Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2003., 11:10   #21
Quote:
kemik kaže:
Ne kuzim (jesam li ikad priznala da sam malo gluplja?)

Oni hoce da ti izgradis kat na kuci u cijem prizemlju zivis e da bi se u taj kat mogao useliti njegov brat?

I ti o tome uopce razmisljas?
ne ne (nečiniš mi se glupa tek toliko da znaš)....mi smo nekad razmišljali da napravimo taj kat kužiš??, ali su njegovi skočili na tu ideju i počeli pričat priče kako je običaj da se bolji kat (a to je kao potkrovlje) uvjek da mlađem bratu, dakle ne da ja napravim kat u kojem bi živio njegov brat nego mi, kapiš??

a sad kad sam ja dobila auto (kad imam love) oni su promjenili priču tj. ploču i počeli me gnjavit da se taj kat ipak napravi, a one šeme da bolji kat uvijek ide mlađem bratu ni nespominju, jel sad malo jasnije??



P.S.
ljudi sorry na rukopisu , ali kad sam na forumu jednostavno mi se nada mislit na velika i mala slova, akoji put i na pravopis
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:12   #22
Quote:
walter kaže:
Isprva sam se malo začudio ovim feminističkim isključivim odgovorima, a onda sam skontao da sam ja jedini muškarac koji ovdje odgovara. Frajer bi htio živjeti s curom, razapnite ga jebote.
Koje su to borbe... Jel znate vi koke šta vi radite ovdje, šta joj savjetujete? Da vozi! Zbog vaše kurčeve emancipacije ceste će biti nesigurnije. I sama cicamaca, kao i ostali sudionici prometa biće nesigurni, UGROŽENI! Zbog čega, zbog emancipacije možda?
Ali niste vi krive, kriva su pravila nagradnih igara u kojima žena može osvojiti prijevozno sredstvo... Mislim, ajmo korak dalje, ajmo luđacima poklanjati bombe u nagradnim igrama... Ovo je jednostavno degutantno, cijeli ovaj topic... Žena dobije auto i naravno, frajer joj više ne treba... Mislim šta je on bio tih tri godine, njen vozač? Užas...
ništa ti pod kapom nebeskom nisi razumio ni skužio
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:13   #23
Quote:
cicamaca kaže:
nemoguće je upotpunosti se distancirat od njih oni su ipak njegovi roditelji i nemogu od njega tražit da odjebe roditelje kužiš??
ja se jesam na neki način distancirala od njih (neidem na ručkove, uposjete itd.), međutim distancirat se u potpunosti od njih bi značilo stvorit podlogu za još veće probleme a to mi netreba.
razumijem; to sam ti napisala dok sam mislila da živite u istoj kući
nisam mislila na totalni odjeb nego fizičko odvajanje
no onda si objasnila da fizički i jeste odvojeni od njegovih
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:17   #24
Quote:
cicamaca kaže:
ništa ti pod kapom nebeskom nisi razumio ni skužio
Ja sam ovdje žrtva feminističkog stampeda, to jedino razumijem...
A ne razumijem zašto ti sve ove ribe uopće vjeruju.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:17   #25
Quote:
cicamaca kaže:
nemoguće je upotpunosti se distancirat od njih oni su ipak njegovi roditelji i nemogu od njega tražit da odjebe roditelje kužiš??
ja se jesam na neki način distancirala od njih (neidem na ručkove, uposjete itd.), međutim distancirat se u potpunosti od njih bi značilo stvorit podlogu za još veće probleme a to mi netreba.
Draga moja.

Distanciranje od njegovih roditelja i ostatka roditelja nije riješeno neodlaskom na ručkove-već se distanciranje Vaše obitelji(ti i muž)treba prvo dogoditi u tvojoj i njegovoj glavi.
A tek onda kod njegovih roditelja,braće itd.

Stvar je jednostavna ...

Zapitaj se dali ga voliš dovoljno da sada nakon 3 godine kreneš u bitku protiv zajedničkog života (i odlučivanja ) sa njegovim starcima i rodbinom ili zajebi sve to,ostavi papka neka i dalje bude mamin sin -briši dok nije kasno(čitaj djeca,ulaganje u imovinu koja nije tvoja...itd)

Neka ti ne bude teško sebe staviti na prvo mjesto,pa onda svoju obitelj(ti i muž) pa tek onda svi ostali

Napomenaartija karata je sasvim drugačija ako imate djecu
__________________
I'm back
PIGLOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:19   #26
Quote:
plavva kaže:
pa ne mora odjebat roditelje, al mora naucit bit svoj covjek. ili zelis bit s papkom koji uvijek slusa mamicu i taticu?
neznam šta bi ti rekla kad su u pitanju sitniji problemi on kao nije papak, ali kad se pojavi nešto ovako krupno ......odoše u ***** svi NJEGOVI stavovi, onda se preuzimaju MAMINI.......ima pola godine ja razmišljam zašto ja njega volim i nikako da skužim
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:21   #27
Quote:
walter kaže:
Ja sam ovdje žrtva feminističkog stampeda, to jedino razumijem...
A ne razumijem zašto ti sve ove ribe uopće vjeruju.
dragi moj waltere vjeruju mi zato što mi žene nismo glupe kokoši koje znaju samo kljucat, nego itekako znamo razlikovat kad se netko zajebava, a kad netko misli ozbiljno.

osim toga ne tako davno na jednoj mojoj temi si ti napisao vrlo iskren post u znak podrške meni........stoga se nameće pitanje tko ovdje sere kvake??
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:24   #28
Quote:
cicamaca kaže:
neznam šta bi ti rekla kad su u pitanju sitniji problemi on kao nije papak, ali kad se pojavi nešto ovako krupno ......odoše u ***** svi NJEGOVI stavovi, onda se preuzimaju MAMINI.......ima pola godine ja razmišljam zašto ja njega volim i nikako da skužim
a cuj, ja sam obicno za pravilo uzimala ponasanje covjeka u kriticnim situacijama, a ne kad je sve pet. onda je lako bit liberalan, ovakav, onakav, ali kad se suocis s necim ozbiljnim - a ovo je ozbiljno - onda treba imat muda i zadrzat svoj stav. ja mislim da ti dragi jos nije otkacio od roditelja i da vam to podriva odnos. na tebi je hoces li to trpiti ili ne, ali imaj na umu da problemi te vrste nikada ne nestaju ako osoba ne odraste. uvijek ces bit s maminim sinom.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:25   #29
Quote:
PIGLOO kaže:
Draga moja.

Distanciranje od njegovih roditelja i ostatka roditelja nije riješeno neodlaskom na ručkove-već se distanciranje Vaše obitelji(ti i muž)treba prvo dogoditi u tvojoj i njegovoj glavi.
A tek onda kod njegovih roditelja,braće itd.

Stvar je jednostavna ...

Zapitaj se dali ga voliš dovoljno da sada nakon 3 godine kreneš u bitku protiv zajedničkog života (i odlučivanja ) sa njegovim starcima i rodbinom ili zajebi sve to,ostavi papka neka i dalje bude mamin sin -briši dok nije kasno(čitaj djeca,ulaganje u imovinu koja nije tvoja...itd)

Neka ti ne bude teško sebe staviti na prvo mjesto,pa onda svoju obitelj(ti i muž) pa tek onda svi ostali

Napomenaartija karata je sasvim drugačija ako imate djecu
hvala na savjetu.

mala ispravka, nismo još u braku (ja sam izrazila želju da se nevjenčamo dok neuhvatimo malo bolji posao /ovi sad nije za pohvalit/ i dok nediplomiram) i naravno nemamo djece, imamo macu
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:27   #30
Quote:
cicamaca kaže:
dragi moj waltere vjeruju mi zato što mi žene nismo glupe kokoši koje znaju samo kljucat, nego itekako znamo razlikovat kad se netko zajebava, a kad netko misli ozbiljno.
Ako ja tvrdim da su žene glupe, to ne isključuje mogućnost da sam i ja glup, mada nisam žensko.
Quote:
osim toga ne tako davno na jednoj mojoj temi si ti napisao vrlo iskren post u znak podrške meni........stoga se nameće pitanje tko ovdje sere kvake??
Čuj stara, ja sam jedan dan zbog Soraje ostao na poslu kojih sat-dva duže, ne znam samo šta to dokazuje. Osim moje gluposti, naravno.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:27   #31
Tri godine je puno previše

Jedra u zrak i kreni....


Macu mu nemoj ostaviti ...trebati će ti
__________________
I'm back
PIGLOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:33   #32
Quote:
cicamaca kaže:
nekužim?? nisam nikog svrstavala svi su se nekako svrstali, a ja nisam ni trepnula
nisi ni tepnula? nevine li žrtve u raljama bezumnog života!
draga moja, ako imaš muža svrstala si ga na krivu stranu.
osim toga, cijela percepcija situacije u ovoj priči je kriva: ti jadna dobila i sad bi svi nešto htjeli od tebe. čak i suprug.
dok nije auto bio u igri, kuća je bila NAŠA, a sada je kuća NJIHOVA i nema nikakve veze s MOJIM autom.
kužiš sada?
mudrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:35   #33
Quote:
PIGLOO kaže:
Tri godine je puno previše

Jedra u zrak i kreni....


Macu mu nemoj ostaviti ...trebati će ti
ispravka 4 god. a macu mu neću definitivno ostavit radije ću mu ostavit komp. (al onda me neće bit na forumu) e i uzet ću hard disc da nemoram sev pržit po cd-ovim.
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:40   #34
Quote:
cicamaca kaže:
ispravka 4 god. a macu mu neću definitivno ostavit radije ću mu ostavit komp. (al onda me neće bit na forumu) e i uzet ću hard disc da nemoram sev pržit po cd-ovim.
Uzmi mu i macu i comp..

Ako mu nešto moraš ostaviti-ostavi mu dugove na kartici...
__________________
I'm back
PIGLOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:41   #35
Quote:
mudrica kaže:
nisi ni tepnula? nevine li žrtve u raljama bezumnog života!
draga moja, ako imaš muža svrstala si ga na krivu stranu.
osim toga, cijela percepcija situacije u ovoj priči je kriva: ti jadna dobila i sad bi svi nešto htjeli od tebe. čak i suprug.
dok nije auto bio u igri, kuća je bila NAŠA, a sada je kuća NJIHOVA i nema nikakve veze s MOJIM autom.
kužiš sada?
a ne ne neće bit tako...
kuća je uvjek bila NJIHOVA a to su mi dali na znanje više puta, a rečenica od prošlog tjedna glasi ovako "Ovo nije tvoje nego moje ja sam ovo svojim rukama steka i nećeš ti radit šta te volja, ti to nemaš pravo nego ja" (njegov otac).

osim toga ja o tom prokletom autu nisam nikad razmišljala na način , to je MOJE auto i odjebite, osim toga napisala sam da su postojali planovi da se auto proda, meni uzme južina da mogu stić na vrijeme na posao+predavanja, aostatak love da se stavi na stambenu za NAŠ stan.........kužiš??
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:49   #36
Quote:
cicamaca kaže:
a ne ne neće bit tako...
kuća je uvjek bila NJIHOVA a to su mi dali na znanje više puta, a rečenica od prošlog tjedna glasi ovako "Ovo nije tvoje nego moje ja sam ovo svojim rukama steka i nećeš ti radit šta te volja, ti to nemaš pravo nego ja" (njegov otac).

osim toga ja o tom prokletom autu nisam nikad razmišljala na način , to je MOJE auto i odjebite, osim toga napisala sam da su postojali planovi da se auto proda, meni uzme južina da mogu stić na vrijeme na posao+predavanja, aostatak love da se stavi na stambenu za NAŠ stan.........kužiš??
Stara briši.

Boli razlog od ovoga ti ne treba
__________________
I'm back
PIGLOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:51   #37
Quote:
plavva kaže:
a cuj, ja sam obicno za pravilo uzimala ponasanje covjeka u kriticnim situacijama, a ne kad je sve pet. onda je lako bit liberalan, ovakav, onakav, ali kad se suocis s necim ozbiljnim - a ovo je ozbiljno - onda treba imat muda i zadrzat svoj stav. ja mislim da ti dragi jos nije otkacio od roditelja i da vam to podriva odnos. na tebi je hoces li to trpiti ili ne, ali imaj na umu da problemi te vrste nikada ne nestaju ako osoba ne odraste. uvijek ces bit s maminim sinom.



.........ispravan i vrlo korektan odgovor 100%.......daklem, sve ovisi o stupnju tvoje izdrzljivosti da li u ovakvom odnosu od 4 godine, kada su stvari sjele na svoje mjesto (barem bi trebale!) imas snage za nastavkom istih ili gorih za cijeli zivot........biraj mala, ti si na potezu......pa sto, samo je tvoj zivot ulog!
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 11:51   #38
Mislim (sad, nakon rucka vjerojatno jos bolje mislim), ako ti ne znas zasto njega volis, ako od njega nemas podrsku kad ti je potrebna i ako te njegovi starci misle zajebavat cijeli zivot ( a svima nama je dosta ocito da misle), onda stvarno nema smisla ulagati svoje novce u nesto zajednicko.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 13:53   #39
Quote:
kemik kaže:
Mislim (sad, nakon rucka vjerojatno jos bolje mislim), ako ti ne znas zasto njega volis, ako od njega nemas podrsku kad ti je potrebna i ako te njegovi starci misle zajebavat cijeli zivot ( a svima nama je dosta ocito da misle), onda stvarno nema smisla ulagati svoje novce u nesto zajednicko.



Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 14:24   #40
kaj god da bilo probaj izbjeci zajednicki zivot sa njegovim ili tvojim roditeljima. kako sandy rece, bjez!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.