Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2005., 11:37   #21
Nedavno kupili vrata sa site-a:
brisana reklama

Jako zadovoljni, odlicna vrata.. lik ima skladiste u Rijeci, Os i Splitu, ali dostavlja po cijeloj hrvatskoj.. I smijesna cijena, oko 2000kn, plus dostava (city express- 50 kn!!!, ima ugovor s njima)

Zeljezna vrata, krilo oblozeno drvom, ima par modela..

Zadnje uređivanje fonemf : 07.02.2009. at 20:55.
 
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 12:13   #22
Kazu da je cijena ispod 6000kn sve vrste vrata zapravo losije i niske kvalitete nesto kao kineske i talijanske. NAjbolje su ona prava vise od 6000kn. Ima li tko komentar na to?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 13:56   #23
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
Kazu da je cijena ispod 6000kn sve vrste vrata zapravo losije i niske kvalitete nesto kao kineske i talijanske. NAjbolje su ona prava vise od 6000kn. Ima li tko komentar na to?
Cijena određuje kvalitetu - to je gotovo pravilo. Ali .....

Pogledaj moj post iznad gdje sam opisao što imaju vrata za 1888 kn.
Vidio sam vrata i izgledaju OK.

Da li dati tri puta više novaca, odluka je na pojedincu. Da ja moram birati obišao bih i ovu "jeftinu" trgovinu pa bi nakon toga odlučio NE.
Zašto platiti više? Pa vozimo se u talijanskim i kineskim autima, zar ne?
lbucar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 14:17   #24
Mi smo neki dan ugradili Pichlerova protuprovalna vrata i ja osobno nisam zadovoljna sa njima.
Naime, gospodin koji je uzimao mjere nam je "zaboravio" reći da će nam otvor biti čak 8cm uži nego prije, lajsna koju smo doplatili skoro 600 kn je puknuta, 5 puta su me vozali za izbor praga.
I sve to za sitnicu od 8500 kn...

Inače, imam još jedan prigovor na sve protuprovalne brave. Naime, ne postoji mogućnost da iznutra zaključaš bez ključa (već samo nekom kuglicom ili sl.), a da se istovremeno vrata mogu izvana otključati ključem.
Npr., ja dođem doma, iznutra moram zaključati ključevima da bi mi muž mogao vrata otključati izvana.
Mislim, postoji dodatna brava koja se zaključava bez ključa, ali u tom slučaju ne mogu se vrata otključati izvana.
Jedina prednost toga je što sigurno nećeš nikad gubiti ključeve po stanu...
slagalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 14:25   #25
Quote:
slagalica kaže:
Mi smo neki dan Pichlerova protuprovalna vrata i ja osobno nisam zadovoljna sa njima.
Naime, gospodin koji je uzimao mjere nam je "zaboravio" reći da će nam otvor biti čak 8cm uži nego prije, lajsna koju smo doplatili skoro 600 kn je puknuta, 5 puta su me vozali za izbor praga.
I sve to za sitnicu od 8500 kn...

Inače, imam još jedan prigovor na sve protuprovalne brave. Naime, ne postoji mogućnost da iznutra zaključaš bez ključa (već samo nekom kuglicom ili sl.), a da se istovremeno vrata mogu izvana otključati ključem.
Npr., ja dođem doma, iznutra moram zaključati ključevima da bi mi muž mogao vrata otključati izvana.
Mislim, postoji dodatna brava koja se zaključava bez ključa, ali u tom slučaju ne mogu se vrata otključati izvana.
Jedina prednost toga je što sigurno nećeš nikad gubiti ključeve po stanu...
To je stvarno pushing. Trebala si se prije raspitati za to. Moja vrata su od MITRA TRADE i jedna i druga brava funkcioniraju odlično.
Moky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 14:39   #26
Quote:
Moky kaže:
To je stvarno pushing. Trebala si se prije raspitati za to. Moja vrata su od MITRA TRADE i jedna i druga brava funkcioniraju odlično.
Moja isto takva možeš zaključati iznutra i izvuč ključ tako da se mogu otključat izvana. Samo ih mi uopće ne zaključavamo, samo kad idemo nekud na par dana.
Ekipa iz Mitre ih je tako fino ugradila, kao da su im izložbena.
Prije par mjeseci su kod njih uzeli vrata i moji roditelji i isto su jako zadovoljni.
Za pohvalu je da je firma kroz 5 godina zadržala isti nivo kvalitete.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 16:16   #27
Protuprovalna vrata

...zamijenio bih postojeća stara vrata na ulazu u stan novim protuprovalnim. Molio bih korisnike istih za par savjeta glede cijene, montaže, eventualnih preporuka i slično (dobivam li sa njima bolju zvučnu izolaciju ? )

hvala
tr_exs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 11:20   #28
i mene isto zanima!
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 14:17   #29
Cijena je oko 7500 kn na više. Pazi kod odabira vrata kakve ključeve imaju i dali se daju replicirati jer ako izgubiš ključ u stan možeš jedino bagerom.
BUFFET is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 22:33   #30
ja imam njihova
http://www.mitra.hr/
već 5 i pol god.
sa njihovom ugradnjom, napravili su dobar, kvalitetan i uredan posao
za cijenu se morate raspitati, ali mislim da je skoro kod svih osnovna cca 1000 EUR

zvučna izolacija je bolja nego kod običnih
nas se ne čuje na kodnik kad kričimo, za razliku od susjeda
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 13:34   #31
sad postoje i neka jeftinija navodno kineska... jel netko zna na što to liči?
__________________
blonde inside
azuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 20:50   #32
http://www.unis.hr/protuprovalna.htm

a kaj je ovo, ne djeluje mi niti tak skupo niti kinesko. Bas me zanima jel ima tko kakvih iskustava jerbo i ja planiram uskoro u kupnju...
B_stard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 14:38   #33
Mi isto imamo od Mitre, super zadovoljni!

Pozdrav!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 10:30   #34
Mitra je super kako su mi svi preporucavali, no vjerujem da se moze naci za istu kvalitetu nize cijene, a to je valjda kod unisovih? Meni isto Unisova vrata izgledaju OK, nisu kineska, a imaju dobru kvalitetu a cijena je niza. Primjedbe?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 11:55   #35
Quote:
azuro kaže:
sad postoje i neka jeftinija navodno kineska... jel netko zna na što to liči?
to sam i ja cula, da izgledaju fenomenalno, da su oko 1600 kn,a sad kvaliteta sumnjam da je nekakva, ali navodno da ima prelijepih crvenih i ak su ko klasicna ulazna koje imamo po nasim socijala stanovima,opet dobro...
samo zna tko di toga ima za kupit?
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 12:26   #36
Quote:
chani kaže:

samo zna tko di toga ima za kupit?
pa piše ti na stranici
Prodajna mjesta u Zagrebu:

UNIS ZAGREB d.o.o.
Malešnica 31
tel. 01/ 3707 688
radno vrijeme:
pon. - petak: 09:00 do 17:00

BAUHAUS ZAGREB k.d.
prodajni centri
ŽITNJAK i JANKOMIR
radno vrijeme:
pon. - subota 08:00 do 20:00
nedjelja 08:00 do 13:00

UNIVERZAL SESVETE d.o.o.
Bjelovarska 43 - Sesvete
tel. 01/ 2008 295
radno vrijeme:
pon. - petak 10:00 do 17:00 h
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 12:36   #37
heh,moram provjerit kad muz dojde jesu li ta na stranici bas ta "fenomenalna" zarko crvena kineska jer on se tesko odusevi na neke stvari ;-)
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 13:18   #38
kako znas da su to kineska PP vrata? Pise na Unisovim web stranicama da to nisu kineska....
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 13:24   #39
Pogledajte i na http://www.pro-mont.hr/ to su talijanska i ja sam kupio osnovni model koji košta nešto manje od 5000 kn. Skuplji modeli imaju kvalitenije brave i koptaju od 7-10 tisuća.
telk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 13:28   #40
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
kako znas da su to kineska PP vrata? Pise na Unisovim web stranicama da to nisu kineska....
ja ne znam jesu li,
to je polly nesto spomenula...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.