Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 13:29   #61
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
danas Španjolci standardno chokiraju i lete kući.
Dijelim mišljenje.

Španjolci me nisu impresionirali. Neefikasnost na djelu protiv Švicarske a i protiv Hondurasa su mogli uvjerljivije. Zadnju tekmu u skupini pola sata zbijeni u bunker strašnim presingom Čilea, zabili golove iz kontri i to prvi na veliku pogrešku vratara. Drugo poluvrijeme s igračem više i ogromnim posjedom lopte nisu napravili ništa.
Zloban is offline  
Old 29.06.2010., 13:33   #62
Bit će to teško Špancima. Portugal će ih svojom defanzivnom igrom dosta namučit a k tome još lako može sjevnut kakva kontra il da im onaj šminkerčić ponešto zabije iz slobodnjaka, gdje je i najopasniji.
stoga, x ko kuća.
nkwame is offline  
Old 29.06.2010., 13:34   #63
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Briga me za utakmicu i za Švicarsku, draže mi je da je Čile prošao. Samo govorim o Španjolskoj koja je igrala sramotnije od Intera protiv Barcelone. Samo su razlike te što je Inter imao igrača manje, a Španjolska igrača više, te što je Inter igrao protiv jačih od sebe, a Španjoslka protiv slabijih od sebe.

Tko govori o Švicarskoj. Govorio sam o igri kao takvoj, jer ako se ne varam smetalo vas je što Inter nije pokušao zabiti gol u onoj situaciji, al kad Xavi i ekipa ne pokušavaju zabiti gol u stoputa lakšoj situaciji te sa igračem više onda to nikoga ne smeta

Kajaznam, baca mi malo na dvostruka mjerila, al tog sam se ovdje nagledao na lopate.

Da još jednom ponovim, ne govorim o drugoj utakmici te skupine, već isključivo o ovoj utakmici i igri u istoj. To što im je odgovarao rezultat me boli kurac jer se i Inter napadalo za igru u Barceloni, gdje im je također odgovarao rezultat, a bili su u goroj situaciji nego Španjolci.

Del Bosque je više ubio nogomet nego Mourinho. I da, mogu suditi po jednoj utakmici, jer je to lo stilo forum.hr.
Stari moj...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 29.06.2010., 13:36   #64
Cool.. I Edž je u reklami

(View the Edge)
__________________
Nemam pametniji potpis od ovog
McVily is offline  
Old 29.06.2010., 13:38   #65
Dragi su mi i jedni i drugi ali volio bih da prođe Španjolska pa da se konačno riješe stigme vječnih gubitnika
Byron M is offline  
Old 29.06.2010., 13:52   #66
Pojedinačno po igračima je jača Španjolska.Ali imat će problema s obzirom da Portugal igra dosta defanzivno,a Španjolci su imali dosta problema protiv takve igre Švicaraca.Tako da očekujem sličnu utakmicu kao Španjolska-Švicarska.Kruženje Španjolaca oko bunkera Portugala i pokušaji Portulagaca iz kontri preko Ronalda.Sad je samo pitanje hoće li prije Španjolci probit portugalski bunker,ili će prije Portugal nešto uvalit iz kontre.

Bilo bi mi draže zbog prvenstva da prođe Španjolska,igra Portugala mi se nimalo ne sviđa..
cantona007 is offline  
Old 29.06.2010., 14:34   #67
S jučerašnjeg treninga

http://www.index.hr/thumbnail.ashx?p...&width=662&o=a
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 29.06.2010., 14:48   #68
dajte Španjolci, razguzite ove prljave pljuvače predvođene nauljenkom
B52 is offline  
Old 29.06.2010., 15:04   #69
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
dajte Španjolci, razguzite ove prljave pljuvače predvođene nauljenkom
Nimoy is offline  
Old 29.06.2010., 15:21   #70
..http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif..




__________________
lucca is offline  
Old 29.06.2010., 15:25   #71
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
dajte Španjolci, razguzite ove prljave pljuvače predvođene nauljenkom
Đanker is offline  
Old 29.06.2010., 15:35   #72
oce igrat spanjolci s napadacem uopce? ne valja riskirat toliko, bolje da stave treceg DM-a u igru
Ken is offline  
Old 29.06.2010., 15:41   #73
Nažalost, kikica i ekipica večeras potapljaju armadu.
Imam evidence, ali nedam
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 29.06.2010., 15:47   #74
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Briga me za utakmicu i za Švicarsku, draže mi je da je Čile prošao. Samo govorim o Španjolskoj koja je igrala sramotnije od Intera protiv Barcelone. Samo su razlike te što je Inter imao igrača manje, a Španjolska igrača više, te što je Inter igrao protiv jačih od sebe, a Španjoslka protiv slabijih od sebe.

Tko govori o Švicarskoj. Govorio sam o igri kao takvoj, jer ako se ne varam smetalo vas je što Inter nije pokušao zabiti gol u onoj situaciji, al kad Xavi i ekipa ne pokušavaju zabiti gol u stoputa lakšoj situaciji te sa igračem više onda to nikoga ne smeta

Kajaznam, baca mi malo na dvostruka mjerila, al tog sam se ovdje nagledao na lopate.

Da još jednom ponovim, ne govorim o drugoj utakmici te skupine, već isključivo o ovoj utakmici i igri u istoj. To što im je odgovarao rezultat me boli kurac jer se i Inter napadalo za igru u Barceloni, gdje im je također odgovarao rezultat, a bili su u goroj situaciji nego Španjolci.

Del Bosque je više ubio nogomet nego Mourinho. I da, mogu suditi po jednoj utakmici, jer je to lo stilo forum.hr.
Potpisujem Veku

Kad se Inter brani protiv Barce, onda je to unistavanje nogometa.

Kad Spanjolska cuva 2:1 protiv momcadi koji ima igrača manje, onda je to cuvanje rezultata i opravdano je, nema smisla da srljaju, dobiju gol i ispadnu.

Valjda za Inter je bilo smisla da dobe gol i ispadnu


lo stilo licemjer
Ken is offline  
Old 29.06.2010., 15:47   #75
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
Nažalost, kikica i ekipica večeras potapljaju armadu.
Imam evidence, ali nedam
isto kao Italija Slovačku?


nemoj
B52 is offline  
Old 29.06.2010., 15:51   #76
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Potpisujem Veku

Kad se Inter brani protiv Barce, onda je to unistavanje nogometa.

Kad Spanjolska cuva 2:1 protiv momcadi koji ima igrača manje, onda je to cuvanje rezultata i opravdano je, nema smisla da srljaju, dobiju gol i ispadnu.

Valjda za Inter je bilo smisla da dobe gol i ispadnu


lo stilo licemjer
U neku ruku si u pravu, ali ne do kraja jer Inter tu tekmu uopće nije došao igrati za razliku od Španjolske koja je nešto pokušavala i zabila 2 gola. Inter nije ništa pokušavao niti imao namjeru zabiti gol nego se cijelo vrijeme branio.

Velika je razlika između nesrljanja u napad i nesrljanja da se prođe linija od 30 metara od gola.
Grunf is offline  
Old 29.06.2010., 15:52   #77
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
U neku ruku si u pravu, ali ne do kraja jer Inter tu tekmu uopće nije došao igrati za razliku od Španjolske koja je nešto pokušavala i zabila 2 gola. Inter nije ništa pokušavao niti imao namjeru zabiti gol nego se cijelo vrijeme branio.
još jedna neistina... pogledaj igru Intera do neopravdanog isključenja Motte
B52 is offline  
Old 29.06.2010., 15:52   #78
Da Mourinho nije počeo srat sa onakvim taktikama,danas bi gledali ljepoticu od nogometa,a ovako će biti 0-0 sa milijun prekšraja i sa 1324 kornera.

Mourinho



jebote pas
nar.kO is offline  
Old 29.06.2010., 15:54   #79
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
još jedna neistina... pogledaj igru Intera do neopravdanog isključenja Motte
Dobro, crveni ih je presjekao. U pravu si
Grunf is offline  
Old 29.06.2010., 15:55   #80
Ajmo Espanja

Bit će teško, al dobit će ovo a onda
imaju otvoreni put do polufinala
__________________

Heroji ne trebaju nam ni puške ni pištolji
Samo čisto srce i ničeg se ne boj
Zookey is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.