Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2013., 23:10   #21
dajte sansu Boardwalku, nije nimalo dosadno (jedna od boljih serija ikad )
steve buscemi

ja sam se totalno zarazila orphan black-om, jos su mi samo tri ostale i onda nema vise do ne znam kad
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 23:15   #22
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
SPN prvih 5 sezona i nemoš pogriješiti. Šta još si mislila? daj da ja vidim te liste ja volim liste svakakve + možda si nađem nešto šta ja nisam pogledala (ak više takvo nešto uopće postoji lol)
Mislim da SPN ima sasvim dovoljno sezona da me zaduži za cijelo ljeto, još nisam odlučila što ću dodatno gledati, tražim raznovrsne serije, ne da mi se non stop gledati jedne te iste zaplete.

Vrlo je vjerojatno da ću skinuti i The Wire i Arrested Development. Da se obrazujem.

Uz njih, nemam pojma, možda Parks&Rec. i neku treši teen serijicu tipa Teen Wolf.

Može prijedloge. U obzir dolaze genijalne nedosadne serije s puno sezona.
Zadnji uvjet nije nužan.

Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
Nije ni to loše, inače nikad ne bih pogledala serije sa više sezona, tipa Castle.


Inače, lista do sada gledanih serija je:
The Good Wife,
Suits,
Shameless,
Modern Family (samo prva sezona, možda napokon skinem i ostatak i pogledam),
Game of Thrones (ne gledam dalje, knjige su bolje),
Vampire Diaries,
Nikita,
Homeland,
Awkward.,
Community,
TBBT,
Once upon a time,
Revenge,
Castle,
Hart of Dixie
...
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 23:22   #23
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Mislim da SPN ima sasvim dovoljno sezona da me zaduži za cijelo ljeto
nema
to kad krenes ne mozes stati (jos kad se u deana zaljubis ), ja sam prvu odgledala u dva dana, dok sam paralelno ucila

baci oko na zadnjih desetak str. prosle chat teme, dosta se odlicnih serija spominjalo
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 23:25   #24
Quote:
Amarieee kaže: Pogledaj post
Završila sam s predivnim Parks & Rec. :najdivnijeneštoikad: :how will I go on: i trebam novu komediju. Imam hrpu tog ozbiljnog i dramskog i povijesnog u zalihi, ali htjela bih nešto 20min, zabavno, na tragu Communityja i Parks & Rec. Preporuke?
Definitivno Arrested Development ako nisi gledala. I Veep, mene podsjeća dosta na Parks & Rec.
Ali AD prvo, nešto pregenijalno


@Dumber: obavezno gledaj Parks & Rec i Arrested. Teen Wolf ti je divan treš, jedva čekam novu sezonu

Od ostaloga, ne vidim ti Breaking Bad na popisu, a to ti je i genijalno i nedosadno i obavezna lektira
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 23:28   #25
E da, i Breaking Bad. Jbg, morat ću pregurati da Hal nije Hal.

Dextera mi nemojte uopće preporučivati, to mi je prebolesno.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 23:33   #26
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
dajte sansu Boardwalku, nije nimalo dosadno (jedna od boljih serija ikad : D)
steve buscemi :mikr ocerek: : s
Ne znam da li se računa , pogledala sam samo pilot pred mjesec dana i mogu reć da mi se sviđa. Tako da potpisujem.

Quote:
ja sam se totalno zarazila orphan black-om, jos su mi samo tri ostale i onda nema vise do ne znam kad
Onda bolje da gledam tamo pred jesen kad počne nova sezona

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Može prijedloge. U obzir dolaze genijalne nedosadne serije s puno sezona.
Zadnji uvjet nije nužan. :koki ce:

...
A Modern Family ja bi slobodno preskočila jer ova zadnja sezona je big . Bolje pogledat neš kvalitetnije

A šta se tiče treša ak nisi gledaj The lyinig game

I Scandal nemoj zaboravit (a jesmo dosadni).
Quote:
Dextera mi nemojte uopće preporučivati, to mi je prebolesno.
I ja sam mislila da će mi bit i gle me sad na 1x07 sam , divan jeeeeee
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 23:39   #27
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
A Modern Family ja bi slobodno preskočila jer ova zadnja sezona je big . Bolje pogledat neš kvalitetnije
Ma ne bi ja to preskočila jer im je druga sezona najbolja, a i treća je odlična

Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
I ja sam mislila da će mi bit i gle me sad na 1x07 sam , divan jeeeeee




btw. ja si lijepo skinula Scrubs tu sam seriju uvijek onako hvatala po televiziji i nikad nisam normalno pogledala, a baš imam osjećaj da bi mi bila genijalna, pa ću ja sad to pomalo, ima milijun epizoda
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 23:39   #28
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
E da, i Breaking Bad. Jbg, morat ću pregurati da Hal nije Hal.

Dextera mi nemojte uopće preporučivati, to mi je prebolesno.
kad kreneš gledati BrBa onda ćeš morati u malcolmu progurati da walter white nije walter white
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 23:43   #29
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
Ne znam da li se računa , pogledala sam samo pilot pred mjesec dana i mogu reć da mi se sviđa. Tako da potpisujem.



Onda bolje da gledam tamo pred jesen kad počne nova sezona
ma racuna se

gledaj odmah orphana, ionako do jeseni treba jos nekoliko desetaka serija pogledati
ja sam samo jako odusevljena kako su zapravo super zapleti i odlican tj. odlicni zenski likovi
(bez tipicne americke patetike i to , ne znam zasto se oni stalno rugaju kanađanima )

dexter je odlican, nemojte to izbjegavati
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 23:50   #30
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
Ma ne bi ja to preskočila :zu bo: jer im je druga sezona najbolja, a i treća je odlična : s
Onda nek to pogleda, četvrtu preskoči . Ak se zalaufa to pogleda u tjedan-dva.

Quote:
btw. ja si lijepo skinula Scrubs :ras pa: tu sam seriju uvijek onako hvatala po televiziji i nikad nisam normalno pogledala, a baš imam osjećaj da bi mi bila genijalna, pa ću ja sad to pomalo, ima milijun epizoda :ro fl:
Vraćaš se ti u prošlost .

Gledala sam ja to na telki, ima svojih bisera . Epki ti neće falit .

Ali mogla bi se malo na drame prebacit, znaš na šta mislim .

Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
gledaj odmah orphana, ionako do jeseni treba jos nekoliko desetaka serija pogledati
Primljeno na znanje, sad da li će bit odmah ne znam, ali pokušat ću ugurat negdje

:Treba mi godišnji:
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 23:54   #31
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post

A Modern Family ja bi slobodno preskočila jer ova zadnja sezona je big . Bolje pogledat neš kvalitetnije : D

A šta se tiče treša ak nisi gledaj The lyinig game : raspa:

I Scandal nemoj zaboravit (a jesmo dosadni).


I ja sam mislila da će mi bit i gle me sad na 1x07 sam : cerek:, divan jeeeeee:cerek :
The lyinig game mi se ne da gledati. Treba mi samo jedna trešasta serija, da poremeti ostatak, tako da je Teen Wolf pobjednik te kategorije.

Scandal mi se ne da gledati. Možda na jesen kad budem nezaposlena sjedila doma.

Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
Ma ne bi ja to preskočila jer im je druga sezona najbolja, a i treća je odlična : s

btw. ja si lijepo skinula Scrubs : raspa: tu sam seriju uvijek onako hvatala po televiziji i nikad nisam normalno pogledala, a baš imam osjećaj da bi mi bila genijalna, pa ću ja sad to pomalo, ima milijun epizoda : rofl:
Da, a i dragi su mi likovi. Žao mi je što nisam skinula dalje od prve sezone kad sam ih bila gledala, kasnije mi se nije dalo.

Scrubs, genijalna serija, ali mislim da ne bih imala živaca za sve njihove epizode.
Razmišljam da skinem Seinfelda.

Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
ma racuna se

gledaj odmah orphana, ionako do jeseni treba jos nekoliko desetaka serija pogledati
ja sam samo jako odusevljena kako su zapravo super zapleti i odlican tj. odlicni zenski likovi
(bez tipicne americke patetike i to , ne znam zasto se oni stalno rugaju kanađanima )

dexter je odlican, nemojte to izbjegavati
Orhan?

Dextera ne želim.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 00:00   #32
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Orhan?
http://www.youtube.com/watch?v=do_BCA-vR9E
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 00:01   #33
Nova serija. Samo mi treba da se navučem pa preko ljeta imam ovisničku krizu.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 00:11   #34
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Nova serija. Samo mi treba da se navučem pa preko ljeta imam ovisničku krizu.
naravno da ti treba

neces stici imati ovisnicku krizu kad budes imala listu od tipa 30ak serija za ljeto
(kao i svatko nakon par dana ovdje)
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 00:13   #35
Nove serije ne dolaze u obzir.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 00:13   #36
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post

Scandal ću isto vidjet pilot. I Shameless. Ali ovu američku, ne mogu ipak tu britansku, previše mi je sezona, a i ovdje je puno ljudi reklo da im se bolja čini američka, pa odo ja u većinu


Još sam uz ovo skinula 5,6 pilota čini mi se, uopće nisam pretjerala. :rof l:
sviđa mi se izbor pilota, SoA je meni prejebena serija, posebno ih obožavam.

Pa koje još pilote? nemojte takve stvari raditi - navedite šta molim ljepo lol

za Shameless, pretpostavila sam da će ti broj sezona biti jedan od razloga. Gledaj onda US, čula sam i ja puno dobrih komentara po pitanju njih, pogledala sam i sama pilot i još nešto čini mi se. (s tim da ću možda i dalje pogledat, zanima me šta je Showtime napravio i da mogu si usporediti s UK verzijom)

Doduše, ja nikog tko UK verziju nije pogledao, a kaže da je US bolja, ne smatram relevantnim. Nikako ne drži vodu jer kako možeš reći da je nešto bolje od nečeg ako nisi to gledao i bolje po kojim kriterijima - US je "uljepšana" verzija, britanci su masksimalno brutalni. Uostalom svi koji su ikad neki opus britanskog pogledali znaju o čemu govorim. Eto toliko od mene po tom pitanju, čisto sam imala ovo potrebu reći.


Quote:
Amarieee kaže: Pogledaj post
Završila sam s predivnim Parks & Rec. :c erek: :najdivnijeneštoikad: :ho w will I go on: i trebam novu komediju. Imam hrpu tog ozbiljnog i dramskog i povijesnog u zalihi, ali htjela bih nešto 20min, zabavno, na tragu Communityja i Parks & Rec. Preporuke? : )
Ne znam šta ti je točno na tragu toga jer C nisam gledala p&r jesam, al ono Veep je super uber zabavan.

ako kažem još jednom nekome da gleda Middle imam filing da ću dobit ban na ovu temu ali gledaj middle lol


Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Happy endings.
HE su otkazani i USANet ih nije pokupio i još se ne zna njihova sudbina.
Odbijam gledat ovo ako neće nastaviti dalje, jer ću se navući i bit će gotovo i neću tako

Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
dajte sansu Boardwalku, nije nimalo dosadno (jedna od boljih serija ikad : D)
steve buscemi :mi krocerek: : s

ja sam se totalno zarazila orphan black-om, jos su mi samo tri ostale i onda nema vise do ne znam kad :mam a:
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
nema :z ubo:
to kad krenes ne mozes stati (jos kad se u deana zaljubis : D), ja sam prvu odgledala u dva dana, dok sam paralelno ucila :ro fl:

baci oko na zadnjih desetak str. prosle chat teme, dosta se odlicnih serija spominjalo :to p:
Ellaria, prije nisam te puno viđala na ovoj temi, ali baš mi se sviđaš totalno
BE je prejebena i lik Nuckyja Thompsona nešto pregenijalno, Steve je mali bog
Ah SPN i Dean, ah ah lol


Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Mislim da SPN ima sasvim dovoljno sezona da me zaduži za cijelo ljeto, još nisam odlučila što ću dodatno gledati, tražim raznovrsne serije, ne da mi se non stop gledati jedne te iste zaplete.

Vrlo je vjerojatno da ću skinuti i The Wire i Arrested Development. Da se obrazujem. :ka va:

Uz njih, nemam pojma, možda Parks&Rec. i neku treši teen serijicu tipa Teen Wolf. :zu bo:

Može prijedloge. U obzir dolaze genijalne nedosadne serije s puno sezona. : D
Zadnji uvjet nije nužan. :kok ice:
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
E da, i Breaking Bad. Jbg, morat ću pregurati da Hal nije Hal. :tu zni:

Dextera mi nemojte uopće preporučivati, to mi je prebolesno.
Breaking Bad ovo sam i ja mislila kad sam krenula, onda shvatiš kako je Walter White totalno drugi lik i uopće nemaš problema s tim da ćeš ga doživljavat kao Hala. Toliko je glumac savrešen.

Nećeš Dextera grozno

Evo, White Collar, 4 sezone, lite zabavna ljetna serija nije dosadna i baš je super. Ak voliš Suits, onda ćeš i ovo jako vjerojatno.

Luthera ti obavezno preporučam to mi je najnoviji hit i SKANDAL - svi koji se ne skandaliziraju se mogu sramiti


@Megs
a stvarno to šta kažeš, samo se ponavljamo kak papige, baš čitam i svi lupamo po istom
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 00:21   #37
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Pa koje još pilote? nemojte takve stvari raditi - navedite šta molim ljepo lol
Broadchurch, The Bridge (ona danska), Love/Hate, Shameless (US), Spiral, The Wire, Borgen, Carnivale, Deadwood, Scandal, Terriers, Sons of Anarchy, The Shield, Southland

I još Scrubs i Miranda od humorističnih
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 00:27   #38
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
Broadchurch, The Bridge (ona danska), Love/Hate, Shameless (US), Spiral, The Wire, Borgen, Carnivale, Deadwood, Scandal, Terriers, Sons of Anarchy, The Shield, Southland

I još Scrubs i Miranda od humorističnih
sve sam upoznata s materijom (nisam sve gledala, ali sam upoznata) osim
Love/Hate? :gugla:

E Shield ti je nešto prefantastično, preprepprejebena je serija, ja sam stala negdje na 4. sezoni, sad si me podsjetila, trebala bi nastaviti

Jaooo Terriers su baš divni bili, šteta šta ih otkazali
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 00:37   #39
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
sve sam upoznata s materijom (nisam sve gledala, ali sam upoznata) osim
Love/Hate? :gugla:

E Shield ti je nešto prefantastično, preprepprejebena je serija, ja sam stala negdje na 4. sezoni, sad si me podsjetila, trebala bi nastaviti

Jaooo Terriers su baš divni bili, šteta šta ih otkazali
Love/Hate ima i tema ovdje https://www.forum.hr/showthread.php?t=772576.

Dobro je što sad nema serija pa možda i odgledam pilote, samo ne znam što ću kad mi se većina svidi i poželim nastavit
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 01:43   #40
Happy Endings sam već prije pogledala trailer i nije mi se sviđalo. Miranda ima premalo epizoda, što ih je malecnih 18 ako se zakačim.
Veep moram proučiti, znam samo da je HBO (opako sam se zeznula s Girls prokletim, zadnje 4 ep. stoje i stoje i nikak da se natjeram pogledati ) i da glumi ona iz Seinfelda.
The Middle sam baš nedavno pogledala do kraja. Ponekad mi idu na živce ljubav-i-mir poruke i Frankie, ali inače ih jako volim.
Arrested Development se čini prikladan po broju sezona, mislim da ću to početi

Pridružujem se onima koji potiču na gledanje Scandala, počela sam gledati s nadom za malo laganog političkog treša, al baš su me iznenadili. S tim da je druga sezona puuuno bolja od prve, samo sam redala epizode.
Tko god reče da nije gledao Community, nek gleda Genijalni su I obnovljeni i vraća se Dan Harmon. Coolcoolcool.
Amarieee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.