Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2007., 20:02   #21
Dementi, kojim jezikom ti to pises? Abyssus kani se knjige, idi popij pivo! Skuzija san, engleski je jednostavan za slaganje, ima puno rijeci ali hrvatski je jeben totalno
__________________
"Never let your sense of morals prevent you from doing what is right!" Salvor Hardin, mayor of Terminus
Salvor_Hardin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 20:06   #22
Quote:
Salvor_Hardin kaže: Pogledaj post
Abyssus kani se knjige, idi popij pivo!
Abyssus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 20:10   #23
Quote:
Salvor_Hardin kaže: Pogledaj post
Dementi, kojim jezikom ti to pises? Abyssus kani se knjige, idi popij pivo! Skuzija san, engleski je jednostavan za slaganje, ima puno rijeci ali hrvatski je jeben totalno
Samosvojno hrvatskime, uziruchi se u bogatu hrvatsku knjizhevnu poviest. Jasno kakono/ka'no/kako'/ka'o/ka'/k'o dan. Znash li gdje je problem hrvatske mladezhi ?! Odstavi tek zarez, tocsku, prilog, prjedlog ili pomochní glagol i za til csas postaje nepismena.
dementiapraecox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 20:12   #24
Quote:
Abyssus kaže: Pogledaj post
Sve je O.K. ! E pur' si muove.
dementiapraecox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 20:14   #25
ja sam u tehnickim vodama, jezik, nazalost, .
__________________
"Never let your sense of morals prevent you from doing what is right!" Salvor Hardin, mayor of Terminus
Salvor_Hardin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 20:17   #26
a moga bi ja i vamo postati diplomski pa da mi ispravite... sve sto se ispraviti da, sto se tice pisanja i gramatike, naravno!
__________________
"Never let your sense of morals prevent you from doing what is right!" Salvor Hardin, mayor of Terminus
Salvor_Hardin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 20:19   #27
Quote:
Salvor_Hardin kaže: Pogledaj post
a moga bi ja i vamo postati diplomski pa da mi ispravite... sve sto se ispraviti da, sto se tice pisanja i gramatike, naravno!
Nema problema, pošto se dogovorimo o honoraru.
Abyssus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 20:19   #28
Quote:
Salvor_Hardin kaže: Pogledaj post
ja sam u tehnickim vodama, jezik, nazalost, .
Sve pet. Sâmo znaj da je englezski tu medhu nama jere bo je Kraljica tako htjela. Queen is dead !! Long live the Queen !!!
dementiapraecox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 12:00   #29
aby i deme;
hvala na zanimljivim komentarima i kritici, uvijek volim nesto nauciti,
al rekao sam par puta engleski je jezik znanosti, tako ce biti i ostati, koliko je izdefiniran i razvijen u tim segmentima nikad ne mozemo stici, eto knjizevost vise necu ni komentirati, i kad sam toliko izlozen mu, i kad sam procitao i napisao na engleskom tekstove kojim 99 posto ljudi ni naslov ne razumije, nemam ni izbora nego da zapustim hrvatski, i tako to nazalost ide, meni je za, al eto tako mora biti.
no i dalje mislim kako engleski je lijep jezik, nije mi jedan od najdrazih, al ne bih se nikad usudio omalovazavati ga, jer ljepota svakog jezika mi je upravo u njegovom ne prevodenju, mislim da je najbolje upoznavati jezik i uciti ga onakvim kakav jest. tako mi je bezveze i to sto uporedjuemo ista.
eto, a i prije svakog mog posta napisem IMHO, pa valjda to nesto znaci, jer bahatost je stvarno jedna od najruznijih karakteristika ljudi.
jos sad kad je xmas time, budimo dragi , dobri i veseli
__________________
life is contextual. gel in my hair. turn the other cheek. wild at heart.
aqualung is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 16:33   #30
ajde englezi prevedite mi ovo?

"Iskorištenost potencijalnog BDP-a Švicarske u odnosu na ostale razvijene ekonomije u razdoblju 1995.-2005."
Beer_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.