Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2014., 02:40   #81
dnevno.hr/vijesti/hrvatska/102430-video-intervju-branko-borkovic-fred-matic-nije-usamljen-slucaj-za-mnoge-ne-znamo-kako-su-dobili-odlicja.html

dnevno.hr/vijesti/hrvatska/111886-video-operacija-vukovar-4-vukovar-je-pao.html

Evo malo da se prođe povjest pada Vukovara i obrane toga istog grada.
rizvo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 02:50   #82
Branko Borković (A-HSS)

Kakvi su dojmovi nakon predstavljanja?

- Dogodilo se sve što smo dogovorili i predviđali. Pored toga je malo iznenađenje jako velik odaziv i medija i ljudi i daleko šire javnosti nego što smo očekivali. To je na tragu onog što smo i željeli polučiti, da u Hrvatskoj prekidamo partitokratski režim i otvorimo prostor razvoju demokratskog društva i razvoju građanske Hrvatske.

Što mislite da je najveći hrvatski problem koji bi se trebao odmah riješiti?

- Zaustaviti eroziju pljačke nacionalnog bogatstva. Mislim da to ovog trenutka nećemo uspjeti, ali moramo upozoriti one koji to čine da će završiti tamo gdje pripadaju.

Lustracija i tužba za genocid?

- Posljedice neizvršenja lustracije su danas vidljive. Država mijenja Ustav zbog dvojice građana koji su, među inima, bili članovi komisije koja je zatvarala i hapsila nas iz obrane Vukovara. Da je izvršena, sigurno bi bio drugačiji politički sustav, Hrvatska bi bila demokratičnija i slobodna. Ovako nam još uvijek nameću prošlost i svoje bitke iz Drugog svjetskog rata. Što se tiče tužbe za genocid, ona je znak da nema napretka u srpsko-hrvatskim odnosima dok se ne raščisti agresija i ratna šteta. Hrvatska mora raščistiti svoju modernu povijest i staviti je na mjesto na koje pripada. Ne smijemo dozvoliti da se dovedemo u poziciju kao da je kod nas bio građanski rat. U hrvatskoj nema srpskih problema, u Hrvatskoj ima hrvatskih problema.
rizvo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 03:11   #83
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
Da tako je sve je to zavjera.Klasika!Jebala ga bolesna kobila.
Nije to stari samo jedna kobila,jer je davno bila snimka na TV-u od tih rasnih konja i njegov propali slučaj,za koji je bdw . dobio sredstva (odnosno ohhhooo donacije) a životinje su bile gladne do te mjere da su im se samo rebra vidjela,koliko su dobro bile "uhranjene" ...Meni je žao svake životinje koja bespotrebno pati, a pogotovu jer je dotični dobio materijalna sredstva s kojima je i adekvatnu brigu o njima morao voditi sa punom odgovornošću,jer je sam to tražio i izrazio želju ,kako će o njima korektno skrbiti..
Ništa mi ne znači u tome slučaju ako ga je sud oslobodio, a životinje (odn.konji) večina ih od gladi nije u stanju niti na noge se osoviti,pitam se što je radio..., jasno je i slijepom kak je lovu dobivenu skršio na druge svoje prioritete...
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 23:21   #84
Meni je teško povjerovati da bi Borković uradio takvo što životinji.Mislim da je priča došla u ruke novinara-fantasta,i sve je krenulo u krivom smjeru..

Mi možemo govoriti o tome da je Borković,pokrenuo A.HSS u SH,i moguće učinio tu stranku parlamentarnom.
Vojska spasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 00:01   #85
Quote:
žaccko kaže: Pogledaj post
Nije to stari samo jedna kobila,jer je davno bila snimka na TV-u od tih rasnih konja i njegov propali slučaj,za koji je bdw . dobio sredstva (odnosno ohhhooo donacije) a životinje su bile gladne do te mjere da su im se samo rebra vidjela,koliko su dobro bile "uhranjene" ...Meni je žao svake životinje koja bespotrebno pati, a pogotovu jer je dotični dobio materijalna sredstva s kojima je i adekvatnu brigu o njima morao voditi sa punom odgovornošću,jer je sam to tražio i izrazio želju ,kako će o njima korektno skrbiti..
Ništa mi ne znači u tome slučaju ako ga je sud oslobodio, a životinje (odn.konji) večina ih od gladi nije u stanju niti na noge se osoviti,pitam se što je radio..., jasno je i slijepom kak je lovu dobivenu skršio na druge svoje prioritete...
Ne laži.
Na sudu je opovrgnuto sve što se pisalo nakon one monstruozno namještene snimke, a ovo što sada pišeš su davno demantirane laži.
Čovjek se jednostavno ne sviđa nekim ljudima jer je tvrdoglav, nefleksibilan i tjera po svome, a što se tiče poslovanja, kao ni drugima ne cvjetaju mu ruže ali ispada da samo Borkovićeve životinje povremeno obole ili se zabalegaju dok su drugdje valjda u svili i kadifi.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 04:49   #86
Bema što.Uspješan pa svi ljubomorni na njega.Jel bar uspio na lokalnim izborima?
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 12:07   #87
Branko Borković-Savez za Hrvatsku u Virovitici

Jedan od onih kojih su se borili dok su neki drugi krali i vladali, a danas pljuju po braniteljima svojim riječima i djelima.
__________________
Javnost ne zna da je MOST u 6 resora koje je preuzeo doveo po 3-4 osobe. A ispod je sustav iskadroviran u vrijeme HDZ i SDP vlada. Oni samo probude svoje unutarnje spavače i odmah krenu u akcije. Most nema nikog prethodno kadroviranog, osobe s etiketom MOST-a bore se unutar tromih i promjenama nesklonih struktura , dok naivna javnost nasjeda na spinove da MOST nešto koči. A ti se ljudi bore kao vojnici.

Zadnje uređivanje midgetninja : 20.04.2014. at 12:08. Reason: ]
midgetninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 02:26   #88
Quote:
midgetninja kaže: Pogledaj post
Branko Borković-Savez za Hrvatsku u Virovitici

Jedan od onih kojih su se borili dok su neki drugi krali i vladali, a danas pljuju po braniteljima svojim riječima i djelima.
... da samo krali i vladali. I premlaćivali ga još 91.
br-oz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 02:30   #89
Gospon je obećao jednom Živozidcu da će doć na koju deložaciju.Do sada nije imao vremena,a sada će još manje pošto je zauzet kampanjom.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 09:26   #90
Quote:
br-oz kaže: Pogledaj post
... da samo krali i vladali. I premlaćivali ga još 91.
Pitam se bi li se on htio kandidirati za gradonačelnika Vukovara i bi li ga Savez za Hrvatsku podržao u tome.
Vjerujem da bi ga Vukovarci htjeli za gradonačelnika.
__________________
Javnost ne zna da je MOST u 6 resora koje je preuzeo doveo po 3-4 osobe. A ispod je sustav iskadroviran u vrijeme HDZ i SDP vlada. Oni samo probude svoje unutarnje spavače i odmah krenu u akcije. Most nema nikog prethodno kadroviranog, osobe s etiketom MOST-a bore se unutar tromih i promjenama nesklonih struktura , dok naivna javnost nasjeda na spinove da MOST nešto koči. A ti se ljudi bore kao vojnici.

Zadnje uređivanje midgetninja : 21.04.2014. at 09:26. Reason: V
midgetninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 16:14   #91
http://www.hrvatski-dom.hr/skandal-n...t-vijecnicima/

Skandal na sjednici Županijske skupštine: Branko Borković razotkrio lažirani zapisnik koji je podmetnut vijećnicima!
Ribički pribor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 20:25   #92
Quote:
Ribički pribor kaže: Pogledaj post
http://www.hrvatski-dom.hr/skandal-n...t-vijecnicima/

Skandal na sjednici Županijske skupštine: Branko Borković razotkrio lažirani zapisnik koji je podmetnut vijećnicima!
hihihi

neka neka, sam nek ih stisce ovak i ubuduce i nek se useru svaki naredni put posteno, prije neg uopce i pomisle napravit ista slicno
sukKi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 11:44   #93
Quote:
Ribički pribor kaže: Pogledaj post
http://www.hrvatski-dom.hr/skandal-n...t-vijecnicima/

Skandal na sjednici Županijske skupštine: Branko Borković razotkrio lažirani zapisnik koji je podmetnut vijećnicima!
Bravo Borkoviću, svaka čast!

U medijima normalno nigdje ništa o tome, a tko zna koliko se takvih stvari događa u Hrvatskoj.
__________________
Javnost ne zna da je MOST u 6 resora koje je preuzeo doveo po 3-4 osobe. A ispod je sustav iskadroviran u vrijeme HDZ i SDP vlada. Oni samo probude svoje unutarnje spavače i odmah krenu u akcije. Most nema nikog prethodno kadroviranog, osobe s etiketom MOST-a bore se unutar tromih i promjenama nesklonih struktura , dok naivna javnost nasjeda na spinove da MOST nešto koči. A ti se ljudi bore kao vojnici.
midgetninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 14:43   #94
Jučer je u jutarnjem izašao veliki razgovor sa Brankom Borkovićem.
Očito i jutarnji se po malo okreće pošto sdp gubi vlast...
Ribički pribor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 19:02   #95
Quote:
Ribički pribor kaže: Pogledaj post
Jučer je u jutarnjem izašao veliki razgovor sa Brankom Borkovićem.
Očito i jutarnji se po malo okreće pošto sdp gubi vlast...
Jučer u Jutarnjem? Na kojoj stranici?
sjena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 20:25   #96
Quote:
sjena- kaže: Pogledaj post
Jučer u Jutarnjem? Na kojoj stranici?
Nedjeljni jutarnji str.10-11
Ribički pribor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 21:15   #97
Quote:
Ribički pribor kaže: Pogledaj post
Nedjeljni jutarnji str.10-11
Tu se nalazi intervju s Ivanom Jakovčićem.
sjena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 21:19   #98
Quote:
sjena- kaže: Pogledaj post
Tu se nalazi intervju s Ivanom Jakovčićem.
Zanimljivo.

Ima slika stranica i teksta na fejsu od autohtona seljačka stranka.
Ribički pribor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 21:38   #99
Quote:
Ribički pribor kaže: Pogledaj post
Zanimljivo.

Ima slika stranica i teksta na fejsu od autohtona seljačka stranka.
E bravo. To je dobar trag. Slika je mutna, ali mislim da piše datum 4.5. što znači da je to od prošle nedjelje.
sjena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 20:25   #100
O Borkoviću sam čuo iz prve ruke od branitelja VUkovara,raznorazne priče (eto i Tromblom piše ,neke stvari o njemu) .
Ugl . kao zapovijednik nije izlazio iz skrovišta svoga,več su njemu svi dozapovjednici dolazili nositi novosti. ...al,ni blizu da bi kojim slučajem on obišao koji položaj.
Ako je on zadnji po zapovjednom lancu branitelj, u Vukovaru,po meni on je zadnji trebao napustiti grad ,ako ne čak i u slučaju pregovora ostati. Koliko je poznato kapetan,zadnji napušta brod koji tone.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.