Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2016., 00:52   #6141
Znam da tražim nemoguće ali vrijedi probati. Dakle, znali itko gdje ima za kupiti (ne preko interneta pliz) ovako neke starinske otmjene kreacije poput ovih.
Ili ako me netko može preusmjeriti gdje se javiti da se iste izrade. Novci su najmanji problem.



SiXo is offline  
Old 30.07.2016., 08:48   #6142
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Znam da tražim nemoguće ali vrijedi probati. Dakle, znali itko gdje ima za kupiti (ne preko interneta pliz) ovako neke starinske otmjene kreacije poput ovih
Ili ako me netko može preusmjeriti gdje se javiti da se iste izrade. Novci su najmanji problem.
Diljem Hrvatske se kroz godinu održavaju viteški turniri, na nekima se prodaje odjeća, ali ne znam baš za ovako nešto, uglavnom budu haljine. Ali ne škodi pitati, možda bi mogao sašiti netko tko i sudionicima tih turnira radi odjeću. Drugo što mi pada na pamet su kostimografi u kazalištima
Salammbo is offline  
Old 30.07.2016., 14:36   #6143
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Diljem Hrvatske se kroz godinu održavaju viteški turniri, na nekima se prodaje odjeća, ali ne znam baš za ovako nešto, uglavnom budu haljine. Ali ne škodi pitati, možda bi mogao sašiti netko tko i sudionicima tih turnira radi odjeću. Drugo što mi pada na pamet su kostimografi u kazalištima
Super! Nije mi uopće ovo palo na pamet! Hvala ti!
SiXo is offline  
Old 30.07.2016., 14:54   #6144
Quote:
QueenCOZofYOU kaže: Pogledaj post
Ja imam one u camel boji, kupila sam ih jos u prvom mjesecu kad su dosle. NE PREPORUCAM. Uzasno su me nazuljale na dijelu gdje je stopalo jer je taj dio nekvalitetan pa sad imam dolje prozirne silikonske uloske. Nosila sam ih dva pjta samo, razmisljala sam da ih se rijesim jer se ne vidim u njima. Na kratke sukmje izgledaju grozno jer odrezu nogu na bas losem mjestu iznad gleznja, a dio gdje su prsti meni izgleda precudno. Tako da ako bi ih opet nosila, stavila bi ih na duge hlace, i ne za hodanje na duge staze bez uloska.

inace ih ima u bershki da, ima i tamnoplavih, a.mall je pun i crnih i plavih sada.
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Old 01.08.2016., 12:07   #6145
Zna li netko otkud su ove sandale?

https://www.imageupload.co.uk/images...05191898_n.jpg
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."

Zadnje uređivanje makyca : 01.08.2016. at 21:56. Reason: prevelika slika
Mish mali. is offline  
Old 01.08.2016., 13:07   #6146
Mislim da su iz Bershke. Ja sam takve probala tam i ok su mi jer mi je noga uska ali su meni preskupe. 450 kn a materijal sranje.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Old 02.08.2016., 21:05   #6147
Jednodjelni badić, po mogućnosti s brazilkama i sutra?
mateichh is offline  
Old 02.08.2016., 23:13   #6148
amarie iz storija davno. mozda ima na krpicama. znam da je meni guza na izvolte u njemu
MermaidMe is offline  
Old 03.08.2016., 01:26   #6149
Quote:
marta 29 kaže: Pogledaj post
Mislim da su iz Bershke. Ja sam takve probala tam i ok su mi jer mi je noga uska ali su meni preskupe. 450 kn a materijal sranje.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Bershka da, ali mi se cini da ih vise nema. Meni jako gadno izgledaju na nozi i na polici pa nisam ni pomisljala da to probam
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Old 03.08.2016., 13:29   #6150
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Bershka da, ali mi se cini da ih vise nema. Meni jako gadno izgledaju na nozi i na polici pa nisam ni pomisljala da to probam
vidjela sam ih ja jučer u CCO East u većim količinama.
QueenCOZofYOU is offline  
Old 03.08.2016., 17:20   #6151
Mall jucer i arena prije dva tjedna nisu imali
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Old 05.08.2016., 01:05   #6152
Gdje kupiti low back strap ekstenzije za grudnjak? Prilicno mi je hitno pa ebay nazalost ne dolazi u obzir
Teradex is offline  
Old 05.08.2016., 11:38   #6153
Bila u ZG na nekoj radionici i jedna od predavačica je imala jeans košulju s izvezenim slovima i raznim aplikacijama.

Nisam ju pitala od kuda je košulja i sada već mjesec dana pokušavam otkriti tko je proizvođač. Prvo sam mislila da je Zara s onom kolekcijom Looney Tunes, ali nije

Tražena košulja nije imala prepoznatljivih likova, ali je bilo nešto kao "POW" i "Boom" znakova.

Ako itko ima ideje, bila bi zahvalna!
__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Old 05.08.2016., 12:54   #6154
probaj vidit na asosu
MermaidMe is offline  
Old 06.08.2016., 12:11   #6155
curke, molim pomoć

ovako, već više puta sam sam vidjela ženske u gradu da nose zlatne (ili srebrne) metalik sandale sa bijelom debljom poplatom..
ovo je najbliže što sam zguglala iako mislim (već mi se sve pomiješalo od guglanja) da ove koje sam ja vidjela nemaju vodoravnu traku već kriš kraš, cross dvije trake (a moguće i da imaju dvije tanje od ovog vodoravne trake, po sjećanju mi nije da je jedna deblja traka u pitanju) i nemaju ovaj dio oko gležnja..
poznato nekome o čemu se radi? hvalaaa puno!

(slično ovome ali u daleko ljepšem izdanju..ove moje nemaju tako debelu potplatu, nemaju crnu traku već je potplata cijela bijela i cijele su daleko ljepše, više metalik i dojam je puno bolji)

edit: slično i inuovo sandalama..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 06.08.2016., 12:30   #6156
Quote:
my_cloud kaže: Pogledaj post
Bila u ZG na nekoj radionici i jedna od predavačica je imala jeans košulju s izvezenim slovima i raznim aplikacijama.

Nisam ju pitala od kuda je košulja i sada već mjesec dana pokušavam otkriti tko je proizvođač. Prvo sam mislila da je Zara s onom kolekcijom Looney Tunes, ali nije

Tražena košulja nije imala prepoznatljivih likova, ali je bilo nešto kao "POW" i "Boom" znakova.




Ako itko ima ideje, bila bi zahvalna!


Bok, ja ti imam takvu jeans kosulju sa aplikacijama...nije pow i boom, ali su aplikacije crvenih usana i jos neke...moja je iz stradivariusa, kupljena proslu jesen pa ne znam dal ces ju sad naci...mislim da je bila 229kn...
credolina is offline  
Old 06.08.2016., 17:51   #6157
Hvala, pronašla sam tu iz Stradivariusa ali nije to što tražim

Ova je bila izvezena samo na prednjem desnom dijelu i odozada. I bila je svjetlija s tamnijim dijelom gdje je dugmad.

Ne znam što sve nisam izguglala, nema ni u jednom online shop
__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Old 07.08.2016., 00:31   #6158
našla ih

nisu kris kros trake, dvije su vodoravne i nije deblja potplata :godine:
http://www.aliexpress.com/store/prod...423812826.html

sad još moram naći od kud ih naručiti..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 08.08.2016., 20:26   #6159
pa s aliexpressa. ili pogledaj u massu. sad je bilo tih snizenja na otvorenu obucu, a mislim da su ipak malo kvalitetnije od ovih na aliju.
MermaidMe is offline  
Old 10.08.2016., 10:49   #6160
japanke od slame/trske/bambusa

Tražim one jednostavne japanke sa "slamnatom" tabanicom. Našla sam ih samo u HM ove godine ali mi izgledaju slabašno i ne sviđa mi se ona zlatna nit. Zna li netko ima li ih još kojem dućanu?
http://lp2.hm.com/hmprod?set=source[/model/2016/C00%200262111%20007%2090%202537.jpg],width[1380],height[1613],x[1316],y[1300],type[DETAIL]&hmver=3&call=url[file:/product/main]
__________________
summer
leo_august is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.