Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2009., 19:46   #21
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Zvuci gadno, ali opet, moglo bi i meni koristiti. Za sada skupljam hrabrost.
ja ću skupit hrabrost tek kad ti skupiš hrabrost i opišeš ovdje svoje iskustvo.
Nego, rekao mi je tata da je ta gorka sol stari poznati lijek, da je on za to već čuo.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 20:17   #22
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
Nego, rekao mi je tata da je ta gorka sol stari poznati lijek, da je on za to već čuo.
Ma, i ja sam za to cuo, samo se ne mogu sjetiti gdje tocno i u kom kontekstu. Jasno, kad puno citas, a slabo pamtis to nije nista cudno.

Ustvari, trenutacno me najvise muci sto jesti taj prvi dan i kako ce to biti bez pijenja vode, ipak je sad toplo, dosta se znojim i nesto razmisljam kako ce to biti tesko ne piti ista od 14h pa nadalje.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 20:21   #23
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Sad kad se pogledam gdje sam sad a gdje sam bio prije godinu dana. Na neki način seboreja me natjerala da se "probudim" i drago mi je zbog toga jer tek sad vidim kolko sam živio u neznanju i slijepom vjerovanju doktorima.
E da, i ja sam primjetio taj "problem", tj. kad nam postane toliko lose da vise ne moze tako, mi se pokrenemo, promijenimo nesto i ustvari otkrijemo toliko novih, a korisnih i dobrih stvari da se poslije cudimo, a zasto to nismo uradili prije, zasto odmah nismo krenuli u "avanturu", van alopatske medicine. I jasno, nije to uopce jednostavno i lako, zato je i trebalo toliko se patiti i zato je i trebalo da nam postane toliko lose, da jednostavno vise ne mozemo dalje zivjeti tako kako zivimo i da moramo nesto promijeniti.

Vrlo interesantno, a opet, u skladu s time da ipak duh vlada nad materijom.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 20:24   #24
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post

Ustvari, trenutacno me najvise muci sto jesti taj prvi dan i kako ce to biti bez pijenja vode, ipak je sad toplo, dosta se znojim i nesto razmisljam kako ce to biti tesko ne piti ista od 14h pa nadalje.
možeš probati s kuhanim povrćem, npr. imaš u dućnu smrznute mješavine mrkve, graška i karfiola, to skuhaš i uz to kruh. ili paradajs, papriku, mladi luk i kruh za doručak. i poslije neko voće.
da..ne piti ništa i ne jesti ništa poslije 14h...eh, ali isplati se.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 20:38   #25
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
možeš probati s kuhanim povrćem, npr. imaš u dućnu smrznute mješavine mrkve, graška i karfiola, to skuhaš i uz to kruh. ili paradajs, papriku, mladi luk i kruh za doručak. i poslije neko voće.
da..ne piti ništa i ne jesti ništa poslije 14h...eh, ali isplati se.
Da, vidim da cu morati na povrce, vjerojatno cu nesto smuljati, tu bi mogao mozda CroMan pomoci, da nam kaze sto je on jeo kad se cistio, mozda neki konkretan savjet? I kako izdrzati bez vode toliko dugo?
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 11:08   #26
Quote:
leeya kaže: Pogledaj post
znači, kamenčići izlaze na stražnji exit? to je olakšanje! jer sam malo bila proletila temu i jednostavno mi nije bilo jasno kako ispišati kamen promjera centimetar!

gdje mogu nabaviti tu sol?
dečko ima seboreju pa da te pitam, ti si se toga u potpunosti riješio?
fala!
Hehe naravno da ide kroz stražnji izlaz jer da ide na malu cijev svatko bi brzo bio na hitnoj. Ja sam isto bio skeptičan oko toga al kad je to izašlo iz mene, pogotovo 2-3 veća šokirao sam se. Sad mi je to već normalno.
A što se tiče seboreje, hhhm ona je i bila razlog što se uopće krenuo sa čišćenjem jetre jer sam od početka bio uvjeren da je jetra u pitanju, a tvrdnje i iskustva drugih su me u to uvjerili da je u pitanju ništa drugo nego toksičnost krvi i jetre. Al ne samo to nego je i povezano sa imunološkim sustavom, al hoću shvatit u čem je kvaka. Sad trenutno eksperimentiram sa raznoraznim supplementima i kombinacija i pratim reakcije.
Kad jednom dođem do rješenja budem otvorio novi thread bez brige i budem objavio sve rezultate sve šta sam pokušao i u čem je problem. I dalje mislim da je jetra ključ svega. AL o tome bio mogao napisati kilometarski post al ovo je ipak threat o jetri a i ne bih htio naklapati dok ne budem imao konkretne rezultate.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 11:19   #27
Quote:
Krešimir kaže: Pogledaj post
CroMan, koji si zapper koristio?
I hvala na podijeljenom iskustvu... Čuo sam za to prije dosta godina i mislim da bi mi koristilo jer mi je jetra cijeli život slaba točka, ali mislio sam da nema šanse da se natjeram. Sad uz redovno čitanje ove teme možda se ipak odvažim
Ma imam ti zaper kupljen sa ebay-a i odličan je. Baterija mu traje i traje... a uz to ima taj 11V regulator tak da efekat zapiranja uvijek je isti, ne ovisi o punoći baterije. E sad što se tiče učinkovitosti zapiranja to neznam ni sam što reći jer nemogu reći da sam osjetio neke spektakularne efekte. Teško je to reći jer sam bio zdrav zadnji pol godine i mislim da se rezultati mogu vidjeti kad si bolestan. Probao sam sve minutaže, od standardne 7-20 pa do punog sata. Sad trenutno 1-2 tjedno obavim zapiranje od sat vremena za održavanje i to je to. Al koliko čitam po drugim forumima ljudima ta stvarčica pomaže i ne mogu zamisliti život bez nje. Što se tiče uporabe moj savjet je, recimo kod prehlada zapirati puni sat, nekoliko puta na dan.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 11:27   #28
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Ma, i ja sam za to cuo, samo se ne mogu sjetiti gdje tocno i u kom kontekstu. Jasno, kad puno citas, a slabo pamtis to nije nista cudno.

Ustvari, trenutacno me najvise muci sto jesti taj prvi dan i kako ce to biti bez pijenja vode, ipak je sad toplo, dosta se znojim i nesto razmisljam kako ce to biti tesko ne piti ista od 14h pa nadalje.
Za to znam da je pokojna baka davala mačkama protiv glista. Stari ljudi su to obavezno imali u kućama i čak se djeci znalo dat par puta mjesečno za čišćenje.
Ma smiješ ti jesti, recimo moja preporuka je voće i povrće. Tu nemožeš promašit. Izgubljena je odlično to napisala, taj dan je dan za povrće. Uzmem samo šnjitu kruha samo toliko da da crijeva ne budu previše prazna i da budem malo sitiji. Malo paprike (imaš recimo one velike crvene u plodinama, te su mi omiljene) koja jabuka, naranča... Samo ne smije biti masno ili bilo šta što sadrži masnoću, to je ključ. Jer onda se izgleda jetra aktivira, krene proizvodit žuć, a ovak bez masnog ona se odmara i onda joj gorka sol otvori sve ventile i opusti je totalno. Ja sam jednom uzeo masno pa sam krvavo platio taj zalogaj štrudle sa sirom.
Vode obavezno moraš piti, do 14 stalno sam na vodi. Popijem od jutra barem 2 litre. Kasnije kad popiješ gorku sol nisi više toliko ni žedan ni gladan. Tek sutradan budeš gladan i žedan ko vuk. I onda za ručak krenem s juhom iz vrećice. Ajme koja je to radost kad staviš prvu žlicu u usta, okus rade na 100%. Onda tek shvatiš vrijednost obične juhe i hrane.

Zadnje uređivanje CroMan132 : 24.05.2009. at 11:35.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 14:34   #29
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom uzeo masno pa sam krvavo platio taj zalogaj štrudle sa sirom.
Što se dogodilo, što se dogodilo? moram sve znati...
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 15:23   #30
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
Što se dogodilo, što se dogodilo? moram sve znati...
Ma pola sata kasnije nakon što sam popio ulje počela je takva mučnina da sam mislio da će riknit. Slabina, glavobolja, općenito malaksalost, bolovi po cijelom tijelu ma užas. Ma odmah sam na samom startu znao da nešto gadno ne štima al reko ajd. Najgora noć koju sam proživio (trovanje želuca nije bilo tak gadno). Malo je falilo da zovem starog da me vozi na hitnu. Naravno oka nisam sklopio tu noć i onda ujutro se digao jedvite jade i otišao popit dozu gorke. Bio sam toliko slab da mi je trebalo 5 minuta da se dignem iz kreveta. I onda kad sam to popio povratio sam sve ono što sam popio, ono ulje sa grejpom, sve je letilo iz mene ko u filmu. Ja to nisam mogao vjerovat, uvijek sam mislio da su ona povraćanja namještaljka, al kad sam to doživio ajme. Ono doslovno ti suklja mlaz iz usta i gledaš i ne vjeruješ.
Naravno čišćenje i sve ostalo je propalo, kakvi kamenčići ili nešto drugo.
Zato gospodo bez masnog, držite se uputa. A još piše tam boldano jesti nemasno, al ono ja se pravio pametan, bilo 8h ujutro, ma reko ajde jedan komad ima vremena do 22 i slistio taj komad štrudle koji me da sam star i bolestan mogao koštat glave.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 15:36   #31
čovječe, koja su to žestoka iskustva, sjetim se nekih svojih mučnina. Koliko i temperaturu imao kada si uzeo sol prvi put?
negdje piše da treba uzeti četiri žličice, a negdje 4 velike žlice.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 15:41   #32
Najbolje naučit na tuđem iskustvu. Ma sol nije igrala tu nikakvu ulogu ak misliš na temperaturu. Sve je bilo OK dok nisam popio ulje sa grejpom.
Idu ti 4 velike žlice. Piše ti sve tam na alternativi.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 19:37   #33
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Vode obavezno moraš piti, do 14 stalno sam na vodi. Popijem od jutra barem 2 litre. Kasnije kad popiješ gorku sol nisi više toliko ni žedan ni gladan. Tek sutradan budeš gladan i žedan ko vuk. I onda za ručak krenem s juhom iz vrećice. Ajme koja je to radost kad staviš prvu žlicu u usta, okus rade na 100%. Onda tek shvatiš vrijednost obične juhe i hrane.
Bit ce dobro ako necu osjecati glad i zed, zedi me vise strah, ali ako je nema, to je dobro. I ja sam razmisljao napiti se prije koliko ide, pa onda sto bude. Sad, za hranu, morat cu i o tome "strateski razmisliti", stvarno ne bi bilo pametno nesto masno, to mi je jasno. Sad, da li cu na voce ili povrce, vidjeti cu. I kruh ima nesto masnoce, ali prilicno malo. Mozda je bolje i njega zaobici...
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 20:08   #34
mene je jedino strah da ne zaboravim da ne smijem ništa jest ni pit poslkije 14. ah, ako se to dogodi onda radije taj dan odustanem.

Quote:
Sad, za hranu, morat cu i o tome "strateski razmisliti",
javi onda kaj si smislio
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 20:23   #35
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
javi onda kaj si smislio
Ako (kad?) se odlucim, bit ce i jelovnik, sto sam radio i kako je to izgledalo, jedino necu slikice kamencica staviti u javnost.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 22:45   #36
pa ljudi nije vam problem valjda nista da ne jedete na kratko vreme ... ja sam gladovala vec dva puta po 15 dana a moj muz 27 bez ikakvih problema ... ma mene je strah od te gorke soli i ako nesto krene kako ne treba mada sam citala na vise mesta da se tesko sta moze desiti

... ja bih mogla sledeci vikend da pocnem antiparazitni program a onda ciscenje jetra dodje za 12 dana
menora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 13:09   #37
Ako sam do bro shvatila MMS je dovoljan antiparazitni program, ne treba ici na ovo ?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 13:48   #38
Da dobro si shvatila, po meni MMS je sasvim dovoljan da očisti sustav iznutra, brži je i jeftiniji. Ono je biljna baza i njoj treba duže vrijeme da prodjeluje ali isto nije loša. Uostalom mislim da je ondje cijena tog bilja malo preparena za stalno korištenje, ovako tjedan dana prije čišćenja jetre trošiš mms i to je to. U knjizi Hulda sama savjetuje ili biljke ili tjedan dana zapiranja prije čišćenja. Po meni je mms učinkovitiji od zappera stoga je izbor jasan. Recimo sa zapperom nisam niti jednom imao herxa iako sam zapirao skoro cijeli dan dok sam sa mms imao. Mislim da to dovoljno govori tko je učinkovitiji, a da ne spominjem da mms djeluje dubinski do svakog kutka u tijelu jer se prenosi krvlju dok zaper baš i ne.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 15:09   #39
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Da dobro si shvatila, po meni MMS je sasvim dovoljan da očisti sustav iznutra, brži je i jeftiniji. Ono je biljna baza i njoj treba duže vrijeme da prodjeluje ali isto nije loša. Uostalom mislim da je ondje cijena tog bilja malo preparena za stalno korištenje, ovako tjedan dana prije čišćenja jetre trošiš mms i to je to. U knjizi Hulda sama savjetuje ili biljke ili tjedan dana zapiranja prije čišćenja. Po meni je mms učinkovitiji od zappera stoga je izbor jasan. Recimo sa zapperom nisam niti jednom imao herxa iako sam zapirao skoro cijeli dan dok sam sa mms imao. Mislim da to dovoljno govori tko je učinkovitiji, a da ne spominjem da mms djeluje dubinski do svakog kutka u tijelu jer se prenosi krvlju dok zaper baš i ne.

chek chek antiparazitni program je drugo koliko ja kapiram ... MMS ubija valjda viruse bakterije i gljivice i to bih ja nazvala "patogeni organizmi" a pod parazite spadaju : amebe,razni crvici pantljicare itd.

ljudiii ako neko zna oko ovoga neka se ukljuci - ja sam kontala prvo MMS onda posebno antiparazitni program pa na 12 dan ide obavezno ciscenje jetre ... u programu se stalno spominju JAJA,LARVE i kako te biljke ubijaju i odrasle jedinke i larve i jaja jer jedino na taj nacin se mozes resiti parazita - a kod virusa gljivica i bakterija valjda nema jaja,larvi i odraslih jedinki -ne znam nisam ja tesla
menora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 15:55   #40
Krivo si shvatila antiparazitni program što si ti tamo vidjela je set biljaka koje rade isto što i MMS! Zato se i zove program, tj. set biljaka koje imaju antiparazitna svojstva.
MMS ubija bakterije, viruse, parazite i svu ostalu gamad pa i njihova jaja. Imaš desetke foruma gdje su ljudi napisali svoja iskustva sa mms i parazitima.
Ovdje je dnevnik čovjeka koji ima chrona i izbacio je jaja nakon što je stigao do 11 kapi. Datum 10/8/07.
http://www.healthsalon.org/327/mms-f...timonial-no-6/
Ovdje je čovjek izbacio metilja (fluke) kad je došao do 15 kapi. http://www.curezone.org/forums/am.asp?i=1080061

Na kraju i sam autor to kaže da ubija sve poznato, pogledaj 28 minutu u intervju sa chamelotom - http://www.youtube.com/watch?v=PGjUp1zoov8
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.