Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2003., 10:54   #1
Kakvi ste nakon seksa?

Dragi forumasi, evo i ja da se upustim u zadovoljavanje mojih znatizelja...

Zamislite, tj. sjetite se momenta: upravo ste zavrsili (svrsili) voditi ljubav.. kakovi ste u tom momentu? Sto osjecate (osim blazenstva) prema sebi, prema osobi s kojom ste to ucinili, kako se ponasate?

Razliciti ljudi - razlicita iskustva..

Koja iskustva drzite neponovljivima?

Koliko su vam vazni ti momenti?

Ima li razlike u tim momentima izmedju regularne veze i one "usputne"?

Osobno smatram da su dio samog akta, ako ne i vazniji od samog akta... vazniji za vezu... ukoliko je ima...
pokora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 11:13   #2
Koliko je vazno? Meni je vazniji prolog od epiloga.

Iskustva: Pa, vecinom zaspemo grleci jedno drugo. Nekad joj napisem prstom "volim te" na ledja, ili obratno, slijedi malo mazenja, poljupci (sada ne vatreni, nego njezni), ponekad ne mozemo prestati maziti se, pa onda ide da capo.

Sto bi radije zaboravio: Onaj prvi put. Krvoprolice, bol i nesigrunost.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 11:25   #3
mazna sam, smiješim se a dragi veli da mi se koža utegne ( )
pipkamo se i dalje, stišćemo i grlimo i verbalno izražavamo ljubav i zadovoljstvo
ak nam nije dosta, nastavimo bez pauze

to je kad nas nitko ne može ometati...
a kad nas želja spopadne na nezgodnom mjestu, onda poslije čina bježimo s "mjesta zločina"

na ostala pitanja se možda osvrnem malo kasnije...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 11:32   #4
Ja nakon seksa eventualno potpišem koji autogram i odem. Nemam ja vremena za maženje i pizdarije kraj toliko kokoši...
E sad, kad bi pitali moju Dragu kakav sam nakon seksa, onda bi rekla da ne gnjavim toliko, kao prije seksa.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 11:49   #5
zaspem snom pravednika ko top sekundu poslije - naravno tako da se prišmrljim ljubavi mojoj na rame
after sex san je valjda najslađi san na svijetu

jedina razlika je u dužini spavanja, zornjak, podnevni, popodnevni sex -dosta mi je 15 minuta sna, večernji, ha bože moj to valjda pod normalno
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 11:51   #6
Quote:
Sandra October kaže:
zaspem snom pravednika ko top sekundu
Bez obzira je li on svrsio jos oli ne?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 12:04   #7
Quote:
Rajna kaže:
Bez obzira je li on svrsio jos oli ne?



i to nije lose kao tema.. koliko drzite do toga da partner dozivi vrhunac?

daj malo i produbite.. pa niste valjda to cinili samo s jednom osobom do sada? razliciti ljudi - razlicita iskustva..

nego, sto je muskarcine! gdje ste?

nemojte mi dozvoliti da svojim ne pojavljivanjem potvrdite moju tezu da vas za "poslije" boli dupe (ne mogu reci "ona stvar" jer je u tom momentu neuracunljiva)... hajde, uvjerite me u suprotno...

walter!!!(malo suhoparno, zar ne? vrlo nebitno?) vodeni!!! gdje ste?
pokora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 13:02   #8
Quote:
Rajna kaže:
Bez obzira je li on svrsio jos oli ne?
jepanaravno da ne bi još brinula o tome je li on svršio

tko nije svršio-magarac je bio
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 13:53   #9
Quote:
after sex san je valjda najsladi san na svijetu
aha

Nego ako je kasno i mi umorni i ujutro se rano dizemo, zaspim u roku keks, kad se ima vremena odem po divovsko pakiranje sladoleda - mali predah i onda jopet.

Sto mislite zasto me ponedjeljkom uvijek boli grlo ( ma i od toga da, ali i zato jer ima par sladolednih pauza )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 16:27   #10
Baš tako - nema šanse da ne zaspem odmah!!
A i sladoled se jede bez osjećaja krivnje....
A tek raspoloženje!!
Seks je čudo!
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 21:25   #11
JA obavezno moram piskiti
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 21:29   #12
Ja ne razmisljam, ne stignem od kolutanja ocima i hvatanja zraka..osjecam se ko riba na suhom..
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 21:40   #13
ja bi jos karo...obicno....
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 21:42   #14
E super tema, sad ja mogu nekaj pitati, a muci me to bar jedno godinu dana, a sram me pitati

Daklem, kazu da je za pravljenje bebacha najbolje nakon svrsavanja ostati lezati na ledjima sa zadignutom straznjicom, da se bolje primi, barem jedno 20-ak minuta.
Pitanje je jel netko to napravio i kako??
meni je to fuj jer mi uvijek sve curi na sve strane. Ja se moram ic tusirati nakon toga, O_B_A_V_E_Z_N_O! Ostati u krevetu nakon toga i odspavati, za mene je nemoguca stvar. A ovo kak ti lezanje 20- minuta, ma nemrem ni 2 minute zdrzati.
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 21:46   #15
fuj ti je sperma tvoga muza ?

Da sam ja musko i da mi zena odmah izjutri oprati se nakon seksa prvo bi pomislila da joj se GADIM
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 21:49   #16
gadno mi je kad mi to curi
i ne on ne misli tako, i njemu je to gadno, idemo se zajedno tusirati.
Jos ak sam metnula cistu posteljinu

Volim ja i tekucu cokoladu na sladoledu, al ne volim kad curi po meni
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 22:01   #17
Quote:
Issa kaže:
E super tema, sad ja mogu nekaj pitati, a muci me to bar jedno godinu dana, a sram me pitati

Daklem, kazu da je za pravljenje bebacha najbolje nakon svrsavanja ostati lezati na ledjima sa zadignutom straznjicom, da se bolje primi, barem jedno 20-ak minuta.
Pitanje je jel netko to napravio i kako??
meni je to fuj jer mi uvijek sve curi na sve strane. Ja se moram ic tusirati nakon toga, O_B_A_V_E_Z_N_O! Ostati u krevetu nakon toga i odspavati, za mene je nemoguca stvar. A ovo kak ti lezanje 20- minuta, ma nemrem ni 2 minute zdrzati.
E za pravljenje bebaca mora se ici punim gasom do kraja. I kakvo tusiranje!?!? Poslije pauze (pljugica, cugica, cokoladica...) opet pun gas i tako ponavljati dok ne zaspite mokri, znojni i ljepljivi
cybernaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 22:07   #18
Quote:
Issa kaže:
meni je to fuj jer mi uvijek sve curi na sve strane. Ja se moram ic tusirati nakon toga, O_B_A_V_E_Z_N_O! Ostati u krevetu nakon toga i odspavati, za mene je nemoguca stvar.

ja to obožavam
to je on, dio je njega a postaje dio mene
i napaljujuće je...
ne razumijem te
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 22:07   #19
I zapelcani
Kod nas ne stigne curiti
To je dragocjena tekucina koju treba cjeniti i odnosit se prema njoj s postovanjem
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 22:54   #20
Quote:
Issa kaže:
E super tema, sad ja mogu nekaj pitati, a muci me to bar jedno godinu dana, a sram me pitati

Daklem, kazu da je za pravljenje bebacha najbolje nakon svrsavanja ostati lezati na ledjima sa zadignutom straznjicom, da se bolje primi, barem jedno 20-ak minuta.
Pitanje je jel netko to napravio i kako??
meni je to fuj jer mi uvijek sve curi na sve strane. Ja se moram ic tusirati nakon toga, O_B_A_V_E_Z_N_O! Ostati u krevetu nakon toga i odspavati, za mene je nemoguca stvar. A ovo kak ti lezanje 20- minuta, ma nemrem ni 2 minute zdrzati.
da istina je, probala oba puta
...tuširanje poslije sexa= nema bebača
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.