Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2008., 15:08   #21
Zašto tj po kojem zakonu Htv ima pravo na reklame???!!! Program za Božić i Novu bio je jadan, stari filmovi, stvarno jadno pa šta se tim novcima kupuje, financira???
xyzeus1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 11:46   #22
Quote:
mare83 kaže: Pogledaj post
meni kad je ovaj doša u kuću vidit jel imamo tv ili ne, mali mi spavao, vrata širom bila otvorena a ja ručak spremala. I on ni dobar dan, ništa, uleti mi u kuću, reka zašto je doša, i lipo gospodin sio. Onda počeo piskarat da imamo tv, koliko moramo platit itd. Uzeo podatke. Probudio mi bebu, popizdila sam. Čim je otiša nazvala sam muža, rekla šta je bilo i on njih gori zvao i žalio se na tog.
Ako ga nisi pustila...ako je samo ušetao. To je povreda zakona o privatnosti.

TUŽITI!
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 11:48   #23
Evo ja se nudim da napravim web stranicu gdje ćemo propagirati ukidanje pretplate.
Gdje ćemo se zalagati za izmjenu zakona...

Želi li netko u tu borbu samnom?
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 06:16   #24
Quote:
Pollux kaže: Pogledaj post
Ako ga nisi pustila...ako je samo ušetao. To je povreda zakona o privatnosti.

TUŽITI!
naravno da ga nisam pustila, tad je bilo lito, vrata širom otvorena, ja taman počela ručak spremat, malog uspavala i išla iskoristit to. Kad on bano na vrata i ušeta ki da je njegova kuća. Mislim kakve sve seljake zapošljavaju danas. Kasnije nazvala muža i sve mu ispričala, kad je ovaj otiša. On doša kući zva njih okolo da vidi koji je to, pa zva u Zagreb, ovi rekli kako neznaju, ko je na tom djelu grada, ali vidit će pa će se javit. Na kraju ništa od toga nije bilo. Ki da se nikad nije ni desilo. A ko zna kakva je budala, danas moraš i pazit šta ćeš kome reći. A još mala beba u kući. Jer normalan i kulturan čovik neće ti samo tako ući u kuću, nego će iako su vrata otvorena pokucat i pitat može li.
mare83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 09:21   #25
Quote:
Pollux kaže: Pogledaj post
Evo ja se nudim da napravim web stranicu gdje ćemo propagirati ukidanje pretplate.
Gdje ćemo se zalagati za izmjenu zakona...

Želi li netko u tu borbu samnom?
Ne kuzim so tocno zelis postic? Zelis da se HRT ne sufinancira pretplatom od ljudi koji ga gledaju vec iz proracuna (od svih ljudi, ukljucujuci slijepce)? Malo je nezrelo trazi tukidanje pretplate a nemat pojma na koji drugi nacin financirat.
PetBorut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 09:42   #26
Quote:
PetBorut kaže: Pogledaj post
Ne kuzim so tocno zelis postic? Zelis da se HRT ne sufinancira pretplatom od ljudi koji ga gledaju vec iz proracuna (od svih ljudi, ukljucujuci slijepce)? Malo je nezrelo trazi tukidanje pretplate a nemat pojma na koji drugi nacin financirat.
nek se financiraju kao i sve druge tv kuće.Reklamama.

Onda se neću buniti što u predahu,dok su reklame,stignem usisat cijeli stan i otići u dućan..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 09:45   #27
Quote:
PetBorut kaže: Pogledaj post
Ne kuzim so tocno zelis postic? Zelis da se HRT ne sufinancira pretplatom od ljudi koji ga gledaju vec iz proracuna (od svih ljudi, ukljucujuci slijepce)? Malo je nezrelo trazi tukidanje pretplate a nemat pojma na koji drugi nacin financirat.
reklamama. I tako ih imaju pun kurac, a mi svejedno plaćamo, i to iz mjeseca u mjesec sve više.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 09:54   #28
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
reklamama. I tako ih imaju pun kurac, a mi svejedno plaćamo, i to iz mjeseca u mjesec sve više.
a program je sve gori i gori.Valjda misle da dr.House i Sopranos nadoknađuju sav sport i svu politiku koja je inače na HTV 1 i 2...
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:02   #29
BBC nema reklama, al je zato pretplata bolesno visoka!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:10   #30
Quote:
agent kaže: Pogledaj post
BBC nema reklama, al je zato pretplata bolesno visoka!
da i? Pričamo o hrt ovdje
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:11   #31
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
da i? Pričamo o hrt ovdje
šta tu nije jasno! ak nećete gledati reklame HTV mora povisiti pretplatu i to ne za 2 kune nego za 200 kn!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:12   #32
Quote:
agent kaže: Pogledaj post
BBC nema reklama, al je zato pretplata bolesno visoka!
I naša je pretplata previsoka ako gledamo da većina stanovnika nema prosječnu hr plaću.
Pretplatu neće ukinuti ali protiv reklama bi trebalo nešto poduzeti jer na njima zarađuju i onda još pretlata a kvaliteta ???
xyzeus1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:17   #33
Quote:
agent kaže: Pogledaj post
šta tu nije jasno! ak nećete gledati reklame HTV mora povisiti pretplatu i to ne za 2 kune nego za 200 kn!
ma nemoj?Pa neka imaju reklame,svaki blok po 15 minuta,kao NOva i RTL,pa neka ukinu pretplatu.Uostalom..zašto bih ja morala gledati HTV ako neću?A svakako moram plaćati pretplatu,jer imam TV!!!Pa ovo je država apsurda!Jebote,banana republike su valjda smislenije od nas..

I sad gledam..ako uzmem Digi tv,nemaju htv 1 i 2,znači uopće ih ne bih gledala,a ipak moram plaćati pretplatu?Ma katastrofa.To ne može biti održivo zakonski..ne može!
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:20   #34
Quote:
agent kaže: Pogledaj post
šta tu nije jasno! ak nećete gledati reklame HTV mora povisiti pretplatu i to ne za 2 kune nego za 200 kn!
tebi izgleda nešto nije jasno.
Mi ne želimo plaćati pretplatu hateveju, kuiš, jer su puni reklama ovako i onako. A program im je zakurac. A mi ga silom plaćamo, jel. Jer smo bili bahati, pa trošili lovu na teve. Zdravonarodski rečeno.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:21   #35
sve o pretplati piše na 1. stranici!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:22   #36
jebat, ovo je ko da razgovaram s državom osobno. S državnom birokracijom osobno, pače.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 16:57   #37
Ma strašno je to sve. Plaćam pretplatu doma, plaćam je za firmu i to naravno punu cijenu bez obzira što nemam tv na poslu već samo radio. Uz to svako malo dođe inspekcija sa Hrt-a da provjeri jel još uvijek plaćam pretplatu a uz to se zna sletiti i inspekcija od ZAMPA jer nisam htjela platiti autorska prava što puštam muziku u javnom objektu bez obzira što je to cvjećarnica a ne noćni klub. Pa ne dolaze ljudi k meni slušati muziku ili plesati već je isključivo za mene. Ali zakon je zakon i ja tu ne mogu ništa već platiti ili raditi u tišini.
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 18:03   #38
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
nek se financiraju kao i sve druge tv kuće.Reklamama.

Onda se neću buniti što u predahu,dok su reklame,stignem usisat cijeli stan i otići u dućan..
Pa i sad se financiraju reklamama ali to ne pokriva troskove (HRT ima i nekomercijalnih sadrzaja). Zakonom je propisana kolicina reklama, njihov broj dakle nije moguce podic. A moje je iskustvo da se ljudi ionako bune zbog previse reklama, i ovdje na forumu je netko gundjao protiv toga.
PetBorut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 18:05   #39
Quote:
xyzeus1 kaže: Pogledaj post
I naša je pretplata previsoka ako gledamo da većina stanovnika nema prosječnu hr plaću.
Pretplatu neće ukinuti ali protiv reklama bi trebalo nešto poduzeti jer na njima zarađuju i onda još pretlata a kvaliteta ???
Sta znaci "trebalo nesto poduzeti"? Gle, racunica je savrseno jednostavna. HRTu godisnje treba milijardu Kuna (vec je racionalizirano poslovanje). Sada 500 milijuna dolazi od reklama 500 milijuna od pretplate. Sto ti sad predlaes, da se smanje reklame te da se podigne pretplata? Mnogi vec gundjaju da je pretplata previsoka, sigurno ce se dosta ljudi bunit protiv tvojeg prijedloga.
PetBorut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 18:11   #40
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ma nemoj?Pa neka imaju reklame,svaki blok po 15 minuta,kao NOva i RTL,pa neka ukinu pretplatu.Uostalom..zašto bih ja morala gledati HTV ako neću?A svakako moram plaćati pretplatu,jer imam TV!!!Pa ovo je država apsurda!Jebote,banana republike su valjda smislenije od nas..

I sad gledam..ako uzmem Digi tv,nemaju htv 1 i 2,znači uopće ih ne bih gledala,a ipak moram plaćati pretplatu?Ma katastrofa.To ne može biti održivo zakonski..ne može!
Ajd malo proguglaj prije nego ovdje na forumu pocnes ljecit svoje frustracije. Ovo sto mi imamo je sasvom ucestao sistem, ima ga velika vecina Europe i nitko nije nasao nista bolje. Ti mozda smatras da bi HRT trebali financirat oni koji nemaju TV a ne oni ga imaju, ali shvati da to u praksi jednostavno nije izvedivo, a meni i nema smisla. Ako ti nesto nije jasno rado cemo ti objasnit, ali pokusaj barem proslitat stare topice jer se ova tema ponavlja barem jednom mejsecno i manje vise sve je receno.
PetBorut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.