Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2004., 16:22   #21
Quote:
margarita kaže:
ma on je komedija zhiva

u neko doba se budi i viche - zakasnit cemo - ajde brzhe, brzhe vec kasnimo (3 ujutro)

ja pitam: dragi gdje kasnimo

a on me onako ljutito pogleda i veli: Pa na koncert!!



naravno ujutro se nicega ne sjeca
ja bi se spremila i posla
mozda covik karte kupio
a ti neces da ides

ja se malo zezam, al razumis ti to kako treba, znam

meni moj bivsi (imao vrucicu) izbuncao svoj PIN
ni se ujutro niceg sjecao isto, reko da ga zajebajem iz fore
trebala sam dokazat i izvadit lovu na taj PIN
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 16:34   #22
Quote:
377chiara kaže:
ja bi se spremila i posla
mozda covik karte kupio
a ti neces da ides

ja se malo zezam, al razumis ti to kako treba, znam

meni moj bivsi (imao vrucicu) izbuncao svoj PIN
ni se ujutro niceg sjecao isto, reko da ga zajebajem iz fore
trebala sam dokazat i izvadit lovu na taj PIN
ma ovaj moj jadan ima nocna more od mog kasnjenja - ja uvijek i svuda kasnim

cak je naucio kazat na hrvatskom: Margarita opet kasni
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 16:40   #23
Quote:
margarita kaže:
ma ovaj moj jadan ima nocna more od mog kasnjenja - ja uvijek i svuda kasnim

cak je naucio kazat na hrvatskom: Margarita opet kasni
joj nema mi goreg nego kad netko cupka pored mene i pozuruje me, kao od tog cu bit brze gotova...a samo me ometa pa traje jos duze
ne kasnim uvik ali kad se zadesi ne pomaze ni pozurivanje, ja znam kad sam gotova, jel
ode tema u qurac...hm kako da se diplomatski vratimo na nju?
Hrkanje - ja sam imala za one najgore noci (zacepljen nos, on glumi motornu pilu i uopce ne glumi lose ) male majusne cepice od gume, one koje stisnes pa se tek u uhu rasiri, nije bilo bajno al ce culo manje....
plus bi otisla u boravak na kauc al to se iz jedne sobe ide u drugu pa i nije bila neka pomoc
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 17:13   #24
znam o hrkanju nista, osim da me stara moze i prek dva zida probuditi ...
uz nju ni cepici ne pomazu..meni..stari spava kao janjesce..ni mrd..njemu dobro..

anyhow..jedino cudnije od hrkanja su mi mjesecari..imam jednu poznanicu..i tako spavasmo mi u istoj sobi nas par..kad u sred noci nekaj me probudi..a to ova kopa nesto po stvarima ..nekaj je trazila..
i nevjerojatno je kaj ona uredno "spava"
ujutro pitamo mi nju kaj kuda kaj je to bilo..
ona je samo sanjala nekaj..da je morala ici na put a nije mogla naci nekaj ..

cudno i nevjerojatno mi je kak to ljudi mogu gledati i hodati i micati se i razgovarati..bez da se probude..onak
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 10:19   #25
Razgovarala sam sa nekim čovjekom koji je u Njemačkoj išao na neku kliniku na proučavanje njegova hrkanja gdje su ga tretirali kao da ima poremećaje sna. Najveća provala je što je kao rješenje dobio neku masku za kisik sa električnim motorom koji šumi cijelu noć, pa sad više žena ne zna da li joj je gore to što ovo čudo zvrnda cijelu noć ili kad mu to u toku noć opadne sa lica pa ima cijeli koncert.
__________________
Ring of fire
Sunny Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 11:48   #26
mislim da je zvuk maske monoton
a hrkanje je br-br-br-BRRRRRR-br-tisina-BRRRRRRRRRR

kopcas?
na monoton zvuk se lakse navikne
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2004., 08:29   #27
Fakat ne znam, ali koliko sam shvatila ta maska ne dihta sto posto, pa se ispod čuje i neko krkljanje+aparat.

Meni mužić ne hrče. Sretnica, što da kažem
__________________
Ring of fire
Sunny Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2004., 10:24   #28
Quote:
Anastasia kaže:


Zato sada hoću NEPUŠAČA, jer mi je zlo od odvratnog zadaha kojeg imaju pušači...
I NEHRKAČA, da mogu uz njega normalno spavati...
ja valjda nisam ni svijesna kak sam sretna u zivotu

al mi pseto hrce i to jako. al sam se privikla pa ga jos stisnem sebi
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2004., 14:37   #29
nema tu lijeka. Mislim da je muhomlat najbolje rješenj. Tim ga nećeš ubit, ali možeš si bar malo olakšat.
__________________
čupam pa sadim....
Tinta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2004., 16:20   #30
Moj bivsi je hrkao za popizdit! Strahota! Uvjek bi u panici pokušavala zaspat prije njega jer poslje nema šanse. Naravno to mi nikad nije uspjevalo pa bi blejala pol noći u strop.

Sadašnji bogufala ne hrče Al melje po cjele noći, sve i svašta, moš ga pitat šta god oćeš sve će ti reć
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2004., 16:31   #31
Moja žena voli kad ja hrčem! Kad joj dosadi onda mi da pusu pa prestanem. Tak bar ona tvrdi - ja o svemu tom nemam pojma!
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2004., 17:00   #32
Sestra moje bake svog muža na prevaru odvukla na nekakvu operaciju nosa prije nekih dvadesetak godina... pomoglo je ovima što su stanovali tri kata iznad.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2004., 17:58   #33
Quote:
Sestra moje bake svog muža


oces mi rec kako se netko moze na prevaru odvest na OPERACIJU?
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 11:53   #34
hrkanje je ozbiljan zdravstveni problem

Hrkanje može biti ozbiljan rizik za nastanak zdravstvenih problema.

„Norveški profesor dr. Magnete Tvinereim (dr. Magnete Tvinnereim) u svojim istraživanjima navodi da su kod kroničnih "hrkača" prisutni brojni poremećaji; stalni osjećaj premorenosti, loša koncentracija, nervoza, glavobolja, usporenost, depresija, seksualne teškoće, sklonost ka debljanju i mnoge druge .... Sve su to razlozi zbog čega se u svijetu hrkanje poklanja velika pažnja i stalno se traže nove metode za trajno i nepovratno uklanjanje ove, za organizam, veoma štetne pojave ...“
({{{2}}})


Evo javljam se kao predstavnik "hrkaca"...

Znam da je partnerima hrkaca jako tesko i da je to stvarno mrcvarenje ali vjerujte to je obostrano. Pored onog sto sam naveo gore kao citat Norveskog profesora, osobe koje hrcu su konstantno posramljene i osjecaju se odvratno, vecinom u toku problema, partneri izgube razumjevanje i ponasaju se jako agresivno i ponizavajuce prema osobi koja hrce. Imajte na umu da to nije nesto sto "mi" cinimo svijesno i da nismo odgovorni za to.

Svaki od "hrkaca" je trazio i trazi medicinsku pomoc ali nazalost bezupjesno sto znaci cak i pokusavaju da rijese problem, nije samo da leze i hrcu povrijedjujuci ostale oko sebe.

eto toliko za sada
zamisljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 12:09   #35
dodatak

Operacije:

niti operacije nisu uvijek uspijesne, doktori rade operacije prema pretpostavkama uzroka ali ni oni nisu sigurni. radi provjere odite kod jednog doktora on ce vam reci treba operisati jedno od: sinus, krajnik, rescia..., nakon toga odite kod drugog po misljenje i pokazite mu isti snimak i dobicete misljenje "ovo treba operisati ali moje je misljenje da nece rijesiti Vas problem"

do sada sam obisao 4 doktora koji su radili nezavisne analize i sve 4 dala suprotna ili razlicita misljenja;
zamisljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 12:28   #36
Quote:
padme kaže: Pogledaj post
Kako zaustaviti hrkanje?
Ajd.
Za početak kupiti jedan jako dobar anatomski jastuk. Tempur, oko 700-800kn dođe.
Mm je to pomoglo kod hrkanja , a hrkao je stravično. Glava najčešće dok spavamo nije u pravilnom položaju tako da i zbog toga dolazi do hrkanja.
Naravno da ima razloga puno više, no eto...probajte sa jastukom.
perilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 14:13   #37
Quote:
perilica kaže: Pogledaj post
Za početak kupiti jedan jako dobar anatomski jastuk. Tempur, oko 700-800kn dođe.
Mm je to pomoglo kod hrkanja , a hrkao je stravično. Glava najčešće dok spavamo nije u pravilnom položaju tako da i zbog toga dolazi do hrkanja.
Naravno da ima razloga puno više, no eto...probajte sa jastukom.
a gdje se to moze kupiti?
__________________
TRETIRAJ ŽENU KAO KRALJICU I BIT ĆEŠ NJEN KRALJ....TRETIRAJ JE KAO IGRU I POKAZAT ĆE KAKO SE IGRA..............
plavokosa555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 14:23   #38
Quote:
plavokosa555 kaže: Pogledaj post
a gdje se to moze kupiti?
Mi smo ga u St-u kupili, no ima u boljim ljekarnama.
perilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 14:30   #39
Quote:
baobab kaže: Pogledaj post
Stavi čepiće ili slušalice na uši, a klasičnu budilicu nadomjesti mobitel alarmom namještenim na vibru kojeg prije spavanja stavi pod jastuk
Ovo je vrlo jednostavna i vrlo učinkovita metoda.
Imam svu ovu opremu (+ maska za oči) i spavam kao beba iako dragi hrče k'o traktor
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 17:46   #40
pa da, ne znam zasto svi rade toliku dramu kad su cepici za usi i vise no dobri i dovoljni
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:35.