Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 13:58   #1
Mr. Mercedes (2017-2019)


Mr Mercedes Trailer

Quote:
Bill Hodges je cijeli radni vijek proveo rješavajući ubojstva. No, nekoliko slučajeva nije zatvorio prije umirovljenja i zbog njih nema miran san. Jedan ga posebno muči, onaj koji se dogodio u gradiću u kojem je radio. Prije zore stotine očajnih ljudi čekalo je u redu za posao. Iznenada se u gomilu zaletio vozač s ukradenim Mercedesom. Osam je osoba poginulo, petnaest ih je teško ozlijeđeno. Ubojica je pobjegao. Umirovljeni Hodges će primiti pismo od čovjeka koji tvrdi da je upravo on vozio Mercedes i krenuti će u potragu bez imalo oklijevanja. Brady Hartsfield živi s majkom alkoholičarkom u kući u kojoj ga je rodila. Ponovo se sprema na ubojstvo. No, ovog puta neće ukrasti Mercedes, niti će ubiti dvadesetak ljudi. Spreman je na puno veću brojku, možda čak i četvoroznamenkastu. Hodges će uz pomoć nekolicine prijatelja krenuti u pravu potjeru, bitku protiv vremena i uma koji cijeli život njeguje ideju prema mržnji i zlu. Odlična igra mačke i miša oduševiti će sve Stephen Kingove čitatelje, ali i zaljubljenike u odlične trilere.
Ekranizacija istoimene Kingove knjige izašle i kod nas kreće s premijerom 9.8.

Uloge:

__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 15:58   #2
Jao ne mogu da docekam. Knjiga je super. Jedva cekam da vidim kako su je ekranizovali. Imam velika ocekivanja.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 18:42   #3
I više nego dobri reviewsi:

http://www.metacritic.com/tv/mr-mercedes
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 20:15   #4
Gleda se sigurno....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 19:09   #5
Prva epizoda je vani......
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 10:58   #6
pocetak brutalan, na momente mi je bilo presporo, al jasno mi je da je to povezano uz upoznavanje glavnog lika

susjeda je zakon
Padrone is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:42   #7
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
susjeda je zakon
Ida - I never mind my own business - genijalni lik

Najradije bi ju preselila u seriju The Sinner, nek se tamo bari sa starim detektivom, tamo mi više paše. Ovo mi je pre darkness i chaos
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 10:53   #8
Pilot mi je bio
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:14   #9
Pogledao i ja pilot, vidim da je noćas i druga izašla.

Čitao sam knjigu prošlo ljeto pa u principu znam radnju (neću spoilati bez brige ), ali zanima me kako će riješiti neke stvari jel sam čitao da su dijelovi drugačiji i kako će popuniti 10 sati. Susjeda Ida je recimo nešto što u knjizi uopće ne postoji tako da me zanima kako će se to razvijati.

Vidi se da je ovo dvije klase iznad na svim razinama od Under the Dome ili Mist serije i definitivno mi se sviđa

Likovi za sada pogođeni definitivno, na prvu definitivno su uspjeli prenijeti duh predloška. Jedva čekam dalje
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 13:48   #10
Ne bih znao za ovo da nisam pročitao u novinama. Stevij King je u pitanju, gledat će se!
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 01:19   #11
Ja cu pogledati kad izadju svih 10 epizoda, da sve odjendaput pogledam.

Inace moram reci da sam skroz zaljubljen u Hollin lik
Samo se nadam da ce je glumica verno docarati i da mi je nece upropastiti.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 20:02   #12
Tema pala na 2 stranicu, pretpostavljam jer je serija loša?
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 00:31   #13
Ili se ljudima ne da komentirat?

Ja taman odgledao pilot, odličan. Vuče se paralela dosta sa The Sinner, iako ne znam zašto jer je priča potpuno drugačija. Plus, odustao sam od TS nakon pilota, a ovo me vuče za daljnje gledanje.

Taman pročitah da je Bradyja trebao glumit pokojni Anton Yelchin.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 10:14   #14
Jel zna netko zasto se jos nemoze "pogledati" epizoda 6?

Trebala je izaci pred nekoliko dana al na "televizorima" jos nista
GrimReaperKC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 12:35   #15
svaki televizor bolje marke je prikazuje već danima. čak i uz titlove. tako da, nosi taj svoj na smeće i raspitaj se kod znalaca koji su televizori dobri
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 17:42   #16
serija je dobra, ali kako glup zavrsetak sezone
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 20:12   #17
mene isto malo razočaralo da se tak izrazim...

brady izgleda ko super inteligentan negativac i onda tako jadno se sve odigra u zadnjoj epizodi. nikad se nije previse izlagao, uvijek iz daljine "remotely" sve rješavao,i onda dodje osobno da raznese ljude nakon sto je na tjeralici i svi ga traze.. nema nikakvog smisla.

uzeo sam baš danas knjigu, bacam se na to... sezona 2 ide 100%, postoji trilogija i 2. sezona ce pratiti 2. knjigu,pa se nadamo da bude i treća.
GrimReaperKC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:02   #18
Pogledao 1. epizodu..... prva scena je pravi lom i krš.... za sada jako, jako dobro.... gleda se dalje....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:41   #19
Na pola sam puta, pogledao 5 od 10 epizoda..... serija je super, prava Steven Kingovska studija ljudskih poremećaja..... Brendan Gleeson po običaju briljantan u ulozi umirovljenog policajca/gunđala a Harry Treadaway sjajan kao shebani ( ali i vrlo kompjuterski izobražen ) ljigavac. Njega će se mnogi sjetiti kao Dr. Frankensteina iz Showtimove serije Penny Dreadful.....
Obavezno gledati.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 23:17   #20
Odgledana 1. sezona.....jako, jako dobro iako se u posljednje 3 epizode osjetio mali pad te lagani ulazak u šablonu koja može podsjećati na nešto već prije viđeno u nekim drugim serijama....
Kraj 1. sezone naslućuje nastavak i 2. sezonu......
Moja ocjena 1. sezone je 8,5/10.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.