Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2016., 17:59   #1881
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post

ne bih se složila da višak kila nužno dodaje godine. neki bebeli baš izgledaju mlađe kad su tako zategnuti u licu, dok sam znala po teretana vidjeti tonu 40+ (i nešto mlađe) fit i fitness žena koje s godinama počnu ličiti na bakalare.
Men se cini da kile dodaju godine mladjim zenama, ali ne nuzno starijima (jer se lica boraju s godinama a kile kod nekih to umanjuju)
Doduse ovisi kako su rasporedjene, koliko je zena cvrsta, kakva je faca i stil itd.

Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post

Istina. Ja debelima često ne mogu odredit godine. Mogu imat 20 ili 50. Bezvremenski su.
Riknut cu
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 18:03   #1882
Nije to dizanje zubnog mesa niš strašno. Radi se samo ako se može. Neće ti ogolit vratove.
To je za one sa spuštenim mesom i fakat zna ružno izgledat i skratit zube.
Al da zubari znaju nagovarat na overtritmente...znaju
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 18:05   #1883
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Men se cini da kile dodaju godine mladjim zenama, ali ne nuzno starijima (jer se lica boraju s godinama a kile kod nekih to umanjuju)
E to da... ali mislila sam na otprilike generaciju mojih godina...

Iako... puno toga je SAMO u genetici...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 18:18   #1884
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Nisu svi, ali ogromna većina problema sa kičmom je rezultat nevježbanja odnosno ljenosti. Kao i loši zubi npr, samo mali broj ljudi sa lošim zubima može kriviti neke druge čimbenike za loše zube, a kod svih ostalih je problem u higijeni.
Ovdje po ŽK sam stekla dojam da mi s genetski nekvalitetnim zubima imamo curaprox električne supersonične radioaktivne četkice za zube vrpčasti konac debeli konac obični konac neravnomjerno debeo konac tuš za zube kadu za zube lavandin za zube, a ovi ljudi s normalnim zubima imaju četkicu i pastu i operu zube i boli ih kurac.

U općoj populaciji je sigurno uglavnom tako kako kažeš, ali mislim da je među ljudima koji razumiju koncept oralne higijene količina drljanja po ustim obrnuto proporcionalna kvaliteti zuba.
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ne bih se složila da višak kila nužno dodaje godine. neki bebeli baš izgledaju mlađe kad su tako zategnuti u licu, dok sam znala po teretana vidjeti tonu 40+ (i nešto mlađe) fit i fitness žena koje s godinama počnu ličiti na bakalare.
Nije nužno, ali viđam dosta cura u (pa čak i ranim) dvadesetima i ranim tridesetima koje izgledaju podosta starije, nekad preko deset godina, jer su tuste. Da, izgledaju kao tridesetpetogodišnjakinje sa stvarno zategnutom kožom, ali imaju 23 godine pa...
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 20:01   #1885
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Men se cini da kile dodaju godine mladjim zenama, ali ne nuzno starijima (jer se lica boraju s godinama a kile kod nekih to umanjuju)
Doduse ovisi kako su rasporedjene, koliko je zena cvrsta, kakva je faca i stil itd.

Riknut cu
I meni se cini da kile svakoj zeni dodaju godine.
Moze ona biti sa 40 zategnutija u licu zbog masnog tkiva, ali ne djeluje mladje od vitkije vrsnjakinje, samo debeljuskasitije, pa cak i babastije.
Pogotovo ak je u godinama u kojima se lice vec krene opustati.
Onda znaci da je preko 40.
A ak je dovoljno bucmasta da to popuni lice, onda mi u tijelu djeluje kao da ima i vise godina nego kaj ima.
Pa se to nekak izjednaci, kaj ja znam.
I uvijek se sjetim kak je moj bivsi, dok su nam mame imale 55 godina reko kak moja mama ima vec bore i opustanje koze na licu, a "u njegove majke je lice zategnuto".
A mama mu je na visinu 160 imala ravno 82 kile, po vlastitim rijecima.

Znam da se sad tu govori o manjem visku kila, ali meni se to ne dopada, ni na meni, ni na drugima, tj. iskrenije - za druge mi je svejedno.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 20:57   #1886
Kile dodaju godine. Ali to je još najmanji problem kad je višak kg u pitanju.

Ne mora svaka mršavija žena nužno biti i izborana, pogotovo ne u današnje vrijeme. Kad bih mogla birati uvijek bih prije izabrala 6-7 kg manje od normalne težine nego 6-7 kg više. Sve preko toga, nebitno na koju stranu nije dobro, ni za izgled ni za zdravlje.

Po mom mišljenju za mladalački izgled (mada mi to ganjanje mladosti ide na živce, ja hoću npr.da izgledam dobro ili baš dobro za svoje godine, a ne da se pretvaram mlađom nego što sam) važni su: vitkost, uspravno držanje, njegovana kosa, bijeli zubi i lice bez bora #upravootkrilatopluvodu# .
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.