu i dopala joj se.

Nisam kuma, vjenčanje neće biti u crkvi nego kod matičara, i mladenci nisu baš konzervativni. Ali će tamo biti i njihovi roditelji.



Moja haljina ima i rukave i broj je prilagođen tako da mi nije skroz napeta kao curi na slici, pa sve skupa na meni djeluje "umjerenije" nego na njoj (a i nisam photoshopirana za razliku od slike... ).

Imam još neke druge opcije ako zatreba.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 22:31   #3120
Haljina je odlična Ja bi ju svakako obukla
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.