Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2003., 13:42   #21
Ja znam sve moguće datume, i važne i nevažne, ne zato što ih učim nego sam prepametna pa sve zapamtim
Moj mužić ne zna nijedan, taj ne zna ni koliko ima godina.
I zato ja sedam dana prije neke obljetnice upozorim šta se bliži a budući sam i dobrica a ne samo pametnica , onda mu kažem ' nemoj se ti ljube meni zamarati, daj pare i ja ću si sama kupit'. Tako i bude. Svi zadovoljni.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 13:50   #22
Predlazem da hobbit svojoj rospiji isprinta Tijin post.
I pripremi lovu.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 14:23   #23
Question

za tiju:

a kako ti pametnice odradiš sve te kupovine, ono,
na leđa pa ajde mali ubodi a ja ću da planiram novu godšnjicu

ili on onda sedam dana ranije mora da najavi da bi malo eto
vodio eto znaš eto ljubav
krele is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 14:30   #24
Quote:
krele kaže:
za tiju:

a kako ti pametnice odradiš sve te kupovine, ono,
na leđa pa ajde mali ubodi a ja ću da planiram novu godšnjicu

ili on onda sedam dana ranije mora da najavi da bi malo eto
vodio eto znaš eto ljubav
Sta je poruka ovoga? Da treba vodit ljubav samo na godisnjicu?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 14:38   #25
Quote:
Last unicorn kaže:
Glupa, globalna i nepotrebna generalizacija. I naravno, posve pogrešna.
a ti chesh, vrlo argumentirano, objasniti mi zasto nisam u pravu... jel?

__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 14:44   #26
meni znace datumi...

ne zbog datuma, ne zbog poklona... vec zbog saznanja da se netko sjetio...

dan kad je netko prohodao, pa se ozenio, stvorio obitelj... bitan je jer je na taj dan okrenuo novu stranicu u zivotu... pocetak neceg lijepog i ZAJEDNICKOG...

kao sto slavimo rodjendan, bozic, uskrs... zasto ne bi slavili i godisnjicu veze ili braka?

pitam se znaju li muzevi koji su u brkau: kad stize racun za telefon, chega nedostaje u frizideru ili smocnici, jel placeno grijanje za prosli mjesec?

moj bivsi to nikada nije znao... kao ni datume...

ali mi to MORAMO znat... jel

pa nek kazu da nismo superiornije mi pamtimo sve, oni ne mogu dva jebena datuma godisnje
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 14:49   #27
jebo obljetnice tj. godišnjice
bitan je datum zadnje mjesečnice
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 15:23   #28
Quote:
magic kaže:
Waltere, ja tebe puuuno volim

Ali zar ne mislish da bi se on trebao malo preispitati ZASHTO su njoj obljetnice bitne?

Mozhda joj ne ukazuje dovoljno pazhnje tijekom godine, pa rachuna da ce biti 'primjecena' bar na neke odredjene datume?
Možda mu žena želi ono malo pažnje samo na godišnjicu, možda im je veza u totalnom kurcu ikskjuz maj frenč i možda bi bilo najpametnije da ga stera u pičku strininu ekskjuz maj frenč agen, možda joj slijedi deset godina samoće nakon njihove veze, ali i tih deset godina biće joj bolje nego ijednog dana provedenog s njim, možda ga, u krajnjoj liniji, nije nikad ni voljela, možda je bila zaljubljena u njegovog barata, ili psa, čudna ljubav svijetom luta, ali to nije tema, jel ti jasno to?
Ja mu dajem savjet kako da izbjegne svađu, a ne kako da pobjegne od nje....
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 15:56   #29
Quote:
krele kaže:
za tiju:

a kako ti pametnice odradiš sve te kupovine, ono,
na leđa pa ajde mali ubodi a ja ću da planiram novu godšnjicu

ili on onda sedam dana ranije mora da najavi da bi malo eto
vodio eto znaš eto ljubav
Hm...izgleda da ipak nisam pametna jer ne razumijen šta si tija reć

Kako odradim kupovine? Odem u šoping i kupim.

Ne kužim šta sex ima s tim? Jesam li igdje napisala da se jebem onda kad mi neš treba?
Ajde krele pojasni.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 17:31   #30
Quote:
atlantis kaže:
meni znace datumi...

ne zbog datuma, ne zbog poklona... vec zbog saznanja da se netko sjetio...

dan kad je netko prohodao, pa se ozenio, stvorio obitelj... bitan je jer je na taj dan okrenuo novu stranicu u zivotu... pocetak neceg lijepog i ZAJEDNICKOG...

kao sto slavimo rodjendan, bozic, uskrs... zasto ne bi slavili i godisnjicu veze ili braka?

pitam se znaju li muzevi koji su u brkau: kad stize racun za telefon, chega nedostaje u frizideru ili smocnici, jel placeno grijanje za prosli mjesec?

moj bivsi to nikada nije znao... kao ni datume...

ali mi to MORAMO znat... jel

pa nek kazu da nismo superiornije mi pamtimo sve, oni ne mogu dva jebena datuma godisnje


moj jos nije zaboravio, pitanje je godine kad ce

A ne slavimo samo godisnjicu braka, neki drugi datumi su nam jako bitni, za njih drugi ni ne znaju niti trebaju znati - najvaznije datume ljubomorno cuvamo za sebe.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 19:02   #31
mi si napravimo neki izlet na takve datume....jednostavno negdje odemo, bez nekih poklona.
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 20:40   #32
Quote:
Tija kaže:
Ja znam sve moguće datume, i važne i nevažne, ne zato što ih učim nego sam prepametna pa sve zapamtim
Moj mužić ne zna nijedan, taj ne zna ni koliko ima godina.
I zato ja sedam dana prije neke obljetnice upozorim šta se bliži a budući sam i dobrica a ne samo pametnica , onda mu kažem ' nemoj se ti ljube meni zamarati, daj pare i ja ću si sama kupit'. Tako i bude. Svi zadovoljni.
pametno zensko
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 21:24   #33
Ja pamtim sve datume za razliku od dragog tako da se on nije sjetio ni godisnjice
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 21:59   #34
Quote:
atlantis kaže:
a ti chesh, vrlo argumentirano, objasniti mi zasto nisam u pravu... jel?

Zato što generaliziraš, a toga si i sama svjesna.
__________________
Forgotten fairy-tale
Last unicorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 22:00   #35
Re: Re: obljetnice tj. godisnjice

Quote:
walter kaže:
E pa, ja mislim da sam jedan od glavnih zaboravljača svih važnijih datuma koji su ikad hodali zemljom.
Dva su važna datuma, rođendan i obljetnica. Jako, ali JAKO teško se ja tog prisjećam. Znam koji je mjesec otprilike, i to je to.
Mislim, meni je problem zapamtiti imena od staraca od djevojke, a kamoli tek obljetnice. U stvari, ne samo staraca, i sestara ili braće.
To je problem. Žene vole iznenađenja. Ona koja kaže da ne voli iznenađenja, laže. I obožavaju te obljetnice. I nema sad tu trta mrta. To moraš promijeniti u sebi. Ja sam svojoj iskreno rekao ovo što sam napisao. Isad svako malo imam testove: Kako mi se zove mama? Tako i tako. E nije, nego ovako. Izvini. Kad nam je godišnjica? Tad i tad? E nije, nego je tad i tad. Uh...
Nakon kojih 20-30 testova, uspio sam zapamtiti te važne podatke. Sad, da li se to primilo ili ne, ne znam. vidjećemo u sljedećim testovima.
U krajnjoj liniji, imamo te kompjutore, imamo mobitele, postoje mogućnosti...
A najbolje je jednostavno pokloniti ženi nešto kad nije važan datum. Isprsiti se. Unaprijed se riješiti krivnje ukoliko zajebeš rođendan ili obljetnicu. Izbiti joj argumente. To malo više košta, ali koja je cijena duševnog mira?
Haman, kada sam pokrenuo ovaj topic, mislio sam da ce se javiti jos neki sa slicnim iskustvima. Mi momci kada se nadjemo i pocnemo takve stvari i situacije prepricavati to su valjanja od smijeha.
Komp. me i jebe zbog datuma. Priroda mog posla se zasniva na proslom tjednu. A ko jos cita trenutne datume na mailu a staviti podsjetnik na kalendaru je vec druga prica.
Uostalom nije ni bitno, takve greske mi se nece vise desiti.

A mozes ti pokljanjati koliko hoces na bilo koji datum ali ako taj zaboravis mozes sve to baciti u vodu
Uostalom zasto je takva obljetnica toliko bitna njima? Kao da jedan datum u godini kada se nesto potpisalo da bi se ozakonila veza i zvanicno dopustilo da se ljudi seksaju do mile volje i vole jos vise. Slavili smo i 29 Novembar pa se vise ne slavi iako on redovno bez greske dolazi svake godine u isto vrijeme.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 22:03   #36
Quote:
Gospon Pes kaže:
Predlazem da hobbit svojoj rospiji isprinta Tijin post.
I pripremi lovu.
A gdje je tu spontanost?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 22:09   #37
Re: Re: Re: obljetnice tj. godisnjice

Quote:
hobbit kaže:
A mozes ti pokljanjati koliko hoces na bilo koji datum ali ako taj zaboravis mozes sve to baciti u vodu
Lipo ti čekaj par godina pa će se ona naviknuti.
Tako sam i ja, prvih par zajedničkih godina, pizdila sve u 16 jer se on nije sjetio datuma a onda sam se pomirila s tim da je taj čovjek jednostavno takav, datumi mu ne znače niš i gotovo. Sigurna sam, da ga sad pitam koliko imam godina da pojma ne bi imao
Šta ću, moj je, ja ga volem i takvog
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 23:10   #38
Quote:
atlantis kaže:
meni znace datumi...

ne zbog datuma, ne zbog poklona... vec zbog saznanja da se netko sjetio...

dan kad je netko prohodao, pa se ozenio, stvorio obitelj... bitan je jer je na taj dan okrenuo novu stranicu u zivotu... pocetak neceg lijepog i ZAJEDNICKOG...

kao sto slavimo rodjendan, bozic, uskrs... zasto ne bi slavili i godisnjicu veze ili braka?

pitam se znaju li muzevi koji su u brkau: kad stize racun za telefon, chega nedostaje u frizideru ili smocnici, jel placeno grijanje za prosli mjesec?

ali mi to MORAMO znat... jel

pa nek kazu da nismo superiornije mi pamtimo sve, oni ne mogu dva jebena datuma godisnje

Moj pamti sve datume, a i za račune pamti isto tako...........
....jedino ne voli kupovati, pa ja to riješim ko Tija, vija shoping sama
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 23:11   #39
u počecima braka kad je najmužić zaboravio neki važan datum danima sam nosom saugala
poslije sam shvatila da taj moj blizanac ne pamti ni vlastiti rođendan
mislim da se daje preveliki značaj datumima
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 23:13   #40
mi smo oboje grozni

nikad nismo uspjeli zapamtiti datum kad smo se poceli zabavljati
pa smo uvijek "od oka" proslavljali (negdje sredinom oktobra)

a ozenjeni smo tek nekoliko mjeseci - tako da cemo jos vidjeti za tu godisnjicu

rodjendana se doduse oboje sjetimo
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.