Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2017., 18:23   #301
Quote:
Ehra-Lessien kaže: Pogledaj post
Pjevao je Thompsona, a to je big NO-NO kod lijevih novinara.
Ma da samo oni.. kompletno svi mu naskočili na kičmu i natjerali čovjeka što se u svoje slobodno vrijeme zabavlja s ekipom

Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Samo SDSSovci i politički jugoslaveni mu mogu to uzeti za zlo.

Ajde, tko nije uz čašu alkohola na utakmici ili u društvu zapjevao poneku hrvatsku domoljubnu pjesmu?
Al ja ne kužim kak se to zabavljaš vani s društvom ako ne uz pjesmu i cugu?

Joj šta sam znala tuliti uz alkohol... imaju starci jednog izrazito "domoljubno" nasađenog kuma i slavili smo nešto, bila je već neka kasna ili rana ura, kako oćete, ovaj poteg'o "spustila se crna magla.." i prije nego što sam i shvatila ja se priključila.... i eto
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 20:21   #302
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Vjerovatno ne, jer moras imati malo vise eritrocita i energije i za dignut času , ne samo pjevanje.
Pa crveno vino pomaže kod anemije

OnT
Gledao maloprije nu2
Za slušat njega trebaš fakat bit full koncentriran.
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 22:38   #303
Profil osobe nešto kao "pravim se pametan,znam svaki zakon" sa retoričkim pitanjima kao "znate tko? Ako ne znate ja ću vam sad reći". Počeo nešto mutiti kada mu je Stanko rekao da je Todorić doživio najveći uzlet 2000ih godina.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 22:48   #304
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ma da samo oni.. kompletno svi mu naskočili na kičmu i natjerali čovjeka što se u svoje slobodno vrijeme zabavlja s ekipom



Al ja ne kužim kak se to zabavljaš vani s društvom ako ne uz pjesmu i cugu?

Joj šta sam znala tuliti uz alkohol... imaju starci jednog izrazito "domoljubno" nasađenog kuma i slavili smo nešto, bila je već neka kasna ili rana ura, kako oćete, ovaj poteg'o "spustila se crna magla.." i prije nego što sam i shvatila ja se priključila.... i eto
Kad sam na žestokom obično zagrmim Zapalit ću krajinu do Kninal
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 00:11   #305
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Kad sam na žestokom obično zagrmim Zapalit ću krajinu do Kninal
Kato, bogati ludog

Mogu si misliti šta bi to tek bilo da si bila blizu Peđe kad ga je krenulo
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2020., 01:01   #306
Grbin!! Zajno u teretaniu..,ki poči'nje štala!!
__________________
Starboard side ,u 3 ......!!!
Bark is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2020., 13:15   #307
Nego jel Peđa onomad kad je pjevao cavoglave uzviknuo i ZDS? Jel se čulo na snimci?
oshikuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2020., 13:52   #308
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Kad sam na žestokom obično zagrmim Zapalit ću krajinu do Kninal
Uff koji hit. Da se ne lažemo i meni se na nekim utakmicama repke i Rijeke uz potoke pića omaklo a glasam za Možemo i dolazim iz partizanske obitelji
AlenZ4met is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2020., 14:06   #309
Još 2-3 generacije i vi ćete bit naši.
xork is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2020., 14:24   #310
Quote:
AlenZ4met kaže: Pogledaj post
Uff koji hit. Da se ne lažemo i meni se na nekim utakmicama repke i Rijeke uz potoke pića omaklo a glasam za Možemo i dolazim iz partizanske obitelji
Svaka čast, ima nade.
goodvibes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2020., 16:35   #311
Quote:
AlenZ4met kaže: Pogledaj post
Uff koji hit. Da se ne lažemo i meni se na nekim utakmicama repke i Rijeke uz potoke pića omaklo a glasam za Možemo i dolazim iz partizanske obitelji
Sto pijan pjeva, trijezan misli.
Ima jedna dobra engleska poslovica a kaze - koliko treba da svaki Englez pokaze sovinizam i ksenofobiju?
Odgovor je: Dva piva.
Tanke su glazure kulture, demokracije, tolerancije i naprednih humanistickih svjetonazora.
Lakse je prikljuciti se svome coporu, pa bio on i najdivlji i najprimitivniji.
Zato copori uvijek likvidiraju one najbolje medju njima, kad god nastupe teska vremena. Nacisti su se prvo obracunali sa Nijemcima koji se nisu slagali sa njima. Slicno i svi drugi.
Boni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2020., 12:45   #312
Quote:
Boni kaže: Pogledaj post
Sto pijan pjeva, trijezan misli.
Ima jedna dobra engleska poslovica a kaze - koliko treba da svaki Englez pokaze sovinizam i ksenofobiju?
Odgovor je: Dva piva.
Tanke su glazure kulture, demokracije, tolerancije i naprednih humanistickih svjetonazora.
Lakse je prikljuciti se svome coporu, pa bio on i najdivlji i najprimitivniji.
Zato copori uvijek likvidiraju one najbolje medju njima, kad god nastupe teska vremena. Nacisti su se prvo obracunali sa Nijemcima koji se nisu slagali sa njima. Slicno i svi drugi.
Vidiš ja sam nešto progresivniji od tvrdih desničara koje poznam. Dok oni uglavnom mrze Srbe, muslimane ili židove, ja ne diskriminiram po vjerskoj, etničkoj, rasnoj osnovi, mrzim ljude općenito.
AlenZ4met is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2021., 20:48   #313
Šef SDP-a Peđa Grbin (41) postat će otac: ‘Želja nam se napokon ostvarila. Na ljeto stiže sin!‘

10 godina mlađa supruga
DoktorNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2021., 16:19   #314
Volio bih izreći svojem mišljenje o Peđi Grbinu.

Mislim da je Peđa Grbin grozan, sramota, užas, dno dna.

Tipični "štreberski" oportunist bez karizme, sa sramotnim priklanjanjem pogrešnim idejama.

- potpuno nedržavnički (a čelnik brojčano još uvijek najjajče opozicijske stranke treba biti i državnički, ako želi osvojiti izvršnu vlast) u listopadu je jeftinim populizmom protiv kažnajvanja nenošenja maski sabotirao borbu protiv pandemije i de facto (posredno) širio ideje otpora protiv stožera i poštivanja mjera

- riga mi se kad on u svakom svojem monologu štreberskom dikcijom razdvaja i žene, spominjući prvo žene (npr. "građanke i građani"), glumeći nekakvog velikog "progresivca i ljevičara"...

...a istovremeno se priključuje najradikalnijim ekonomskim desničarima, neoliberalima, zazivajući ukidanje HGK i korištenjem riječi "uhljeb" za zaposlenike javnog sektora.

Koja je to gnjusna retorika, beskrajno "pažljiv" da ne povrijedi žene nespominannjem svake imenice i u ženskom rodu, a radikalno i fašistički pljujući čitavu kategoriju stanovništva preuzetog s radikalnog portala Index.

A taj ljigavi tip je sad na čelu stranke koja je nekad bila lijeva, a i danas nosi ime "socijaldemokratska"...

Ne razumijem zašto ti prikriveni neoliberali tako silno žele biti u nazivno "lijevim" strankama, osim možda da ih pacifiziraju i unište borbu za lijeve ideje.

Dovraga, ako se želiš boriti za interese kapitala, za smanjenje poreza, regulacije i protiv javnog sektora, lijepo se ispiši iz socijaldemokratske stranke i odi u neku tržišno fundamentalističku desničarsku stranku.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2021., 18:49   #315
Ne bi se čudio da radiš u HGK koliko vremena braniš istu i trudiš se obezvrijedit kako pojedince tako i stranke koje su glasale za ukidanje famozne komore.
AlenZ4met is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2021., 18:51   #316
večeras gost u rtl direkt
DoktorNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2021., 20:38   #317
Peđa pokazuje odlike lidera.
Raspustio je GO SDP Zagreb iako su tamo sjedili Maras koji mu je znao pružiti podršku kad je Bernard glavinjao...
__________________
Ira je muško anglosaksonsko ime. U Amerikama ime Ira je 1880-ih bilo među prvih 100 imena. 2016 godine bilo je samo 1.000 osoba koje su nosile ime - Ira.
Ira Tegern is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2021., 13:57   #318
Quote:
Ira Tegern kaže: Pogledaj post
Peđa pokazuje odlike lidera.
Raspustio je GO SDP Zagreb iako su tamo sjedili Maras koji mu je znao pružiti podršku kad je Bernard glavinjao...


...odlike lidera...

Ljigavac je zadnji čavao i lijes SDP-a.

Ne zna se kome se više ulaguje svojom štreberskom demagogijom, izgovaranjem velikog broja fraza za koje u nekom trenutku ocjeni da su "in" (feminizam, poduzetništvo, antistožeraški pokret i sl)... a sadržaja nema nikakvog. Ponajmanje socijaldemokratskog.

Takvi su prije 1990. bili predsjednici pionirske organizacije u školi (znali sve potrebne fraze), nakon 1990. su bili HDZ-ova "nacionalna mladež" (znali sve potrebne fraze), a sad su izgubili ideološko tlo pod nogama, pa ga traže u neoliberalnoj ideologiji "poduzetništva" (znaju sve potrebne fraze). Sramota živa, al neće dugo.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2021., 14:16   #319
A nemojte sad svu muku koja se godinama gomilala svaliti na njega.
Prekratko je predsjednik a ovo što je raspustio neke organizacije jednostavno nije imao izbora.
__________________
Milanović u siječnju 2024. za N1 "Ja da se kandidiram? Kakvo je to pitanje uopće? Kako da se kandidiram, ja nemam stranku, listu?! Kako ću ja to napraviti čak i da mi takva stvar padne na pamet."
Mortal Kombajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2021., 14:25   #320
Quote:
Mortal Kombajn kaže: Pogledaj post
A nemojte sad svu muku koja se godinama gomilala svaliti na njega.
Prekratko je predsjednik a ovo što je raspustio neke organizacije jednostavno nije imao izbora.
Ja sam mislio da je Bernardić najveći ljigavac i antikarizmatični štreberski izgovaratelj "fraza za koje misli da su trenutno in"...

...al onda ga je zamijenio Peđa Grbin, još do sad nedosegnuta kategorija takvog nerda.

Dajte nek netko hitno izmisli neku novu glavnu opozicijsku stranku, jer država ovako ide k vragu, ako su ovakvi tipovi na čelu bilo čega... a kamo li stranke koja je nekad bila socijaldemokratska i glavna opozicija.

Predsjednik "socijaldemokratske" stranke koji se ponavljanjem ljigavih antisistemskih i tržišnofundamentalističkih fraza i spinova s Indexa ulaguje tzv "poduzetnicima" (onom što on MISLI da su poduzetnici), a misli da to "pegla" još ljigavijim ulagivanjem radikalno feminističkim udrugama... ...totalni je antitalent i promašaj.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.