Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2003., 15:50   #41
Quote:
walter kaže:
Prepostavimo da ti se žena nalazi na prekretnici. Sebe ne možeš nametnuti nikako drukčije nego ljubavlju. Ljubav je ono što čovjek ište, ništa drugo. Potrudi se oko svoje žene, ako ju želiš zadržati. Malo konkurencije ne bi trebalo škoditi. Monopol je ono što škodi. I nemoj bit uptight glede prevare i monogamije i svega drugog. To što ti misliš da je prevara... A čuj, moraćeš malo poraditi na tome.
God damn walter - sometimes you surprise me with your wisdom

margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 15:55   #42
Quote:
Budha kaže:
OK, sve je to fino, medjutim feeling je jos tu i sada mi kroz glavu leta ono "ja sam svjesna da ima frajera koji bi bili sretni da ja nisam udata". Mislim, jel' to nacin da mene razuvjeri? Pa jebemu sad sam tek se bacio u razmisljanje.
To ti je stvar nesigurnosti... I tvoje i njene. Ja npr. znam kak sam si super i znam kak mi je draga super i ona zna sve to... I ne zajebavamo se nikad. Mislim - zajebavamo se stalno al na humornoj razini a ne da jedno drugom vadimo mast. Ona meni nekidan veli da je u stvari šutljiva - ja je pitam jel može onda začepit s vremena na vrijeme... I tak...
Ovoj svojoj reci onda da i ti znaš da ima frajera koji bi bili sretni da ona nije udana (jer je komad i pol i da ni ti ne bi bio s nekom ružnom i glupom kravetinom) al da im to ne bi puno pomoglo jer bi ih ti ubio skup s njom da je zaozbiljno i uspješno počnu barit...
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 15:58   #43
Kako dalje? Jednostavno joj reci da ti smeta ta njena zafrkancija s njim. Ako te voli, prestat će to radit zbog tebe. O.k. je da tvoja draga ima frendove, al baš tako bliske ne. Mislim da je bolje da velika prijateljstva ostavi za cure i, naravno, tebe. Neki zauzete ne gledaju ko potencijalne partnere, al neki da, i još ako vam dođe neka kriza... ne znam.
Bolje spriječiti nego liječiti.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 15:58   #44
Quote:
walter kaže:
Potrudi se oko svoje žene, ako ju želiš zadržati. Malo konkurencije ne bi trebalo škoditi. Monopol je ono što škodi..
Potrudi se al i prijeti!!!
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 16:17   #45
uglavnom svako društvo okupljeno oko nekog posla ili hobija razvija i specifične odnose. često se fore vežu uz neke dogodovštine.
rekao si da oboje imate hobi. posveti se svom hobiju, a njoj ostavi njezino društvo. ili se s punim angažmanom priključi njezinoj grupi. ovako si "leteći", upadaš u interne spike i odnose pa te pere paranoja.
u takvim situacijama ne treba ti baš prevelika doza nesigurnosti da se osjetiš "uljezom".
ja npr. imam društva sa strane koja me vežu uz neku obavezu ili posao. uglavnom idemo na cuge svi solo, bez drugih polovica. ne zbog razvrata, nego nam je tako zabavnije, a nitko se sa strane ne dosađuje, niti bilo kome moramo prevoditi interne spike.
mudrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 16:22   #46
Quote:
Paragalactic kaže:
Potrudi se al i prijeti!!!
ma njabolje da joj lijevo oko zaplavi - tako ce ga najvishe voljet

al pazi - ne sakom - sakom se ne tuce kad se iz ljubavi tuche
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 16:25   #47
Nema tuci, ni ona mene ni ja nju, to sam ja davno rascistio. Reko' "to sto zensko pomisli 'sad bum mu zvekla samarcinu jer on nece udarit zensko', to kod mene ne prolazi. Ja ne bih zenu/curu udario al' necu ni trpit da mene neka pljasne"
Ja nju volim, al' njega bih vec mogao
Budha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 16:26   #48
Quote:
Budha kaže:
Nema tuci, ni ona mene ni ja nju, to sam ja davno rascistio. Reko' "to sto zensko pomisli 'sad bum mu zvekla samarcinu jer on nece udarit zensko', to kod mene ne prolazi. Ja ne bih zenu/curu udario al' necu ni trpit da mene neka pljasne"
Ja nju volim, al' njega bih vec mogao
ma nisi lud

zbog njega bit necija "bitch" u zatvoru
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 16:29   #49
Quote:
Budha kaže:
OK, sve je to fino, medjutim feeling je jos tu i sada mi kroz glavu leta ono "ja sam svjesna da ima frajera koji bi bili sretni da ja nisam udata". Mislim, jel' to nacin da mene razuvjeri? Pa jebemu sad sam tek se bacio u razmisljanje.

Zasto je ne pitas cemu ta recenica (da li te pravi ljubomornim?) i da li bi i ona bila sretna da nije udata?! Mogao bi joj napomenut i to da i ti nisi za baciti...
bubamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 17:08   #50
Quote:
Paragalactic kaže:

Ovoj svojoj reci onda da i ti znaš da ima frajera koji bi bili sretni da ona nije udana (jer je komad i pol i da ni ti ne bi bio s nekom ružnom i glupom kravetinom) al da im to ne bi puno pomoglo jer bi ih ti ubio skup s njom da je zaozbiljno i uspješno počnu barit...
Bolje joj reci da bi i ti bio sretan da nije udana.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 19:14   #51
Quote:
crazy child kaže:
Kako dalje? Jednostavno joj reci da ti smeta ta njena zafrkancija s njim. Ako te voli, prestat će to radit zbog tebe. O.k. je da tvoja draga ima frendove, al baš tako bliske ne.
Bolje spriječiti nego liječiti.


slazem se s tobom u potpunosti!
cry girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 19:35   #52
Quote:
walter kaže:
Prepostavimo da ti se žena nalazi na prekretnici. Sebe ne možeš nametnuti nikako drukčije nego ljubavlju. Ljubav je ono što čovjek ište, ništa drugo. Potrudi se oko svoje žene, ako ju želiš zadržati. Malo konkurencije ne bi trebalo škoditi. Monopol je ono što škodi.
Sve točno osim onog dijela di se on treba više trudit, jer ako se on potrudi sad kad se osjeća nesigurnim to može polučiti suprotan efekt. Bilo bi dobro da je uvijek dobar prema njoj, a ne samo kad ima konkurenciju.
Budha važno je da imate dobru komunikaciju i da ste bliski, al to sigurno znaš.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 20:49   #53
Quote:
margarita kaže:
ma njabolje da joj lijevo oko zaplavi - tako ce ga najvishe voljet

al pazi - ne sakom - sakom se ne tuce kad se iz ljubavi tuche
Joj Margarita - daj ne kenjaj. Ko priča o zlostavljanju? Ja pričam o zajebanciji (komunikaciji) kroz koju se može skužit kaj je bitno a kaj ne...
Koketiranje je zajebancija al prevara je skroz nekaj drugo i totalno je sranje zbog kojeg bi i ja otišo iz veze... Kakve šljive ispod oka? Kakva sranja? Ko za to ima želudac i žifce? Samo idioti...
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 23:13   #54
Quote:
surviver kaže:
Meni se to dogodilo. Tip je toliko srao zbog mog prijateljstva s drugim da mi nije nis drugo ni preostalo nego pasti ovom drugom u zagrljaj.
Sto je na kraju samo potvrdilo njegove strijepnje i strahove.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 23:30   #55
Hobbit, u pravu si. Ono, sad je on ispao toliki kreten da je ona morala pasti ovome, zbog kojeg je ovaj pizdio, u zagrljaj, mislim fakat Al dobro, Survivor mi je dala odgovor kulturan i fin pa necu sad' da je zezam ovde
Budha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 23:44   #56
Budha, otputujte negdje na odmor.
Ako je supruga zainteresirana i za koga drugog ona ce se tome odmoru sada protiviti..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 23:49   #57
Quote:
Budha kaže:
Hobbit, u pravu si. Ono, sad je on ispao toliki kreten da je ona morala pasti ovome, zbog kojeg je ovaj pizdio, u zagrljaj, mislim fakat Al dobro, Survivor mi je dala odgovor kulturan i fin pa necu sad' da je zezam ovde

Ozbiljno, nema veze koliko ste dugo u braku. U vezi se zna sta nekome smeta a sta voli. I valjda bi bio red da se postuje neciji dusevni mir.

Razjebi ti to u startu.
Nemislim sad da je nalupas, nego ostro reci da ti smeta i da smatras da to nije u redu. Nema veze sto ona tvrdi da nema nicega u tome.

Ali opet, valjda znas najbolje kako ces a ovo je samo dobar topic.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 23:55   #58
Quote:
hobbit kaže:
Ozbiljno, nema veze koliko ste dugo u braku. U vezi se zna sta nekome smeta a sta voli. I valjda bi bio red da se postuje neciji dusevni mir.

Razjebi ti to u startu.
Nemislim sad da je nalupas, nego ostro reci da ti smeta i da smatras da to nije u redu. Nema veze sto ona tvrdi da nema nicega u tome.

Ali opet, valjda znas najbolje kako ces a ovo je samo dobar topic.
Slazem se s tim da treba nastupit ostro - jer ako on pocne nesigurno lelujat pojeo je tu vuk magarca..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 23:59   #59
Ona: pa vrlo rado kada bih mogao uzeti taj odmor sada. Nazalost, em se selimo za koji tjedan, em smo u frci sa poslom oboje, nema sanse za to, ma koliko ja to zelio, a i ona.

Hobbit: vec sam to uradio, naime ja sam jako temperamentan kad pocnem govoriti o takvome necemu pa mislim da sam bio dovoljno ostar. Rekao sam otvoreno i jasno da ja to ne dopustam i da smatram da to nije ok. Pitao sam je kako bi se ona osjecala u mojoj kozi i ona kaze da me shvata u potpunosti i da joj je zao sto je doslo do ovoga da se ja tako osjecam.
Budha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 00:02   #60
Pa eto izgleda stvar idu u pravom smijeru.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.