Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 21:16   #1
Što cure danas traže?

Evo jedna zanimljiv tema, mogla bi biti kao odgovor na onu da se muškarci danas sve manje trude.

Napisat ću samo ono što se osobno meni dogodilo, a koliko toga se dogodilo mojim prijateljima i poznanicima neću ni pričati jer bi bilo previše.

Evo nekoliko primjera što se meni osobno dogodilo u zadnjih godinu dana sa ženskim rodom.

1. Upoznao neku preko interneta, našli se, odmah se pojebali u parku nekom, nakon tjedan dana našli se drugi put da bi ona rekla da nije to to, da se ona dan nakon što smo se našli vidjela s drugim dečkom i da joj se on više sviđa. Ta cura nije mi se ni sviđala tako da nisam ništa ni planirao s njom, ali eto. 23 godine

2. Poznanica iz društva, par puta se družili s prijateljima i eto jednom se zažvalili/ljubili i shvatili da si odgovaramo po životnim interesima. Jedno mjesec i pol viđali se svaki dan i nakon toga ona se samo prestala javljati, kad sam ju ja pitao zašto se promijenila što je bilo jer mi nije jasno, rekla je da se ništa nije promijenilo da je sve isto. Onda sam tek nakon tjedan dana uspio se dogovoriti s njom na kavi i isto je govorila da je sve isto kao i prije, kad sam ju pokušao poljubiti, rekla je da nije ona više za to, ja pitao opet zašto, ona kaže nema razloga Onda sam ju sterao u kurac. Naravno nakon mjesec dana opet se javila da bi ona da mi budemo prijatelji. Rekao sam joj ili ćemo biti skupa ili se nećemo više viđati, pogađate više se ne viđamo. 21 godinu

3. Na moru upoznali se na izlasku, mogao sam ju odma prvu noć pojebati, ali bila je pijana i nisam htio. Našli se nakon dva dana na kavi, sve super sve 5, nakon toga smo se skoro svaki dan viđali i pomislio napokon da je to prava. Jebali smo se redovito na obostrano zadovoljstvo (nije subjektivno, već valjda višestruki orgazmi s obje strane ipak nešto znače). Na početku sam ja njoj rekao da će to vjerojatno biti ljetna avantura jer ne živimo blizu, ona je rekla da zašto da njoj ne smeta što daleko živim da bi htjela da budemo skupa. I onda smo kao bili skupa, sve normalno kao u svakoj vezi, da bi ja otišao u svoj grad, ona u svoj i za dva dana javila mi da ipak nije to to . Trebam li reći da mi je na moru rekla da se zaljubila u mene, a onda preko telefona da ipak nije da je samo mislila da je. 23 godine

4. Upoznali se vani, izljubili se, ona skakala po meni, mene bilo sram među ljudima koliko je skakala po meni, ali dobro. Rekla je da se obavezno moramo čuti drugi dan i naći na kavi. Dopisivali se jedan dan da bi nakon pitanja kad ćemo se naći na kavi prestala odgovarati. 24 godine

5. Upoznali se u izlasku, nije ništa bilo, dobro se zezali, izmijenili brojeve. Našli se na piću nakon dva tjedna, bili cijelu noć skupa, ljubili se i te stvari i nakon toga 3 puta se odbila naći na piću, od toga je jednom ona mene zvala pa otkazala nakon sat vremena. 24 godine

6. Upoznali se spontano na izlasku iz noćnog kluba. Pitao sam ju gdje ide, rekla ona ide kući, pitam ju ja pa mogu ja s tobom, ona zašto ne .
Otišli kod nje, pojebali se, pričali sat vremena, ponudila mi da prespavam kod nje, ja sam rekao da ne mogu jer sutra ujutro radim i rekla je da se obavezno moramo vidjeti i naći. Nakon toga 3 puta sam ju zvao da se nađemo, pogađate jednom je imala operaciju, jednom nije bila u gradu, treće se ni ne sjećam više što je izmislila. 24 godine

Eto, to su cure, neke sa srednjom školom, neke već završile fakultet, neke siromašnije, neke bogatije, između 20 i 25 godina.
Ja imam 26 godina ako to nešto znači, sve drugo standardno, nema nekih većih ekstrema u izgledu ili ponašanju, sve što bi današnje društvene norme zadovoljilo.
Od najbližih prijatelja 2 imaju curu i to već obojica preko 5 godina, nas 7 nemamo. Svi između 23 i 28 godina.

I može li mi netko reći gdje je danas problem? Ne trudim li se ja dovoljno ili je doslovno lakše curu pojebati, nego se naći s njom na kavi nakon toga?
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 21:35   #2
Stvarno cudno da od vas 9 samo dvoje ima curu u tim godinama. Ja nemam takvo iskustvo. Oko mene je vecina ljudi od 20 i neke pa na dalje upareno.
A za ova tvoja iskustva, pa, mozda zvuci kao klisej, ali ako te toliko njih zaredom odjebalo nakon druzenja/seksa, mozda bi trebao preispitati grijesis li ti negdje u pristupu.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Leilanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:14   #3
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
I može li mi netko reći gdje je danas problem? Ne trudim li se ja dovoljno ili je doslovno lakše curu pojebati, nego se naći s njom na kavi nakon toga?
Gle... koliko vidim, tebi je primarno bilo bitno da pojebeš, a kasnije da se to razvije nekakav odnos... i guess what, naišao si na cure koje bi se pojebale (ali očito ništa više od toga).
Ako želiš vezu, pokaži curi da te zanima za nešto više od samog seksa.

Još jedna stvar. Komentarima tipa "nije mi se ni sviđala, a ipak sam je pojebao" odaješ dojam da ne biraš, već bi umočio u svaku koja se nudi. Apsolutno neprivlačno ženama, i nijedna takvog neće uzeti za ozbiljno.

Znaš kaj cure traže? Traže muškarca kraj kojeg će se osjećati posebno, a ti nijednoj nisi pokazao da to možeš, niti želiš biti.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:29   #4
Jeb'o, popio odjeb, sto bi mogao biti problem....

Lose jebes i/ili ti je mali.

Sucut.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:30   #5
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Evo jedna zanimljiv tema, mogla bi biti kao odgovor na onu da se muškarci danas sve manje trude.

Napisat ću samo ono što se osobno meni dogodilo, a koliko toga se dogodilo mojim prijateljima i poznanicima neću ni pričati jer bi bilo previše.

Evo nekoliko primjera što se meni osobno dogodilo u zadnjih godinu dana sa ženskim rodom.

1. Upoznao neku preko interneta, našli se, odmah se pojebali u parku nekom, nakon tjedan dana našli se drugi put da bi ona rekla da nije to to, da se ona dan nakon što smo se našli vidjela s drugim dečkom i da joj se on više sviđa. Ta cura nije mi se ni sviđala tako da nisam ništa ni planirao s njom, ali eto. 23 godine

2. Poznanica iz društva, par puta se družili s prijateljima i eto jednom se zažvalili/ljubili i shvatili da si odgovaramo po životnim interesima. Jedno mjesec i pol viđali se svaki dan i nakon toga ona se samo prestala javljati, kad sam ju ja pitao zašto se promijenila što je bilo jer mi nije jasno, rekla je da se ništa nije promijenilo da je sve isto. Onda sam tek nakon tjedan dana uspio se dogovoriti s njom na kavi i isto je govorila da je sve isto kao i prije, kad sam ju pokušao poljubiti, rekla je da nije ona više za to, ja pitao opet zašto, ona kaže nema razloga Onda sam ju sterao u kurac. Naravno nakon mjesec dana opet se javila da bi ona da mi budemo prijatelji. Rekao sam joj ili ćemo biti skupa ili se nećemo više viđati, pogađate više se ne viđamo. 21 godinu

3. Na moru upoznali se na izlasku, mogao sam ju odma prvu noć pojebati, ali bila je pijana i nisam htio. Našli se nakon dva dana na kavi, sve super sve 5, nakon toga smo se skoro svaki dan viđali i pomislio napokon da je to prava. Jebali smo se redovito na obostrano zadovoljstvo (nije subjektivno, već valjda višestruki orgazmi s obje strane ipak nešto znače). Na početku sam ja njoj rekao da će to vjerojatno biti ljetna avantura jer ne živimo blizu, ona je rekla da zašto da njoj ne smeta što daleko živim da bi htjela da budemo skupa. I onda smo kao bili skupa, sve normalno kao u svakoj vezi, da bi ja otišao u svoj grad, ona u svoj i za dva dana javila mi da ipak nije to to . Trebam li reći da mi je na moru rekla da se zaljubila u mene, a onda preko telefona da ipak nije da je samo mislila da je. 23 godine

4. Upoznali se vani, izljubili se, ona skakala po meni, mene bilo sram među ljudima koliko je skakala po meni, ali dobro. Rekla je da se obavezno moramo čuti drugi dan i naći na kavi. Dopisivali se jedan dan da bi nakon pitanja kad ćemo se naći na kavi prestala odgovarati. 24 godine

5. Upoznali se u izlasku, nije ništa bilo, dobro se zezali, izmijenili brojeve. Našli se na piću nakon dva tjedna, bili cijelu noć skupa, ljubili se i te stvari i nakon toga 3 puta se odbila naći na piću, od toga je jednom ona mene zvala pa otkazala nakon sat vremena. 24 godine

6. Upoznali se spontano na izlasku iz noćnog kluba. Pitao sam ju gdje ide, rekla ona ide kući, pitam ju ja pa mogu ja s tobom, ona zašto ne .
Otišli kod nje, pojebali se, pričali sat vremena, ponudila mi da prespavam kod nje, ja sam rekao da ne mogu jer sutra ujutro radim i rekla je da se obavezno moramo vidjeti i naći. Nakon toga 3 puta sam ju zvao da se nađemo, pogađate jednom je imala operaciju, jednom nije bila u gradu, treće se ni ne sjećam više što je izmislila. 24 godine

Eto, to su cure, neke sa srednjom školom, neke već završile fakultet, neke siromašnije, neke bogatije, između 20 i 25 godina.
Ja imam 26 godina ako to nešto znači, sve drugo standardno, nema nekih većih ekstrema u izgledu ili ponašanju, sve što bi današnje društvene norme zadovoljilo.
Od najbližih prijatelja 2 imaju curu i to već obojica preko 5 godina, nas 7 nemamo. Svi između 23 i 28 godina.

I može li mi netko reći gdje je danas problem? Ne trudim li se ja dovoljno ili je doslovno lakše curu pojebati, nego se naći s njom na kavi nakon toga?
Ne znam što te tvoje iz teme žele, ali jasno je što ti želiš - pojebati ih što više, i po mogućnosti odmah na prvoj cugi. Tak to meni izgleda kad čitam ovo.
One očito nisu na dulje staze htjele biti samo rupe za jebanje. A možda te samo privlače nezrele klinke koje stvarno ne znaju što bi.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:30   #6
Meni nije jasno kako se ne bojite spolnih boleština i jebete se ko psi po parkovima sa nepoznatim osobama?
Frendica mi radi na zaraznoj i kaže da je to nevjerojatno kako u jesen dolaze mladi na testiranja za spolne boleštine. Preko ljeta samo tulumare i jebu se s kim stignu, a onda ih uhvati frka. Nakon toga se čude ko pura dreku kakve sve probleme imaju oko začeća, trudnoće, a nemali slučaj je rođenje bolesne djece.
Pa koji je vama vrag i cure i dečki? To je na nivou životinje jebati se s kim stigneš.
A što cure danas traže? BOGATO SE UDATI IZ 'LJUBAVI'
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:33   #7
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Gle... koliko vidim, tebi je primarno bilo bitno da pojebeš, a kasnije da se to razvije nekakav odnos... i guess what, naišao si na cure koje bi se pojebale (ali očito ništa više od toga).
Ako želiš vezu, pokaži curi da te zanima za nešto više od samog seksa.

Još jedna stvar. Komentarima tipa "nije mi se ni sviđala, a ipak sam je pojebao" odaješ dojam da ne biraš, već bi umočio u svaku koja se nudi. Apsolutno neprivlačno ženama, i nijedna takvog neće uzeti za ozbiljno.

Znaš kaj cure traže? Traže muškarca kraj kojeg će se osjećati posebno, a ti nijednoj nisi pokazao da to možeš, niti želiš biti.
baš to

Ali njemu je lakše za sve okriviti žene i prikazati da one sve ne znaju što žele, dok on jadan vapi za ljubavlju
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:34   #8
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kako se ne bojite spolnih boleština i jebete se ko psi po parkovima sa nepoznatim osobama?
Frendica mi radi na zaraznoj i kaže da je to nevjerojatno kako u jesen dolaze mladi na testiranja za spolne boleštine. Preko ljeta samo tulumare i jebu se s kim stignu, a onda ih uhvati frka. Nakon toga se čude ko pura dreku kakve sve probleme imaju oko začeća, trudnoće, a nemali slučaj je rođenje bolesne djece.
Pa koji je vama vrag i cure i dečki? To je na nivou životinje jebati se s kim stigneš.
A što cure danas traže? BOGATO SE UDATI IZ 'LJUBAVI'
Izmislili su tu jednu stvar, zove se kondom.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:38   #9
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Izmislili su tu jednu stvar, zove se kondom.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
Ti očito znaš jako malo o kondomima.
Zato se bolje informiraj. Evo ti link

https://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak...---434398.html
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:44   #10
Po mom viđenju dogodilo se to da im se nakon ševice promijenila slika o tebi. Da li si se previse trudio zadovoljiti nju?
Ne.
Iskoristile su te prljave bludnice samo za seks jer im je tribalo kurca. How does it feel? Usrano jelda
__________________
Dinja, milun ili cata?
Think Different is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:49   #11
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kako se ne bojite spolnih boleština i jebete se ko psi po parkovima sa nepoznatim osobama?
Frendica mi radi na zaraznoj i kaže da je to nevjerojatno kako u jesen dolaze mladi na testiranja za spolne boleštine. Preko ljeta samo tulumare i jebu se s kim stignu, a onda ih uhvati frka. Nakon toga se čude ko pura dreku kakve sve probleme imaju oko začeća, trudnoće, a nemali slučaj je rođenje bolesne djece.
Pa koji je vama vrag i cure i dečki? To je na nivou životinje jebati se s kim stigneš.
A što cure danas traže? BOGATO SE UDATI IZ 'LJUBAVI'

Jeste li vi stara bakica pa nonstop gunđate kakvi su to sve mladi, ili bas znate kakvi su to sve mladi, ili ka ono prije su bili fini i slicna sranja jebiga stara vrijeme ide htjeli mi to ili ne pa nece valjda uvaljivati se i uvaljivati ga mladim bludnicama kad bude ima 70 i diže mu se svake prijestupne. Iako sa 70 moze biti slucajeva zavođenja mlade bludnice...hint slucaj dickan ili radeljak i guess.....
__________________
Dinja, milun ili cata?
Think Different is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:51   #12
Nakon jebanja, nema kajanja
__________________
There's nothing wrong with going nowhere baby.
But we should be going nowhere fast.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:53   #13
Quote:
fast-games kaže: Pogledaj post
Nakon jebanja, nema kajanja
a mozes se ti uvjek kajat
ali vjeruj mene je vise pralo kajanje za ono sto nisam ucinio nego zbog onog sto jesam
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 23:09   #14
Koji si ti jebač care......a STD i te stvari?

Pa gdje nađeš baš radodajke....
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 23:11   #15
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Koji si ti jebač care......a STD i te stvari?

Pa gdje nađeš baš radodajke....
kome se obracas
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 23:15   #16
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
kome se obracas
Ovom gore autoru teme, ne tebi sigurno ljubitelju ćevapa i bureka
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 23:17   #17
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Ovom gore autoru teme, ne tebi sigurno ljubitelju ćevapa i bureka
samo nemoj reci burek sa sirom
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 23:28   #18
A da vidite kako te cure izgledaju izuzev ove prve, iznenadili bi se

Jednostavno lakse je pojebati zgodnije cure nego ružnije, ne znam ni ja zašto je tako.

A zašto ih odma pojebem, zato što uvijek na kraju bude isto i kasnije velika je vjerojatnost da se nećemo više naći. Onda bolje da je tad pojebem nego ikad. Većinom koristim kondom, ali zna se dogoditi da ga nemam i eto pojebem i tako.
Ali kažem meni nije samo do jebanja, zato sam i postavio ovu temu. Ja želim razviti odnos, upoznavati te cure, ne znam zašto one ne žele nego žele samo pojebati se i to je to.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 23:37   #19
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Evo jedna zanimljiv tema, mogla bi biti kao odgovor na onu da se muškarci danas sve manje trude.
Pa, stvar je u tome što curu gledaš kao apstraktni pojam, možda smatraš i da ti je društveno uvjetovano da u ovim godinama sada osnivaš ozbiljnije odnose, ono, to tako ide, jel? Blagi sarkazam sa strane, zašto uopće želiš curu (da ne bih arogantno pretpostavljala)?

Uglavnom, recept za tvoj problem je, ne brini se, kad se zaljubiš sve će izgledati drugačije i neće te biti briga što cure žele nego samo što tvoja cura želi.
Do tada, pamet u glavu i jednu i drugu.
Nemoj više bez kondoma, nijedna prilika nije toga vrijedna, mada ni kondom nije garancija ali barem pokazuje jedan stupanj zrelosti bokun više...


Ne, ozbiljno čovječe, pa ne zezaj se jebemu, to nije za zezanje
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 23:41   #20
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Evo jedna zanimljiv tema, mogla bi biti kao odgovor na onu da se muškarci danas sve manje trude.

Napisat ću samo ono što se osobno meni dogodilo, a koliko toga se dogodilo mojim prijateljima i poznanicima neću ni pričati jer bi bilo previše.

Evo nekoliko primjera što se meni osobno dogodilo u zadnjih godinu dana sa ženskim rodom.

1. Upoznao neku preko interneta, našli se, odmah se pojebali u parku nekom, nakon tjedan dana našli se drugi put da bi ona rekla da nije to to, da se ona dan nakon što smo se našli vidjela s drugim dečkom i da joj se on više sviđa. Ta cura nije mi se ni sviđala tako da nisam ništa ni planirao s njom, ali eto. 23 godine

2. Poznanica iz društva, par puta se družili s prijateljima i eto jednom se zažvalili/ljubili i shvatili da si odgovaramo po životnim interesima. Jedno mjesec i pol viđali se svaki dan i nakon toga ona se samo prestala javljati, kad sam ju ja pitao zašto se promijenila što je bilo jer mi nije jasno, rekla je da se ništa nije promijenilo da je sve isto. Onda sam tek nakon tjedan dana uspio se dogovoriti s njom na kavi i isto je govorila da je sve isto kao i prije, kad sam ju pokušao poljubiti, rekla je da nije ona više za to, ja pitao opet zašto, ona kaže nema razloga Onda sam ju sterao u kurac. Naravno nakon mjesec dana opet se javila da bi ona da mi budemo prijatelji. Rekao sam joj ili ćemo biti skupa ili se nećemo više viđati, pogađate više se ne viđamo. 21 godinu

3. Na moru upoznali se na izlasku, mogao sam ju odma prvu noć pojebati, ali bila je pijana i nisam htio. Našli se nakon dva dana na kavi, sve super sve 5, nakon toga smo se skoro svaki dan viđali i pomislio napokon da je to prava. Jebali smo se redovito na obostrano zadovoljstvo (nije subjektivno, već valjda višestruki orgazmi s obje strane ipak nešto znače). Na početku sam ja njoj rekao da će to vjerojatno biti ljetna avantura jer ne živimo blizu, ona je rekla da zašto da njoj ne smeta što daleko živim da bi htjela da budemo skupa. I onda smo kao bili skupa, sve normalno kao u svakoj vezi, da bi ja otišao u svoj grad, ona u svoj i za dva dana javila mi da ipak nije to to . Trebam li reći da mi je na moru rekla da se zaljubila u mene, a onda preko telefona da ipak nije da je samo mislila da je. 23 godine

4. Upoznali se vani, izljubili se, ona skakala po meni, mene bilo sram među ljudima koliko je skakala po meni, ali dobro. Rekla je da se obavezno moramo čuti drugi dan i naći na kavi. Dopisivali se jedan dan da bi nakon pitanja kad ćemo se naći na kavi prestala odgovarati. 24 godine

5. Upoznali se u izlasku, nije ništa bilo, dobro se zezali, izmijenili brojeve. Našli se na piću nakon dva tjedna, bili cijelu noć skupa, ljubili se i te stvari i nakon toga 3 puta se odbila naći na piću, od toga je jednom ona mene zvala pa otkazala nakon sat vremena. 24 godine

6. Upoznali se spontano na izlasku iz noćnog kluba. Pitao sam ju gdje ide, rekla ona ide kući, pitam ju ja pa mogu ja s tobom, ona zašto ne .
Otišli kod nje, pojebali se, pričali sat vremena, ponudila mi da prespavam kod nje, ja sam rekao da ne mogu jer sutra ujutro radim i rekla je da se obavezno moramo vidjeti i naći. Nakon toga 3 puta sam ju zvao da se nađemo, pogađate jednom je imala operaciju, jednom nije bila u gradu, treće se ni ne sjećam više što je izmislila. 24 godine

Eto, to su cure, neke sa srednjom školom, neke već završile fakultet, neke siromašnije, neke bogatije, između 20 i 25 godina.
Ja imam 26 godina ako to nešto znači, sve drugo standardno, nema nekih većih ekstrema u izgledu ili ponašanju, sve što bi današnje društvene norme zadovoljilo.
Od najbližih prijatelja 2 imaju curu i to već obojica preko 5 godina, nas 7 nemamo. Svi između 23 i 28 godina.

I može li mi netko reći gdje je danas problem? Ne trudim li se ja dovoljno ili je doslovno lakše curu pojebati, nego se naći s njom na kavi nakon toga?
Nisi im rekao da ne misliš ništa loše o njima što su spavale s tobom prvu večer.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger