Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2011., 23:14   #61
prva sezona još ide u americi.. tek je prikazano 18 epizoda. a vjerojatno će ih biti ili 23 ili 24.

uskoro bi se trebalo znati dali će biti druge sezone, ali mislim da je već skoro sigurno da će biti.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 23:29   #62
svaka čast na RTLu da prikazuje prvu sezonu američke serije a u Americi trenutno ide ista epizoda
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 23:37   #63
i srpska mafija koja kolje djecu

nisam pozorno gledao pa nisam skužio bit - što su srbi htjeli? preprodati podatke o sigurnosnim propustima, onaj laptop (što već) kinezima, japancima illi nešto drugo?
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 10:16   #64
I meni je totalno trash serija ali je gledam
Trenutno sam na petom nastavku ali sam si skinula svih 18
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 10:38   #65
Quote:
!hej kaže: Pogledaj post
i srpska mafija koja kolje djecu
sergej ivanovic, bas originalno
btw, zasto nema domorodaca u policiji...ili ono dvoje koreanaca glume domoroce, nisam skontao, jer sam upao na pola epozode
__________________
"I'm-a Wario, I'm-a gonna win!"
Fergazer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 11:24   #66
Nije loše Pogotovo lokacije na kojima je snimano
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 12:04   #67
imena srpska im bas i nisu srpska Sergej i Nadja... kaj nisu to vise Ruska ili koja vec imena
sve u svemu serija je dobra.. za mozak na pasu
Danny stvarno ima presmjesne komentare
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 12:40   #68
Quote:
lake of fire kaže: Pogledaj post
imena srpska im bas i nisu srpska Sergej i Nadja... kaj nisu to vise Ruska ili koja vec imena
sve ti to njima spada u isti koš

ugl, meni je serija čist oke. malo sam se iznenadila kad je krenula i druga epizoda, al bolje i to gledat neg neš tam lijevo
andreao is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 13:16   #69
Quote:
fergazer kaže: Pogledaj post
sergej ivanovic, bas originalno
btw, zasto nema domorodaca u policiji...ili ono dvoje koreanaca glume domoroce, nisam skontao, jer sam upao na pola epozode
Oni su spešl task force - five0, pa nemaju puno članova, pa su samo ovo dvoje domaćih

Ima domaćih u HPD-u (hawaii police departmentu), ali njih baš ne prikazuju. možda je jedna epizoda.

A i u seriji se pojavlju domaći (večinom su kriminalci). Tako da ćeš ih vidjeti.

Dobro mi je što koriste i havajske riječi tu i tamo.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 13:27   #70
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
svaka čast na RTLu da prikazuje prvu sezonu američke serije a u Americi trenutno ide ista epizoda

amen to that brother!
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 16:32   #71
Quote:
Z_interactive kaže: Pogledaj post
amen to that brother!
hahaha dobra mu je ova.. ista epizoda
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 16:54   #72
meni je serija skroz ok .. lagano opušteno, mozak na pašu .. kombinacija baywatcha i miami vice-a .. nakon radnog dana baš sjedne
llely is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:23   #73
Čisto OK serija. Dobra je kemija izmedju glavnih likova, ima dosta humora, slučajevi malo over the top, al dobro, trebali su efektno započeti seriju.

E da, mislim da je Daniel Dae Kim (ako se tako zove) najsretniji glumac ikad: prvo je snimao "Lost" na Hawaiima, pa sad i ovo. Lucky bastard.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 18:24   #74
Sinoć je bilo baš dobro.

"How come I look like a waiter, and you look like James Bond?"
__________________
...all I do is dream about you...
Monty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 20:06   #75
Dobra serija ..više zbog Honolulua nego zbog ičeg drugog..i onaj Caan ima dobre provale ..još mi je najbolji od svih.
Koreanci glume havajske domoroce..jebiga neka holivud logika..važno je da su azijci fućkaš sve ostalo
Gators is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 10:04   #76
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
Oni su spešl task force - five0, pa nemaju puno članova, pa su samo ovo dvoje domaćih

Ima domaćih u HPD-u (hawaii police departmentu), ali njih baš ne prikazuju. možda je jedna epizoda.

A i u seriji se pojavlju domaći (večinom su kriminalci). Tako da ćeš ih vidjeti.
zahvaljujem

Quote:
Gators kaže: Pogledaj post
Dobra serija ..više zbog Honolulua nego zbog ičeg drugog..i onaj Caan ima dobre provale ..još mi je najbolji od svih.
Koreanci glume havajske domoroce..jebiga neka holivud logika..važno je da su azijci fućkaš sve ostalo
to i meni cudno, al kao sto kazes... bolje da su dwayne johnsona ubacili
__________________
"I'm-a Wario, I'm-a gonna win!"
Fergazer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 18:49   #77
to i meni cudno, al kao sto kazes... bolje da su dwayne johnsona ubacili [/QUOTE]



The Rock bi onog napuhanog McGaretta nalupao već u prvoj epizodi
Inače orginal iz 70ih je imao pravog pravcatog 100% havajca među glavnim glumcima i mnoge epizode su se bavile domorodačkim problemima i kulturom
Gators is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 22:15   #78
Pogledala sam prve dvije epizode i zaključila kak mi je to previše dosadno. Fore su ispucane i nategnute, niš posebno.
zrinkolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 23:40   #79
Samo da me netko ne ubije..ali serija mi je bezveze..i to meni koja stvarno gledam sve serije i one najgore...toliko je najavljivana i sve to..i ništa mi se ne sviđa..ni glavni lik, ni ona ženskica,ni onaj iz LOST-a..jedini je Danno OK..
allayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 12:23   #80
Quote:
allayna kaže: Pogledaj post
Samo da me netko ne ubije..ali serija mi je bezveze..i to meni koja stvarno gledam sve serije i one najgore...toliko je najavljivana i sve to..i ništa mi se ne sviđa..ni glavni lik, ni ona ženskica,ni onaj iz LOST-a..jedini je Danno OK..
Upravo tako..doduse,meni serija tek dodje tako da se malo opustim...Mogao bih to vrijeme provesti i spavajuci,ali eto..Na slicno mi dodje..A nisam previse ni ocekivao..
Lucas_Scott is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.