Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 01:54   #81
A ljubav ništa, ha? Sve je samo kalkulacija.

Zato sam na Joshovoj strani, jer je rekao da on želi nju u bilo kojoj verziji. Ne tim riječima, ali da je bitno jedino da bude s njom. I onda oženi drugu.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 20:25   #82
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
A ljubav ništa, ha? Sve je samo kalkulacija.

Zato sam na Joshovoj strani, jer je rekao da on želi nju u bilo kojoj verziji. Ne tim riječima, ali da je bitno jedino da bude s njom. I onda oženi drugu.
Ljubav postoji, ali je jako rijetka u današnje vrijeme kad se gleda samo na vanjsko. Naravno da je rekao da ju želi u svim verzijama, svi to kažu.
Ali ona ima 41 godinu, još koja godina i početi će se mijenjati.
Kad ona bude 51 on će imati 37. Kad ona bude 61, on će imati 47.

To je vrijeme kad muškarce hvata kriza srednjih godina. Kad shvate da stare i da ne mogu vratiti vrijeme. Mnogi vrijeme pokušavaju vratiti s mlađim ženama.

Možda se to njima ne bi dogodilo, ali može li Liza sebi taj rizik dopustiti da ju recimo ostavi kad bude 55?

A tu je i njeno razmišljanje, recimo kad on bude 57, ona će biti 71! Kolika je vjerojatnost da će biti bolesna i da će ju morati služiti? A s 57 on bi bio relativno mlad. Može li ona to njemu učiniti? Osim što mu je uskratila mogućnost za djecu.
Ima i ovaj intervju gdje Darren Star želi prikazati kako Liza želi učiniti ono što smatra da je najbolje za Charlesa i za Josha, ali i za nju.

https://www.nytimes.com/2017/09/13/a...rren-star.html

I tek da bude jasno, ovi moji komentari su moji pogledi iz Lizinog kuta. Nisu moja razmišljanja (moja razmišljanja su isto da je ljubav najvažnija, godine nisu).
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 22:02   #83
Te krize srednjih godina obično hvataju muškarce koji već u startu imaju žene svojih godina i mlađe. Ovi koji u startu imaju stariju ženu znaju što mogu očekivati, a usudila bih se i reći da imaju manje kompleksa. A i te koje hvata kriza očito svoje žene ne vole.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:00   #84
Ne znam... meni Josh kroz cijelu seriju djeluje kao impulzivan klinac koji vrlo emotivno reagira na hrpu stvari, a ne racionalno, kao Liza uto konačnici. Ona zna da mu ne može dati to što on želi/treba. On ju je htio oženiti i imati djecu s njom, što je i ok, ali ona je taj dio ostavila iza sebe. I može on pričati koliko hoće da ju želi bilokako, ali nakon nekog vremena bi ta tema opet došla.

Da ne spominjem onu glupost koju je izveo sa kartom kojom joj daje pravo da ga prevari jer misli da nije prošla neke stvari u životu... I onda se nafuri jer ju je ulovio da se ljubi s Charlesom.

Čini mi se da mali priča kako mu dođe iz minute u minutu.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 19:47   #85
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Ne znam... meni Josh kroz cijelu seriju djeluje kao impulzivan klinac koji vrlo emotivno reagira na hrpu stvari, a ne racionalno, kao Liza uto konačnici. Ona zna da mu ne može dati to što on želi/treba. On ju je htio oženiti i imati djecu s njom, što je i ok, ali ona je taj dio ostavila iza sebe. I može on pričati koliko hoće da ju želi bilokako, ali nakon nekog vremena bi ta tema opet došla.

Da ne spominjem onu glupost koju je izveo sa kartom kojom joj daje pravo da ga prevari jer misli da nije prošla neke stvari u životu... I onda se nafuri jer ju je ulovio da se ljubi s Charlesom.

Čini mi se da mali priča kako mu dođe iz minute u minutu.
To i je njihov cilj da ga predstave kao impulzivnog temperamentnog, spremnog na sve. Dok je Charles odmjereniji, strpljiviji, promišljeniji...

Što se tiče karte, ona je trebala biti u kontroliranim uvjetima. Znači dogovor a ne prevara. To je s njene strane već druga prevara (prva je bila laž oko godina) i normalno je da joj on više ne može vjerovati. Pogotovo jer je i ona izjavila da manje više namjerno sabotira njihovu vezu.

Jer kao smatra da on zaslužuje više. Ali ne znam, meni se nekako čini da se ona zapalila za Charlesa, pa ju malo dere savjest što je Josha vukla za nos, pa sad ne zna kako bi se odužila.

Da joj je stalo do Josha ne bi ga i dalje držala uz sebe u smislu da i dalje ostanu prijatelji. Kad su prekinuli, prekinuli su, sve ostalo je mučenje za njega.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 00:13   #86
Quote:
šafrona kaže: Pogledaj post

Što se tiče karte, ona je trebala biti u kontroliranim uvjetima. Znači dogovor a ne prevara. To je s njene strane već druga prevara (prva je bila laž oko godina) i normalno je da joj on više ne može vjerovati. Pogotovo jer je i ona izjavila da manje više namjerno sabotira njihovu vezu.
.
Koliko se sjećam, samo joj je rekao da ne želi ništa znati o tome. I, ako ćemo pošteno, da nije bio tamo, ne bi ni znao.
Isto kao što ni Claire ne zna da je on noć prije vjenčanja došao u Lizinu sobu, izjavio joj ljubav i poljubio je. Tako da on stvarno više nema pravo glumiti moralnu vertikalu...

Kroz sezone Liza više nije jedina koja "laže". Baš mi se čini da žele pokazati kako je svatko u stanju lagati kad ga život na to "natjera"'.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 00:43   #87
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Da ne spominjem onu glupost koju je izveo sa kartom kojom joj daje pravo da ga prevari jer misli da nije prošla neke stvari u životu... I onda se nafuri jer ju je ulovio da se ljubi s Charlesom.

Čini mi se da mali priča kako mu dođe iz minute u minutu.
To nije isto, već sam napisala. Jendo je pojebati se s nekim nepoznatim kao što je on zamislio. Sasvim drugo ljubiti se sa svojim šefom kojeg viđaš svaki dan i uključene su emocije. Mislim, ne valja ni jedno ni drugo ali očito da je ljubljenje s Charlesom imalo i nastavak.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 07:46   #88
E, on zamislio! Sorry, brale. Zezam se.

Naravno da taj poljubac Liza nije ni pravdala tom karticom jer je tu bilo puno više odmah u startu, ali da je Joshu uopće tako nešto palo na pamet je dno dna.

Isto kao i briljantan plan da odleti u Irsku, oženi Claire, da mu Liza bude "kuma" kojoj dotetura usred noći s izljevima ljubavi, a prije toga ju traži da laže za njega, ALI sve da dokaže da razlika u godinama ne igra ulogu!

Mislim, ako joj je trebao dokaz da nisu na istoj valnoj što se zrelosti tiče, može birat...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:07   #89
Bezveze finale

Jedino su Diana i Maggie bile na razini

Josha su sad opet stavili u prvi plan jer scenaristi jedostavno ne znaju što bi s njim, a dečko ima fanbejs i sve ga gledateljice obožavaju
Ali da je zaplet bezveze, jest potpuno je bezveze. Mogli su tu još malo nečega ubaciti, ovako čekati još jednu sezonu da se Liza i Charles spoje je muka
Ali nema veze, ja voooolim ovu seriju do jaja
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:09   #90
Quote:
šafrona kaže: Pogledaj post
Ljubav postoji, ali je jako rijetka u današnje vrijeme kad se gleda samo na vanjsko. Naravno da je rekao da ju želi u svim verzijama, svi to kažu.
Ali ona ima 41 godinu, još koja godina i početi će se mijenjati.
Kad ona bude 51 on će imati 37. Kad ona bude 61, on će imati 47.

To je vrijeme kad muškarce hvata kriza srednjih godina. Kad shvate da stare i da ne mogu vratiti vrijeme. Mnogi vrijeme pokušavaju vratiti s mlađim ženama.

Možda se to njima ne bi dogodilo, ali može li Liza sebi taj rizik dopustiti da ju recimo ostavi kad bude 55?

A tu je i njeno razmišljanje, recimo kad on bude 57, ona će biti 71! Kolika je vjerojatnost da će biti bolesna i da će ju morati služiti? A s 57 on bi bio relativno mlad. Može li ona to njemu učiniti? Osim što mu je uskratila mogućnost za djecu.
Ima i ovaj intervju gdje Darren Star želi prikazati kako Liza želi učiniti ono što smatra da je najbolje za Charlesa i za Josha, ali i za nju.

https://www.nytimes.com/2017/09/13/a...rren-star.html

I tek da bude jasno, ovi moji komentari su moji pogledi iz Lizinog kuta. Nisu moja razmišljanja (moja razmišljanja su isto da je ljubav najvažnija, godine nisu).
Sorry, jesi čula za Emmanuela Macrona i njegovu suprugu?
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 19:01   #91
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Sorry, jesi čula za Emmanuela Macrona i njegovu suprugu?
Josh nije samo godinama mlad već je emocionalno na razini 16 godišnjaka. Liza, s druge strane, obzirom na gotovo punoljetnu kćer emocionalno može proći i kao da je starija.

Ne čine samo godine osobu "starom".

A Josh će, kada OPET dosegne neku svoju realnu emocionalnu zrelost, htjeti djecu i ostalo što ide uz to. A Liza se po tom pitanju neće promijeniti.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 19:31   #92
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Josh nije samo godinama mlad već je emocionalno na razini 16 godišnjaka. Liza, s druge strane, obzirom na gotovo punoljetnu kćer emocionalno može proći i kao da je starija.

Ne čine samo godine osobu "starom".

A Josh će, kada OPET dosegne neku svoju realnu emocionalnu zrelost, htjeti djecu i ostalo što ide uz to. A Liza se po tom pitanju neće promijeniti.
Meni baš ona ne prolazi kao emocionalno starija. Od toga da se ne može odlučiti između dva muškarca i da ne zna što želi. Do toga da voli imati uz sebe nešto kao ''boy toy'' ili nešto kao kućnog ljubimca koji te uvijek milo gleda i trčkara za tobom. Jedino što zna točno što želi je poslovni uspjeh i spremna je na sve da to toga dođe.
Ona je u stvari izuzetno manipulativna osoba u svakom smislu.
Josh je u dosta toga zapravo puno zreliji od nje.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:36   #93
Bolje da ne zna sta zeli nego da misli i uvjerava druge da tocno zna sto zeli.

A zna da ne zeli djecu sto je vrlo bitno pitanje u svacijem zivotu, bez obzira na koju stranu naginje.

A da je Josh zreliji od nje...tu se ne mogu nikako sloziti.

Zapravo, mislim da je Liza nesigurna samo zato jer njena veza sa Charlesom jos uvijek pociva samo na lazima i opterecena je time sto on misli da joj je 27. Josh ju poznaje i prihvaca takvu kakva je i to ju djelomicno uvijek njemu vuce.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 00:13   #94
nisam jos sve pogledala, ali team nemremseodlucitipabiramobojicu

samo sam dosla pohvaliti onaj subplot sa "grr martinom" koji pise jeftine ljubice, al' knjige nikako ne dovrsava
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2018., 23:13   #95
Pocela nova sezonaa
Gleda tko??
Plavi-hrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2018., 00:02   #96
Da, bila mi je odlična prva epizoda, jedva čekam sutra nastavak. Baš me zanima kako će Charles reagirati!
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2018., 01:53   #97
I mene bit ce zanimljivo
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2018., 09:24   #98
I ja sam počela, ali nekako mi je splasnuo onaj žar prvih sezona

Cijela epka bzvz tek na kraju mi malo puls skočio....
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2018., 19:19   #99
Meni je prošla sezona bila loša. Sad su mi se vratili na staro... #teamcharles
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2018., 20:57   #100
Naravno da Charles ništa nije rekao Lizi sad će odugovlačit s tim

ajde bar nije s Pauline već sam mislila da hoće nakon zabave ali otkantao ju je bar nešto pozitivno
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:09.