Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2011., 19:40   #21
Zanimljiva epizoda, imam osjećaj da im se polako popravlja radnja iz epizode u epizodu
st2l is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 20:05   #22
I meni se isto svidjela epizoda.

Danny i Kono - kicking ass

Chin super u interkaciji s onom ženskom. Hehe kako on uvijek nađe motore.

Steve je konačno dočekao da krene u neku super seal akciju. Baš mi je neki neandretalac (kako i Danny kaže)
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 20:27   #23
Hawaii Five-0

Hawaii Five-0
Na RTL Televiziji od ožujka



Remake jedne stare istoimene serije,koji se trenutno prikazuje u Americi na CBS-u,ali eto začudo dolazi i kod nas u Ožujku.

Detektiv,vojnik,bivsi policajac i djevojka koja je nedavno zavrsila policijsku akademiju,hvataju kriminalce po Havajima,a tu je i guvernerka koja ih nadzire.
Vojniku stize ultimatum koji trazi da se pusti jedan zatvorenik,a zauzvrat ce mu se postediti otac.Tu dolazi do zapleta!

U glavnim ulogama:
Alex O'Loughlin - Steve McGarrett
Scott Caan - Danny 'Danno' Williams
Daniel Dae Kim - Chin Ho Kelly
Grace Park - Kono Kalakaua

Serija je navodno malo nemastovita,kao da se slucaji jednostavno rijesavaju,ali ispunjena akcijom,i ono sto je jako zanimljivo,radnja na Havajima!
Tako da ipak sve u svemu trebala bi biti prolazna ocjena!

Zadnje uređivanje Lucas_Scott : 12.02.2011. at 20:32.
Lucas_Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 21:03   #24
Grace Park iz Enterprisea i Daniel Dae Kim iz Lost,unatoč njima serija mi je bezveze ali su mi ova dva tipa jebozovna pa ću možda radi njih još koji put bacit oko....
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 21:07   #25
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Grace Park iz Enterprisea i Daniel Dae Kim iz Lost,unatoč njima serija mi je bezveze ali su mi ova dva tipa jebozovna pa ću možda radi njih još koji put bacit oko....
Zapravo ona iz Enterprisea je Linda Park,a Grace je u Galactici glumila.Al nisam gledao seriju pa neznam da li je dobra i koliko je,no nadam se da vrijedi pogledat
Lucas_Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 21:34   #26
Quote:
Lucas_Scott kaže: Pogledaj post
Zapravo ona iz Enterprisea je Linda Park,a Grace je u Galactici glumila.Al nisam gledao seriju pa neznam da li je dobra i koliko je,no nadam se da vrijedi pogledat
da zbilja......slične su,ai i ime...ova je iz Galactice
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 22:01   #27
Serija je teži shit, u rangu CSI Miami... al tko voli, nek izvoli.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 20:21   #28
Već samo uvodne scene sunca i mora su me osvojile i poželjela sam da je ljeto...
Odlična epizoda blago glumcima, oni su se bar nauživali na Hawaii-ma

Steve mi je bio pre lol kad je raznio vrata s granatom , a ona Mastercard reklama fora od Kone i Chin-a, predobro!!
st2l is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 20:43   #29
Quote:
st2l kaže: Pogledaj post
Već samo uvodne scene sunca i mora su me osvojile i poželjela sam da je ljeto...
Odlična epizoda blago glumcima, oni su se bar nauživali na Hawaii-ma
Blago njima. I ja bi negdje na more. Baš je lijepo tamo na Hawaiima.

Meni ok epizoda. Klišejasta malo, ali ajde bar im je jedan klinac umro

Quote:
st2l kaže: Pogledaj post
Steve mi je bio pre lol kad je raznio vrata s granatom , a ona Mastercard reklama fora od Kone i Chin-a, predobro!!
Lako njemu kad ima imunitet pa može raditi što hoće.
Gledajući logično mogao je ubiti lika..
Normalno je da Steve sa sobom tj. u Dannyevom autu ima granate.
I ono kad lik kaže da mu se Steve čini ''more rational'' od njih dvojice

I meni bila dobra fora s mastrcard.

Jadan Chin kad kaže I'm not that old

I Kono kicking ass again
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 20:23   #30
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Serija je teži shit, u rangu CSI Miami... al tko voli, nek izvoli.
I meni se čini. Čak i dobra usporedba.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 21:35   #31
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Serija je teži shit, u rangu CSI Miami... al tko voli, nek izvoli.
mislim da nema smisla uspoređivat hit CSI Miami (osobno,meni najmrži i najnerealniji iz CSi franšize) sa ovim smećem
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 12:36   #32
Ok zadnja epizoda.

Nije loša priča s Dannyevim burazom. Vjerojatno ćemo ga vidjeti još koji put.
Nisam očekivala da će ga Danny pustiti na kraju (još ga onaj kartel može ubiti), baš zbog onog njegovog poštivanja zakona. Ali ''family comes first''.

Nadam se iskreno da neće spetljat ponovo Dannya i Rachel, ali samo zato što bi to bilo toliko predvidljivo. I da se spetljaju onda više ne bi ni imali kaj radati na Havajima, mogli bi se vratiti u Jersey.
Iako je ova serija klišejasta i glupava, predvidljiva, pa je za očekivati da će se dogoditi tako nešto.

Slučaj nije bio pretjerano zanimljiv i nisu mi sjeli gostujući likovi, koji su loše odglumili. Pogotovo onaj sudac.

Želim da se malo više posvete Chinu i Kono.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 12:43   #33
Evo ja gledam seriju. Glupa je.. to je istina, ali mene je osobno navukla ta neka Havajska atmosfera (more, plaže..) i fora su mi likovi, zabavni i imaju svi neku međusobnu kemiju i dobro funkcioniraju zajedno.

Serija mi je za razbrigu, da se nasmijem sarkastičnim forama. Puno puta zakolutam očima zbog predvidljive radnje, glupih slučajeva, čak i loše glume. No eto kako rekoh za razbrigu. Ako serija poživi još koju sezonu dobro, ak ne opet isto.

Ali eto kako Jay kaže ko voli nek izvoli.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 16:58   #34
Nova epizoda je bila poprilično dobra, ali kraj mi nije bio nekako dovršen i taj brat od Danny-a, samo se pojavio od nikuda, mogli su taj lik malo postupnije uvesti.
st2l is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:19   #35
Promo #1
http://www.youtube.com/watch?v=7Kl_wvdMo_A

Kaže uskoro, čitaj za dva tjedna.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:22   #36
Ponedjeljak 7.3. u 20:50 po 2 epizode.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:28   #37
Nešto su brzo otkupili ovi na rtlu.. i još idu po dvije epizode.

A u americi još nije završila prva sezona i imaju sad stanku brijem od mjesec dana. još ih ovi mogu i sustići ako će prikazivati po dvije (ali neće kaj nije neko pravilo da se nesmije prikazivati minimalno mjesec dana od amera..nemam pojma )
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:41   #38
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
Evo ja gledam seriju. Glupa je.. to je istina, ali mene je osobno navukla ta neka Havajska atmosfera (more, plaže..) i fora su mi likovi, zabavni i imaju svi neku međusobnu kemiju i dobro funkcioniraju zajedno
potpis s tim da sam gledala mozda prvih 5-6 ep., pa prestala jer mi se nakupilo drugih (boljih ) serija, ali def. planiram jednom pogledati sve. jako dobar trash (pa tko voli) . glumci su poprilicno bromanticni, a hawai predivni. a alex mi je od ranije
cak se odma u 2,3 ep.pojave balkanski krimosi kao gl.negativci :klap:
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 19:08   #39
Ja bi volio da prikazu onu iz sedamdesetih.
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:07   #40
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
Nešto su brzo otkupili ovi na rtlu.. i još idu po dvije epizode.

A u americi još nije završila prva sezona i imaju sad stanku brijem od mjesec dana. još ih ovi mogu i sustići ako će prikazivati po dvije (ali neće kaj nije neko pravilo da se nesmije prikazivati minimalno mjesec dana od amera..nemam pojma )
Moze se emitirati, ali je skuplje ako odmah otkupljujes epizode koje su nedavno bile u USA.
Bio ti je slucaj s Mentalistom, Kucanicama, Zaboravljenim SLucajem da ih emitira s odmakom od par tjedana i zbog toga mi je RTL najjaca televizija za serije.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.