Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 18:44   #1
Muškarci se sve manje trude

Pričam sa svojim jedinim muškim frendom neki dan o ljubavi i inim temama i ono što sam čula me potaklo da se zbilja zapitam, gdje je krenulo u krivom smjeru?
Svjesna sam da je tako već neko vrijeme no vjerujem da i dalje u većini nas leži jedan romantik idealist koji bi sve dao da se zaljubi u nekoga i bude spreman sve učiniti za tu jednu posebnu osobu.
Pa u čemu je problem onda ako svi želimo isto, zašto su svi tako bojažljivi danas?
On priča o pokretu muškaraca, da je danas sve naopako, da mu se ne isplati trčati za nikim, zasitio se veza, s takvim tmurnim glasom priča o tome..hello, zasitio, već s 30 godina? Kaže i za svoje frendove da su isti, svi bulje u Tinder i samo kako bi uz minimalan trud dobili nešto.
Gdje su vremena naših roditelja, kada je on ispred studentskog doma joj došao s gitarom, svi oni znakovi pažnje zbog kojih bi se žena zaljubila preko ušiju..danas rijetki to rade i pitam se zašto, što se toliko promijenilo da su muškarci maltene preko noći postali tako inertni?
Neki krive žene da smo ovakve onakve, no nije istina, evo ja prva kažem da unatoč svemu sanjam o romantici i nekome tko će mi skinuti zvijezde.
Ostale smo iste, ja mislim da je sve manje tipičnih macho muškaraca i pravo pitanje je zašto je tako.
Danas svi traže neku jednakost, ravnopravnost no smatram kako nije prirodno da se žena trudi oko nekoga već suprotno kako je prije i bilo, muškarac je taj koji osvaja žensko srce.

Zadnje uređivanje magistre : 06.11.2017. at 18:57.
magistre is offline  
Old 06.11.2017., 18:49   #2
Quote:
magistre kaže: Pogledaj post
Pričam sa svojim jedinim muškim frendom neki dan o ljubavi i inim temama i ono što sam čula me potaklo da se zbilja zapitam, gdje je krenulo u krivom smjeru?
Svjesna sam da je tako već neko vrijeme no vjerujem da i dalje u većini nas leži jedan romantik idealist koji bi sve dao da se zaljubi u nekoga i bude spreman sve učiniti za tu jednu posebnu osobu.
On priča o pokretu muškaraca, da je danas sve naopako, da mu se ne isplati trčati za nikim, zasitio se veza, s takvim tmurnim glasom priča o tome..hello, zasitio, već s 30 godina? Kaže i za svoje frendove da su isti, svi bulje u Tinder i samo kako bi uz minimalan trud dobili nešto.
Gdje su vremena naših roditelja, kada je on ispred studentskog doma joj došao s gitarom, svi oni znakovi pažnje zbog kojih bi se žena zaljubila preko ušiju..danas rijetki to rade i pitam se zašto, što se toliko promijenilo da su muškarci maltene preko noći postali tako inertni?
Neki krive žene da smo ovakve onakve, no nije istina, evo ja prva kažem da unatoč svemu sanjam o romantici i nekome tko će mi skinuti zvijezde.
Ostale smo iste, ja mislim da je sve manje tipičnih macho muškaraca i pravo pitanje je zašto je tako.
Tako i muskarci misle o curama i zenama. Ocito su se svi prestali truditi, a ljubav je izgubila cijenu.
Mladi se vise ne seksaju, brakovi pucaju zbog tricarija.
Imamo internet i osobe oko nas, u stvari samo smetaju.
avelina is offline  
Old 06.11.2017., 18:51   #3
ja evo pola godine proganjam jednu zensku i ako nisam ucinio da se osjeca posebno u ovom univerzumu, onda nek ide sve u boziju mater
nisam do sad napravio nikakav znacajan pomak, ali sam optimistican

inace, svi mi kazu da nisam normalan sta ne odustajem, ali unutarnji glas mi govori da trebam ustrajati i ja ga slusam
PussyLicker is offline  
Old 06.11.2017., 18:53   #4
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
ja evo pola godine proganjam jednu zensku i ako nisam ucinio da se osjeca posebno u ovom univerzumu, onda nek ide sve u boziju mater
nisam do sad napravio nikakav znacajan pomak, ali sam optimistican

inace, svi mi kazu da nisam normalan sta ne odustajem, ali unutarnji glas mi govori da trebam ustrajati i ja ga slusam
Svaka cast
Opravdao si cijeli muski rod
avelina is offline  
Old 06.11.2017., 18:54   #5
Quote:
magistre kaže: Pogledaj post
Pričam sa svojim jedinim muškim frendom neki dan o ljubavi i inim temama i ono što sam čula me potaklo da se zbilja zapitam, gdje je krenulo u krivom smjeru?
Svjesna sam da je tako već neko vrijeme no vjerujem da i dalje u većini nas leži jedan romantik idealist koji bi sve dao da se zaljubi u nekoga i bude spreman sve učiniti za tu jednu posebnu osobu.
Pa u čemu je problem onda ako svi želimo isto, zašto su svi tako bojažljivi danas?
On priča o pokretu muškaraca, da je danas sve naopako, da mu se ne isplati trčati za nikim, zasitio se veza, s takvim tmurnim glasom priča o tome..hello, zasitio, već s 30 godina? Kaže i za svoje frendove da su isti, svi bulje u Tinder i samo kako bi uz minimalan trud dobili nešto.
Gdje su vremena naših roditelja, kada je on ispred studentskog doma joj došao s gitarom, svi oni znakovi pažnje zbog kojih bi se žena zaljubila preko ušiju..danas rijetki to rade i pitam se zašto, što se toliko promijenilo da su muškarci maltene preko noći postali tako inertni?
Neki krive žene da smo ovakve onakve, no nije istina, evo ja prva kažem da unatoč svemu sanjam o romantici i nekome tko će mi skinuti zvijezde.
Ostale smo iste, ja mislim da je sve manje tipičnih macho muškaraca i pravo pitanje je zašto je tako.
U praksi taj pretjerani trud može biti kontraproduktivan.

Čisto s psihološkog aspekta pretjeranim trudom se na podsvjesnoj razini može ostaviti dojam očajnika.
Kentaurus is offline  
Old 06.11.2017., 18:56   #6
Da ti i dode macho romantik sa gitarom, vjerojatno opet nesto ne bi valjalo.

I tako jedan po jedan spremaju gitare



Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 06.11.2017., 18:57   #7
Možda to što činiš iz njezine perspektive nije dosta
Obično jedni druge optužuju za inertnost i nedovaoljan trud, a sad tko je u pravu i zašto se to dešava jbg. tko bi ga znao uglavno ima istine i na jednoj i na drugoj strani
Smille is offline  
Old 06.11.2017., 18:58   #8
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
ja evo pola godine proganjam jednu zensku i ako nisam ucinio da se osjeca posebno u ovom univerzumu, onda nek ide sve u boziju mater
nisam do sad napravio nikakav znacajan pomak, ali sam optimistican

inace, svi mi kazu da nisam normalan sta ne odustajem, ali unutarnji glas mi govori da trebam ustrajati i ja ga slusam
Zelis li uistinu biti "onaj tip koji je pola godine navaljivao" pa sve i da na kraju umocis? Daj se skuliraj i usmjeri paznju na neku koja ce to cijeniti.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 06.11.2017., 18:58   #9
pička je prelako dostupna, neki bi rekli muški pokazali svoje pravo lice
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 06.11.2017., 19:03   #10
Možda nisi došao sa dobrim autom(bmw,mečka ili audi) ili nemaš dobar stan ili barem vikendicu od staraca možda slab konto pa nisi interesantan.....
Smille is offline  
Old 06.11.2017., 19:05   #11
Quote:
magistre kaže: Pogledaj post
Danas svi traže neku jednakost, ravnopravnost no smatram kako nije prirodno da se žena trudi oko nekoga već suprotno kako je prije i bilo, muškarac je taj koji osvaja žensko srce.
A možda neki muškarci (s pravom) čekaju da neka njima skine zvijezde s neba. Meni su najdraži oni koje interesira uzajamno skidanje zvijezda.

Nije prirodno da se žena trudi oko nekoga?
Nadam se da nisi tako mislila i da ćeš to objasniti.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 06.11.2017., 19:05   #12
Quote:
magistre kaže: Pogledaj post
Danas svi traže neku jednakost, ravnopravnost no smatram kako nije prirodno da se žena trudi oko nekoga već suprotno kako je prije i bilo, muškarac je taj koji osvaja žensko srce.
Volim kad nekoga krene misao, pa onda u tu misao, ovlaš, ubaci 'nije prirodno' i blebne ovecu neistinu.

Quote:
magistre kaže: Pogledaj post
Neki krive žene da smo ovakve onakve, no nije istina, evo ja prva kažem da unatoč svemu sanjam o romantici i nekome tko će mi skinuti zvijezde.
Vrlo inertan stav, sjedis i cekat da ti netko skine zvijezde. S dolaskom ravnopravnosti, ne mozes dobiti samo dobre dijelove, dobijes u paketu da su neki muskarci rekli 'ah, nema potrebe da se vise trudimo.'

Quote:
magistre kaže: Pogledaj post
Ostale smo iste, ja mislim da je sve manje tipičnih macho muškaraca i pravo pitanje je zašto je tako.
A definicija tipicnog macho muskarca jest?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.11.2017., 19:06   #13
Muškarci i žene samo prebacuju lopticu krivnje s jedne na drugu stranu. Muški zamjeraju ženama materijalizam i gledanje statusa muškarca, a žene više ne znaju dal je muški zainteresiran za njih ili ih samo želi povaliti. To sve rezultira time da su svi sumnjičavi i površni. Još oni koji su bili povrijeđeni i izigrani vuku emocionalnu prtljagu ili grade kineske zidove oko sebe. Stanje je teško, no ljudi pokušavaju i nadaju se, a onda budu sjebani oni koji to uopće ne zaslužuju.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 06.11.2017., 19:11   #14
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
Možda nisi došao sa dobrim autom(bmw,mečka ili audi) ili nemaš dobar stan ili barem vikendicu od staraca možda slab konto pa nisi interesantan.....
Sve je to lijepo auto, stan, pare, banovni računi itd. Ali to ne jebe.
Kentaurus is offline  
Old 06.11.2017., 19:11   #15
@ magistre - s obzirom na priglupe teme koje otvaraš, ukoliko ne trolaš i misliš ozbiljno, potpuno mi je jasno zašto se nitko ne želi potruditi oko tebe. Nije bolest sve što boli.
Pistol is offline  
Old 06.11.2017., 19:12   #16
Quote:
Kentaurus kaže: Pogledaj post
Sve je to lijepo auto, stan, pare, banovni računi itd. Ali to ne jebe.
jebu butler i vrtlar
ZgSash is offline  
Old 06.11.2017., 19:15   #17
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Muškarci i žene samo prebacuju lopticu krivnje s jedne na drugu stranu. Muški zamjeraju ženama materijalizam i gledanje statusa muškarca, a žene više ne znaju dal je muški zainteresiran za njih ili ih samo želi povaliti. To sve rezultira time da su svi sumnjičavi i površni. Još oni koji su bili povrijeđeni i izigrani vuku emocionalnu prtljagu ili grade kineske zidove oko sebe. Stanje je teško, no ljudi pokušavaju i nadaju se, a onda budu sjebani oni koji to uopće ne zaslužuju.

Via Tapatalk
kako si i sama rekla, ne znaju ni muski da li je zena za njih zainteresirana
u tom svjetlu obicno ljudsko jebanje meni zvuci kao postenija opcija, od glumatanja zaljubljenosti dok se istovremeno strucnim okom procjenjuje vrijednost auta, sata, obleke...
ZgSash is offline  
Old 06.11.2017., 19:18   #18
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
jebu butler i vrtlar
U principu jebu šarmantni. Oni šarmantni koji imaju slabi kurac jebu samo jednom pa idu dalje na drugu nesretnicu. A oni šarmantni sa dobrim kurcem jebu kontinuirano njih 3,4.

I to ti je to. Ostali su svi drkađije. Pa filozofiraju i izmišljaju čudesa.
prasac-nelson is offline  
Old 06.11.2017., 19:27   #19
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
U principu jebu šarmantni. Oni šarmantni koji imaju slabi kurac jebu samo jednom pa idu dalje na drugu nesretnicu. A oni šarmantni sa dobrim kurcem jebu kontinuirano njih 3,4.

I to ti je to. Ostali su svi drkađije. Pa filozofiraju i izmišljaju čudesa.
Da samo što većina muškaraca misli da ako imaju lovu da će sve žene doživjeti orgazam samim pomisaom na njega čak iako je frankenstein za njih mister svijeta, ako imaju 200kg viška, mali kurac, ne znaju složiti prosto proširenu rečenicu, a šarm je za njih misaona imenica...

Dobro, jedna skupina žena će se ,,lijepiti" za takve muškarce znamo iz kojih motiva, ali ne treba generalizirati.
Kentaurus is offline  
Old 06.11.2017., 19:29   #20
Ah, koja tema! Bit ce svasta.
Necu, necu.
mantisa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger