Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2003., 12:22   #61
Quote:
Drito Konj kaže:
pa postoje bolji nacini....nom vjerujem da ga jako volis i da se nemres kontrolirat....ali pokusaj

a ovo s kolegicom nije bez vraga, nije ziher...daj ti njega sad odjebavaj malo...al ono, kul
ja bum ispod ovog samo stavila svoj x

ma ne bum, nekaj bum i napisala
pufer, kontroliraj se zbog sebe
ti se ždereš, a s vremenom će ti biti sve gore
nema smisla
ako stvarno hoćeš saznati ima li s njegove strane stvarno neke muljaže, igraj lukavo
vidiš da on već zna što i kako treba odgovoriti na tvoje napade; to ne pali
izaberi način kojeg on ne očekuje, koji ti nije svojstven
ali, ženo, nemoj da te to izjeda i da ti se život vrti oko sumnje
jesi li ikad pokušala povjerovati u njegovu priču?

a ovo s kolegicom... čini mi se isto što i Dritu
"baš je i ne vozim, baš i nije lijepa, baš i ne pričamo ali nešto valjda pričamo..."
nije "baš" ali ipak je...
ne znam, odgovori (način na koji je odgovarao) mi smrde, al' možda čovjek važe svaku riječ jer živi u strahu kako ćeš je ti protumačiti
dojadit će mu to jednom, znaš, ma koliko te volio...

mislim da bi ti za sebe trebala napraviti nešto što bi te usrećilo
nešto nevezano za ovu situaciju
nešto zbog čega bi se osjećala lijepo ili uspješno, u svakom slučaju poželjno
pa bila to masaža, frizura ili dijeta, bio to neki poslovni uspjeh...
u svakom slučaju nešto što će ti nabucat samopouzdanje i dati onaj gard - "ja sam njegova kraljica i nema razloga uz mene takvu zvjernjat okolo"
možda bi se i njemu svidjela ta tvoja nova samodopadnost i samouvjerenost
razmisli...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:31   #62
Quote:
klaudija kaže:
jebiga tako sam i ja nesigurna...ljubomorna...znam da bi užasno podnjela da ga neka otme..i znam da nekad pretjerujem...ali ako ima razloga..jer ako je sve ok..ako je normalan i dobar sve je super..
Koliko sam ja citala Klaudija tvoje postove o tom tvom muskarcu, ja bih molila Boga da mi ga neka otme...
__________________
blade of darkness
poisoniry is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:32   #63
Quote:
just Sandy kaže:
"baš je i ne vozim, baš i nije lijepa, baš i ne pričamo ali nešto valjda pričamo..."
nije "baš" ali ipak je...
[/B]
podsjeca me na pricu sa skladistarom...
remember that sandy?

pufer, nije to bez vraga....watch out
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:32   #64
Quote:
chiquita kaže:
samo očijuka, flertuje, dijeli cicimici komentare i uživa u tome.
pa od kuda to iscitavas!!!!???
dziz.... pa nicim ne ukazuje!
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:35   #65
Ja mislim da musko (cesce nego zensko) moze varati a da ti pojma nemas da te vara..
Porukice..pozivi..skretanje pogleda i takve ful naivne stvari ja mislim da rade samo oni kaj pojma nemaju ili su se zaljubili u predrage fufice..
A da ti pojebe neku iza ledja..ma moze i u wc-u u restoranu...
__________________
blade of darkness
poisoniry is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:37   #66
Quote:
Drito Konj kaže:
podsjeca me na pricu sa skladistarom...
remember that sandy?
aha, aha...
na svu sreću, nije bio dovoljno... žovijalan
(kao što je bio jedan bubnjar)
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:38   #67
Quote:
just Sandy kaže:
"baš je i ne vozim, baš i nije lijepa, baš i ne pričamo ali nešto valjda pričamo..."
nije "baš" ali ipak je...
ne znam, odgovori (način na koji je odgovarao) mi smrde, al' možda čovjek važe svaku riječ jer živi u strahu kako ćeš je ti protumačiti
dojadit će mu to jednom, znaš, ma koliko te volio...
ja nemam staklenu kuglu, niti mogu zamisliti kakav feeling tocno pufer ima. samo na temelju ovog sto nam je napisala (ovi razgovori), meni izgleda da covjek SVE vaze, zeli reci jer mu se cini da nije napravio nista lose, ali stalno ispada da je sve sto napravi lose i da zato i odgovara pazljivo, ne znajuci kako ce se to protumaciti.
meni djeluje kao da ga pufer jako pritisce, a on vise ne zna sto bi rekao: ne osjeca se kriv (iskreno, odvesti kolegicu na bus ili smatrati da kolegica nije glupa i ruzna su posve normalne stvari ine znam zasto bi to bio dokaz nevjere ili slicno), a boji se ista reci jer u svakom slucaju najebe.

ne znam, ne poznam vasu intimnu situaciju, ali meni se cini da je covjek izbezumljen, prestrasen i da mu se ne da disati. a takav ce mozda i puknuti i krenuti dalje s vremenom...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:41   #68
Quote:
just Sandy kaže:
javidiš da on već zna što i kako treba odgovoriti na tvoje napade;

pa to ne znaci da joj mulja nego da mu je puna kapa brundanja ljubomorne zene s kojom ne moze naci zajednicki jezik!!!!!

ma nije da branim jednu ili drugu stranu, ali stavite se u njegovu kozu. u cemu je bed da je vozi doma??
pa mene je kolega brdo puta vozio, odlazili na put cujemo se i telefonom, znam mu zenu......i nista medju nama. takvih imate brdo po poduzecima.

"bas je ne vozim" pa zna da joj ne smije reci da ju je vozio jer bu ova popizdila. a on je dosao na vrijeme doma, nije isao navecer van, nije izmjenjivao poruke....
puf, pretjerujes!

"bas nije lijepa". pa kak bi zena reagirala da veli da je kolegica zgodna zena???!!!

mora joj muljati jer nema povjerenja u zenu!
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:43   #69
Quote:
luca kaže:
ja nemam staklenu kuglu, niti mogu zamisliti kakav feeling tocno pufer ima. samo na temelju ovog sto nam je napisala (ovi razgovori), meni izgleda da covjek SVE vaze, zeli reci jer mu se cini da nije napravio nista lose, ali stalno ispada da je sve sto napravi lose i da zato i odgovara pazljivo, ne znajuci kako ce se to protumaciti.
meni djeluje kao da ga pufer jako pritisce, a on vise ne zna sto bi rekao: ne osjeca se kriv (iskreno, odvesti kolegicu na bus ili smatrati da kolegica nije glupa i ruzna su posve normalne stvari ine znam zasto bi to bio dokaz nevjere ili slicno), a boji se ista reci jer u svakom slucaju najebe.

ne znam, ne poznam vasu intimnu situaciju, ali meni se cini da je covjek izbezumljen, prestrasen i da mu se ne da disati. a takav ce mozda i puknuti i krenuti dalje s vremenom...

to mi je i on rekao
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:48   #70
Quote:
tonka kaže:
pa to ne znaci da joj mulja nego da mu je puna kapa brundanja ljubomorne zene s kojom ne moze naci zajednicki jezik!!!!!
pa da
Quote:
tonka kaže:
"bas je ne vozim" pa zna da joj ne smije reci da ju je vozio jer bu ova popizdila.
ma da, al kaj znači "baš je ne vozim"? il je vozi il je ne vozi
Quote:
tonka kaže:
mora joj muljati jer nema povjerenja u zenu!
vidi ovu i prvu rečenicu... "ne znači da joj mulja" a "mora joj muljati"?

anyway, mi ovdje čitamo samo jednu stranu i dobivamo subjektivne podatke
tko zna kakav bi dojam dobili da ih gledamo sa strane...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:49   #71
Quote:
tonka kaže:
pa od kuda to iscitavas!!!!???
dziz.... pa nicim ne ukazuje!
ne bih rekla.
pa baš tim nedefiniranim odgovorima baš -tipa...
ja mislim da tu ima dima....
pa recite vi svi drugi kaj hoćete.
i mislim da pufer nema taj osjećaj bez vraga, jebiga živi sa čovjekom koliko već dugo i u braku su i imaju dijete pa valjda i zna i osjeća nekog vraga...
pufer, ja sam na tvojoj strani.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:49   #72
Quote:
pufer kaže:
to mi je i on rekao
mozda je vrijeme da mu pocnes vjerovati? ako se predomislis, uvijek kasnije mozes opet postati ljubomorna i sumnjati

meni stvarno ne izgleda dramaticno veza njega i kolegice (koja mi izgleda normalno), nego kako se ti prema njemu postavljas. i mene bi bilo frka i ne bih znala sta da ti kazem... s jedne strane ne zeli sutiti jer se ne osjeca kriv i misli da moze reci, s druge strane boji se da ipak, sto god rekao ti shvatis kao "dokaz"... ja bih isto tako zujala...
ajde probajte sad malo vedrije, mislim da imate materijala
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:55   #73
Quote:
chiquita kaže:
pufer, ja sam na tvojoj strani.
i ja isto. ja sam na strani zene koja nije sigurna da se treba brinuti (da je sigurna ne bi otvorila ovu temu) i kojoj zelim reci da paranoja nije nuznost. ja sam na njenoj strani jer joj zelim reci da prije nego sto si razjebe brak (na putu je da to napravi svojim ponasanjem), promisli ima li uopce razloga za to. mozda razloga ima, mozda je njena sumnjicavost i paranoja samo manifestacija pravog problema koji imaju. ali onda je rjesenje traziti problem i rijesiti njegov uzrok, a ne skakati nekome po glavi...
pufer, ja sam iskreno na tvojoj strani.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 12:59   #74
Quote:
just Sandy kaže:
pa da ma da, al kaj znači "baš je ne vozim"? il je vozi il je ne vozi vidi ovu i prvu rečenicu... "ne znači da joj mulja" a "mora joj muljati"?

anyway, mi ovdje čitamo samo jednu stranu i dobivamo subjektivne podatke
tko zna kakav bi dojam dobili da ih gledamo sa strane...
ako veli da s njom nema nista, ne mulja!
ako veli da "bas" nije zgodna, mulja jer nema povjerenja u njezine reakcije.

tocno znam kako se puf osjeca jer sam kroz gotovo istu situaciju i ja prosla.
chiquita, taj osjecaj ti se probudi preko noci!!!! i ne znas kako se nositi sa njim i najcesce grijesis u postupcima. nitko to ne moze razumijeti ako nije dozivio i prozivio.
i bas zato velim puf da se smiri, i ne plasi.
njezin strah i nesigurnost samo su posljedica cijelokupnog narusenog odnosa s pocetka teme. puf dokazuje da na rijecima je spremna na odvajanje i(li) razvod, ali u praxi bas i nije jer pomisao da "gubi" njega je izludjuje.
pa kad se zbroje njihovi problemi i kolegica rezultat je katastrofa.
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:02   #75
koliko ga poznajem - znam da nije takva ljiga da pristane na bračnog savjetnika i psihiča da idem i ukoliko treba ide i on, okolo da bari.


zapravo kad ga gledam kao čovjeka u cjelini - bez pristranosti mislim da nije taj tip. Ako i je da bi mi otvoreno rekao, kao što je rekao bivšoj curi (saznala od drugih)

luca,

ti bi se s njim složila, kao da njega slušam
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:05   #76
Quote:
tonka kaže:
nitko to ne moze razumijeti ako nije dozivio i prozivio.
vjerojatno imaš pravo
nije da me nikad u životu nije ugrizao crv ljubomore, sumnje ili straha, ali daleko je to od ovoga
zahvalna što nisam imala razloga za ovakvu brigu - dalje šutim
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:05   #77
Quote:
tonka kaže:
ako veli da s njom nema nista, ne mulja!
ako veli da "bas" nije zgodna, mulja jer nema povjerenja u njezine reakcije.

tocno znam kako se puf osjeca jer sam kroz gotovo istu situaciju i ja prosla.
chiquita, taj osjecaj ti se probudi preko noci!!!! i ne znas kako se nositi sa njim i najcesce grijesis u postupcima. nitko to ne moze razumijeti ako nije dozivio i prozivio.
i bas zato velim puf da se smiri, i ne plasi.
njezin strah i nesigurnost samo su posljedica cijelokupnog narusenog odnosa s pocetka teme. puf dokazuje da na rijecima je spremna na odvajanje i(li) razvod, ali u praxi bas i nije jer pomisao da "gubi" njega je izludjuje.
pa kad se zbroje njihovi problemi i kolegica rezultat je katastrofa.

na razvod nije on spreman i ne želi to....osim ako ću i ja dalje piljiti. Obečao mi je da će biti strpljiv samnom dok to ne rješimo sa psih.
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:06   #78
Quote:
tonka kaže:
ako veli da s njom nema nista, ne mulja!
ako veli da "bas" nije zgodna, mulja jer nema povjerenja u njezine reakcije.

tocno znam kako se puf osjeca jer sam kroz gotovo istu situaciju i ja prosla.
chiquita, taj osjecaj ti se probudi preko noci!!!! i ne znas kako se nositi sa njim i najcesce grijesis u postupcima. nitko to ne moze razumijeti ako nije dozivio i prozivio.
i bas zato velim puf da se smiri, i ne plasi.
njezin strah i nesigurnost samo su posljedica cijelokupnog narusenog odnosa s pocetka teme. puf dokazuje da na rijecima je spremna na odvajanje i(li) razvod, ali u praxi bas i nije jer pomisao da "gubi" njega je izludjuje.
pa kad se zbroje njihovi problemi i kolegica rezultat je katastrofa.
ja sam to proživjela draga moja tako da znam o čemu pričam.
i osjećaj se ne budi preko noći.
tek toliko.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:09   #79
Meni je zanimljiva jedna chinjenica...a to je kad god se kod nekoga probudio crvic sumnje, uvijek se na kraju ispostavilo da je neshto postojalo...bar namjera.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 13:10   #80
Zene sve osete, neverovatno koliko je to tacno. A ako osete a ignorisu onda je to velika greska.
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.