Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2017., 19:33   #1
The Defenders (2017)



Quote:
Marvel’s The Defenders follows Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Mike Colter) and Iron Fist (Finn Jones). A quartet of singular heroes with one common goal – to save New York City. This is the story of four solitary figures, burdened with their own personal challenges, who realize they just might be stronger when teamed together. The Netflix original series will launch globally on August 18, 2017.
Trailer -

https://www.youtube.com/watch?v=4h3m7B4v6Zc
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 19:50   #2
Planirao sam i ja otvoriti temu jer sam jučer upratio da je nema. Nadam se da će biti dobro, u prvoj sezoni će biti osam epizoda pa valjda neće biti nekog razvlačenja.
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 08:22   #3
Ne radi mi google, kad izadju defendersi nema vise nastavljanja ove 4 zasebne serije?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 08:51   #4
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
Ne radi mi google, kad izadju defendersi nema vise nastavljanja ove 4 zasebne serije?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Bit će naravno i dalje .
Snimanje 2 sezone Jessice Jones je u tijeku , a slijedeće godine nas očekuje i 3 sezona Daredevila i 2 sezona Luke Cagea .
A krajem ove godine je premijera i 5 zasebne serije , The Punisher , valjda negdje 11 -12 mj. Datum još nepoznat .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 19:31   #5
Ovo se gleda zbog Sigourney Weaver.

Quote:
Sigourney Weaver as Alexandra: The head of an ancient organization. Weaver described the character as "really smart" and "very in charge",while showrunner Marco Ramirez described her as "a very powerful force in New York City. She's everything Sigourney is: sophisticated, intellectual, dangerous." As the villain of the series, the character had to be "something massive to pull these four [hero] characters from their individual worlds to work together, but also small enough that it felt like it existed in our world." (Wikipedia)
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 02:06   #6
Jedva cekam
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 23:10   #7
Razgovor sa glumcima na Comic-Conu :

https://www.youtube.com/watch?v=phnztMFrcOI
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 08:19   #8
TRAILER 2 :

https://www.youtube.com/watch?v=D_6J9BqgonU


COMIC-CON PANEL :

https://www.youtube.com/watch?v=0qrrloSZP3g
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 10:53   #9
Pa da, mogli su prikazati i cijelu seriju u traileru, što da ne
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:12   #10
Još 3 dana :

Featurette
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 17:55   #11
Netflix je objavio novi trailer iako ne kontam svrhu istoga jer serija kreće sutra, al hajde.

LINK
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 17:38   #12
Tu su!
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 20:44   #13
Sagledano, jako dobro, nije sporo i nisu razvlačili radnju.
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 00:03   #14
Meni je bilo antiklimaktično. Ali uvijek je moglo i gore.
Opet su pred treći čin ubili "glavnog" negativca
Scene borbe - meh, Daredevil je tu postavio ljestvicu i nitko to više neće nadmašit.
Charlie Cox je kroz sve epizode konstantno vrhunski. Mike Colter je bio odličan samo u početnim epizodama, dalje mi je izgubio čar.
Jessica komotno najiritantnija, ali jbg
Najugodnije iznenađenje - Stick; stari moj, taj je veća faca od svih Defendersa i Elektre.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 06:46   #15
Trebali su ovo produžiti na 10-12 epizoda, 4 fantastična lika na ekranu u istoj seriji, to nemože bit loše.

Ne sviđa mi se baš ovaj Ramirezov stil. Dosta je drukčiji od onoga što smo do sada vidjeli u kooperaciji između Netfiixa i Marvela.

1. Razvlačenje scena koje bi trebale služiti karakterizaciji likova, ali zbog same naravi serije koja ima puno glavnih i sporednih likova, takve scene ispadaju spore i pomalo dosadne, neuklopljenje i prekidaju kontinuitet te meni nisu ostavile dojam koji bi ih opravdao.
Pritom mislim na pep talkove između Alexandre i Elektre, Elektrino upadanje u Mattov stan, Alexandrine večere i ženski razgovor između Coleen i doktorice. Na Alexandru su htjeli primjeniti isti stil karakterizacije kao i sa Kingpinom, ali to je u ovakvoj seriji teški fail. Elektra i Coleen nisu dovoljno dobre glumice da bi preko ekrana prenijele ekstremne emocije (strah, tuga, plakanje) tako da se to na njihovim scenama dosta primjeti, trebao im je to redatelj malo bolje prilagoditi.

2. WTF su oni kutovi kamere? Ono je strašno! Govornikovo lice u četvrtini ekrana u gornjim kutevima ili na samom rubu, zoomirano i bez cijelog profila, snimano odozdola iz valjda mačje perspektive, dok ostatak ekrana prekrivaju nefokusirane prepreke. Ono je svetogrđe za ovakve glumce. I jedino odstupanje od toga kad je snimano kroz olupinu auta razgovor između Lukea i Misty jer su onda njihove glave bile u sredini, a sve ostalo je bilo prekriveno nefokusiranom olupinom auta. To je bilo loše.

3. Do izražaja sad dolazi gluparija oko nekorištenja vatrenog oružja. To kod JJ, DD i LC nije bio problem, zatim se je pojavilo kod IF-a, a sada je kulminiralo. Redatelji i ekipa to moraju znati mnogo bolje i spretnije sakriti.

Ramirez je zapisan i za 3. sezonu DD-a, nadam se da će netko u međuvremenu prepoznati da su svi ostali napravili bolji posao od njega.

Sve u svemu, odlična serija u kojoj sam istinski uživao. 4 Marvelova junaka i njihove ekipe na okupu su lijepi prizor i svima koji su do sada uživali u sličnim uradcima ovo toplo preporučujem.

I još jedna mala zamjerka, iako mi je čekanje na sudbinu DD-a pokrenulo anksioznost, trebali su ga ostaviti pod ruševinama i time započeti njegovu 3. sezonu.

Jessica Jones sa svojom 1. sezonom i dalje ostaje najbolje MCU TV show izdanje, dok će klasičari to mjesto ipak prepisati vrhunskoj 1. sezoni DareDevila.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:31   #16
pa, slazem se sa svime gore napisanim

jedno pitanje - nisam citao stripove pa me zanima jel Danny tamo tako djetinjast i zamoran:
ja sam iron fist, immortal, protector

i tako jedno sto puta ponovi

da nije on bratic on Danny "867 pridjeva i bend the knee" targaryan?
ista razina dosadnoce
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:47   #17
Pogledao prve 4 epizode i oduševljen sam .

Scene borbi vrhunske . Dobro ona u uredu je i jedina prava za sada .
Prvi susret Dannya i Lukea .
Moram priznati Jessica mi se je do sada i najviše dopala . Onaj njezin uvijek namrgođeni izraz lica
Sigourney Weaver i Scott Glenn
3 epizoda je naravno najbolja do sada .

Još 4 i gotovo .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 08:13   #18
Ova priča nimalo ne drži vodu. Totalno su se pogubili.
Kompletno nedefinirane moći, nekonzinstentnost likova i smješno loša priča.
To na stranu, produkcija, glumci i sami likovi su izvrsni te ih je gušt bilo gledati na ekranu.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 22:31   #19
Pogledao i preostale 4 epizode .
I moram reći OK .
Ne sumnjam da ćemo dobiti još jednu seriju s istim likovima za 2 godine .

Sviđa mi se kako su odmah išli na glavnu stvar , bez previše odugovlačenja .

Lik Iron Fista za 100% bolji negoli u svojoj seriji .
Jessica Jones odlična .
Daredevil
Luke Cage bolji od početka , a kasnije se mi je nešto izgubio . Ali uvijek je tu kad netko puca , pa da zaštiti ostale .

I što je sad s Hand ? Troje je sigurno mrtvo , a da li su živi ili mrtvi Madame Gao i Murakami ? Vidjet ćemo .

Misty Knight Ovo nisam očekivao . Ovo je bio šok.


Čeka se The Punisher .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 16:22   #20
Naravno da nisu mogli bez klišeja ali sve u svemu dobri su mi. Slažem se sa tim da je Iron Fist puno bolji ovdje nego u svojoj seriji. Daredevil standardno nosi seriju.
canca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.