Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2003., 11:31   #61
Quote:
cicamaca kaže:
kako to misliš "I njen" kao da hoćeš kazat ...kao i tvoj.....pa moj dragi nije bio tuljan niti ga ja tako zovem (medo ili mačak )
uz tebe jos dvije takve iste kokoske - ispadne da je pedeset posto zenskica u gradu kokosi! a zasto? zato sto pedeset posto muskaraca jarce samo te tri kokoske!! a zasto? zato sto su glupe kokoske!!
ne hebe me sto si ti kokos nego zasto bi ja bila kokos ako nisam kokos!
pa onako lagano da damo konacni zakljucak tvom slucaju:
-On je peder
-Ti si kokos

tocka
****** is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 11:36   #62
Quote:
cicamaca kaže:
moja nona je zakon od žene i ostavi je na miru!
je, zakon je. dobro ti je rekla
mudrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 11:42   #63
Quote:
Secundo kaže:
Cicamaca, fakat te ne kuzim. Zivis sa homo-, bi- ili statijaznam kakvim seksualcem, imas dokaze za to i onda za dobar seks sve zaboravis ... Pa kome ti vjerujes, njemu ili svojim ocima?
ma nemam dokaze niti sam ih imala, onaj br. s kojeg su stizale porukice nekad davno je bio od tog nekog lika , ali je on nakanadno umemorirao pod njegovo ime ženski br. .........kužiš.........međutim ništa nije bilo niti se namjeravalo šta dogodit.....jua sam se preplašila zato što su dotični ljudi sa sakrivenim ciljevima (vrlo podmuklim) se potrudili da takve dezinformacije dođu do mene.....kužiš.....enivej.vjerujem svojim očima i sebi
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 12:03   #64
OK, dame, dosta prepucavanja. Pobrisao sam nekoliko postova.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 12:06   #65
Quote:
Secundo kaže:
OK, dame, dosta prepucavanja. Pobrisao sam nekoliko postova.
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 13:04   #66
Quote:
cicamaca kaže:
ma nemam dokaze niti sam ih imala, onaj br. s kojeg su stizale porukice nekad davno je bio od tog nekog lika , ali je on nakanadno umemorirao pod njegovo ime ženski br. .........kužiš.........međutim ništa nije bilo niti se namjeravalo šta dogodit.....jua sam se preplašila zato što su dotični ljudi sa sakrivenim ciljevima (vrlo podmuklim) se potrudili da takve dezinformacije dođu do mene.....kužiš.....enivej.vjerujem svojim očima i sebi
ajme.

evo zasto je imf najbolji forum. di jos imas cicamacu, klaudiju i latiteu na istom mjestu?
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 16:39   #67
__________________
... meni malo nije dosta, a za puno nemam vremena...
nanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 17:07   #68
Quote:
cicamaca kaže:
ma nemam dokaze niti sam ih imala, onaj br. s kojeg su stizale porukice nekad davno je bio od tog nekog lika , ali je on nakanadno umemorirao pod njegovo ime ženski br. .........kužiš.........međutim ništa nije bilo niti se namjeravalo šta dogodit.....jua sam se preplašila zato što su dotični ljudi sa sakrivenim ciljevima (vrlo podmuklim) se potrudili da takve dezinformacije dođu do mene.....kužiš.....enivej.vjerujem svojim očima i sebi
znas sta - mogao je i bolju muljazu smislit svo ovo vrijeme - nije brate kreativan
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 20:02   #69
Quote:
margarita kaže:
znas sta - mogao je i bolju muljazu smislit svo ovo vrijeme - nije brate kreativan
misliš??
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 21:31   #70
a mjenjanje sifri je objasnio kreativnim nadahnucem?
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 11:36   #71
cicamaco i tebi slicne....sve bi vas
glupa si. over
i bas zato sto si toliko glupa faca ti je presao u pederstvo. over
over and out
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 12:06   #72
Quote:
moonlightequila kaže:
cicamaco i tebi slicne....sve bi vas
glupa si. over
i bas zato sto si toliko glupa faca ti je presao u pederstvo. over
over and out

Kao prvo, mislis da te vara i to jos sa tipom. Bilo sa tipom ili tipicom isto ti je pa se tako i postavi. Da si sumnjala da je sa zenskom bis isto tako izvadjala kerefeke?

Drugo, kada vec brijes takav kaos u glavi onda zajebi pitat cu ga kasnije spike... jer onda se premisljas... brijes SF scenarije pa jos u ludilu ides na forum pickarat gdje dobijes extra SF komentare... bla bla...

Trece, dirat po njegovom mobacu i onda jos brisat poruke... koji ti je??? Ja kuzim da ljudi u vrhuncu emocionalne krize rade iracionalne stvari, ali zato stani malo na zemlju i promisli... Kako bi se ti osjecala da ti on prcka po mobu... zajebi to mi se volimo i nemamo tajni... moze se desiti da ima nesto sto ne zelis da vidi... a ne mora imati ikakve veze sa vasim odnosom.

I na kraju sve je ok... ma daj....
__________________
- u zivotu prolazi samo vjeran pas
- da mi je biti morski pas
- ma pas mater
ble is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 16:45   #73
ajde drustvo,, a kaj se mi zamaramo kad ce nakon izvjesnog vremena opet netko traziti savjet,,,, pa onda nakon tri slatke rijeci,,, sve je sad ok,,,, ma dajte molim vas,,,,,,

__________________
... meni malo nije dosta, a za puno nemam vremena...
nanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 02:13   #74
Quote:
ble kaže:

Kao prvo, mislis da te vara i to jos sa tipom. Bilo sa tipom ili tipicom isto ti je pa se tako i postavi. Da si sumnjala da je sa zenskom bis isto tako izvadjala kerefeke?

Drugo, kada vec brijes takav kaos u glavi onda zajebi pitat cu ga kasnije spike... jer onda se premisljas... brijes SF scenarije pa jos u ludilu ides na forum pickarat gdje dobijes extra SF komentare... bla bla...

Trece, dirat po njegovom mobacu i onda jos brisat poruke... koji ti je??? Ja kuzim da ljudi u vrhuncu emocionalne krize rade iracionalne stvari, ali zato stani malo na zemlju i promisli... Kako bi se ti osjecala da ti on prcka po mobu... zajebi to mi se volimo i nemamo tajni... moze se desiti da ima nesto sto ne zelis da vidi... a ne mora imati ikakve veze sa vasim odnosom.

I na kraju sve je ok... ma daj....
Kao prvo kad sumnjaš na prevaru od nekoga koga jako loliš to je sve samo ne kerefeke,,,,,,,.......razmeš.

Kao drugo. A jebate led komenatri su takvi kakvi jesu ljudi pišu šta ih je volja pa nisam ih ja tirala.....

Kao treće. U pravu si!


btw sve što se dogodilo i događalo nisam napisala na forumu jednim dijelom jer nisam htjela prosipat preprepre previše intimnih detalja, a djelomično drugi razlog je bio taj što su se određeni ljudi javili s glupim,bezobraznim i neprimjerenim komentarima koji su bili zadnja stvar koja mi je u tom trenutku trebala......
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 13:41   #75
Quote:
cicamaca kaže:
Kao prvo kad sumnjaš na prevaru od nekoga koga jako loliš to je sve samo ne kerefeke,,,,,,,.......razmeš.

Kao drugo. A jebate led komenatri su takvi kakvi jesu ljudi pišu šta ih je volja pa nisam ih ja tirala.....

Kao treće. U pravu si!


btw sve što se dogodilo i događalo nisam napisala na forumu jednim dijelom jer nisam htjela prosipat preprepre previše intimnih detalja, a djelomično drugi razlog je bio taj što su se određeni ljudi javili s glupim,bezobraznim i neprimjerenim komentarima koji su bili zadnja stvar koja mi je u tom trenutku trebala......
Napad je najbolja obrana.
gidu10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 13:54   #76
inace cicamaca ima na ljesu temu kak jednom pusi a drugi ju kara, pogledajte si
cisto tako
soraja
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 13:56   #77
Sljedece je On i On se jebu, ona plache
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 13:59   #78
Quote:
magic kaže:
Sljedece je On i On se jebu, ona plache
..ali je svejedno trudna nakon prosle snosajidbe, rada sedmorke i umire u podrumu pankerskog skvota "litra i anarhija" nakon cega dolazi njen muz, obavjestava nas o njenoj smrti te i sam gine u prometnoj nesreci u kojoj na njega padaju drva sa vagona koji ilegalno sverca kurde u hrvatsku...o cemu nas obavjestava njegova sestricna u drugom koljenu, naravno...
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 14:55   #79
Quote:
Drito Konj kaže:
..ali je svejedno trudna nakon prosle snosajidbe, rada sedmorke i umire u podrumu pankerskog skvota "litra i anarhija" nakon cega dolazi njen muz, obavjestava nas o njenoj smrti te i sam gine u prometnoj nesreci u kojoj na njega padaju drva sa vagona koji ilegalno sverca kurde u hrvatsku...o cemu nas obavjestava njegova sestricna u drugom koljenu, naravno...
drito - ovo je Oscara vrijedno
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 23:09   #80
Quote:
Drito Konj kaže:
..ali je svejedno trudna nakon prosle snosajidbe, rada sedmorke i umire u podrumu pankerskog skvota "litra i anarhija" nakon cega dolazi njen muz, obavjestava nas o njenoj smrti te i sam gine u prometnoj nesreci u kojoj na njega padaju drva sa vagona koji ilegalno sverca kurde u hrvatsku...o cemu nas obavjestava njegova sestricna u drugom koljenu, naravno...
Kad ti živiš??
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.