Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2009., 01:06   #61
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Da li se smije piti etericno ulje klincica koje je u tom programu?
Na drugoj temi,kazu da se etericna ulja smiju piti samo 1 kap.U ovom programu ide pola kapsule.To je najmanje 5 kapi.
Ako se ja dobro sjećam (već sam dosta detalja zaboravio oko APP) ulje klinčića se stavlja u kapsule zato što je jako nadražujuće za ždrijelo pa ga treba tako u kapsulama "prenijeti" do želuca. Zato se govori o pijenju samo jedne kapi (ali ne u kapsuli).
Neka me netko ispavi ako sam što krivo napisao.

EDIT: APP - antiparazitni program
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 01:08   #62
Quote:
Scarletta kaže: Pogledaj post
...
Stvarno je okus odvratan, ne znam šta je gore, ova sol ili MMS.
Težak je život nas koji se trujemo kapima.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 01:38   #63
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showthread.php?t=412447
koristi tražilicu a i stavio sam ti sve na prvi post!!! ljudi čitajte prije postanja.
Najljepsa hvala na odgovoru.

Lijep pozdrav
li-at
li-at is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 10:40   #64
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
Težak je život nas koji se trujemo kapima.
Joj Sinke, baš si me nasmijao.

Evo i izvještaja. Spavala sam dobro, malo mi je bilo neudobno jer sam ostala spavat u dnevnom boravku pošto je meni 22 h rano za spavanje pa sam lijepo legla kako piše i usput gledala tv. Ništa posebno nisam osjećala osim malo muljanja po "unutrašnjosti", haha. Jutros u 6 treća doza gorke soli, u 8 četvrta, ajme majko okusa. Sad čekam kad će krenit čišćenje. Croman, kad tebi to otprilike počinje?
E da, zaboravih napisat pa zato ovaj "edit". Popila sam ulje i grejp bez ikakvih problema.
Scarletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 11:03   #65
Pa sad u ovo vrijeme jer isto u 6 popim treću dozu, u 8 četvrtu i onda još sat odspavam i to je to. Sad bi već trebala biti na wc-u
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 11:15   #66
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Pa sad u ovo vrijeme jer isto u 6 popim treću dozu, u 8 četvrtu i onda još sat odspavam i to je to. Sad bi već trebala biti na wc-u
Sve štima !!!!!
Scarletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 11:55   #67
Moram i ja napuniti sacmaricu.
Prvo da nabavim sve potrebno,pa u lov.
Samo neznam kad cu biti spreman.
nixon69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 12:31   #68
Quote:
Scarletta kaže: Pogledaj post
Sve štima !!!!!
I kakvi su rezultati?
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 12:47   #69
Quote:
nixon69 kaže: Pogledaj post
Moram i ja napuniti sacmaricu.
Prvo da nabavim sve potrebno,pa u lov.
Samo neznam kad cu biti spreman.
i ja jos nisam spremna , no nabavila sam sve..
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 13:09   #70
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
I kakvi su rezultati?
Nema kamenčića.
Jel tebi odmah bilo kamenčića?
Scarletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 13:35   #71
Da odmah. Onda postoji mogućnost da možda nemaš kamenčića. Al nemoj gledat na to ispiranje kao promašaj, vjerovatno si izbacila i neke toksine usput. Obavi još jedno ispiranje za mjesec dana i ako onda nema ona si sigurna da nemaš kamenčiće.
Danas mi je 6. ispiranje po redu i zanima me dal će šta ispast jer zadnje ispiranje dalo je skoro ništa, možda kamenčić ili dva, al osjećam ponekad probadanja i nelagodu tak da sam siguran da mora bit još.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 13:51   #72
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Da odmah. Onda postoji mogućnost da možda nemaš kamenčića. Al nemoj gledat na to ispiranje kao promašaj, vjerovatno si izbacila i neke toksine usput. Obavi još jedno ispiranje za mjesec dana i ako onda nema ona si sigurna da nemaš kamenčiće.
Ma sad bih ja volila da je bilo kamenčića, da znam da ona patnja s gorkom soli nije bila uzaludna.
Ali tako ti je meni uvijek, vječni izuzetak. I MMS pijem bez ikakvih reakcija.
Jednom sam s prijateljicom išla kod nekog tipa što se bavi bioenergijom. Dok je radio na drugim ljudima svi su se nešto klatili, pomicao ih je kako god je htio. Dođe red na mene, ja ni makac. Tako sam i sad, kad malo bolje promislim, podsvjesno znala da neće bit kamenčića.
Scarletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 14:14   #73
Quote:
Scarletta kaže: Pogledaj post
Ma sad bih ja volila da je bilo kamenčića, da znam da ona patnja s gorkom soli nije bila uzaludna.
Ali tako ti je meni uvijek, vječni izuzetak. I MMS pijem bez ikakvih reakcija.
Jednom sam s prijateljicom išla kod nekog tipa što se bavi bioenergijom. Dok je radio na drugim ljudima svi su se nešto klatili, pomicao ih je kako god je htio. Dođe red na mene, ja ni makac. Tako sam i sad, kad malo bolje promislim, podsvjesno znala da neće bit kamenčića.
Hehe moguće lako da si izuzetak, imaš neke magične moći u sebi.
Kažeš na MMS nemaš reakcija? Na koliko si došla kapi?
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 15:11   #74
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Hehe moguće lako da si izuzetak, imaš neke magične moći u sebi.
Kažeš na MMS nemaš reakcija? Na koliko si došla kapi?
Sad pijem samo dozu za održavanje 1x6 kapi tjedno. Prvi put kad sam pila (lani u 7.mj) došla sam u 2 dana na 2x15 kapi dnevno bez ikakve reakcije.
Scarletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 18:34   #75
Meni se na ultrazvuku vide jasno kamencici u zucnom mjehuru, (?) Ovdje citam da su kamencici u jetri, mogu li ono biti na obadva mjesta?
Tko bi mi to malo poblize pojasnio?
li-at is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 23:11   #76
Ja ću također uskoro napraviti taj program čišćenja jetre. Samo me nešto zanima. Vidio sam u originalnom programu da se koristi i ulje crnog klinčića, ako se ne varam. Tako da ne znam koliko to utjeće na krajnji rezultat čišćenja? Koliko sam shvatio tako se usput rješavamo i parazita.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 13:40   #77
Sta sa osobama koje imaju hemangiom na jetri?
Njima je ova metoda zabranjena??
Da li bi to ciscenje bio preveliki napor za jetru?
I da li bi ciscenje djelovalo da se smanji kolicina,recimo,duplo.
Tj. umjesto 4 zlice soli,da se uzme 2 zlice soli,manje ulja,manje grejpa...?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:18   #78
Quote:
li-at kaže: Pogledaj post
Meni se na ultrazvuku vide jasno kamencici u zucnom mjehuru, (?) Ovdje citam da su kamencici u jetri, mogu li ono biti na obadva mjesta?
Tko bi mi to malo poblize pojasnio?
Naravno jer jetra proizvodi žuć i onda se ta žuć skuplja u žućnom mjehuru, i onda ako jetra izbacuje kamenčiće dio njih ostane u žućnom mjehuru i s vremenom se povećavaju. Ovo čišćenje izbacuje kamenčiće i iz jetre i iz žućnog mjehura a kolko sam informiran sa drugih foruma i iz bubrega.
Naravno može nastati problem ako je kamenčić prevelik pa zaglavi ili nemože uopće ni ući u cjevovod, al koliko vidim to nije problem jer ljudi izbacuju kamenčiće i po 3 cm. Ja sam imao samo nekoliko krupnijih u početku (najveći kao palac) a kasnije jako sitni ili kao pijesak.

Evo nekoliko slika kako to izgleda.
http://img38.imageshack.us/img38/132...hno2stones.jpg
http://img38.imageshack.us/img38/774...onesupside.gif
http://img38.imageshack.us/img38/245/hand180.jpg
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:36   #79
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Sta sa osobama koje imaju hemangiom na jetri?
Njima je ova metoda zabranjena??
Da li bi to ciscenje bio preveliki napor za jetru?
I da li bi ciscenje djelovalo da se smanji kolicina,recimo,duplo.
Tj. umjesto 4 zlice soli,da se uzme 2 zlice soli,manje ulja,manje grejpa...?
Koliko sam informiran radi se o dobroćudnom tumoru na jetri. Pošto je ova metoda primarno namjenita izbacivanju kamenja i usput toksina neznam koliko bi to pomoglo. Sad sve opet zavisi o veličini tumora, ako je prevelik onda definitivno ne, a ako je mali ne veći od 1cm onda možda.
Inače ovo je enorman stres za jetru (primjer kao da čistite motor auta pa date gas do daske) jer se taj dan ne jede ili nešto malo i nakupi se velik pritisak koji to izbacuje sve van, razni otrovi preplave krv, zato moj savjet je bolje ne se upuštat u ovo. Trebalo bi prvo isprobati druge metode, mms, koloidno srebro, detoksifikaciju (u smislu izbacivanja mesa, jesti puno salate, uzimati noni sok, tekući kisik), raznim biljkama za detoksifikaciju (travar MB), homeopatija (iako meni osobno nije pomogla poznam neke kojima jest); postoji x načina i trebalo bi pokušati i druge metode za rješavanje tegoba.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:44   #80
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Ja ću također uskoro napraviti taj program čišćenja jetre. Samo me nešto zanima. Vidio sam u originalnom programu da se koristi i ulje crnog klinčića, ako se ne varam. Tako da ne znam koliko to utjeće na krajnji rezultat čišćenja? Koliko sam shvatio tako se usput rješavamo i parazita.
To ulje se odnosi na APP (antiparazitni program) i njegov je sastavni dio uz pelin i crni orah. To i jest cilj riješiti se parazita (poubijati gamad) i nakon toga sve zajedno isprati van. Krajnji rezultat može biti samo bolji, gore sigurno ne jer ima slučajeva gdje su ljudi čistili jetru i nije ništa izlazilo i nakon što su prošli antiparazitni program tek onda su počeli ispuštati kamenje. Sad zašto je to tako neznam ni sam, valjda paraziti se ukopaju i onemogućavaju protok žući a s time i kamenja. Ne samo zbog toga jer u toku čišćenja jetra je ranjiva i slaba i sad da odjednom se oslobode bakterije i virusu koji su čućali začahureni mogu samo napravit dar mar kak se kaže. Zato se radi APP.

Zadnje uređivanje CroMan132 : 30.05.2009. at 14:54.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:17.