Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2016., 13:47   #61
Nije loše, nije nešto bolje od Dark M ali prolazi.
Ekipa zgodnija, onaj brat...mamica mu grickala head&shoulders...nisam zapamtila ime morala sam skupljati sline s koljena...uhh

I svi brate štede na rasvjeti.

Baphomet, ostavi mi androidušu, jest da je posebna i 'malo drugačija' od svoje vrste al još uvijek je robot, mora biti idiot.
antiopee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 20:29   #62
Ja nisam mogao pogledati dalje od prve epizode. Nadao sam se nečem zabavnom, ali previše mi je idiotizma da mi bude zabavno. Prestao sam gledati u trenutku kad su pucali na njih u 2 metra širokom hodniku s 5 metara udaljenosti automatskim oružjem i gađali zidove. Gluma je stvarno ispod svake razine. Izgleda kao da imaju 24 sata za snimiti jednu epizodu, sve zbrda zdola... Ili su jednostavno toliko netalentirani...
http://imgur.com/EGfToqB

Zadnje uređivanje Volunteer : 01.09.2016. at 20:42.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 08:24   #63
Meni su odlični

Obnovljeno za 3. sezonu

A večeras zadnja epizoda 2. sezone
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 00:30   #64
Odličan kraj sezone. Samo se nadam da ovo ne daje naznake da Johnny neće biti u sljedećoj sezoni.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:54   #65
Uživam i u trećoj sezoni, i dalje su mi zabavni, taman mi dođu kao hladna ljetna limunada
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 00:34   #66
Odlični su, prava uživancija. Prva mi je bila malo kaotična. Nisam više kužila ko ,s kim i kako ali se sve kasnije posložilo.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:48   #67
Ne znam tko im bira glazbu ali to radi odlično

Zadnja epizoda

https://www.youtube.com/watch?v=cZFJCdrb-mk
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 15:38   #68
E sad su se malo izgubili.

Meni se čini da su scenaristi Dak Mattera i Killjoysa prije pisanja zadnjih scenarija zadnjih epizoda bili na nekim drogama
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 08:10   #69
Ovo postaje lagani smor sa Alinom i Kendry. Uspjeli su zeznuti jednu zabavnu seriju. Ne znam da li itko više kuži svu tu zbrku sa zelenom tekućinom, Lady, izvlačenje Dutch iz prošlosti....srećom braća svako toliko izbace neku zabavnu foru pa je donekle gledljivo
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 18:36   #70
Zaplet dostojan meksičke sapunice a Kendry glumi kao da je iz hrvatskog kazališta.

Odgledat ću do kraja sezone zbog odličnog početka i prve dvije sezone, možda me iznenade ali ovo sada je jako loše
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:37   #71
Naravno, odabir pjesama je i dalje odličan. Pogotovo one na kraju epizode :

https://www.youtube.com/watch?v=b1Z4PAZX9Bs
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 20:36   #72
Počela je i 4. sezona. Izašle su već tri epizode...šta reći, loše

Jedino što mi se donekle svidjelo je početak sa Dutchom

Ne sviđa mi se zaplet sa mlađim bratom, ono dvoje "novih" su zamorni.....meh, škicati ću sa brzinski samo da vidim kako će završiti.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 23:34   #73
Meni su prve dvi sezone bili super. Ono baš zabavna uživancija ali na pola treće sam prestala gledati jer je postalo toliko dosadno i zbrkano. Baš razočaravajuće.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2018., 08:58   #74
Da, u tom dijelu su i meni bili zabavni jer su me podsjećali na braću iz Supernaturala.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 09:39   #75
Quote:
sara100 kaže: Pogledaj post
Meni su prve dvi sezone bili super. Ono baš zabavna uživancija ali na pola treće sam prestala gledati jer je postalo toliko dosadno i zbrkano. Baš razočaravajuće.
Meni je prva sezona bila baš super, druga već malo slabija, ali ne tako loša, a treću sam JEDVA (uz dosta muke i prisile ) odgledala do kraja uz obećanje samoj sebi da četvrtu i petu neću ni gledati.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 15:34   #76
I tako dođosmo do kraja i 4. sezone....ajd mrvicu su se popravili na kraju no ne dovoljno. I dalje su dosadni a ja previše znatiželjan kako će završiti

Na redu je i 5. sezona.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2020., 12:47   #77
Dobra prva epizoda
Ali drazi mi je dark matter
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2020., 14:41   #78
Quote:
Zeljko81 kaže: Pogledaj post
Dobra prva epizoda
Ali drazi mi je dark matter
Ali Killjoys preživi više sezona
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2020., 21:14   #79
Quote:
Zeljko81 kaže: Pogledaj post
Ali drazi mi je dark matter
I meni je bio.

"Killjoys" nisam ni odgledala do kraja.

No, kako sam sad u procesu "obnavljanja gradiva" (gledam stare SF serije koje sam ranije gledala i dajem drugu šansu onima koje nisam do kraja pogledala, jer mi se nisu bile dopale tokom prvog gledanja), doći će i "Killjoys" ponovo na red, pa ću izdržati svih pet sezona!
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2020., 11:39   #80
Prve tri epizode...malo glavnih likova
Previse svjetova
Premalo broda
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.