Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2017., 12:17   #21
Ne radi na puno pay VPN-ova a kamoli sa free. Najdalje što uspiješ sa nekim free VPN-ovima je da se ulogiraš i onda kad klikneš na play ti izbaci error da koristiš VPN ili proxy i mole te da ga isključiš. Dakle IP adresa preko koje se spajaš ne smije biti javno dostupna jer ih sve blokiraju. Kao na Netflixu uostalom. Na ExpressVPN imaš masu američkih adresa pa opet ne radi svaka sa Hulu već jedna jedina koja je označena za te stvari. I ta uvijek radi.

Osim ExpressVPN sa Hulu mi je radio i ZenMate (premium), mislim da su oni jeftiniji bili ali neki problem je kasnije bio pa sam odusto od njih.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 13:31   #22
Hulu je dostupan i preko www.getflix.com.au, koji je jeftiniji od većine VPN providera. Imaju free trial pa stigneš provjeriti što je preko njih dostupno.
Napominjem da hulu nije dostupan ako se koristi njihov VPN, već samo preko smart DNS usluge. VPN je blokiran, kao što je napomenuo Soundvision
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 23:17   #23
Baš sam sad išao probat taj getflixa na iOS-u i stalno mi izbacuje error - "you appear to be using an anonymous proxy tool, disable it to play videos on Hulu", pogubio živce oko podešavanja i odustao. Izgleda mi da je VPN nekako elegantnije rješenje (brže), klikneš na connect i to je to.

Inače Hulu već duže vrijeme testira gledanje LIVE kanala i ne znam iz kojeg razloga meni još uvijek nešto manje od 60 kanala uredno radi. Vidim da piše da je u "beta" fazi no pod My Account mi nudi da se pretplatim na to za 40tak dolara mjesečno iako uredno sve radi i bez pretplate, i tako već nekoliko zadnjih mjeseci

Kvaliteta slike je SD, pa ako već netko misli dati 40 dolara za gledanje USA kanala onda bolje uzeti DirectTV koji daje gotovo sve te kanale u HD-u i daleko je ugodniji za gledanje od Hulu-ovog TV-a.

Ovo su kanali koji trenutno rade na Hulu LIVE TV:

21st Century Fox
Fox
Big Ten Network
Fox Business Network
Fox News Channel
Fox regional sports networks
Fox Sports 1
Fox Sports 2
FX
FXX
FXM
National Geographic Channel
National Geographic Wild

The Walt Disney Co.
ABC
ESPN
ESPN2
ESPNU
ESPNEWS
ESPN-SEC Network
Freeform
Disney Channel
Disney XD
Disney Junior

NBCUniversal
NBC
Telemundo
Comcast RSNs
NECN
USA Network
Bravo
E!
Syfy
MSNBC
CNBC
NBCSN
Golf Channel
Chiller
Oxygen Network
Sprout

A+E Networks
A&E
History
Lifetime
Viceland
Lifetime Movie Network (LMN)
FYI

Scripps Networks Interactive
Food Network
HGTV
Travel Channel

Turner
CNN
HLN
CNN International
TBS
TNT
TruTV
TCM
Turner Classic Movies
Cartoon Network & Adult Swim
Boomerang

CBS Corp.
CBS
CBS Sports Network
POP
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 00:38   #24
Sta je bilo sa CW i Hulu. Vidim nemaju njihove serije više.
Ispravka TCM je isto što i Turner Classic Movies. Ovaj Pop mi deluje ko dobar kanal, guilty-pleasure television 24/7.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 08:21   #25
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Baš sam sad išao probat taj getflixa na iOS-u i stalno mi izbacuje error - "you appear to be using an anonymous proxy tool, disable it to play videos on Hulu", pogubio živce oko podešavanja i odustao. Izgleda mi da je VPN nekako elegantnije rješenje (brže), klikneš na connect i to je to.
Jutros sam provjerio i radilo je OK. Za sada nisam imao smetnji s getflixom, osim onoga da ne radi US Netflix (pisali smo o tome na Netflix temi, i još jednom ti zahvaljujem).
Inace getflix sam podesio na način da imam jedan router na koji se spaja samo TV i jedan stari Roku i tamo su podešene njihove DNS adrese. Radi Hulu, amazon prime video, Pandora, Smithsonian, BBC iPlayer, SVTplay, NRK tv... puno toga, i previše
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 17:13   #26
Da, izgleda da ja baš nemam sreće sa time. Evo sad sam pokušao na kompu, dakle sve po uputstvu sa one stranice kako treba postavio DNS na najbližu lokaciju (izbacilo mi je na onoj stranici da je to Italija i Njemačka i te sam stavio, ili sam trebao tu uzeti USA? Iako piše na stranici da se ovdje bira najbliži server a ne zemlja koja ti treba )

Quote:
Germany (Frankfurt) 54.93.169.181

Italy (Milan) 95.141.39.238


Odem na Getflix stranicu, pokrenem DNS test i izbaci mi da je sve dobro podešeno:

Quote:
DNS Test Result: OK

It looks like your DNS is configured correctly. You should be able to access blocked services on this device.
Reko odlično. Odem na Hulu, upalim seriju, odvrti logo i onu reklamu prije serije, pomislim to je to napokon to i da radi kad ono - izbaci ovo:



Dakle ni na kompu ni na mobu neće - sad i ofišli odustajem i držim se dobrog starog VPN-a
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 07:29   #27
Mislim da si sve dobro podesio, treba izabrati one koji su geografski najbliži.
Šteta da ti ne funkcionira. Ja sam jučer baš pogledao neke epizode "difficult people" i sve je bilo OK
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 15:05   #28
Free vpn

Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ne radi na puno pay VPN-ova a kamoli sa free. Najdalje što uspiješ sa nekim free VPN-ovima je da se ulogiraš i onda kad klikneš na play ti izbaci error da koristiš VPN ili proxy i mole te da ga isključiš. Dakle IP adresa preko koje se spajaš ne smije biti javno dostupna jer ih sve blokiraju. Kao na Netflixu uostalom. Na ExpressVPN imaš masu američkih adresa pa opet ne radi svaka sa Hulu već jedna jedina koja je označena za te stvari. I ta uvijek radi.

Osim ExpressVPN sa Hulu mi je radio i ZenMate (premium), mislim da su oni jeftiniji bili ali neki problem je kasnije bio pa sam odusto od njih.

Slažem se s tobom o slobodnoj vpn stvari. free vpn ne osigurava vam 100%
Radije koristim plaćenu VPN uslugu koja je jeftina i brza. Koristim Singapore vpn, tvrtka sa sjedištem u Singapuru. Stvarno je dobro. Ivacy je ime. možete isprobati svoje besplatne 7 dana.
MKGhandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 16:37   #29
Ako nekog interesuje cela free ponuda sa Hulu-a prebačena je na Yahoo View, što je dobro. Čak su i neke starije serije dostupne sa dobrom slikom. Npr ja gledam trenutno Melrose Place. Eto vest za one koji traže Hulu za džabe. Radi na SaferVPN servisu.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 18:28   #30
Na smartfonu radi, ali ne direktno, vec mora da se na browseru podesi da se otvori desktop verzija sajta. Zatim da se ubaci Hola VPN aplikacija preko Play Stora. Zatim da se preko Hole izabere aplikacija (u ovom slucaju browser koji se koristi: Chrome, Firefox,...). I posle toga sve radi. Izabere se serija, cak i engleske titlove imaju.



PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 19:30   #31
Gledam ove nove serije i koliko sam uspio skužit oni to drže zadnjih 5 epizoda u tekućoj sezoni (koja trenutno ide na nekom američkom kanalu), ovo ostalo brišu. Tako da ne možeš pogledati niti jednu aktualniju seriju u kompletu cijelu već samo zadnjih 5 nastavaka.

Mislim, fali brdo sadržaja koje ima Hulu, ali pošto je besplatno dobro dođe
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 23:25   #32
Hulu je prošli tjedan najavio da uskoro napokon kreće sa offline opcijom, ali da se na offline opciji neće moći premotavati reklame, iako mi je nejasno što je onda sa onim računima bez reklama ali dobro. Uglavnom, napokon Nevjerojatno da od ovih poznatijih online servisa jedino Netflix to nudi
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 09:29   #33
Nudi i Prime Video offline gledanje, ako na to misliš.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 11:09   #34
Nisam ni vidio to na Prime Video, preko čega oni to nude?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 11:43   #35
Na Android uređajima ima opcija "download" . Nisam provjeravao na drugim sistemima.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 14:08   #36
Hm, nemam Android no imam Android emulator na kompu i tamo mi ne nudi download opciju sad sam pogledo (što je možda zbog sigurnosnih razloga), a na iOS-u prije dok sam imao instalirano mi isto nije bilo download opcije. Morat ću provjeriti opet, iako sad već ionako ni nema nešto zanimljivo na Prime Video Ali zanimljiva informacija u svakom slučaju.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 14:53   #37
Na Androidu nudi 4 vrste kvaliteta, evo baš sam provjerio:





Ponuda je već druga priča. Ništa posebno zanimljivo osim nekih Amazon original naslova.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2018., 20:20   #38
Odlična Black Friday ponuda iz Hulua.. od petka do ponedjeljka tko se pretplati na Hulu dobije prvi mjesec besplatno a onda 0.99$ (cca 6kn) mjesečno godinu dana



soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 08:08   #39
Ja uzeo i prezadovoljan. Uz avast secure line radi kao violina. Doduše ima reklama no preživjet ću sve dok ne moram skidati s torrenta. Jedino da skužim kako raditi cast na tv s obzirom da tv nije na vpn-u.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2019., 23:24   #40
Jel mi može neko pomoći? Pokušao sam da uplatim Hulu, ali mi odbija karticu iz nekog razloga. Pokušao sam sa PayPal-om, ali i on odbija jer nalog nije u Americi. Koristim VPN i radi servis (nije do toga).
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.