Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2013., 12:08   #1941
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post

To i ja kažem.
Levent se stvorio ispred vrata (bio je u posjetu majci koja će se doseliti u zgradu također ) kada je Emir izbacio Ferihu i samo je bez riječi odveo do auta. Ona otišla za njim. Di su proveli noć, nepoznato je.
Ujutro ju vraća, Emir ga sreće i potuku se na mrtvo ime.
Ovo s Levantom je bez veze. Otkud se on baš stvorio? Njegova majka i brat su još u hotelu. Kasnije će se preseliti baš u tu zgradu! A trenutno je on na nekom sasvim drugom mjestu...

minchelina, to sad nema veze s dugom. ona je došla, jer je emir rekao da ju je tada poželio...
sofie stvarno plaća dug, ali to će isplivati kasnije, kao dodatni problem - jer ispada da ga je levant ipak platio
Fritz is offline  
Old 03.09.2013., 12:48   #1942
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Ovo s Levantom je bez veze. Otkud se on baš stvorio? Njegova majka i brat su još u hotelu. Kasnije će se preseliti baš u tu zgradu! A trenutno je on na nekom sasvim drugom mjestu...
Pa kažem ti, bio je u posjetu majci, mislim da će ona kupiti stan do Emirovog. Feriha će izići iz Emirovog stana a Levent iz majčinog i kada ju vidi onako svu ukomiranu, odvest će ju. Znači, Nevbahar kupuje (unajmljuje ) stan a ne Levent.

Ferihinom odlasku Emiru prethodi njihova svađa (mislim da će se svađati upravo zbog duga jer će Emir misliti da ga je otplatio Levent a kada tu dodaš ranije sumnje da Feriha ima nešto s kapetanom, eto rusvaja). Feriha će mu nabosti na nos njegovu nemoralnu ponudu a on će joj onda reći da to nije bilo zbog osvete nego zato jer ju je želio. Ona odlazi s riječima "današnji dan (večer) nećeš nikada zaboraviti" i vraća se kasnije u spavaćici.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."

Zadnje uređivanje _Lolita_ : 03.09.2013. at 12:58.
_Lolita_ is offline  
Old 03.09.2013., 12:50   #1943
Ja sam upravo na 45. epizodi (crvene oci od gledanja ). Cekam tu 46., za koju sam cula da je cista ljubav, Feriha i Emir.

Zehra se vise uopce nece pojaviti u seriji?
Sofi L is offline  
Old 03.09.2013., 12:59   #1944
Quote:
Sofi L kaže: Pogledaj post
Zehra se vise uopce nece pojaviti u seriji?
Ne.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 03.09.2013., 13:00   #1945
E pa ja neznam, kud baš svi da se dosele u Aksoy apartman kao d au cijelo istanbulu nem aniti jedna zgrada.
A bože dragi.
Emir već odavno hoće da namlati Leventa a ovo mu je eispalo kao poručeno. sad mi ne znamo dali je Feriha išta pričala Leventu zašto je izišla iz Emirova stana u spavaćici i šta se ustavri dogodilo. Dali su njih dvoje proveli noć u autu razgovarajući to nikada nećemo saznati.
Vjerovatno zbog tog ašto je feriha bila toliko shrvana i jadna Levent u jutro govori Emiru da je došlo vrijeme da se obračunaju.
Ko će ti ga više znati.Luda kuća.
Bitaka is offline  
Old 03.09.2013., 13:09   #1946
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
E pa ja neznam, kud baš svi da se dosele u Aksoy apartman kao d au cijelo istanbulu nem aniti jedna zgrada. A bože dragi.
Emir već odavno hoće da namlati Leventa a ovo mu je eispalo kao poručeno. sad mi ne znamo dali je Feriha išta pričala Leventu zašto je izišla iz Emirova stana u spavaćici i šta se ustavri dogodilo. Dali su njih dvoje proveli noć u autu razgovarajući to nikada nećemo saznati.
Vjerovatno zbog tog ašto je feriha bila toliko shrvana i jadna Levent u jutro govori Emiru da je došlo vrijeme da se obračunaju.
Ko će ti ga više znati.Luda kuća.
To je i meni jučer palo na pamet. Otkad se Emir doselio, ta zgrada je postala ko kolodvor.

Mislim da mu Feriha i nije trebala reći bogzna što kad ju je vidio da izlazi iz Emirovog stana, u spavaćici, sva pokisla... Leventu je dosta Emira isto kao što je i Emiru dosta Leventa. Svjedočili smo tome jutro nakon.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 03.09.2013., 13:15   #1947
Hvala, Bitaka.

Vidi se da je bilo nepredvidljivih razvoja van same serije, pa se glumica koja je cak i na naslovnoj slici serije jednostavno odjednom 'gubi'.

Volim scene sa Hatidze i Gulfidan skupa, koja smijurija te dvije zene, koja dobra gluma - ili ni ne glume?

Zadnje uređivanje Sofi L : 03.09.2013. at 13:26.
Sofi L is offline  
Old 03.09.2013., 14:13   #1948
Kako je Seher primitivna,ne možeš vjerovati,uvali se na tako ružan način u tu kuću i onda bi ona da dominira bude glavna, a čim nešto nije po njenom nije joj pravo

Sljedeća koja mi vadi živce je Aysun, ponaša se kao da je Emiru 7 godina, ''sine, nemoj ovo..'' , ''sine, zasto ovo.. '', i tako ce i kad se Emir ozeni, nikad neće prihvatiti da joj sin ima zenu. Shvaćam da joj se ne dopadaju Ferihine laži, al' ohladi ženo
Jadransko more is offline  
Old 03.09.2013., 14:21   #1949
Quote:
Sofi L kaže: Pogledaj post
Volim scene sa Hatidze i Gulfidan skupa, koja smijurija te dvije zene, koja dobra gluma - ili ni ne glume?
Meni su one prejake. Pogotovo trio Hatice-Gulfidan-Hacer.

Seherica mi je s druge strane najiritantniji lik u seriji. Kako ju je jučer Cansu stavila na mjesto.
Aysun, koliko sam mislila da će bit napadna, toliko ju ne primjećujem. Još.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 03.09.2013., 14:26   #1950
ja upravo sad pročitao da će se u biti emir zaručiti sa onom ece, bivšom iz prošlosti, wtf, wtffff? daj me nemoj... sad sam baš šokiran. ne mogu ga zamisliti s nekom drugom nakon ferihe, ne mogu! uopće nisam očekivao ovako šta. ne mogu ništa prihvatiti osim sretnog kraja i velike ljubavi emira i ferihe, ali očito takav zaplet ima neku poantu koju nam scenaristi žele uputiti ili su se jednostavno pogubili. ma pogubili su se odavno. logično. ne kužim. došao sam do 61. kada emir biva upucan ispred kluba. toliko sam uživljen u seriju, mada mi se zaplet od 52. pa sve do sad nimalo ne sviđa. serija mi se od tada srozala ali ju i dalje s guštom gledam. ali ne kao prije, do 52. njih dvoje više nisu kao prije i samo se izbjegavaju i svađaju.
pa me zanima, šta će se dešavat od 61. pa do kraja? zašto će se zaručiti s njom? mislim da to neću moći gledati, taj kraj femirove ljubavi... oće li se uopće pomiriti više i urazumiti do kraja?

i da, ona epizoda gdje su njih dvoje sami cijelu epizodu. ne znam što da kažem, koliko mi je dobra, toliko i nije. feriha me tu malo živcirala šta je sve radila. samo se svađaju, ali i ispovjedaju svoje prošlosti i ulazimo u dubinu likova.
Frankenstein. is offline  
Old 03.09.2013., 14:32   #1951
Emira upucaju? Tko?

Nisam gledala do kraja ali ti je na to odgovoreno već dosta puta:
Feriha pred kraj odlazi u Ameriku s Leventom i vraća se nakon 3 godine na dan Emirovih zaruka s tom Ece. Zaruke se zatim prekidaju, ovo dvoje se pomiri, vjenča, a Halil iskoči iz grmlja...son
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 03.09.2013., 14:40   #1952
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Emira upucaju? Tko?

Nisam gledala do kraja ali ti je na to odgovoreno već dosta puta:
Feriha pred kraj odlazi u Ameriku s Leventom i vraća se nakon 3 godine na dan Emirovih zaruka s tom Ece. Zaruke se zatim prekidaju, ovo dvoje se pomiri, vjenča, a Halil iskoči iz grmlja...son
sklopit će partnerstvo, klub neki, s nekim konkurentom od Unala da mu može napakostit (starom). tu će svaki dan raditi noćnu, do jutra, feriha koliko to prihvaća toliko i ne jer ona je jako usamljena noću, osjeća se zapostavljenom i ne može spavati zbog toga. ona je svaku noć budna al čim vidi njega da dolazi ona odmah brže bolje u krevet i pravi se da spava to me totalno živciralo kod nje, ona pati za njim, ali opet neće da pričaju i razgovaraju. meni je emira toliko žao tu bilo. mah, toliko toga bi rekao o njoj, koliko mi je draga, toliko i ne...
ne znam tko ga je upucao, ali bio je ispred kluba, neki momci su projurili autom ispred kluba i počeli pucati u njega. mislim da je to zato što se zamjerio yavuzu ilikakoveć, novi lik neki, koji se baš pojavio u seriji, kakti bivši od ece, koji ju je u klubu napao, a emir se bacio u njezinu obranu....

edit: aha, ovo za kraj znam, djelomice, ali nisam znao da se to događa u zadnjoj epizodi.

Zadnje uređivanje Frankenstein. : 03.09.2013. at 14:47.
Frankenstein. is offline  
Old 03.09.2013., 14:50   #1953
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
sklopit će partnerstvo, klub neki, s nekim konkurentom od Unala da mu može napakostit (starom). tu će svaki dan raditi noćnu, do jutra, feriha koliko to prihvaća toliko i ne jer ona je jako usamljena noću, osjeća se zapostavljenom i ne može spavati zbog toga. ona je svaku noć budna al čim vidi njega da dolazi ona odmah brže bolje u krevet i pravi se da spava to me totalno živciralo kod nje, ona pati za njim, ali opet neće da pričaju i razgovaraju. meni je emira toliko žao tu bilo. mah, toliko toga bi rekao o njoj, koliko mi je draga, toliko i ne...
E, joj kako bi ju namlatila radi takvih stvari. I radi ove dernjave u sadašnjim epizodama. Majke mi mile, ne znam kako Emir više podnosi sve to.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 03.09.2013., 15:07   #1954
Pogledala sam danas ne netu 67 epizodu..
Na tom sajtu imaju još 3 epizode serije Djevojka imena Feriha, al u toj
67 epizodi su se vjenčali F i E i čuo se pucanj i f je ubijena...
Jel to kraj serije, pa sad epizode iza tog su Emirov put il ?
Joj što su glupost napravili, ma trebalo je nakon vjenčanja, prestati gledani..
Sigurno ste o ovom pisali, al mi je jako teško čitati sve stranice, pa ak ima
neka dobra duša da mi pojasni... Hvala..
perlica55 is offline  
Old 03.09.2013., 15:41   #1955
ja isto mislim da su se scenaristi pogubili radeći ovu seriju a ne da su je ovakvu htjeli napraviti.
I da 67-a epizoda je kraj serije , kako vidiš sa tragičnim ishodom.
Bitaka is offline  
Old 03.09.2013., 15:42   #1956
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Meni su one prejake. Pogotovo trio Hatice-Gulfidan-Hacer.

Seherica mi je s druge strane najiritantniji lik u seriji. Kako ju je jučer Cansu stavila na mjesto.
Aysun, koliko sam mislila da će bit napadna, toliko ju ne primjećujem. Još.
E da, i Hadzer kao treca. Dijalozi su tu nenadmasni, a tek face i izrazi lica.

Kad gledam turske serije, za neke likove moram reci da su tocno kao neki koje u osobnom zivotu poznajem. Tako i Seher. Zena ne zna sta je ponizenje. Mozes je poniziti milijun puta, na ljepse i ruznije nacine, ona tjera svoje i bukvano se hrani zlom.

Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
ja isto mislim da su se scenaristi pogubili radeći ovu seriju a ne da su je ovakvu htjeli napraviti.
I da 67-a epizoda je kraj serije , kako vidiš sa tragičnim ishodom.
Bespotrebno. Bas kao sto je i Ezel mogao sasvim lijepo zavrsiti s krajem 69. epizode, ali yok, bolesnici su morali nasnimati jos dvije epizode patnje.

Nakon sto veoma vjerno odgledas tako neki nemali broj epizoda, ne mozes a da se ne osjecas u najmanju ruku izdano tako nekim hajvanskim krajem.
Sofi L is offline  
Old 03.09.2013., 15:53   #1957
Eeej , nije Emir onu večer izbacio Ferihu iz stana . On je prvi izišao , ustvari pobjegao da jer je nije mogao gledati onakvu i jer je znao da je on kriv što se ona onako obukla i došla njemu da spava sa njim. Feriha je slobodno mogla ostai i prespavati u stanu. Ja bih to i učinila pa kada on dođe ujutro da je nađe u svom krevetu.To bi bilo dobro , zar ne
Svakako nije noć provela kod kuće , pa se pitam gdje su bili baba i mehmet .
Smijurija . Ona dolazi u spavaćici u rano jutro kući i niko ništa da ne primjeti . A nekad asamo što je Emir pogleda dobije batine. Totalana koma
Bitaka is offline  
Old 03.09.2013., 16:16   #1958
Pardoncek ja sam se zeznula pa umjesto 39. napisala 59. ep
Ja sam stala na 56 ep i ne da mi se dalje, zelim do kraja odgledat jer mi ne da vrag mira al mi je serija skroz izgubila svoju car. Kad se samo sjetim prvih epizoda joooj usput, kad sam vidjela da ce 56 ep bit samo Femir bas sam se obradovala a sad nakon gledanja - uzas, epizoda je katastrofa, Feriha se ko zadnja ludakinja ponasa daj to nije normalno napravise od serije smijuriju ne znam kako Emir ima toliko strpljenja i ljubavi za nju jer je bas teska osoba ali isto kao sto je i Emirov samar izvan njegovog dosadasnjeg karaktera tako je i ovo njeno ludacko ponasanje.
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 03.09.2013., 17:24   #1959
Prosto je fantasticno koliko puta se zaljulja onaj Riza, koliko mu puta pozlije i drzi se za srce, ali i dalje pravi stetu ko veliki.

Ona budaletina Mehmet nalema Ferihu kao vrecu, a baba Riza salje Ferihu na selo. Koji vasar licemjerja....

Dolazak Emira na autobusku stanicu i rijeci Ferihi - "Ulazi, sta cekas!" - rijeci su koje valjda svaka cura sanja.
Sofi L is offline  
Old 03.09.2013., 18:11   #1960
Negdje tu na forumu sam pročitao da se scenarij radi za svaku epizodu posebno i da ni sami scenaristi nisu znali kako će završiti...
Ne znam jeli to stvarno tako? Mislim da moraju imati materijala za cijelu sezonu i onda eventualno nešto mijenjati usput - a ne da ne znaju što hoće i dokle će to ići.
Ali je činjenica da je došlo do greške i Hazal nisu na vrijeme obavijestili, pa je ona potpisala za neku drugu seriju ili film - tako da nje više nema - morala je umrijeti
Fritz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.