Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2016., 12:49   #281
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
Koji si ti vrh
Cek pa sto je ipak bilo znaci standova u bogovicevoj?
od Bogovićeve je sve to počelo pa se proširilo u Gajevu, jedne godine su čak premjestili sve štandove iz Bogovićeve na Zrinjevac jer su se stanari pobunili da im smetaju... pa su se oni koji su unajmili kućice žalili da na Zrinjevac niko ne ide i da nemaju promet pa su se slijedeće godine opet ukazali u Bogovićevoj
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
I kakve veze imaju standovi u 90tima gdje su se prodavale kuglice, igracke i petarde s danasnjom verzijom adventa ?
to je samo pokazatelj kako se ponuda osiromašuje kad se ide na masovnost
Krkimir is offline  
Old 20.12.2016., 15:51   #282
@mpoo

U Kurelčevoj najbolja kobasica ikad

Na Štrosu nije bilo kobasica od jelena.
od divljači na trgu - nije mi se bas dopala
Weedeemer is offline  
Old 28.12.2016., 16:42   #283
Meni je preslatko ove godine. Općenito volim žaruljice.
Bili smo dva put, prvi put na koncertu i sada neki dan. Sada je gužva puno veća.
Krasno mi je što na svakom koraku ima nečeg, što je grad tako živ i što su ukrasi kamo god pogledaš.
Ostali smo ugodno iznenađeni besplatnom uspinjačom, svo troje smo se nabrzinu natrpali nutra i ne znam tko je bio više uzbuđen, muž, mala ili ja.

Ozračje na Gornjem gradu je totalno drukčije nego dolje, prvenstveno manje je ljudi. Mene ljudi ne smetaju, volim žamor, ali mi je Gornji grad davao nekako intimniji i mirniji dojam od svega dolje i toliko mi je to bilo lijepo da sam rekla samoj sebi da ću pogledati prodaje li se kakav stan tamo, jer bih ga rado kupila i rado bih živjela tamo.

Što se tiče hrane, probali Germknedle, ostali razočarani, kuhano tijesto prelijano vanila sosom. Zato su mi na Zrinjevcu super vruče čokolade i kuhano vino u Tkalčićevoj.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 28.12.2016., 23:10   #284
izgleda da smo i slijedeće godine osuđeni na najbolji advent na svijetu & šire, sa još više gužve i kobasica... one Advent to rule them all
Krkimir is offline  
Old 29.12.2016., 12:53   #285
dao bog
DeeJay Dee is offline  
Old 29.12.2016., 15:11   #286
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Meni je preslatko ove godine. Općenito volim žaruljice.
Bili smo dva put, prvi put na koncertu i sada neki dan. Sada je gužva puno veća.
Krasno mi je što na svakom koraku ima nečeg, što je grad tako živ i što su ukrasi kamo god pogledaš.
Ostali smo ugodno iznenađeni besplatnom uspinjačom, svo troje smo se nabrzinu natrpali nutra i ne znam tko je bio više uzbuđen, muž, mala ili ja.

Ozračje na Gornjem gradu je totalno drukčije nego dolje, prvenstveno manje je ljudi. Mene ljudi ne smetaju, volim žamor, ali mi je Gornji grad davao nekako intimniji i mirniji dojam od svega dolje i toliko mi je to bilo lijepo da sam rekla samoj sebi da ću pogledati prodaje li se kakav stan tamo, jer bih ga rado kupila i rado bih živjela tamo.

Što se tiče hrane, probali Germknedle, ostali razočarani, kuhano tijesto prelijano vanila sosom. Zato su mi na Zrinjevcu super vruče čokolade i kuhano vino u Tkalčićevoj.
Prošle godine je bilo umjerenije i to mi je puno ljepše. Ali mi je najčarobniji potez od glavnog kolodvora do Zrinjevca, kada se gleda iz tramvaja pogotovo.
Uf! Nadam se da znaš da su cijene nekretnina na gornjem gradu cca. 3.000€ po kvadratu.
Cepin40 is offline  
Old 12.01.2017., 00:17   #287
Preljepo bilo ove godine a nije bilo prevelike guzve
thecopycat is offline  
Old 28.09.2017., 11:20   #288
da li znate nekoga tko prodaje rukotvorine, za suradnju i zajedničku prodaju na štandu?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Old 28.09.2017., 18:30   #289
Quote:
Tigrica kaže: Pogledaj post
da li znate nekoga tko prodaje rukotvorine, za suradnju i zajedničku prodaju na štandu?
pitaj ovdje

https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=152
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 28.09.2017., 18:40   #290
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ne razumijem, gdje tu?
otvori mi se citav spisak tema na forumu
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Old 05.10.2017., 21:05   #291
Quote:
Tigrica kaže: Pogledaj post
ne razumijem, gdje tu?
otvori mi se citav spisak tema na forumu
i nađi onu temu koja ti odgovara
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:21.