Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 21:33   #61
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post


Znas tko je pesimist?
Optimist s iskustvom.

Znaci ja sam jos uvijek neiskusna
Ajde, bar mi dani prolaze u pozitivi
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:37   #62
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
Mislim da je na kraju najveći razlog sparivanja, pritisak okoline, a i strah od samoće. Pa onda bolje bit s nekim pa makar to bilo bezveze, nego bit sam. Ne razumijem inače toliko veliki broj rastava. Očito da se ljudi žene bezveze. Nemoguće da se netko promjeni tek kad mu staviš prsten, pa da tek onda postaneš svjestan da to neće funkcionirat.
Ljudi zive u oblacima. Narocito nasi mladi. I zamisljaju zivot ko spanjolsku ljubavnu sapunicu.

Jos jedan problem je odvojen zivot. Da svi zive sa starcima, ti starci bi bili glavni problem i jedini razlog svada
Ovako se klinci odsele, ozene, prva svada i razlaz.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:41   #63
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
Mislim da je na kraju najveći razlog sparivanja, pritisak okoline, a i strah od samoće. Pa onda bolje bit s nekim pa makar to bilo bezveze, nego bit sam. Ne razumijem inače toliko veliki broj rastava. Očito da se ljudi žene bezveze. Nemoguće da se netko promjeni tek kad mu staviš prsten, pa da tek onda postaneš svjestan da to neće funkcionirat.
Ljudi se sparuju jer se zatreskaju i zato jer treba imat djecu i tako to. Kad shvate u što su se uvalili, onda se više ne bi igrali kućice u cvijeću.
E sad, oni koji i to mogu priuštiti, izađu iz braka. Često ne prođe ni 5 godina i evo ih opet u braku.
Život je komedija.
Bolje se živi pa se ljudi rastaju više nego prije. Srećom, rekla bih.
Ipak, podosta je nesretnika koji mogu samo sanjati taj luksuz.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:42   #64
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ljudi zive u oblacima. Narocito nasi mladi. I zamisljaju zivot ko spanjolsku ljubavnu sapunicu.

Jos jedan problem je odvojen zivot. Da svi zive sa starcima, ti starci bi bili glavni problem i jedini razlog svada
Ovako se klinci odsele, ozene, prva svada i razlaz.
Mislim da si našla krivu usporedbu španjolska ljubavna sapunica je dramatičnija od normalnog života 500 puta
Burning Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:45   #65
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post

Sreca da su im popustili kukovi, tko zna sto bi bilo
Bas ! Imam nesta da ti kazem . jedan vic . Muskarci su kao snijeg . Nikada ne znas kada dolazi .Koliko ce se zadrzati i koliko ce doci .
Prevo sam i ne znam da li sam napravio dobar prevod .
Napisem original mozda ovi dalmatinci skuzaju .

L'uomo e' come neve . Non sai mai quando viene ... quanto dura .. e quanti centimetri ne arrivano .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:46   #66
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
Mislim da si našla krivu usporedbu španjolska ljubavna sapunica je dramatičnija od normalnog života 500 puta
Hmm... ucinilo mi se da su te ljubavi nenormalno jake, svemirske, svi placu, muski i zenski likovi...besmrtne ljubavi
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:47   #67
Bože mili kako život zna biti bijedan.

Gibam s topica.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:48   #68
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Bas ! Imam nesta da ti kazem . jedan vic . Muskarci su kao snijeg . Nikada ne znas kada dolazi .Koliko ce se zadrzati i koliko ce doci .
Prevo sam i ne znam da li sam napravio dobar prevod .
Napisem original mozda ovi dalmatinci skuzaju .

L'uomo e' come neve . Non sai mai quando viene ... quanto dura .. e quanti centimetri ne arrivano .
Prilicno dobro si to preveo
A gle, i snijeg se moze pretvoriti u led...pa potraje malko duze
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:49   #69
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Bože mili kako život zna biti bijedan.

Gibam s topica.
Ma ne ! Pogledaj dobru stranu zivota ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:49   #70
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ljudi se sparuju jer se zatreskaju i zato jer treba imat djecu i tako to. Kad shvate u što su se uvalili, onda se više ne bi igrali kućice u cvijeću.
E sad, oni koji i to mogu priuštiti, izađu iz braka. Često ne prođe ni 5 godina i evo ih opet u braku.
Život je komedija.
Bolje se živi pa se ljudi rastaju više nego prije. Srećom, rekla bih.
Ipak, podosta je nesretnika koji mogu samo sanjati taj luksuz.
A opet su sami sebi krivi šta im rastava predstavlja luksuz. Zašto ulazit u dubioze s nekim, ako osjećaš da to nije to šta želiš. Pa ja ne bi kupio mačku s osobom s kojom nisam baš 100% siguran, a ne digao kredit za stan na 30 godina. Kolko traje ta faza zaljubljenosti i sljepoće? Da je ne znam kakva zaljubljenost u pitanju, progledaš nakon kojeg mjeseca i možeš već vidit partnerove mane i koliko ti nešto smeta.
Imam ja primjere iz bliske okoline di se žene, a oboje imaju priču sa strane kako im nije baš nešto skupa, ali kao kad su već potrošili toliko života na vezu, onda je glupo to sve bacit u vodu. Pa ko će sad nać novoga, kome se da zezat s tim... navikavat na novu osobu. I onda se idemo vjenčat.
Burning Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:53   #71
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Prilicno dobro si to preveo
A gle, i snijeg se moze pretvoriti u led...pa potraje malko duze
Jos ako se radi o starom snijegu . Lijecio sam babu i didu od 90 i 95 godina . Svako jutro ju nadjem na muzu . Jedno jutro ju nadjem kako sjedi i place . Zabrinut upitam ju zasto place . A ona sva nesretna mi veli : Pa gle nije me poljubio niti mi je zazelio dobro jutro . Strasno nesrecna bakica . Upitam ju od kada su oni u braku i kako to da su tako zaljubljeni . A ona meni kao iz topa veli . Kada budes u mirovini obavezno se rastani i promijeni partnera .

Vidis da nikada nije kasno .
Odoh gledati utakmicu . Gol gol . Noc uzivajte .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:56   #72
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Jos ako se radi o starom snijegu . Lijecio sam babu i didu od 90 i 95 godina . Svako jutro ju nadjem na muzu . Jedno jutro ju nadjem kako sjedi i place . Zabrinut upitam ju zasto place . A ona sva nesretna mi veli : Pa gle nije me poljubio niti mi je zazelio dobro jutro . Strasno nesrecna bakica . Upitam ju od kada su oni u braku i kako to da su tako zaljubljeni . A ona meni kao iz topa veli . Kada budes u mirovini obavezno se rastani i promijeni partnera .

Vidis da nikada nije kasno .
Odoh gledati utakmicu . Gol gol . Noc uzivajte .
Da je meni nac takvog didu
Laku noc i tebi lazane
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:01   #73
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Bas ! Imam nesta da ti kazem . jedan vic . Muskarci su kao snijeg . Nikada ne znas kada dolazi .Koliko ce se zadrzati i koliko ce doci .
Prevo sam i ne znam da li sam napravio dobar prevod .
Napisem original mozda ovi dalmatinci skuzaju .

L'uomo e' come neve . Non sai mai quando viene ... quanto dura .. e quanti centimetri ne arrivano .
Ok si preveo. Samo ti nekaj vrlo bitno fali. Centimetri.

Serem, ne pricam francuski, al kuzim centimetre.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:03   #74
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ok si preveo. Samo ti nekaj vrlo bitno fali. Centimetri.

Serem, ne pricam francuski, al kuzim centimetre.
Talijanski. Dobro je preveo, a zadnja recenica je da se ne zna koliko,ce ga centimetara biti.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:04   #75
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Talijanski. Dobro je preveo, a zadnja recenica je da se ne zna koliko,ce ga centimetara biti.
Hahahahahha

Napisala sam francuski zbog teme o umjetnim sisama. Nema veze...

A centimetri su najbitniji. Snijega, jel.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:42   #76
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
Mislim da je na kraju najveći razlog sparivanja, pritisak okoline, a i strah od samoće. Pa onda bolje bit s nekim pa makar to bilo bezveze, nego bit sam. Ne razumijem inače toliko veliki broj rastava. Očito da se ljudi žene bezveze. Nemoguće da se netko promjeni tek kad mu staviš prsten, pa da tek onda postaneš svjestan da to neće funkcionirat.
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
Imam ja primjere iz bliske okoline di se žene, a oboje imaju priču sa strane kako im nije baš nešto skupa, ali kao kad su već potrošili toliko života na vezu, onda je glupo to sve bacit u vodu. Pa ko će sad nać novoga, kome se da zezat s tim... navikavat na novu osobu. I onda se idemo vjenčat.
Ovog ima pun kurac.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:46   #77
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ma ne ! Pogledaj dobru stranu zivota ?
Dobra strana života je ona autopoietična i kreativna, a ne inertno-konzumeristička.

Šteta što nema više kreativaca.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:07   #78
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Dobra strana života je ona autopoietična i kreativna, a ne inertno-konzumeristička.

Šteta što nema više kreativaca.
Ma imas samo ne mogu doci do izrazaja od ove epidemije indvidualista , hedonista , koji su axé samo na novitet .
Bitne su rijeci i stvari , djela se vise ne cijene . Mislim da im je uskracen primjer , model .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:11   #79
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Da je meni nac takvog didu
Laku noc i tebi lazane
Zasto bi ti trazila nekog didu kada imas svog ? Drzi se ti tvog dide , prijateljski savijet .
Odoh sada za stvarno da poljubim moju pepeljugu . Ince ce se pretvoriti u bundavu .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:12   #80
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ok si preveo. Samo ti nekaj vrlo bitno fali. Centimetri.

Serem, ne pricam francuski, al kuzim centimetre.
Evo Mantisa ti je to lijepo objasnila .

Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Talijanski. Dobro je preveo, a zadnja recenica je da se ne zna koliko,ce ga centimetara biti.
Mantisa , hvala ,razmaziti ces me .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger