Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2016., 22:55   #101
Da ne pišem na dva mjesta, možete mi reći cijenu čišćenja el.bojlera od kamenca i cijenu montaže radijatora(skidanje starog i postavljanja novoga, samo rad, radijator novi već imam pripremljen).
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 14:26   #102
Quote:
j.d.jackson kaže: Pogledaj post
Trebam savjet jer nisam sigurna ni dal mi treba jedan majstor ili njih 5.
Htjela bih pretumbati jedan dio kuhinje da mi stane mala perilica suđa.
Trebalo bi pomaknuti pecnicu za cca pol metra i onda između pecnice i sudopera zgurat perilicu.
Moram li zvati elektricara, vodoinstalatera i stolara zasebno ili ima neki "majstor za sve" koji to moze srediti?
I molim ak imate preporuke za navedeno

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Vodoinstalater, koji ima malo volje da sve napravi. On ionako ima najviše posla
__________________
"Otišel, otišel sem z mala vu svet na kraju se vrnul pun briga i let'. Skrivećki, skrivećki sem došel nazaj
vu selo mi drago, vu hrvatski kraj." (Vice Vukov)
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 19:27   #103
Tražim majstora za postaviti klimu (Zagreb, centar). Inbox
sefgradilista is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 10:13   #104
Trebao bih dobrog keramičara.
Imam par m2 pločica za postaviti na balkon, pa ako imate nekog dobrog i temeljitog majstora bio bih jako zahvalan.

Također ako netko zna nekoga tko bi se popeo na krov i postavio antenu ?
Zgrada, 3 kata, malo mi je bed na visinu se penjati. Cijev postoji,samo treba antenu zašarafiti i spojiti.

ZG, Remiza.

Hvala Vam.
hrd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 20:07   #105
Tražim dobrog, pouzdanog i urednog malera/soboslikara
Treba okrečiti stan od 60 m2, sve zidove i stropove...na nekim mjestima bi trebali i pregletati neravnine. Bitno mi je da dođe kada se dogovorimo i da ostavlja iza sebe sve čisto!
Hvala!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 22:56   #106
Vodoinstelater

Pozdrav, trebao bih preporuku za vodoinstelatera; u kuhinji mi curi voda na pipi koja ide iz sudopera. Vjerojatno je gumica ili dotrajalo crijevo, ali nemam potrebni alat/znanje da sam skinem pipu.
Nalazim se u Zagrebu, na Trešnjevci.

Unaprijed hvala
DuleZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 09:44   #107
Planiram staviti ručnu pumpu na livadu ,lokacija Brezovica,trebam majstora za busenje zemlje i postavljanje pumpe!
eduardo12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 06:15   #108
Dobar dan

Trazim majstora ili majstore za renoviranje stana (45m2)
U Kolovozu planiram renoviranje stana u N.Zagrebu. Potrebna je kompletna adaptacija kupaone, kuhinje ( podne+ zidne plocice-odvod), ugradnja 10 novih uticnica te 3-5 rasvjetnih mjesta. Ugradnja nove razvodne ploce sa automatskim osiguracima. Pregradni zid kojim se dobiva jos jedna soba. Kompletno bojanje zidova nakon radova.
Vjerovatno i promjena radijatora 3 komada.
Ako ima neka preporuka majstora slobodno na pm ili majstori koji zele raditi u to vrijeme takodjer neka se jave na pm radi dogovora i procjene radova.
biba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 18:23   #109
Tražim bravara odn. majstora za kovane ograde za popravak i bojanje željezne dvorišne kapije, ako netko zna kvalitetnog majstora molim na pm, hvala!
ancap is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 08:59   #110
Trebao bih majstora za micanje bitumenskih ploca na krovu 150 m2 ,te stavljanje lima kao crijep!
Lokacija Novi Zagreb!
eduardo12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 14:15   #111
Pozdrav,

Trazim majstora za montazu kliznog ormara iz Emmezete.
Iz Zagreba, Sesveta..

Molim u inbox.
Hvala
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 19:28   #112
Strojobravar?

Pozdrav.
Zna li netko nekog pouzdanog strojobravara na području Zagreba?
Trebao bi da mi napravi nosač za radnu ploču širine 80cm (masivnu drvenu policu) od željeznih L profila.
Pa ako to dobro prođe i postolje za kuhinjski stol.

Hvala.
Hvesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 23:19   #113
Tražim osobu za popravak PVC stolarije (zamjena gume, uštimavanje da bolje dihtaju).

Važno je da je osoba pouzdana i da mi ne pošalje odjeb na način da se nakon "dogovoreno, vidimo se" više ne javlja

Zg županija.

Fala.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 09:58   #114
Trebam odčepiti kanalizaciju na vikendici (Zaprešić) gdje je korijenje biljke ušlo u odvod.
Na pritisak ne ide, već smo probali stoga trebam ekipu koja ima stroj sa glodalicom da strga korijenje.

Da, i koliko će me ta vrtna zabava koštati?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 14:02   #115
edi i frajer

Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Trebam odčepiti kanalizaciju na vikendici (Zaprešić) gdje je korijenje biljke ušlo u odvod.
Na pritisak ne ide, već smo probali stoga trebam ekipu koja ima stroj sa glodalicom da strga korijenje.

Da, i koliko će me ta vrtna zabava koštati?
I šta kad strga? Ostali svi drugi parametri za ponovno izrastanje. Sve skupa van i nove cijevi(i šahtove).
edi i frajer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 20:09   #116
Quote:
edi i frajer kaže: Pogledaj post
I šta kad strga? Ostali svi drugi parametri za ponovno izrastanje. Sve skupa van i nove cijevi(i šahtove).

Kad strga curi voda u septičku.
Već smo prije 12-13 godina to radili i bilo je dobro do ove godine kad se ponovno začepilo. Ne stavljaju mi se nove cijevi, zahebava sa majstorima i prekopaca cijelo dvorište....za puste pare.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 11:36   #117
Bravara trebam za kliznu kapiju

Trebam ponudu za pješačka vrata širine 105 cm i dvorišna ulazna vrata ( klizna kapija ) od običnih metalnih profila dužine 460 cm. Vodilica je već postavljena i ubetonirana.
Lokacija: Istra - Labin
Treba mi me cijena sa postavljanjem.
Hvala
Marty is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 15:17   #118
Trazim majstora za popravak perilice rublja ( promijeniti gumu bubnja) Whirpool. Novi Zagreb

Prije bi nasao majstora robotike, cijeli dan trazim po internetu okrecem brojeve niko nista
Zlajja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 12:10   #119
tražim nekoga tko bi napravio i ugradio obična metalna podrumska vrata, jednostruka ili dvostruka, dimenzija otvora je cca 191 * 125. dovratnici su od kvadri, gore i dole je beton (deka).

Lokacija: Mikulići, Zagreb

Hvala
__________________
oidi guida
flint is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 14:32   #120
molim ponudu vodoinstalatera za sljedecu situaciju ako je izvedivo: umjesto kade bi trebala ici tus kabina ali je problem sto je cijev od odvoda kade na 20ak cm visine, a tus kabina bi trebala biti sto niza, pa me zanima moze li se ta cijev spustiti(ako treba i od skoljke), ili ustemati ako je moguce u pod(u podu inace ne postoji nikakav odvod), te koliko bi to kostalo i vremenski trajalo? Lokacija Velika Gorica. hvala


http://i1219.photobucket.com/albums/dd434/Weah9/2_zpsprzs7zvp.jpg

http://i1219.photobucket.com/albums/dd434/Weah9/1_zpswo29tbx1.jpg

Zadnje uređivanje fermina-daza : 27.07.2016. at 12:30. Reason: prevelike fotografije - pogledati pravila
Weah23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.