Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2016., 13:23   #3681
Tražim stan u ZG

Bok!

CImerica i ja tražimo garsonijeru ili jednosoban stan u zagrebu. Obje smo studentice viših godina studija, nepušačice i jako uredne!

Tražimo stan namješten/polunamješten da stanarina i režije ne prelaze više od 900 kn po osobi.

Zainteresirani se možete javiti u inbox.
blabla18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 13:36   #3682
Trazim stan u Koprivnici (dn.boravak,spavaca soba,kuhinja,kupaona,centralno grijanje),ako ima klima i internet jos bolje
screppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 14:28   #3683
Sestra i ja tražimo dvosobni stan u Zagrebu.

Vrlo smo uredne i odgovorne. Plaćamo najamninu na dogovoreni dan bez odgađanja i sličnih gluposti. Ozbiljne smo u pronalsku stana pa očekujemo isto takve ponude.


Obavezno mora imati 2 ležaja (ne moraju biti kreveti, može i kauč na razvlačenje) te da svaka ima svoj ormar (ili jedan veliki ormar za dvije osobe).

Poželjno je da se nalazi u blizini tramvajske stanice, da je u stambenoj zgradi i da ima balkon. Ali nije bitno, ukoliko nam se stan stvarno svidi.

Ne zanimaju nas stanovi sa namještajem iz prošlih stoljeća i koji su u raspadajućem stanju.


Očekujemo Vaše ponude u privatnim porukama.
__________________
“Moonlight drowns out all but the brightest stars.” -J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings
shiningstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 12:26   #3684
Quote:
guštan kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Dakle, pročešljala sam njuškalo i ine oglasnike na netu u potrazi za jednosobnim stanom/garsonijerom za 1 osobu koji bi me ispao cca 2000kn s režijama ( više, manje, nebitno, ali oko te cifre. jer se kutije bez kreveta iznajmljuju za 1900 kn ) . I apsolutna katastrofa. Tražim li previše ako bih htjela da taj prostor ima:

- KREVET
- da je prostor svijetao, a ne natrpan masivnim, tamnim namještajem
- po mogućnosti barem na 1.katu
- lokacija u blizini tramvajske stanice
-***idealan kvart - Jordanovac i slično (zbog blizine fakulteta, ali ne nužno!)

ako imate nešto što odgovara ovom opisu, molim pošaljite ponudu u PM. nepušač sam, odgovorna i uredna osoba dakle svijetao prostor, na malo povišenom katu i s krevetom. i naravno ostalim potrebnim kućanskim aparatima.

hvala !
Poštovana,
na linku:
http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...oglas-16341119
je stan koji iznajmljujem pa ako odgovara javite. Stan je na raspolaganju od 01. 08.
Pozz.
__________________
www.imaginephoto4u.com
Grga-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 12:26   #3685
Ne znam da li ovo tu spada, ali nista ne gubim ako probam. Zna li mozda netko da li se negdje u Zagrebu moze iznajmit krovna terasa ili tako nesto slicno? krov? Npr. za jednu vecer. Pomagajte pliz ako znate.
Hvala!
meni je smijeh! is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 12:31   #3686
Traži se NENAMJEŠTENA garsonijera ili manji stan cca 50 m2 u sklopu kojeg je 1 prostorija/soba veličine min 30 m2, a koji bi služio kao prostor za joga studio.

Kvartovi: Vrbik, Vrbani, Jarun, Srednjaci...

Najam od rujna 2016.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 16:00   #3687
Tražim:

-dvosobni stan u zgradi, potpuno namješten uz mogućnost korištenja stana i preko ljeta (u neposredoj blizini autobusne stanice, miran kvart, ugovor, prijava)
-OSOBE: mladi par (studenti)
-LOKACIJA: Rijeka - Turnić, Krnjevo, Kantrida, Zamet
-NAJAMNINA: do 2200 kn, uključujući režije
-POTREBNO: perilica rublja, kuhinja, peć, frižider sa ledenicom, tuš kabina, grijanje preko klime, TV
-partner i ja smo nepušači, tihi smo i odgovorni, voljeli bi imati svoju privatnost te da se sa stanodavcem čujemo samo po pitanju plaćanja stanarine i režija

Ponude u PM.
__________________
Bolje biti 5 minuta glup i pitati,nego biti glup cijeli život i ne pitati
buba_59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 22:26   #3688
tražim cimericu / stan - lokacija Split

Tražim stan u Splitu za zaposlenu osobu (mene) na dulji period i / ili cimericu koja će sa mnom tražiti stanove. Hvala
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 11:28   #3689
Najam šupe/skladišta u Zagrebu

Pozdrav,

Živim u unajmljenom malom stanu koji nema šupu/ostavu i s vremenom mi se skupilo previše stvari kojih se ne mogu ili ne smijem rješiti a samo mi zauzimaju mjesta pa gledam za unajmiti nekakvu šupu/ostavu/garažu/skladište u Zagrebu koju bi mogao čuvati stvari.
Ciljam na cijenu do cca 200 kn mjesečno jer mi se za više od toga više isplati tražiti veći stan ili stan sa šupom.

Zna li možda netko gdje bi se mogao unajmiti takav prostor? Prednost ima centar grada (oko autobusnog kolodovra).
Bitno je samo da nije više od cca 200 kn i da je koliko toliko sigurno skladište. Ne planiram držati ništa što ima neku veliku materijalnu vrijednost u tom skladištu (osim možda bicikl) ali isto ne bi htio ni da postane samoposluga za cigiće iz kvarta.

Hvala!
smarinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 18:03   #3690
Exclamation Stan Zagreb

Tražim stan, za mladi par, najam stana do 350€, kvart Trnje, oko autobusnog kolodvora!, ili centar.
PONUDE moze u pm :klap:
boldaslove is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 13:46   #3691
Quote:
buba_59 kaže: Pogledaj post
Tražim:

-dvosobni stan u zgradi, potpuno namješten uz mogućnost korištenja stana i preko ljeta (u neposredoj blizini autobusne stanice, miran kvart, ugovor, prijava)
-OSOBE: mladi par (studenti)
-LOKACIJA: Rijeka - Turnić, Krnjevo, Kantrida, Zamet
-NAJAMNINA: do 2200 kn, uključujući režije
-POTREBNO: perilica rublja, kuhinja, peć, frižider sa ledenicom, tuš kabina, grijanje preko klime, TV
-partner i ja smo nepušači, tihi smo i odgovorni, voljeli bi imati svoju privatnost te da se sa stanodavcem čujemo samo po pitanju plaćanja stanarine i režija

Ponude u PM.
Hvala svima, stan pronađen.
__________________
Bolje biti 5 minuta glup i pitati,nego biti glup cijeli život i ne pitati
buba_59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 19:36   #3692
Iznajmljuje se stan u centru Zg od 32m2,dnevni,odvojena spavaća soba,kuhinja,kupaona,sve namješteno,klima
Upiti u PM
Maryen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 16:05   #3693
Tražim stan od nekih cca 30 kvadrata na području Novog Zagreba. Cijena sa rezijama do 2000 kn max. Uredan, zaposlen, nepušač. PM
zizou5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 17:24   #3694
tražim stan za 3 osobe na području splita. potez od poljuda do splita 3 (centar, joker, poljud, kman sve do sućidra, splita 3, firula, bačvica, oko pravnog faksa, znači da nisu brda, lovrinac, mejaši i ti dalji kvartovi).
poželjno da je dvosobni + db s ležajem, ili još bolje trosobni, zajedno s režijama da ne ispadne više od 3500-600 kn mjesečno.

obavezno bez agencijske provizije, preko cijele godine.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 07:54   #3695
Tražim garažu ili neki suhi prostor za skladištenje namještaja i osobnih stvari u Zagrebu, na području Medveščaka, Mlinova, Šestina, Podsljemenske zone. Veličina prostora bi trebala biti oko 25m2.
__________________
So many flowers - so little time...
Neona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 10:04   #3696
ZAGREB

Tražim POLUNAMJEŠTEN/NENAMJEŠTEN stan u Zagrebu. Cijena do 300 eura plus režije. Potrebna posebna spavaća soba.
Poželjan zapad grada, no može i Lanište, Trnsko itd. Bitno je da ima mogućnosti parkiranja.
Mladi smo bračni par s kućnim ljubimcima. Oboje stalno zaposleni s redovnim plaćama.
Iz sadašnjeg stana se nakon dvije godine selimo samo iz razloga jer se useljavaju kćeri vlasnika zbog faksa.
Dolazimo s preporukama, što se mene tiče možete doći u sadašnji stan i vidjeti kako živimo tj. kakav je život s macama.
Jako smo uredni te je pušenje strogo zabranjeno u stanu.
bella0907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 16:19   #3697
Quote:
guštan kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Dakle, pročešljala sam njuškalo i ine oglasnike na netu u potrazi za jednosobnim stanom/garsonijerom za 1 osobu koji bi me ispao cca 2000kn s režijama ( više, manje, nebitno, ali oko te cifre. jer se kutije bez kreveta iznajmljuju za 1900 kn ) . I apsolutna katastrofa. Tražim li previše ako bih htjela da taj prostor ima:

- KREVET
- da je prostor svijetao, a ne natrpan masivnim, tamnim namještajem
- po mogućnosti barem na 1.katu
- lokacija u blizini tramvajske stanice
-***idealan kvart - Jordanovac i slično (zbog blizine fakulteta, ali ne nužno!)

ako imate nešto što odgovara ovom opisu, molim pošaljite ponudu u PM. nepušač sam, odgovorna i uredna osoba dakle svijetao prostor, na malo povišenom katu i s krevetom. i naravno ostalim potrebnim kućanskim aparatima.

hvala !
stan pronađen, hvala
guštan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 11:57   #3698
Tražim stan za brata na istočnom dijelu Zagreba.. Živio bi sam, djeca dođu vikendom.

Ono što je najvažnije
-da je stan useljiv odmah (ili cim prije)
-da ste ga voljni iznajmiti na DO 6 mjeseci (on ne zna točno koliko bi ostao a ne želimo muljati da će najam biti dugogodišnji)

Poželjno je da ima odvojenu spavaću sobu radi djece te da je stan u zgradi radi što manjih
troškova režija.

Stan s ovakvim uvjetima je neoguće pronaći na njuškalu pa molim pomoć.

Brat je stalno zaposlen, najveći dio dana ga ni nema doma.
Kućne ljubimce nema.
Izrazito je uredan i pristojan.

Unaprijed hvala.
__________________
..after all, life goes on...
traxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 19:22   #3699
Tražim stan u Zagrebu-istok

Tražim stan u Zagrebu, u istočnom dijelu grada (Svetice, Ravnice, Borongaj, Gornja Dubrava). Važna je blizina tramvaja. Trebao bi imati dvije spavaće sobe odnosno može i biti jedna spavaća + dnevni boravak koji je odvojen vratima kao zasebna prostorija te tako može poslužiti kao druga spavaća. Iznos do 300 eura (bez režija). I po mogućnosti da namještaj nije iz prahistorije

Lijep pozdrav. Unaprijed hvala!
iva9292 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 20:51   #3700
Tražim stan u Zadru za dvije studentice, ako je moguće u blizini Sveučilišta.
Stan bi trebao bi imati dvije spavaće sobe (ili spavaća + dnevni boravak - odvojen vratima kao zasebna prostorija te tako može poslužiti kao druga spavaća) Iznos do 2000 kn (bez režija).
Najam od 01.09.2016. do negdje 15.07.2017.

Unaprijed se zahvaljujem i molim ozbiljne ponude na mail [email protected] ili u inbox
acquario1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.