Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2007., 14:29   #1
molim pojašnjenje nalaza cervikalnih briseva

1. Candida albicans ( u velikom broju )
2. Izolirana Ureaplasma urealyticum >10 na 5-u CCU/ml. Mycoplasma hominis nije izolirana
3.Roche Amplicor PCR test na Chlamyida trachomatis - NEGATIVAN ( ok, ovo mi je jasno )

Dakle ovako...već nekih 2 mjeseca imam pojačani iscjedan bijele boje, no međutim sluznica mi je potpuno suha ( za vrijeme spolnog odnosa - ma koliko napaljena bila ), koža mi puca na podučju cijelog spolovila, sex je jaaako bolan, peče, boli.
Doktor više ne zna koje ljekove da mi prepiše, a meni je već lagalo puna kapa svega. I da...prije 6 mjeseci sam imala spontani.

Hvala!
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 14:32   #2
I ja imam tih problema

Međutim meni je gin rekao da se ureaplazma smatra negativnom ako je ispod 4 sve iznad se treba liječiti. Ja sam imala točno 4 pila sam Doksiciklin i sad je nestala. Dok se opet ne vrati jer se ona zna pritajit
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 14:40   #3

ja onda idem u bolnicu po tome
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 16:34   #4
Jok, nije tak strasno, imala ja odjednom 5 bestija! Sta si pila do sada, vaginalete, jesi prehranu malo korigirala (prvenstveno zbog kandide) i sl? Antibiotici za Ureaplasmu su divna stvar za razvoj Candide! Nisi za bolnicu, bez brige! Samo bez panike! Meni trebalo godinu dana, ali sam cista!
Probala nesto od alternativnog lijecenja?
moxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 23:03   #5
Ma kakva bolnica šta ti je?
Ja sam u isto vrijeme imala streptokok i ureaplazmu i izliječila. Ne brini
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 09:09   #6
od vaginaleta sam koristila sve što ti može pasti na pamet, što se prehrane tiče - nikada mi doktor nije niti spomenuo da bih trebala nešto ne jesti.
što se streptokoka tiče - imam ga svako malo, isto kao i anginu, dakle stalno sam na antibioticima
alternativna medicina? ništa nisam koristila...
jučer sam krenula doktoru, dođem do njega, a ono faca odlučio dan prije da neće raditi do utorka - i sad sjedi i čekaj...
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 12:02   #7
Djevojke, pijte ovaj novi preparat Lactogyn, on je prvi peroralni probiotik za održavanje flore dole, bez recepta se može dobiti. Candida se pojavljuje kad pH vagine nije dovoljno kiseo. Lactogyin ima sve sastojke koji su potrebni da se vrati ravnoteža dole. Pomaže i pranje u otopini vinskog octa.
Probajte se suzdržati od sexa dok imate Candidu jer na taj način inficirate i dečka (ako se prašite bez kondoma) i onda on opet zarazi vas i tak u nedogled. Dakle, mora se i dečko liječiti.
Dr. će pripisati Difulcan, Canasten, Plimicol ili Geonistin, sad o čemu to zavisi
Uglavnom treba puno strpljenja za ovo riješiti i...ak volite šarat okolo...opet, kondom glavu čuva!
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 13:21   #8
ne, ne nema šaranja - nije bilo niti prije, a sad sam udana djevojka
uglavnom...nikad mi nije bilo ovako gadno, nemrem ništa niti sa kondomom. vidjet ćemo kaj bu rekao doktor u utorak
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 14:59   #9
Quote:
nisa kaže: Pogledaj post
ne, ne nema šaranja - nije bilo niti prije, a sad sam udana djevojka
uglavnom...nikad mi nije bilo ovako gadno, nemrem ništa niti sa kondomom. vidjet ćemo kaj bu rekao doktor u utorak
Čuj i muž se onda mora liječiti.
Od kad ovo navlačiš?
Ne želim ti sad stavljati bubu u uho, ali mnoge su na ovaj neugodan način morale otkriti kako ih muževi varaju.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 18:31   #10
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
I ja imam tih problema

Međutim meni je gin rekao da se ureaplazma smatra negativnom ako je ispod 4 sve iznad se treba liječiti. Ja sam imala točno 4 pila sam Doksiciklin i sad je nestala. Dok se opet ne vrati jer se ona zna pritajit
Ja imam ureaplasmu 10 na 3 pa sam radi prevencije dobila sumamed i vaginalete, partner također, sada ću ići na kontrolu,a ja se nadam da se maknula više jer pili stvarno i uvijek neke pizd....sa tim donjim dijelom
lana* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.