Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 18:05   #201
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Nego zašto? Samo zato što mu nije dala?
Kad bi vi rekli za ženu da je prevara?

Pa ja mislim da dosta cura ima kompleks zbog niskog rasta. To priznanje mi nije djelovalo kao ništa novo.
Ne znaci da mu nije dala.
Mozda je prestala biti fina prema njemu pa je skuzio da nema sanse i ode mast u propast.

Ja ne znam niti jednu.
Sitnost vam je cesto i prednost.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:20   #202
Možda joj je počeo brojati mane kad je vidio da nema šanse.

Baš mi je žao što ga nisam tad upitala zbog čega je prevara.
Baš me zanima što bi odgovorio.

Ako bi odgovorio da mu se ne sviđa nešto što je mogao vidjeti odmah ne bi popušila tu spiku.

Ako bi mi nabrojao ne znam kakve sve impalntante ima ili da je vidio njenu sliku iz prošlosti možda bi mu i povjerovala.

Recimo da netko kaže da je Kylie Jenner prevara ne bi mi tu bilo ništa toliko čudno.

Da li je tko od vas kad rekao za neku ženu da je prevara?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:44   #203
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Često mi se dogodi da na ulici vidim ženu i da mi je prvi dojam wow ili tako nekako, ali kad bolje pogledam skužim da se mala samo dobro prezentira, a zapravo nije ništa posebno, npr. da nema guzu, da ima tanke noge, da je lice zapravo prosjek i slično.

Sad pitam vas. Kakva su vaša iskustva sa prvosekundnim dojmom fizičkog izgleda žene?
Fizikaliju snimim i analitički atomiziram gotovo instant, tak da jako rijetko upadnem u zamku atraktivnosti; na promjenu prvog dojma utječe mi mindset i ukupna vibra osobe, tj. taj drugi pogled.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 19:20   #204
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Kaj te muči? Nije valjda da tebe zovu svinja?
ne.
zovu me svakako samo ne svinja.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 19:30   #205
Prevara od žene je kad skine umjetne nokte, umjetne trepavice, kad saznaš da ima silikone i hijaluronsku kiselinu u usnama, kad je napucana na sexy a u krevetu leži kao beskorisna letva.

Ispod sve vanjštine, nema ničeg a da bi to saznao moraš se osvjedočiti.

To je prevara.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 19:33   #206
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Prevara od žene je kad skine umjetne nokte, umjetne trepavice, kad saznaš da ima silikone i hijaluronsku kiselinu u usnama, kad je napucana na sexy a u krevetu leži kao beskorisna letva.

Ispod sve vanjštine, nema ničeg a da bi to saznao moraš se osvjedočiti.

To je prevara.
Ma prevara samo takva, evo i policija samo kaj nije dosla po nju
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 19:40   #207
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Prevara od žene je kad skine umjetne nokte, umjetne trepavice, kad saznaš da ima silikone i hijaluronsku kiselinu u usnama, kad je napucana na sexy a u krevetu leži kao beskorisna letva.

Ispod sve vanjštine, nema ničeg a da bi to saznao moraš se osvjedočiti.

To je prevara.
pa vidiš odma jel bocun pun ili prazan....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:18   #208
Tu situaciju „prvi dojam – drugačiji drugi dojam“ imala sam i kod one strane seksi pijanistice s kojom je Hauser nešto snimao neposredno nakon prekida s Rozgom. Isprva mi je bila wow, lijepa, senzualna, sexy...a onda sam se u jendom trenutku samo šokirala kada sam vidjela kako ima mršave noge i dječačke bokove. Cura je lijepa, ali mi je drugi dojam bio ipak nešto ublažen.

http://www.index.hr/black/clanak/fot...m/1000165.aspx

https://www.instagram.com/p/BIsuOpIj...y=lolaastanova

Inače su muški komentatori teme bili podijeljni oko izgleda dotične. Ali čini mi se da su svi već prve sekunde imali definiran dojam, dok sam ja imala prvo jedan pa drugi revidiran.

I nije mi drugi dojam uvijek lošiji. Često puta se dogodi da mi osoba izgleda loše, a kad progovori izgleda mi dosta ljepše i privlačnije. Baš fizički ljepše i privlačnije, nije samo do toga što govori.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:32   #209
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Sad pretjerujes. Rekosmo(ili barem rekoh) da je prikazano na *slici* dobro. To ono kao namjestena profajlusa na fejsu a uzivo mozda dode odron. Imas pravo na promjenu misljenja i dojma.
Klasicno forumsko podmetanje.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:33   #210
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Zašto ne?
Lijepo mi je vidjeti lijepo žensko tijelo.Čak često ljepše nego lijepo muško tijelo.

Kad kažem da je Lidija seksi mogu argumentirati tu tvrdnju njenim atributima, ali ova cura nema ni približno kvalitetu Lidijinih atributa.

Zapravo sam ja analitična dubokoumna osoba i pokušavam proniknuti u tajne psihologije - koliko namontiranost može utjecati na dojam privlačnosti da u isto vrijeme ljudi uopće ne kuže da se radi o ribi prosjek što bi muški rekli.


Što vam uopće znači prosjek? Za koga i kome?
Ukusi su različiti i što je nekome prosjek, nekome je top, a nekome dno dna.
Autorice u koju ti kategoriju spadaš kad si već otvorila ovu temu?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:34   #211
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post

I nije mi drugi dojam uvijek lošiji. Često puta se dogodi da mi osoba izgleda loše, a kad progovori izgleda mi dosta ljepše i privlačnije. Baš fizički ljepše i privlačnije, nije samo do toga što govori.
Hmmmm da, kad se mišići lica počnu kretati osoba izgleda potpuno drugačije, privlačnije ili manje privlačno. Ljudi lakše "isijavaju" u pokretu.

Zato slika zna zavarati.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:53   #212
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
[/B]

Što vam uopće znači prosjek? Za koga i kome?
Ukusi su različiti i što je nekome prosjek, nekome je top, a nekome dno dna.
Autorice u koju ti kategoriju spadaš kad si već otvorila ovu temu?
Ja sam prosjek, ali sam sama sebi ljepuškasta ( u faci, a zadovoljna sam i sa tijelom).
Brijem da u faci izgledam nešto između ove seksi pijanistice i one Rosangele.
170 cm, 63 kg...ne bih o atributima da ne ispadne da se reklamiram.

Ova tema nema nikakve veze sa tim kako ja izgledam ili ne izgledam, već promišljam o utjecajima na prvi i drugi dojam sa psihološkog aspekta. Uostalom, napomenula sam da mi drugi dojam neke osobe zna nerijetko biti bolji nego prvi.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:59   #213
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Hmmmm da, kad se mišići lica počnu kretati osoba izgleda potpuno drugačije, privlačnije ili manje privlačno. Ljudi lakše "isijavaju" u pokretu.

Zato slika zna zavarati.
Drago mi je da netko konačno ima konstruktivan doprinos temi.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 23:02   #214
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Ja sam prosjek, ali sam sama sebi ljepuškasta ( u faci, a zadovoljna sam i sa tijelom).
Brijem da u faci izgledam nešto između ove seksi pijanistice i one Rosangele.
170 cm, 63 kg...ne bih o atributima da ne ispadne da se reklamiram.


Ova tema nema nikakve veze sa tim kako ja izgledam ili ne izgledam, već promišljam o utjecajima na prvi i drugi dojam sa psihološkog aspekta. Uostalom, napomenula sam da mi drugi dojam neke osobe zna nerijetko biti bolji nego prvi.
ako može neka slija pa da vidimo istinitost tvojih navoda.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 23:29   #215
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Drago mi je da netko konačno ima konstruktivan doprinos temi.
Hehe slučajno pogodih temu jer ne pratim baš sve od početka, tek sam naknadno pročitala dijelove
Ali ovo tvoje mi je zaokupilo pažnju, ne toliko u smislu selektiranja i odbacivanja/prihvaćanja. Evo na što me podsjetilo.

Postoji ona situacija kad npr čekaš autobus i oko tebe su ljudi. Nebitno kojeg spola. Recimo, jedna osoba sjedi onako malo ukočeno, pogleda u daljinu, rezignirano, odsutno gotovo. Nema neku privlačnost u sebi, ima distancu, mogu dodati i da ima onu boru između obrva koja upotpunjuje čitav dojam ne-pristupačnosti.

Međutim, tada osobi priđe netko, pretpostavimo- druga osoba koju je ovaj/ova od početka tu čekao/la. U trenutku se dojam mijenja. Lice procvjeta, zablista

Potpuno drugačiji dojam. Tijelo se otkoči i pokrene, rastegne, probudi se nekakva energija unutar čovjeka, oči mu se zaokrugle i ozare, usne više nisu stisnute, bore više nema. Čitavo lice se otvori, nekako mi se gotovo čini pa zategne.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 02:44   #216
Ženska vam je dobra, a ne vidite joj niti dupe, niti sise, niti struk, čak niti facu, sve jako bitne stvari našem vrlom muškom forumstvu. Objasnite mi.
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 03:06   #217
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Ženska vam je dobra, a ne vidite joj niti dupe, niti sise, niti struk, čak niti facu, sve jako bitne stvari našem vrlom muškom forumstvu. Objasnite mi.
face drkica fetish .. ko da je bitno zakaj se nekom drugom nes svidja ..
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 08:07   #218
Ideš proniknuti u tajne psihologije ali cjelokupna vrijeme kroz usmjerenost na vanjski izgled?
Da, baš psihologija

Primjećujem žene,lijepe, dotjerane, zgodne.
No ne seciram toliko daleko,ni na drugi,ni na treći dojam.dal su joj noge tanke,ruke debele i slično..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 11:59   #219
Slazem se sa autoricom, barem u slucaju zene sa slike iz uvodnoga posta.
Pa ne vidimo joj lice, naravno da ne mozemo znati da li je lijepa.
I ruzna zena se moze obuci i imati frizuru kao ta sa slike, i ostavljat dojam na prvu osobe koja je lijepa, iako to nije
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 12:08   #220
Pretjerano sitničarenje je znak ljubomore ili teže sjebanosti. Ono, ajd krenite od sebe.
Olekivanje da su ljudi kao s fotošopirane fotke su pizdarije koje vode u depresiju.

Ili ti je netko ok, ili nije.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger