Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2017., 16:14   #421
Nisam još gledala pa ne znam.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 19:46   #422
konacno odgledao,
neocekivani happy end.
nisam uopce mislio da ce tako zavrsit.
mislio sam da ce bit mrtvih na sve strane
ali dobro, fino ukomponirana i zavrsena prica. sviđa mi se.

dobro je da serija ima neki plan u kolko sezona ce zavrsit, stalno bude dinamicno i nema glupih filler epizoda.
scenarij je jako dobar, svi dijalozi su na na razini

jako dobra serija, jedna od bojlih u zadnje vrijeme.
svako kome se sviđa ova tematika ce je volit.


nis, sad se ceka GoT da se gleda ponedjeljkom
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 10:45   #423
Šteta, stvarno šteta, serija je na početku podsjećala na Spartaka, guzice, sise, seks, krv, akcija, spletke. Išlo je to na početku dobro, a na kraju se izvitoperilo u neku lošu verziju Allo Allo gdje je Madonu s big bubiz od van Klompa glumilo Urcino blago. Trebali su se više držat piratske problematike, a i da budu suglasni sa Stevensonovim djelom.

Što je bilo sa slijepim Pewom?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 11:38   #424
Meni je ova zadnja sezona katastrofa. Totalno uništena serija.Mogli su cilu sezonu potrpati u dvi tri epizode predzadnje sezone i sve bi bilo taman. Ovo je stvarno bilo sve nepotrebno.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 16:47   #425
tek sam neki dan poceo gledat 4. sezonu. veliki sam fan serije ali bas je postala teska za gledat. crnobradi mi je bio prejak lik i bas je brutalan način na koji je zavrsio. vcrs cu pogledat 7 epizodu. a rogers me bas nervira, nadam se da ce i on ubrzo skoncat
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 10:25   #426
konacno sam se prislio da pogledam do kraja. odgadao sam tjedan dana jer nisam htio pogledat zadnju epizodu jer znam da je gotovo onda. serija mi je stvarno odlicna i uzivao sam u svakoj epizodi. inace ne gledam bas serije jer ne volim taj sindrom zadnje epizode ali ova serije mi je stvarno ispunila ocekivanja. volim to gusarsko doba i bas je prikazano vrhunski. ovakav kraj nisam uopce ocekivao, mislio sam da ce bit neka tragedija ali sve zavrsilo odlicno. neznam, pod dojmom sam od serije i nadam se da ce bit jos ovakvih serija
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 13:25   #427
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
konacno sam se prislio da pogledam do kraja. odgadao sam tjedan dana jer nisam htio pogledat zadnju epizodu jer znam da je gotovo onda. serija mi je stvarno odlicna i uzivao sam u svakoj epizodi. inace ne gledam bas serije jer ne volim taj sindrom zadnje epizode ali ova serije mi je stvarno ispunila ocekivanja. volim to gusarsko doba i bas je prikazano vrhunski. ovakav kraj nisam uopce ocekivao, mislio sam da ce bit neka tragedija ali sve zavrsilo odlicno. neznam, pod dojmom sam od serije i nadam se da ce bit jos ovakvih serija
Meni je zadnja sezona bila vidljivo lošije kvalitete. Seriju je uglavnom iznjeo Cpt Flint, lika ću zauvijek pamtiti po ovoj ulozi. Dobio je glavnu ulogu u seriji Lost in Space pa se nadam još njegovih leader govora i tamo
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 19:06   #428
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Meni je zadnja sezona bila vidljivo lošije kvalitete. Seriju je uglavnom iznjeo Cpt Flint, lika ću zauvijek pamtiti po ovoj ulozi. Dobio je glavnu ulogu u seriji Lost in Space pa se nadam još njegovih leader govora i tamo
meni je uvijek zadnja sezona teska za gledat. za sinove anarhije npr. sam se jedva prislio da pogledam. ali slazem se, flint je bio brutalan lik, vjerovao je u cilj do kraja i bas mi je drago na nacin na koji je zavrsio. onda cemo i to gledat, inace toby stephens mi je dobar glumac ali dijalozi u ovoj seriji su mi strava, nacin govora, bas te tjera na razmisljanje
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 12:51   #429
Slaba zadnja sezona - previše patetike, na momente mi je bacalo na meksičku sapunicu... Šteta, serija je bila vrhunska. 3. sezona baš izvrsna.
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 21:50   #430
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Meni je zadnja sezona bila vidljivo lošije kvalitete. Seriju je uglavnom iznjeo Cpt Flint, lika ću zauvijek pamtiti po ovoj ulozi. Dobio je glavnu ulogu u seriji Lost in Space pa se nadam još njegovih leader govora i tamo
nepravedno je reci da je seriju iznjeo Flint.
serija je puna jakih i dobro napisanih likova
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 01:05   #431
Konačno sam odbindžovala zadnju sezonu.

Serija bi mi bila čista 10-ka da nisu uhebali Flintov kraj. Imam osjećaj da su mu napisali srećan kraj nakon što su fanovi uskukali za smrt Charlsa Vanea. I onda dobijemo ex machina rješenje i totalno glup kraj za Flinta. Objektivno, on je trebalo ili da skonča tragično ili da se negdje "izgubi u prevodu".
Ovako, ovo im baš ali baš nije trebalo i to mi je suštinski jedina glupost u seriji.


Ostali kraj mi je taman - Silverov lik od početka sezone postaje najtrezveniji od njih tako da me nije iznenadila njegova odluka, a sve oko Rackama i Max je očekivano.

To što nisu doslovce pratili roman mi je isto ok, nisu pratili ni istorijske činjenice doslovno i ovo nije ekranizacija knjige niti dokumentarac nego fikcija nastala na osnovu istorijskih i književnih predložaka.


Najbolja stvar u seriji je razvoj Silverovog lika - i Luke Arnold ga je odlično odigrao. :klap: Ostali likovi su takođe i dobro razrađeni i odgirani, produkcija je sjajna, serija nema filera, nije spora ni dosadna ni jednog jedinog momenta.

I naravno tu je Toby Stephens.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 21:21   #432
Toby Stephens je bio God like u ovoj seriji.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 23:37   #433
Ja sam tek sad odgledala. Odgađala sam cijelo ljeto, ali sad su počele jesenske serije, pa bi mi se previše nakupilo, tako da sam sad odlučila riješiti ovu.

A odgađala sam jer mi je žao što je kraj. A kakav kraj!

Kroz seriju sam nekako uvijek mislila da će Flint na kraju skončat, ali negdje pred kraj sam skužila da to ne bi bilo fer prema liku. Jer to bi bio ultimativni poraz, a Flint kao da ne zna za poraz.

Sviđa mi se i to što mi zapravo ne znamo je li Flint stvarno imao happy end, ili je to samo verzija priče. Možda ga je ubio, ali je Madi ispričao drugu priču...i zbog one scene kad su nju spasili a ona je presretna kad ugleda Flinta. Silver je shvatio što Flint predstavlja Madi.

I što se na kraju pojavljuje Mary Reed (Mark Reed).
I sviđa mi se kada Silver na kraju gleda na obzor, što bi moglo značiti da ga hvata onaj nemir koji mu je Flint predvidio, o tome kako neće izdržati dugo. Kako će se osjećati nebitno ako nema akcije.

Vidim da ima onih koje je je sezona razočarala, mene nije.
Samo su mi sve sezone različite, svaka je na svoj način.

I moram priznati da mi Black Sails ulazi visoko među najdraže serije. Likovi, jedostavnost + mašta, način snimanja, spec. efekti, glumci, produkcija...
Za sve jedan veliki
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2021., 07:38   #434
Dobra serija. Falilo je ono nešto da to bude top, ali jebiga...podcijenjena svakako.
casualz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.