Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2009., 22:40   #61
e

Vecina ovih stariji ljudi u to vjeruje jer su prije zivjeli u doba baba vracara i tih obmana.Nekazem ima ljudi koji imaju dar ali ovo je meni jebena pohlepa a i neka netko na budalama zaradit mora.
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 10:45   #62
Ova Vesnica nema pojma.
Maše s tim viskom k'o luda. Zar se ne bi on trebao sam pokrenuti?

Čista pljačka. Ljudi nazovu, a ona ih odmah pošalje u grob.

I koja je ovo sad fora s tim nekim kaučom gdje sjedi?
 
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:15   #63
Izvinite što dižem temu iz pepela...al moram komentirati, tu i tamo kad učim za ispite noću bacim oko na ovi astro show i onaj drugi ezo tv.
Sinoć sam gledala Astro show onu Adagi, što ta žena može srat je nevjerojatno,melje 100 na sat i to same nebuloze, o kupnji na placi, o tome da nek je zovu oni koji su kupili štenca da vide kako trebaju postupat s njim, da joj se srce diže ko kolač Da su svi oni u Astro showu krem de la krem, elita, vrhunski stručnjaci i ostale nebuloze
Da je ona svjetska žena, a vidiš joj po govoru da je neka seljačura koju su pokupili iz neke pripizdine, bože moj, što je iritantna...ono je bilo tragikomično
Što je najgore od svega, našlo se 2-3 budale koje su je nazvale, al većinu vremena je mljela ko navijena
anamary_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 14:37   #64
Znači neki dan gledam film na tv.u i dok su reklame prebacujem bezveze i naletim na neki astro,,nije bio na rtlu nego na onoj mrezatv.....uglavnom ja ne vjerujem tko to zove neka debela glupaca melje sto na sat i onda ju neko nazove i ona zapali neki qrac i onda govori nismo vas pročistili morate jos zvat ,,i onda neko drugi nazove i kaze evo ja zovem vec drugi put rekli ste mi ,,,,i onda ona kaze joj morat cete jos jednom zvat ,,,,,znaci ja ne vjerujem zar ljudi imaju para za bacat pa zovu ove lopove ,makar im ne bi dao ni lipe ni da imam ,,ili su ljudi stvarno tolko maloumni i očajni da misle da ce im ti ljudi pomoc,,,stvarno zalosno i gadi mi se ta glupača sta tamo radi u tom tarotu
__________________
_______________________________
TikiFiesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 15:11   #65
Nova TV jedno vrijeme nije imala tarot i već sam se poveselio što su ga ukinuli, ali su ga opet vratili, sjećam se onog Thea, koji je više od sat vremena pričao o urocima, nagazima i nabačajima, znao je reći onima koji su ga zvali da prije ulaska u kuću ili stan skinu cipele da unutra ne bi unijeli urok. Na RTL-u mi je najgori onaj koji šalje novčanu energiju i onda pita one koji ga zovu, da li osjećaju što. Na lokalnim kanalima tarot traje 3 sata, jednom na Mreži zbog tarota nije bilo motora jer se utrka vozila u SAD-u baš oko 23 h po našem vremenu, kada je na rasporedu bio tarot. Jednom je na tarotu jedna rekla onoj koja je zvala: "Ako idete u crkvu, to vam nije vjera." Svatko ima pravo na vlastito mišljenje o crkvi, ali to se na televiziji ne bi smjelo raditi. Jedno vrijeme je tarot bio i na CMC-u, ali su ga ipak brzo maknuli. Bilo bi vrijeme da se konačno zabrane takve emisije, a što je najgore, često u vrijeme kada je tarot na 3 ili 4 kanala znaju biti film ili serija, tako da je čudno što gledaju baš tarot. Mislim da veće gluposti od tarota na televiziji nema.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 15:49   #66
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
Nova TV jedno vrijeme nije imala tarot i već sam se poveselio što su ga ukinuli, ali su ga opet vratili, sjećam se onog Thea, koji je više od sat vremena pričao o urocima, nagazima i nabačajima, znao je reći onima koji su ga zvali da prije ulaska u kuću ili stan skinu cipele da unutra ne bi unijeli urok. Na RTL-u mi je najgori onaj koji šalje novčanu energiju i onda pita one koji ga zovu, da li osjećaju što. Na lokalnim kanalima tarot traje 3 sata, jednom na Mreži zbog tarota nije bilo motora jer se utrka vozila u SAD-u baš oko 23 h po našem vremenu, kada je na rasporedu bio tarot. Jednom je na tarotu jedna rekla onoj koja je zvala: "Ako idete u crkvu, to vam nije vjera." Svatko ima pravo na vlastito mišljenje o crkvi, ali to se na televiziji ne bi smjelo raditi. Jedno vrijeme je tarot bio i na CMC-u, ali su ga ipak brzo maknuli. Bilo bi vrijeme da se konačno zabrane takve emisije, a što je najgore, često u vrijeme kada je tarot na 3 ili 4 kanala znaju biti film ili serija, tako da je čudno što gledaju baš tarot. Mislim da veće gluposti od tarota na televiziji nema.
ja sam gledao po satima tarot dok je bio ujutro mjesto da sam učio. više gluposti u životu nisam čuo.
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 16:45   #67
treba zabraniti ZEM-om i teleprodaju, astrologiju i one emisije "kupi za 1kn". i ukinut cenzuru naravno
infinity6000t is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 22:05   #68
Quote:
infinity6000t kaže: Pogledaj post
treba zabraniti ZEM-om i teleprodaju, astrologiju i one emisije "kupi za 1kn". i ukinut cenzuru naravno
i + kunolovac-novalova
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 22:56   #69
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
i + kunolovac-novalova
to je već zabranjeno
infinity6000t is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 13:34   #70
Quote:
infinity6000t kaže: Pogledaj post
to je već zabranjeno
A je li? U tom slucaju
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 23:47   #71
Da u ezoteriji postoji neki pošteni sindikat vjerujem da bi tužili ove što bubaju gluposti u sitne sate.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 16:28   #72
ništa me ne uspavljuje bolje od ovih emisija
stavim timer na tv,namjestim se u krevetu,slušam,slušam i......
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 19:37   #73
O nekad čak i uključim ovu nebulozu. U kasne sate, da mi netko priča dok surfam netom u krevetu
__________________


ako ne razumijete moj način pisanja, uistinu mi je stravično žao pa savjetujem da si uzmete instrukcije iz hrvatskog književnog jezika.
Nebulos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 18:56   #74
Čista glupost, no želio bi vidjeti tešku parodiju od Astro Showa. Valjda postoji neka mogućnost da i to stave.
JackWhiteIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 14:18   #75
Imam maxTV i nekih 20etak lokalnih televizija od 23h ne može se naći postaja na kojoj nije tarot
Hranator is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 15:18   #76
Quote:
Hranator kaže: Pogledaj post
Imam maxTV i nekih 20etak lokalnih televizija od 23h ne može se naći postaja na kojoj nije tarot
tv4r & dutv

općenito se svi lokalci trebaju ugledati na te dve pjesme
infinity6000t is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 03:39   #77
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
ništa me ne uspavljuje bolje od ovih emisija
stavim timer na tv,namjestim se u krevetu,slušam,slušam i......
poneki imaju dobru vibru i dobru priču, drugi mi ne pašu.

Quote:
Nebulos kaže: Pogledaj post
O nekad čak i uključim ovu nebulozu. U kasne sate, da mi netko priča dok surfam netom u krevetu
ovo je super komentar

Quote:
JackWhiteIII kaže: Pogledaj post
Čista glupost, no želio bi vidjeti tešku parodiju od Astro Showa. Valjda postoji neka mogućnost da i to stave.
^vezano za prethodni odgovor:

nema razlike između vidovitog milana (2005.) i ovih danas. (2017.)


usput, mozda nekome uljepsa dan:
https://www.youtube.com/watch?v=QpqsZGjNDIw
Hunny B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 22:41   #78
Gledam malo ove emisije i dosegle su novu razinu dna...
U svakoj slanje "magije" određenih brojeva pri čemu se konstano javljaju krivi pozivatelji koji nemaju traženi broj (vjerojatno ekipa iz režije). Npr. sinoć na Novoj traži se broj 1 u datumu i mjesecu rođenja. I sad spajaju nekoliko pozivatelja - jedan ima na osobnoj, jedan u godini, drugi nema uopće. Na sve se tarot majstorica dere i viče da poklope slušalicu

I još često znaju imati kod od izmješanih slova na ekranu. Pa sad tko nazove i uspije pročitati to dobiva energiju. I redovito traje po sat, dva, tri da se konstantno javljaju pojedinci (isto pretpostavljam režija) koji namjerno čitaju krivi kod. I naravno nakon toga slijedi deranje i nevjerica voditelja.
Pitanje je da li je to uopće legalno (ovaj dio s kodovima i pogađanjem), meni nema nikakve razlike između Nove love i sličnih 060 kvizova koji su zabranjeni... Što je najbolje u kvizovima su ljudi i znali osvojiti nešto love. Ovdje netko potroši tko zna koliko love da bi pročitao kod i osvojio energiju za potencijani novac
blackink is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 23:46   #79
Jučer sam dočekao iz nekog nepoznatog razloga tu emisiju na RTL-u i ismijao sam se ko budala. Deset poziva u nizu u cca 15 minuta, lik se dere na ljude jer zovu, a nemaju 1 na serijskom broju novčanice. I svi se kao cude kako je to rijetko.
Pokušao sam snimiti to no RTL Play je zabranio i to pa nejde preko mobitela. To je zaista 'show' kako mu ime i kaze
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2018., 05:08   #80
[RTL] Astro show

Sto li se krije iza ove premetaljke?



Hvala Kristijanu pa je citao sve par puta da stignem zapisati. Ovdje su malo manje inovativniji od RTL-a, pa je kao anonimno i on izgovara
A ljudi kao javljaju da vide:

Bitne sitnice
Lov doba lisica
Listic dobitka
Dobiveni listic
Dobar listic
Depozitni list
Dobitna isplata
Dobra lisica
Lov na lisicu
Dobiti lisicu
Dobiti sitnicu
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.