Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2010., 12:10   #61
Ptica: Flyza Minnelli

Zmija: Zsa ZSa GaBoa

A Gloria na sve to: And you really didn't know that he was gay?

__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 19:35   #62
Quote:
regica kaže: Pogledaj post
Modern Family i dalje posebna, nenadjebiva, originalna, feel good serija.
Naime, kod Modern F se izmjenjuju zanimljiva gostovanja sa odlicnom pricom. Nema te epizode do sada zbog koje bi se gledatelj osjetio suvisnim, ili pak popisanim. Sve, al bas sve su zaljepile osmijeh na lice.
Veliko osvjezenje
Potpis. Dosad su mi sve epizode koje sam pogledala (prvih 6) bile dobre.
__________________
Marty McFly: Wait a minute, Doc. Ah... Are you telling me you built a time machine... out of a DeLorean?
Doc Brown: The way I see it, if you're gonna build a time machine into a car, why not do it with some style?
M-90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 10:31   #63
Cameronov izlazak sa Gloriom

Mitchell u onoj haljini

Kad je Luke stavio one slušalice i mislio da njega niko ne može čuti

Dobra epizoda
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 19:17   #64
Dobra je bila epizoda (napokon sam pohvatala zaostatke).
__________________
Marty McFly: Wait a minute, Doc. Ah... Are you telling me you built a time machine... out of a DeLorean?
Doc Brown: The way I see it, if you're gonna build a time machine into a car, why not do it with some style?
M-90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 11:26   #65
Jel se Bundy baš tolio udebljao?
Gledao sma ga u detektivskoj seriji,nije bio ovoliki...
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 13:52   #66
LOL pa L.A. Dragnet je sniman 2003...
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 17:40   #67
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Jel se Bundy baš tolio udebljao?
Gledao sma ga u detektivskoj seriji,nije bio ovoliki...
Cini mi se da je malo sad mrsaviji nego na pocetku sezone.

Nisam mislio da cu ga moci dozvjeti drukcije nergo kao Al-a, ali ovdje je odlican i lezi mu uloga.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 20:47   #68
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
LOL pa L.A. Dragnet je sniman 2003...
A i ja ne razmišlja, da će dat novu seriju...
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 22:37   #69
1x19

Preluda epizoda

Kad je Phil upao na tuđ rođendan

Claire pokušava da nabavi iPad

--

Mitchell: Hey, uh, dad, do you remember when I was probably 11 and you were teaching me how to fight, and then I quit?

Jay: You said everything you needed to learn, you'd learned from "West Side Story."

__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 07:27   #70
Jel jos kome zasmetalo agresivno reklamiranje iPad-a? potrefili su stvarni izlazak iPad-a s ovotjednom epizodom i to definitivno nije slucajno. plus kako je Phil postao letargican sto nije dobio iPad, mislim simpaticno je to sve bilo i na momente smijesno ali upadao mi je u oko taj agresivni marketing da se kroz obiteljsku seriju promovira novi uredjaj bez kojeg vise nista nema smisla, sve gubi okus...
znam da je Phil techno geek ali mislim da su ipak malo pretjerali
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 14:09   #71
ja nisam to shvatio kao reklamu za ipad nego više kao neku kritiku kako potrošačko društvo postaje opsjednuto gadgetima koji im uopće nisu potrebni
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 14:16   #72
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
ja nisam to shvatio kao reklamu za ipad nego više kao neku kritiku kako potrošačko društvo postaje opsjednuto gadgetima koji im uopće nisu potrebni
+1

Takav je bio scenario, odnosno priča. Moglo je umesto iPad-a biti nešto drugo, opet bi bio isti efekat.
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 15:59   #73
Ali nije umjesto ipad-a bilo nista drugo, prevelika je to slucajnost da bi bilo zanemareno bilo da se radi o kritici drustva ili ne.

Sve u svemu ako je to oblik reklamiranja (a sve mi vristi da je) onda je jadno

U prilog mojoj tvrdnji ide i cinjenica sto je iPad pusten u prodaju 03.04. dok je epizoda emitirana 31.03. sto znaci da iPad nije nigdje mogao biti kupljen pa prezentiran u seriji nego su ga jedino mogli dobiti drito od apple-a u svrhu promocije.
__________________
Only God can judge me!

Zadnje uređivanje listopad : 05.04.2010. at 16:06.
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 17:26   #74
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
1x19
Mitchell: Hey, uh, dad, do you remember when I was probably 11 and you were teaching me how to fight, and then I quit?

Jay: You said everything you needed to learn, you'd learned from "West Side Story."

Jay:"Remember that time for Halloween I wouldn't let you go as Olivia Newton-John?"
Mitchell:"ARRRRRRRRGGGGGGHHHHHHHH!!!!!"


I još ga na kraju Jay onesvijesti.
__________________
Marty McFly: Wait a minute, Doc. Ah... Are you telling me you built a time machine... out of a DeLorean?
Doc Brown: The way I see it, if you're gonna build a time machine into a car, why not do it with some style?
M-90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 17:55   #75
Quote:
M-90 kaže: Pogledaj post
Jay:"Remember that time for Halloween I wouldn't let you go as Olivia Newton-John?"
Mitchell:"ARRRRRRRRGGGGGGHHHHHHHH!!!!!"


I još ga na kraju Jay onesvijesti.
Jao da

Umiro sam od smeha
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 22:53   #76
Ova zadnja mi je najbolja do sada
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 00:03   #77
Ozbiljno? Meni najslabija. Ovaj tjedan su mi i The Middle i Cougar Town imale bolje epizode.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 00:23   #78
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Meni najslabija. Ovaj tjedan su mi i The Middle i Cougar Town imale bolje epizode.
Slažem se.... prvi put da su mi CT i TM ispred MF.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 23:54   #79
Počelo danas na HBO-u, nisam uhvatio original zbog Pacifika, al budem reprizu za sat vremena. Jedva čekam da vidim Bundy-a
rabbit in the moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 15:57   #80
najbolja humoristična serija ove godine, glumci su genijalni. najbolja nova humoristična serija još od my name is earl
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.