Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 20:57   #21
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Odgledala prve dvije sezone i meni je

Sad mi još ostaje Božićni specijal. Ima li negdje hrvatski prijevod? ako netko ima molim javite na PP
pa cek kak sam ja to propustila, jel to izaslo...ja nigdje ni cula ni vidla
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:44   #22
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
pa cek kak sam ja to propustila, jel to izaslo...ja nigdje ni cula ni vidla
jup jup izaslo na Badnjak ili tako nekako i bas je
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 00:59   #23
Jel te mogu zamolit na pm za link na torrent ili bilo sta odakle si skinula?
Komp mi je uzasno spor, uopce ne nalazim tu epizodu na svojim standardnim sajtovima odakle inace skidam....
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 05:44   #24
Treca sezona vec gotova a nitko ni slova...
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 21:11   #25
Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
Treca sezona vec gotova a nitko ni slova...
nisam ni znala, tnx
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 22:29   #26
Isuse boze ni ja ?!?!
Bacam se na posao

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 22:48   #27
Ja si doziram jednu epizodu na dan, tako da su mi ostale još dvije. Ova sezona mi se puno više sviđa od prošle, nekako mi je upamtljivija.

Sviđa mi se šta su se Amanda i Sydney napokon prasnuli. Imaju masu kemije, dugo im je i trebalo.

Al isto tako mi je grozno kako Geordie vara ženu s tajnicom. U ovoj zadnjoj pogledanoj taman joj je Phil sve rekao i sad će bit svašta.

Jel netko zna hoće li bit obnove za četvrtu sezonu? Znam da Norton snima McMafia (u Zagrebu, što je najbolje ), al nadam se da će nać vremena i za Grantchester s4. Ukoliko ga ne izaberu za Jamesa Bonda.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 00:45   #28
Znam da Norton snima McMafia (u Zagrebu, što je najbolje ), al nadam se da će nać vremena i za Grantchester s4. Ukoliko ga ne izaberu za Jamesa Bonda. [/QUOTE]



Say whaaaaat?!?!
Lik je prezgodan, da mi ga je srest u mraku

Enihau, pregledala cijelu sezonu.

Sve neko hepi endovi, osim jadnog Chambersa
Iako mi je bilo za ocekivat, i in thw character mi je i znala sam da ce bit samo tako lagano kak je izgledalo - da ce ostavit crkvu i bit s Amandom i bebacicom. Bilo bi preklisejasto i zadovoljavajuce, al opet, zao mi ga je.
Bas me zivcira sad to, jos i ta crkva koj dopusta da se zene al ona je razvedena i corak, nemre se. Pa jebemti takva pravila - sve se sredi, zena se u miru razvede, bivsi muz se unormali, djete se normalno rodi, dodje novi sef u crkvu koj8 je relativjo normalan, Geordi se pomiri sa zenom,kvragu, cak i peder si nadje decka sastrane, a ovo dvoje sad ne moze bit skupa jer je ona ka9 razvedenica. Al bilo koju drugu moze zenit.

Jebes takvog patnika.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 14:23   #29
Baš me živcira ova serija, pogledala sam dvije epke, ni da je dobra ni loša, ni da mi se gleda ni ne gleda, evo mislim se već 20 minuta dal upalit treću epizodu.

Nemam srca odustat jer je lijepa serija za gledat, a opet ne dovoljno. Nisam očekivala da će bit jedna epizoda - jedan slučaj jer ti slučajevi me ne dotiču 2%, a njegovi završni govori na kraju su cringy. Treba mi nešto da se baš zakačim za ovo, da poludim?
Ime nikom ne znam pa ni Bolkonskom, nema neku kemiju s onom ženskom i sve me to uspavljuje.

Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Lik je prezgodan, da mi ga je srest u mraku
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 20:24   #30
Obnovljeno za novu sezonu koja će biti posljednja za Jamesa Nortona. Nakon četvrte nova sezona će bit novi vikar.

Quote:
Grantchester has been renewed for a fourth season by ITV and PBS, but it will James Norton’s last season playing Sidney Chambers, according to Deadline.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 20:45   #31
Naaaaajs
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.