Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2007., 17:59   #41
kad već prevodite, ja bih pitala što je s onim mojim prijedlogom da se prije prijevoda sredi hrvatski? koliko teško može biti promijeniti Život u dvoje u Život udvoje?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 21:10   #42
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
kad već prevodite, ja bih pitala što je s onim mojim prijedlogom da se prije prijevoda sredi hrvatski? koliko teško može biti promijeniti Život u dvoje u Život udvoje?
To nema veze s ovim našim poslom. Jesi li pokušala popisati sve što misliš da bi trebalo promijeniti i postaviti temu o tome na PŽK?

Ujedno koristim priliku da se ispričam potencijalnim sudionicima što još nisam ništa napravila, ali dešavaju mi se neke nepredviđene stvari u životu.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 16:49   #43
Nadam se da neću pobrat karton za dizanje stare teme, al ovo je top-tema, a usto je i bitno za ovaj forum, stoga ću napisati legendarnu rečenicu koja svako malo izazove nerede na forumu:
"Dižem "...

će bit išta od ovog? ako da, ajde...možda netko ponovno dobije volju za pisanjem. ako ne, onda se može i maknuti sa top-tema, da ne zauzima bezveze mjesto...
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 22:15   #44
E, a citala sam i ja temu, al rekoh - od februara svi sute, pa cu bit konformist.

...Slazem se.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 02:41   #45
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Ispričavamo se korisnicima, ali server je trenutno malo zagušen. Molimo vas, pokušajte malo kasnije.

Ne bih server prevodio s poslužitelj.
Server je trenutno nedostupan. Molimo Vas ostavite poruku poslije zvučnog signala. Beeep
__________________
"...In this world of a million religions everyone prays the same way..."

"...zašto se većina ljudi sjeća Boga samo im je teško..."
The_Deception87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.