Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2017., 15:10   #1
Ona mora biti sa moje desne strane

Započeli smo hodati zajedno.
Ide nam prilično dobro na emocionalnom planu.
Ali, neobavezno sam htio ovdje reći nešto u vezi mojeg problema..
Možda i nije problem..Poslušajte..

Ja sam čovjek konvencija.Poštujem bon ton.Poštujem prirodni sklad.Mentalno nisam konzervativac, ali kako rekoh cijenim određene konvencije civilizacije.

Hodamo mi tako u paru.Držimo se za ruke ili ne, nastojim uvijek da mi ona bude sa moje desne strane.
Ona se baš ne drži tog pravila, ne smatra ga bitnim, a meni je malo prerano govoriti o posebnostima mog karaktera na tom polju jer je veza u čvrstim povojima.

Ali, nastojim kako god bilo, u kojem god trenutku da se nađemo, a posebno pri šetnji gradom da mi ona bude sa desne strane..
To držim prirodnim, gentlemanskim i meni osobno to odgovara..

Sad vi možete reći da sam neobičan ili više od toga, ali ja doista pri zdravoj svijesti tvrdim da je to pravilan raspored u muško-ženskom svijetu..
Ona se oslanja na moju jaču stranu..

Recite, nisam li dovoljno u pravu da me ne proglase čudakom..?
Leka Zogu is offline  
Old 06.01.2017., 15:13   #2
Jesi, čudak si
anđeo tame is offline  
Old 06.01.2017., 15:17   #3
Zar muško nije sa desne strane a ona njemu sa lijeve..? Mi obično tako hodamo.. I kad se držimo za ruke ja držim upper hand.. kažu da je to odraz dominacije u vezi....


Kako ćete se držati za ruke i hodati to je vaša stvar, ako si muško i to ti je važno izdominiraj da bude po tvom... jer je očito po njenom...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 06.01.2017., 15:17   #4
nista bez bontona.

koja jos pravila volis?
Flat is offline  
Old 06.01.2017., 15:20   #5
I meni treba žena biti s desne strane, tako je po bontonu. Ali osobno nisam uopće tome pridavao pažnju dok nisu stvari posta(ja)le iole ozbiljnije u vezi (vezama).

A ono, izvoditi bonton gdje tko stoji u krajevima gdje valjda samo 5% ljudi stavlja ruku na usta kada kašlje.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 06.01.2017., 15:23   #6
Mene ne bi dobio na desnu stranu.
Lijevak sam.
I lijeva mi uvijek mora biti slobodna za nedajbože.....
JOHABI is offline  
Old 06.01.2017., 15:25   #7
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
I meni treba žena biti s desne strane, tako je po bontonu. Ali osobno nisam uopće tome pridavao pažnju dok nisu stvari posta(ja)le iole ozbiljnije u vezi (vezama).

A ono, izvoditi bonton gdje tko stoji u krajevima gdje valjda samo 5% ljudi stavlja ruku na usta kada kašlje.
Oprosti molim te, no meni je jako bitno da si žena zna obrisati nosi, da stavi ruku na usta kad kašlje, da se zna ponašati, da ne prdi, da ne izbacuje sise na izvolte kad izađemo van, da nije vulgarna, da ne psuje, da kontrolira ljutnju i bijes, a zna hodati u visokim potpeticama, da inače zna hodati (mnoge ni to ne znaju), da zna prekrižiti noge ili sakriti međunožje kad sjedi u minjaku itd.. To je opća kultura i mnogo govori o osobi, ili ako hoćeš o kućnom odgoju...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 06.01.2017., 15:30   #8
Quote:
Leka Zogu kaže: Pogledaj post
Poštujem bon ton.
bon ton bi bio i da nema seksa prije braka po ovom tvom,a sumnjam da se toga držite
tako da, jesi, čudak si
zagrebačka cura is offline  
Old 06.01.2017., 15:32   #9
Ako ti je to toliko bitno, koncentriraj se na žene kojima je to jednako bitno kao i tebi.

Nemoj zaboraviti da ti moraš otvarati vrata, inicirati sve sastanke, sve plaćati, razvažati je gdje god treba i pozvati na dvoboj onoga tko uvrijedi njenu čast
Nema smisla da preuzmeš samo dio lijepih starih običaja.

Meni više paše da mi je s desne strane jer sam dešnjak.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 06.01.2017., 15:32   #10
Totalni cudak , kad o ovome "problemu" otvaras temu
betty boop 1 is offline  
Old 06.01.2017., 15:34   #11
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Oprosti molim te, no meni je jako bitno da si žena zna obrisati nosi, da stavi ruku na usta kad kašlje, da se zna ponašati, da ne prdi, da ne izbacuje sise na izvolte kad izađemo van, da nije vulgarna, da ne psuje, da kontrolira ljutnju i bijes, a zna hodati u visokim potpeticama, da inače zna hodati (mnoge ni to ne znaju), da zna prekrižiti noge ili sakriti međunožje kad sjedi u minjaku itd.. To je opća kultura i mnogo govori o osobi, ili ako hoćeš o kućnom odgoju...
Da li je tebi stvarno čitanje s razumjevanjem problem???

Kažem, sada polako čitaj: NA ULICI su velikom većinom NEKULTURNE SVINJE, koje ne stavljaju ruku na usta kada kašlju, hodaju sredinom džade, pljuju i slično.

Na takvim ulicama mi NIKAKO NIJE PRESUDNO da uvijek hodam sa ženom po bontonu.

To nikako nema veze s tvojim ostatkom posta, niti sam ja napisao išta o tome.

Hvala.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 06.01.2017., 15:37   #12
booraz stavis ju sa lijeve da ti je blize srcu. i desna ti je spremna za obranu casti. ili nosenje soping vrecica, sukladno novom vremenu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 06.01.2017., 15:37   #13
Quote:
Leka Zogu kaže: Pogledaj post
Započeli smo hodati zajedno.
Ide nam prilično dobro na emocionalnom planu.
Ali, neobavezno sam htio ovdje reći nešto u vezi mojeg problema..
Možda i nije problem..Poslušajte..

Ja sam čovjek konvencija.Poštujem bon ton.Poštujem prirodni sklad.Mentalno nisam konzervativac, ali kako rekoh cijenim određene konvencije civilizacije.

Hodamo mi tako u paru.Držimo se za ruke ili ne, nastojim uvijek da mi ona bude sa moje desne strane.
Ona se baš ne drži tog pravila, ne smatra ga bitnim, a meni je malo prerano govoriti o posebnostima mog karaktera na tom polju jer je veza u čvrstim povojima.

Ali, nastojim kako god bilo, u kojem god trenutku da se nađemo, a posebno pri šetnji gradom da mi ona bude sa desne strane..
To držim prirodnim, gentlemanskim i meni osobno to odgovara..

Sad vi možete reći da sam neobičan ili više od toga, ali ja doista pri zdravoj svijesti tvrdim da je to pravilan raspored u muško-ženskom svijetu..
Ona se oslanja na moju jaču stranu..

Recite, nisam li dovoljno u pravu da me ne proglase čudakom..?
Ova stvar sama po sebi nije dovoljna da te se kvalificira kao čudakom od osobe, ali da se opterećuješ pizdarijom jesi.

Zadnje uređivanje Hildegard : 06.01.2017. at 15:52.
Hildegard is online now  
Old 06.01.2017., 15:38   #14
Čudak si.

Biti čudakom je ljudsko pravo

Zašto ne bi bio čudak, ako to nikome ne smeta i nikoga ne ugrožava?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 06.01.2017., 15:41   #15
Quote:
Leka Zogu kaže: Pogledaj post
Ali, nastojim kako god bilo, u kojem god trenutku da se nađemo, a posebno pri šetnji gradom da mi ona bude sa desne strane..
To držim prirodnim, gentlemanskim i meni osobno to odgovara..
Tako će bit u krevetu važna strana?

Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
A ono, izvoditi bonton gdje tko stoji u krajevima gdje valjda samo 5% ljudi stavlja ruku na usta kada kašlje.
A i to što kažeš.
brzi gonzales is offline  
Old 06.01.2017., 15:44   #16
Quote:
Leka Zogu kaže: Pogledaj post

Ali, nastojim kako god bilo, u kojem god trenutku da se nađemo, a posebno pri šetnji gradom da mi ona bude sa desne strane..
To držim prirodnim, gentlemanskim i meni osobno to odgovara..
Nemaš pojma, sramota.
Ti moraš biti s desne strane.
Tako uvijek možeš desnicom isukati mač da braniš čast svoje djeve, te ju zaštititi svojim tijelom od napasnika...


Gentleman, pih.
thortwins is offline  
Old 06.01.2017., 15:44   #17
Nisi čudak.
Sasvim ie ok da je žensko sa desne strane i to bez obzira jeli ti ona cura,sestra ili
priajteljica
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 06.01.2017., 15:45   #18
Što nije da je po bontonu pravilo da muško hoda bliže cesti, a to nije uvijek nužno lijevo od žene.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 06.01.2017., 15:49   #19
Quote:
Leka Zogu kaže: Pogledaj post
Započeli smo hodati zajedno.
Ide nam prilično dobro na emocionalnom planu.
Ali, neobavezno sam htio ovdje reći nešto u vezi mojeg problema..
Možda i nije problem..Poslušajte..

Ja sam čovjek konvencija.Poštujem bon ton.Poštujem prirodni sklad.Mentalno nisam konzervativac, ali kako rekoh cijenim određene konvencije civilizacije.

Hodamo mi tako u paru.Držimo se za ruke ili ne, nastojim uvijek da mi ona bude sa moje desne strane.
Ona se baš ne drži tog pravila, ne smatra ga bitnim, a meni je malo prerano govoriti o posebnostima mog karaktera na tom polju jer je veza u čvrstim povojima.

Ali, nastojim kako god bilo, u kojem god trenutku da se nađemo, a posebno pri šetnji gradom da mi ona bude sa desne strane..
To držim prirodnim, gentlemanskim i meni osobno to odgovara..

Sad vi možete reći da sam neobičan ili više od toga, ali ja doista pri zdravoj svijesti tvrdim da je to pravilan raspored u muško-ženskom svijetu..
Ona se oslanja na moju jaču stranu..

Recite, nisam li dovoljno u pravu da me ne proglase čudakom..?
Vjerojatno u tom "pravilnom rasporedu u musko-zenskom svijetu" stoji i da je njoj mjesto u kuhinji. Reci joj kaj mislis, taman posla da zena hoda kak ona hoce.

Mada, meni ovo smrdi na trola...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 06.01.2017., 15:52   #20
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Što nije da je po bontonu pravilo da muško hoda bliže cesti, a to nije uvijek nužno lijevo od žene.
Naravno, da je zaštiti od nematnih kočijaša. Ako su u zoološkom vrtu, onda on mora biti bliže kavezima, aki samo ako su opasne životinje ili gadni kukci u pitanju
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.