Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2012., 16:50   #21
da li netko zna gdje se mogu kupiti sadnice obicnog šipka?
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 19:03   #22
Nigdje. Nitko ih kod nas ne proizvodi niti prodaje.
Ali odeš u prirodu, uzmeš reznicu, ukorijeniš je i posadiš. I imaš šipak.
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 16:59   #23
hvala.
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 21:39   #24
http://www.advance.hr/vijesti/eu-dan...ilja-i-cajeva/
Eto jedne od mnogobrojnih blagodati ulaska u EU,o kojima nitko nije ni zucnuo...uskoro ćemo se kljukat samo sa generičkim lijekovima...
Quote:
kyk@15 kaže: Pogledaj post
Interesira me prodaja sušenog ljekovitog bilja, čajeva i sl.
Zna li netko proceduru?
F@@hrenheit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 22:05   #25
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Nigdje. Nitko ih kod nas ne proizvodi niti prodaje.
Ali odeš u prirodu, uzmeš reznicu, ukorijeniš je i posadiš. I imaš šipak.
Di to u prirodi ima šipka(Punica granatum),jedino ako ti nisi mislija na šipuriku to jest divlju ružu (Rosa canina)
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 23:11   #26
Nije riječ o naru već o šipku (Rosa canina).
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 00:08   #27
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Nije riječ o naru već o šipku (Rosa canina).
odakle je porijeklom ime nar.Čuo sam to ime ali do prije par godina kad me je jedna amerikanka pitala nisam poveza ime nar sa šipkom.
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 12:06   #28
nar je porijeklom iz azije. problem je u tome što se plod nara naziva šipak kao i plod divlje ruže.
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 16:58   #29
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
nar je porijeklom iz azije. problem je u tome što se plod nara naziva šipak kao i plod divlje ruže.
ne pitam za porijeklom biljke nego imena Nar.jeli to srpsko ime slovačko,zagorsko itd
Inače pravi ime nije nar,šipak itd nego punica granatum
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 18:17   #30
krivo. punica granatum je latinsko ime, službeno. nar, šipak ili kako ga već zovu su narodna imena...malo je vjerojatno da je naziv nar srpskog, slovačkog ili zagorskog porijekla jer tamo ova biljka ne raste.
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 20:21   #31
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
krivo. punica granatum je latinsko ime, službeno. nar, šipak ili kako ga već zovu su narodna imena...malo je vjerojatno da je naziv nar srpskog, slovačkog ili zagorskog porijekla jer tamo ova biljka ne raste.
izgleda da je ime nar Tursko kao šta sam i pretpostavljao.Ipak sam hrvat rođen u hrvatskoj išao u školu u hrvatskoj i nikad nisam čuo za ime nar

hrvatski riječnik

šípak

šípak m 〈G -pka, N mn -pci, G šȋpākā〉


1. bot. a. plod divlje ruže (Rosa canina); šipurak b. vrtna voćka (Punica granatum) iz porodice šipaka (Punicaceae), raste u primorskim krajevima, plod veličine jabuke sadrži kiselkasta crvena zrna; granat, ljutak, mogranj, nar, pomagranata
2. rožnata navlaka na vrhu roga goveda koja kasnije otpadne; roščić
3. uzv. razg. ne, ništa [pokazati šipak pokazati palac stavljen između kažiprsta i srednjaka u znak poruge ili prkosnog odbijanja, uskraćivanja čega; figa]



⃟ pun kao šipak prepun, krcat, nabijen;
pun kao šipak koštica = pun kao šipak


♦ pr. (nadimačka): Šípak (Zagreb i okolica, Zlatar Bistrica), Šìpek (1020, Varaždin, Zagorje, Zagreb, Podravina)


✧ prasl. *šipъkъ (ukr. šipók, češ. šipek)




nȁr

nȁr m 〈N mn nàrovi〉


bot., v. šipak (1b)




♦ pr. (nadimačko): Nárić (Slavonski Brod, Posavina)


✧ tur. ← perz. enār, nār

Zadnje uređivanje more : 28.03.2012. at 20:29.
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 20:33   #32
In Azerbaijan a sauce from pomegranate juice (narsharab) is usually served with fish[25] or tika kabab.
In Turkey, pomegranate sauce, (Turkish: nar ekşisi) is used as a salad dressing, to marinate meat, or simply to drink straight.



The Old Turkish Taste

There is easy way to say “health” in Turkish: Nar!
Small word in Turkish, a big word for your health!
You call it Pomegranate, we call it Nar, it’s simple and healthy!
The Fruit from heaven; Anatolian Nar!
Let’s learn the healthiest word in Turkish; Nar!

http://narturkiye.com/english.php
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 15:02   #33
Quote:
tonka kaže: Pogledaj post
Forumaši,
ako cete ikad htjeti surađivati s firmom SUBAN, pazite na njihovog otkupljvaca iz Koprivnice. Taj necovjek Franjo je prevarant. Uvijetuje kupnju velike količine sjemena za odredenju kvadraturu ( meni je htio prodati 13 kg sjemena po 350kn/kg za 5000m2 zemlje. Na kraju sam kupila 6 kg, a trebalo mi je 3-4 kg)
U sjemenu je jako puno skarta.

Sretno!!
Evo, da i ovdje prokomentiram tonkin navod: apsolutno se slažem, i sama sam nastradala ove godine kad mi je prodao 5 puta veću količinu od potrebne. Pitam se da li u Suban zna što radi njihova cijenjena otkupna stanica u Koprivnici.

Tako da - oprez ljudi! Ako sadite crni sljez, ne nasjedajte na njegove navode da vam treba 1 kg za 500 m2, za tu površinu realno je 200 g!
__________________
What if nothing exists and we're all in somebody's dream? Or what's worse, what if only that fat guy in the third row exists?

Woody Allen
White Russian is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 23:15   #34
zna li iko objasniti kako se suši kopriva za čaj? citam po netu jedni pisu da se zakaci i tako objesena susi, drugi pisu da se ne moze tako susiti, jer pocrni i da se kida na listice i stavlja na platno u tamnu toplu i prozracnu prostoriju. moze li mi, molim vas, neko sto prije objasniti kako da je osusim, jer vec sam ubrala nekoliko komada biljke i ne zelim da sad propadne. pls help. ty.
selly-mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 00:53   #35
svejedno kako je sušiš, važno je da se suši u hladu kako bi listovi ostali zeleni. važno je koprive brati za sunčanog i suhog vremena jer vlažne nisu pogodne za sušenje
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 11:08   #36
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
svejedno kako je sušiš, važno je da se suši u hladu kako bi listovi ostali zeleni. važno je koprive brati za sunčanog i suhog vremena jer vlažne nisu pogodne za sušenje
jesi li ti susila/susio ikad koprivu? kako ti to radis? ako je nepogodna za susenje pri berbi nakon kise, to onda znaci i da je nije primjereno prvo oprati kuci pa je staviti da ses susi?? mozda postavljam glupa pitanja, ali zaista sam pocetnik u ovome, prvi put berem ikakav caj.

edit: moze li se praviti caj od svjezeg lista i koliko svjeze, a koliko suhe biljke ide u solju caja, ili na litar caja? jel se u oba slucaja (suha i svjeza biljka) priprema caj na isti nacin?
selly-mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 14:05   #37
ovisi kako bereš koprivu. ako je bereš cijelu, povežeš stabljike u snopove i objesiš na zračnom mjestu u hladovini.
ako bereš samo listove, staviš ih na čistu podlogu i opet sušiš u hladu i na prozračnom mjestu.
čaj, odnosno uvarak, može se pripremiti od svježe i od suhe koprive s time da svježe ide više nego suhe. kod pripreme čaja obično su navedene količine na šalicu ili na litru vode.
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 19:42   #38
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
ovisi kako bereš koprivu. ako je bereš cijelu, povežeš stabljike u snopove i objesiš na zračnom mjestu u hladovini.
ako bereš samo listove, staviš ih na čistu podlogu i opet sušiš u hladu i na prozračnom mjestu.
čaj, odnosno uvarak, može se pripremiti od svježe i od suhe koprive s time da svježe ide više nego suhe. kod pripreme čaja obično su navedene količine na šalicu ili na litru vode.
HVala na informacijama . A je li smijem oprati koprivu nakon branja, pa je onda sušiti?
selly-mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 10:20   #39
Ne. Biljke se ne peru prije sušenja.
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 23:03   #40
ja koprivu nakon branja stavim na prozracno sjenovito mjesto i na taj nacin susim.
Ostaje lijepe zelene boje.
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.