Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2015., 20:03   #81
Gledaj je ponovo da se bar malo iskupis za x filese
Al dobro, tesko je sudit kakva ce bit druga sezona samo po dvije epizode.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 20:07   #82
nisi već dugo
nemam ja vremena za reprizirati, imam cijeli jedan hard stvari koje nisam još pogledala da nema narednih 10 godina niti jedne nove serije, imala bi kaj radit

al moguće je suditi itekako jer ovo šta je prikazano u prve dvije epke nove sezone je bolje nego sve najbolje od prve sezone ukupno
umjesto da mi tu pucaš kontre, odi dovuci curu i pogledajte pa ćemo onda pričat dalje
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 21:09   #83
Haha ma ne pucam kontru. Ma imam i ja dosta toga skinutog kaj nisam ni pocel gledat, zatim serije koje gledam ali neke sezone tih serija koje nisam pogledal kao i serija koje zelim pogledat a nisam ih ni skinul. I nebi mi bilo problem reprizirat x filese makar gledal jednu epizodu mjesecno. A pogotovo bi je gledal da je nisam ni jednom a serija ima takvu reputaciju kakve ima. Gle samo kakav su buzz izazvale nove epke koje se snimaju.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 21:14   #84
Thumbs up #You're The Worst

I ja sam ih ljetos rewatchao, jer šta je to par epki po 20 minuta - to riješiš u dan/dva.

Jeste li primijetili da je lik iz trgovačkog centra zapravo onaj dostavljač pizze u 1. sezoni, koji je ove sezone dobio bolji posao? Lik je tako chill I u 1. je sa Gretchen vodio sličan razgovor, o ostavljanju posla ili unaprjeđivanju. Tako nešto.

To mi je onak - zanimljiva fora, neki stvarno sporedni lik je regular.

Lindsay je baš bila kuja u ovoj epizodi. Stalno sam si morao ponavljati naslov serije da bi ju probavio.
Al svejedno ju lajkam.

Svi sjajni trenuci su već navedeni, ja ću samo spomenuti sam početak -
kada Gretch vidi koliko Jimmya živciraju, pa ga namjerno kuri.
Ono sa Charlesom Dickensom, na što odgovori Annie je čisti urnebes.

Kao i Please don't trenutak kada ju trgovkinja upita za 'storage solutions' i shvati što je učinila.


Evo ih malo i izvan serije, gdje odgovaraju na par šaljivih pitanja, jedni o drugima: VIDEO
Zaista sjajni likovi i sjajni ljudi.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 21:47   #85
došo red da ja ovu temu malo ukrasim gifovima:




__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 12:24   #86
Mislila sam se dal nastavit s ovim jer mi se ništa ne gleda, al' hoću zbog ovih EW gifova.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 13:08   #87
Super mi je ova serija, svi likovi su mi zakon. Baš me zanima jel u stvarnom svijetu postoje takve veze jer su mi ovo dvoje predobri :klap:
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 14:05   #88
U stvarnom svijetu takve osobe teško da bi mogle funkcionirat zajedno u vezi IMO.

Vratili su i susjeda klinca koji je malo narastao.

Ženska koja im je ukrala stereo

Jimmyeva faca kad skuži da ga ovi dvoje smatraju prijateljem
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 14:47   #89
Meni S02E01 nije bila na tragu prve sezone pa sam odlučio ostaviti za neki maraton kad nastupi zimska pauza. Vidim da su i dalje super, ali radije ću pogledati u dan-dva.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 16:32   #90
Odlična i 3. epka, nije bila komična ko prve dvije, ali mi je baš dobro legla
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 19:43   #91
genijalni su
i jos uvijek sam zaljubljena u intro
i'm gonna leave you anyway,
i'm gonna leave you anywaaaay...
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 19:35   #92
Pogledal sam dosad 3 prikazane epizode druge sezone. I dalje su super! Edgar car!
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 15:48   #93
Znači, kad se ova ulovila onog za punjenje purice, odmah sam se sjetio Sunset Beacha jer su tamo iskoristili isti storyline.

Jedino mi kraj nije jasan. Đe ođe Gretchen?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 16:01   #94
Ja se nadam da joj neće uspjeti to trdunoćom. Ipak je previše zagrijala spermiće.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 19:24   #95
četvrta ep opet super ^^ vrhunska serija, bez imalo forsiranja nepotrebnih situacija i razgovora te pokusaja nekih fora. iako su skroz sjebani, sve djeluje tak prirodno
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 20:46   #96
Quote:
Eng3lthal kaže: Pogledaj post
četvrta ep opet super ^^ vrhunska serija, bez imalo forsiranja nepotrebnih situacija i razgovora te pokusaja nekih fora.
da je barem tako. no npr. ona scena sa reperima gdje im Gretch govori
kako moraju iscenirati svađu, pa se oni tamo prave i kurče mi je bila potpuno bez veze. eto, to je po meni neuspio pokušaj fore.

al daleko od toga da u cjelini nisu dobri.


Ma Gretchen je opet dobila cold feet, meni se čini.
Čim krene nešto ozbiljnije, ona zbriše.

Iako, platila je stanarinu, pa možda se i vrati. Šteta novaca
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 21:25   #97
treća epizoda mi je bila vrh, a četvrta isto dobra.
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 13:53   #98
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
da je barem tako. no npr. ona scena sa reperima gdje im Gretch govori
kako moraju iscenirati svađu, pa se oni tamo prave i kurče mi je bila potpuno bez veze. eto, to je po meni neuspio pokušaj fore.

da, al nisam to ni dozivio kao pokusaj fore. nitko nije izasao iz svog lika, svi su se ponasali onako kako se inace ponasaju. ona je radila u njihovu korist, a oni su bili standardno smuseni. svi su ionak kao izdaleka snimali scenu, nisu znali sto se dogada medu njima, tj da su ovi tak namjestili


sto se tice gretchen, cini mi se da je naumila u goste ljubavniku, bar mi se tak ucinilo kad je uzela onaj mobitel iz ladice
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 18:25   #99
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
Ma Gretchen je opet dobila cold feet, meni se čini.
Čim krene nešto ozbiljnije, ona zbriše.
yes

Quote:
Eng3lthal kaže: Pogledaj post
sto se tice gretchen, cini mi se da je naumila u goste ljubavniku, bar mi se tak ucinilo kad je uzela onaj mobitel iz ladice
kojem? pa nisam skužila da ima ljubavnika?
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 18:35   #100
onom svom filmskom producentu valjda, iz 1. sezone.
iako, osobno ne znam što da mislim o tome.





ovaj lik

Iako, zapravo mi je najsmješniji trenutak cijele epizode bio kad nađu Jimmya s mamom.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.