Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 19:21   #1
American Vandal (2017-2018)


Mislim da će ovo biti jebena serija za ljubitelj dokumentarnih serija poput 'Making a Murderer', no ova je za razliku satirički mockumentary i ima smiješan sinopsis - na nekom je fakultetu netko po autima sprejem nacrtao 27 kurčeva i sad se to istražuje. Zvuči još smiješnije u ovom quoteu:

Quote:
Someone has spray-painted dicks on 27 different cars (including Mrs. Rothacker’s) in a high school faculty parking lot. Everyone believes that the culprit is Dylan Maxwell, a senior student who has a reputation as both a dipshit prankster and a serial dick drawer. Most of the evidence from the incident leads back to him, as Dylan has a strong motive, a weak alibi, and the means to pull the caper off. Taking all of this into account, the school board takes little time in expelling him, a decision that nobody in the community seems to find controversial in the slightest. Nobody, that is, except for one student with a camera and a thirst for the truth, who dares to ask the question that no one else would: Are we sure Dylan did the dicks?
American Vandal Netflix Trailer

Izašlo danas
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 00:36   #2
Odlicna
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 20:16   #3
..."who has a reputation as both a dipshit prankster and a serial dick drawer"

Kako se točno dobije takva reputacija?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 16:44   #4
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
..."who has a reputation as both a dipshit prankster and a serial dick drawer"

Kako se točno dobije takva reputacija?
Pogledaj prvu epizodu, objašnjeno je

Meni je ovo vrlo dobro, nastavljam gledati.
ZnaSeTkoJe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 17:31   #5
Odlična serija

SPOILER!

Pta mislite koji je motiv na kraju? seksizam?
markoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 05:15   #6
Pa kako je ovo dobro!
Mislila sam da će biti neka pizdarijica, over-the-top parodija, kad ustvari zanimljivo do samog kraja i skroz napeto, unatoč blesavoj temi i početnoj premisi koja je shvaćena 100% ozbiljno i tako istražena. Dobro, ne baš 100%, ali ipak
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 20:58   #7
Meni osobno najdraža serija koja je izašla ove godine. Mislim da je jedan od razloga tome što sam veliki fan stvari poput Making a Murderer i The Jinx. Stvarno su napravili odličan balans sprdnje kriminalističkih dokumentaraca i zanimljive radnje. Baš mi je bilo žao kad je završilo, ali drago mi je da je Netflix naručio drugu sezonu. Valjda neće podbaciti.
PaulieGualtieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 19:43   #8
I druga sezona odlična, šteta što ova tema nije življa.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.