Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2013., 10:10   #1
Peđa Grbin, predsjednik SDP-a

Jel može malo više podataka o ovom "mladom lavu" SDP-e a koji se nagovješćuje u svojim istupima kao latentni zagovornik nepoštivanja ustavnog poredka i demokracije u Hrvatskoj pričom da se neće raspisati referendum ili se njegov rezultat neće provesti i da on neće dignuti ruku za rezultat ako bude pozitivan referendumskom pitanju i neće provest obvezujuću odluku referenduma ( mada mora sabor potvrdit rezultat, on je samo tehnički prenositelj volje naroda, nema on što o tome raspravljat i pričat hoću-neću) koji obmanjuje javnost da je pitanje brakova pa i gay, pitanje ljudskih prava kad je Europski sud jasno rekao da to ne spada pod ljudska prava.

Poznat i javnosti po primitivnom napadu na profesora Branka Smerdela na saborskom odboru za Ustav.

Dakle tko je taj SDP-ov novi mrsomud i latentni totalitarist nalik na mlađahnog Petera Ustinova iz filma "Quo Vadis" koji imenom i prezimenom prvo čovjeka asocira na košarakašku petorku beogradskog Partizana iz 80-tih godina
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 10:28   #2
Po viđenom, izgleda da se radi o jednom naduvenku. Izgleda kao slon, a tako se i ponaša Pitam se samo , tko mu je u tome uzor
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 11:27   #3
Peđa je peđa.
Malo politički fufasto izgleda.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 12:23   #4
Rijetko ljigav mladi čovjek. Nije tipičan apartčik, djeluje kao da to radi s posebnom strašću i uvjerenjem. Sramotno je da je netko njegovog poimanja demokracije i prava na čelu Odbora za Ustav.
sampinjon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 12:56   #5
Lik se bahatio nad Smerdelom koji mu može biti tata,a o tome koliko je stručniji od istog da ne pričam.

Lik je kopija Željka Jovanovića, po stavu i nastupu, a Ustav mu baš i ne znači puno
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 13:50   #6
Dobar je, sviđaju mi se njegovi stavovi.
Čovjek kom više vrijede ljudska prava nego želja agresivne većine.
Srećom nije komunist ko HDZ-ovci pa da na brutalan način zakine narod za legalan i ispravan referendum kao što se dogodilo 2010.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 14:02   #7
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Dobar je, sviđaju mi se njegovi stavovi.
Čovjek kom više vrijede ljudska prava nego želja agresivne većine.
Srećom nije komunist ko HDZ-ovci pa da na brutalan način zakine narod za legalan i ispravan referendum kao što se dogodilo 2010.
U to još nismo sigurni...

Zamisli da je u Hrvatskoj zabranjen abortus i da se skupi 700 000 potpisa za referendum o legalizaciji i tu se nađe neki desni Peđa Grbin koji kaže da neće raspisati referendum jer ljudsko pravo na život vrijedi više od želje agresivne većine.

Mislim da je fetusovo pravo na život (nažalost) trenutno u pravnom sustavu jednako apstraktno i nerealno kao nečije "pravo" na istospolni brak.

Dakle, izvlači se zaključak da Peđa Grbin nije ništa drugo nego ideološki zatucani partijski pijun koji će ideologiju svoje stranke staviti kao opće mjerilo za tumačenje ljudskih prava i koji se neće zamarati nekakvim tamo ustavno određenim procedurama i opskurnim mišljenjima nekakvog tamo Ustavnog suda.

"Ustavno je samo ono što JA kažem, jer ipak sam JA predsjednik odbora za Ustav!"
šišćevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 14:36   #8
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Lik se bahatio nad Smerdelom koji mu može biti tata,a o tome koliko je stručniji od istog da ne pričam.

Lik je kopija Željka Jovanovića, po stavu i nastupu, a Ustav mu baš i ne znači puno
Za razliku od njegovog prethodnika, Vlade Šeksa...

Onda je sve bilo po propisima i zakonima,a posebice po Ustavu...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 14:44   #9
živi užas
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 14:46   #10
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Za razliku od njegovog prethodnika, Vlade Šeksa...

Onda je sve bilo po propisima i zakonima,a posebice po Ustavu...
Šeks i Peđa su sličniji nego što misliš.

U Šeksu je utjelovljena sva ljigavština, pokvarenost i gadarija ovakvog HDZ-a, a u Peđi ista ta stvar samo od SDP-a.

To su mi ujedno jedna od najomraženijih vrsta političara.
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 14:47   #11
Quote:
Ovcoder kaže: Pogledaj post
Šeks i Peđa su sličniji nego što misliš.

U Šeksu je utjelovljena sva ljigavština, pokvarenost i gadarija ovakvog HDZ-a, a u Peđi ista ta stvar samo od SDP-a.

To su mi ujedno jedna od najomraženijih vrsta političara.
Ne mislim ništa jer Šeksa znam i gledam 20 godina,a ovome ne znam ništa...

Znam samo da se za sada Šeks prevrtao kako mu odgovara,a ovaj se barem drži cijelo vrijeme onog što priča,koliko pratim...

Već je tu enormna razlika...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 14:51   #12
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Dobar je, sviđaju mi se njegovi stavovi.
Čovjek kom više vrijede ljudska prava nego želja agresivne većine.
Srećom nije komunist ko HDZ-ovci pa da na brutalan način zakine narod za legalan i ispravan referendum kao što se dogodilo 2010.
A jel bi i demokraciju branio od želja agresivne većine?

Npr. da smo oni koji misle kao ti mogu glasovati?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 16:14   #13
Quote:
sampinjon kaže: Pogledaj post
Rijetko ljigav mladi čovjek. Nije tipičan apartčik, djeluje kao da to radi s posebnom strašću i uvjerenjem. Sramotno je da je netko njegovog poimanja demokracije i prava na čelu Odbora za Ustav.
hahaha moram se složit s ovim...

Stvarno je ljigav čovjek,iz njega izvire bahatost a i ajmo priznat iskreno ispada glup ko stup. Tupi svoje o ustavu iako mu je više odvjetnika ustavnog prava reklo da njegovi zaključci nisu ispravni.
Bar je čovjek uporan...

Šeksa bolje nebumo spominjali,on je posebna spodoba...
__________________
Kršćanstvo nikada nesmije doći ispred Hrvatstva- Ante Starčević
Bajica 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 17:14   #14
mene prvenstaveno zanima tko je taj mlađahni Peter Ustinov za koga do jučer nitko nije čuo koji su uzima za pravo da ukida demokraciju u Hrvatskoj.

da prijeti neprovedbom rezultata referenduma mada mu je to obaveza. I to je ponovilo masu stručnjaka za pravo i ustavno pravo.

Tko je Peđa Grbin da dokida Ustav u Hrvatskoj.

I zašto njegova stranka i njegovi glasači šute na njegove prijetnje dokidanja demokracije u Hrvatskoj.

I zašto laže da je pitanje braka, dakle i gay brakova, da to spada u ljudska prava kad je europski sud za ljudska prava ustanovio da to ne spada pod ljudska prava.

Dakle imamo potencijalnog diktatora i otvorenog lažljivca.

Ali muk.

što bi se dogodilo npr da je neki hadezeovac dokidao Ustav i demokraciju ,,kako bi se onda prašilo.

Jel to kontinuitet u SDP-eu. Zašto njima toliko smeta stav.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 18:17   #15
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
mene prvenstaveno zanima tko je taj mlađahni Peter Ustinov za koga do jučer nitko nije čuo koji su uzima za pravo da ukida demokraciju u Hrvatskoj.

da prijeti neprovedbom rezultata referenduma mada mu je to obaveza. I to je ponovilo masu stručnjaka za pravo i ustavno pravo.

Tko je Peđa Grbin da dokida Ustav u Hrvatskoj.

I zašto njegova stranka i njegovi glasači šute na njegove prijetnje dokidanja demokracije u Hrvatskoj.

I zašto laže da je pitanje braka, dakle i gay brakova, da to spada u ljudska prava kad je europski sud za ljudska prava ustanovio da to ne spada pod ljudska prava.

Dakle imamo potencijalnog diktatora i otvorenog lažljivca.

Ali muk.

što bi se dogodilo npr da je neki hadezeovac dokidao Ustav i demokraciju ,,kako bi se onda prašilo.

Jel to kontinuitet u SDP-eu. Zašto njima toliko smeta stav.
ili se pravi glup , pa laže ,spina , ili je stvarno glup .
koliko znam on šef SDPa u Istri .
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 18:21   #16
Čovjek obavlja posao odlično. Što se tu ima više diskutirati?
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 18:26   #17
To ćemo tek vidjeti kako ga obaljva,jer je ovo prva ozbiljnija stvar...

Ako će mijenjati priče i spinati kao Šeks bolje da sam da ostavku,ako ima obraza to će i učiniti...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 18:35   #18
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Čovjek obavlja posao odlično. Što se tu ima više diskutirati?
zagovora nepoštivanje ustavnog poredka i demokracije , i to je tebi odličan posao ?
očito pojam demokracije mu je nepoznat .
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 18:44   #19
Question

Nikad čuo, pa koji su oni nježnik da ih sve pamtim?
Pogledao sliku, skužio koja mu je funkcija...
http://www.tportal.hr/ResourceManage...9727&fmtId=131
TAKESHI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 19:00   #20
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
zagovora nepoštivanje ustavnog poredka i demokracije , i to je tebi odličan posao ?
očito pojam demokracije mu je nepoznat .
Ma gdje to on ne poštiva Ustav ili demokraciju?
Znaš i demokracija ima svoje okvire - pa mogu i ja reći - ej muški ajmo se udružiti da žene više nemaju pravo glasa jer hej, ipak živimo u demokraciji. Ne ide to samo tako.
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.