Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2013., 21:45   #41
Quote:
dellel kaže: Pogledaj post
Jebote klima na touch
Baš to,sve je to vau kurac palac ,moderno,šik,fensi ,šmensi kad je novo i kad šljaka,al kad ga za 4-5 godina baja zabije svoj od bureka masni prsto-ćevap po milijunti put u taj ekran i kad to govno krepa,onda će cijena popravka biti boli glava,a režem muda da se mora mjenjati cijeli ekran ,a ne samo dio koj je eventualno otišao. Cijena prava sitnica par tisuća kuna. Fuj to. Daj klasičnu aut. klimu i amen.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 14:46   #42
Izasle cijene.

http://www.peugeot.hr/brochures/novi308/5-vrata/

Huh, srednja oprema Active sa metalik bojom je 138 000 kn.....
Maverick25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 15:00   #43
Pa i nije tak strašno... srednji paket je podjednak sa akcijskim paketom kod kije ceeda a i cijena je podjednaka... kad dođe neka akcija vjerojatno će bit i jeftiniji.. ako je u rangu sa akcijskom cijenom kije... kvragu onda nije skup pogotovo jer je to prva cijena
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 15:12   #44
Quote:
Loborek kaže: Pogledaj post
Pa i nije tak strašno... srednji paket je podjednak sa akcijskim paketom kod kije ceeda a i cijena je podjednaka... kad dođe neka akcija vjerojatno će bit i jeftiniji.. ako je u rangu sa akcijskom cijenom kije... kvragu onda nije skup pogotovo jer je to prva cijena
Pa to se slazem. Cak mi se i vise svidjaju paketi kod PUG-a, a i imaju mogucnost ugradnje samo maglenki i samo navigacije s kamerom....kod Kie je to znanstvena fantastika....s obzirom da bi auto uzimao najranije nagodinu u ovo doba, mozda to bude i povoljnije....
Maverick25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 15:24   #45
Masa osnovnog benzinca 1075kg, osnovnog dizelaša 1090kg
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 15:48   #46
Ovo o masi nevjerujem, ako je zbilja tako, biti će cca 100-200 kg lakši od npr. Astre, Ceeda i sličnih... A to je pohvalno...
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 15:53   #47
Cijene nekako očekivane ako se uzme u obzir relativno bogat paket opreme. Mislim da je Active i više nego dobro opremljen. Po meni jedini mu je nedostatak izostanak stražnjih parking senzora... Sve ostalo mislim da je dosta dobro pogođeno od opreme.

Pred kraj godine vjerujem da se mogu očekivati prve akcije, a 1.6 hdi 115KS s active opremom će sigurno ići ispod 140tkn.

Mene samo zanima, kad se očekuju mali benzinski turbaci?
MRCINA2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 15:54   #48
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Ovo o masi nevjerujem, ako je zbilja tako, biti će cca 100-200 kg lakši od npr. Astre, Ceeda i sličnih... A to je pohvalno...
Octavia je 190 kg lakša od ceeda (dizelska varijanta sa podjednakom opremom)
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 19:00   #49
Ako Peugeot bude htio nešto prodati cijene će morati dolje za 20000 kuna u prosjeku.
Početni model 96000 kuna, početni dizel 110000 kuna

Nisu normalni s kojim cijenama su izašli
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 20:09   #50
Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
Ako Peugeot bude htio nešto prodati cijene će morati dolje za 20000 kuna u prosjeku.
Početni model 96000 kuna, početni dizel 110000 kuna

Nisu normalni s kojim cijenama su izašli
Pošto je to "novi" model, a ne temeljit facelift kao zadnji put, napredniji, dobro opremljen cijene su stavili dosta više od zadnjeg modela,koji je u biti zastario. Kada vide da prodaja i ne ide, vjerujem da će biti paketa povoljnih-kao sportium, i akcijski popust. Ipak je za 3-cilindarski motor i početni paket opreme skoro 120 tis kn za ovu kupovnu moć previše.
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 08:44   #51
Stvar je u tome da su Peugeot i Citroen uvijek bili najjeftiniji na tržištu, tako da ove cijene u rangu Toyote, Škode i čak Mazde kupcima predstavljaju kamen u oko.
Ljudi ionako kupuju PSA zbog cijene a ne kvalitete
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 09:09   #52
Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da su Peugeot i Citroen uvijek bili najjeftiniji na tržištu, tako da ove cijene u rangu Toyote, Škode i čak Mazde kupcima predstavljaju kamen u oko.
Ljudi ionako kupuju PSA zbog cijene a ne kvalitete
A to je u zadnje vrijeme poslovna politika PSA grupe... Redovne cijene nisu nikad bile niske, ali su tu uvijek bili popusti 10, 20 i više tisuća kuna, pa su ljudi navikli kupovat "jeftino". Uostalom, sve su to danas automobili podjednake kvalitete. Ne razumijem zašto bi toyota auris trebala biti skuplja od 308-ce?! Zato jer je japanac koji se proizvodi u Slovačkoj?! Pa nije toyota premium marka da bi morala zbog neke ekskluzive biti skuplja. Uostalom redovna cijena Ceeda je otprilike u tom rangu, pa ih eto sve više viđam na cesti.
MRCINA2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 11:19   #53
Quote:
MRCINA2102 kaže: Pogledaj post
A to je u zadnje vrijeme poslovna politika PSA grupe... Redovne cijene nisu nikad bile niske, ali su tu uvijek bili popusti 10, 20 i više tisuća kuna, pa su ljudi navikli kupovat "jeftino". Uostalom, sve su to danas automobili podjednake kvalitete. Ne razumijem zašto bi toyota auris trebala biti skuplja od 308-ce?! Zato jer je japanac koji se proizvodi u Slovačkoj?! Pa nije toyota premium marka da bi morala zbog neke ekskluzive biti skuplja. Uostalom redovna cijena Ceeda je otprilike u tom rangu, pa ih eto sve više viđam na cesti.
U zadnje vrijeme je bilo više C4 na tržištu,manje 308 jer se očekivao noviji model. Ako ne bude popusta, neće ići baš i prodaja. Prema statistikama MAZDA 3 i AURIS se znatno manje kvare, a kod nas je uvriježena praksa da nakon proteka garancije na 308-cama se kvarila elektronika ( nekoliko ljudi koje znam i kod dizela i benzinaca). CEED ima bogati paket 1.4/100 ks- LX EDITION ECO s ISG za 110.990 i 1.6 CRDI/128 ks za 130.990 kn pa neka to posluži kao baza za usporedbu.

Kod nove 308-ice ima puno doplata pa i to diže cijenu. Auto je super dizajniran, ne znam da li će unutra imati više mjesta odozada i veći bunker. Sve u svemu veliki korak naprijed. Mislim da su i tehnologiju popravili. Samo treba pričekati nekoliko mjeseci i popuste.
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 11:46   #54
Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da su Peugeot i Citroen uvijek bili najjeftiniji na tržištu, tako da ove cijene u rangu Toyote, Škode i čak Mazde kupcima predstavljaju kamen u oko.
Ljudi ionako kupuju PSA zbog cijene a ne kvalitete
Sa ovim bih se djelimicno slozio. Svakog koga znam, pa ukljucujuci i sebe ali na primjeru polovnog, kupio je nesto iz PSA jer je bilo jeftinije, dok u isto vrijeme ne zaostaje sa opremom ili dizajnom za ostalim brendovima...

Naravno sigurno ima dosta i onih koji vole Pezo ili Citroen pa ga kupe...

Ali ova ce cijena brzo da ide dole, tako da nema razloga za brigu....
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 17:06   #55
Vidim ima led svjetla u allure opremi. Kakva su u odnosu na xenon sto se tice osvjetljavanja i trajnosti?
mojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 18:08   #56
Drugi paket opreme na prvom dizelašu je skuplji samo 3300 kn od prvog paketa opreme. Sve u svemu, sasvim ok cijena za to što se nudi, jedino da nije tog sjebanog mjenjača (a sumnjam da se je taj 5 brzinac išta poboljšao )
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 13:21   #57
Dogovorio sam sa frendom koji radi u prodaji kod jednog peugeotovog koncesionara testiranje 308-ce kroz 10ak dana. Inače, kaže da su oni bili na peugeotovoj prezentaciji na koju su dovezli Focusa, C4, Ceeda, i30, Golfa 7, Opel Astru i da je po njegovom mišljenju 308-ca koplje iznad svih.... Još jednom naglašavam da radi u peugeotovoj koncesiji, ali nema razloga da mu ne vjerujem jer se ipak dobro poznajemo
MRCINA2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 15:22   #58
Ajde baš me zanimaju dojmovi
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 13:24   #59
Quote:
MRCINA2102 kaže: Pogledaj post
Dogovorio sam sa frendom koji radi u prodaji kod jednog peugeotovog koncesionara testiranje 308-ce kroz 10ak dana. Inače, kaže da su oni bili na peugeotovoj prezentaciji na koju su dovezli Focusa, C4, Ceeda, i30, Golfa 7, Opel Astru i da je po njegovom mišljenju 308-ca koplje iznad svih.... Još jednom naglašavam da radi u peugeotovoj koncesiji, ali nema razloga da mu ne vjerujem jer se ipak dobro poznajemo
Tko su ONI?

Koplje veliš? Ajde neka, baš lijepo od njih...
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 19:36   #60
http://autoklub.jutarnji.hr/peugeot-...klase/1131157/
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.