Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2017., 23:03   #4741
Čača se vraća !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 05.06.2017., 23:46   #4742
Upravo je u Pressingu na N1.
Zanimljiv sugovornik, ima što za reći.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 06.06.2017., 04:11   #4743
Čačić i Sanader, prva asocijacija na njih mi je Javno privatno partnerstvo, leglo korupcije i lopovluka!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 07.06.2017., 06:59   #4744
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Čačić i Sanader, prva asocijacija na njih mi je Javno privatno partnerstvo, leglo korupcije i lopovluka!
Čista kopija HNSa, evo sad će se HNS raspasti a NS-r će uzeti njegovu ulogu. Klijentelisti, karijeristi, polukriminalci, to je realna slika.
gigapop is offline  
Old 09.01.2019., 16:58   #4745
Nedjeljom u dva

Gost emisije "Nedjeljom u dva" je varaždinski župan i predsjednik stranke Narodni reformisti Radimir Čačić. Komentirat će politička zbivanja - od masovnih prebjega u Bandićeve redove do rada Plenkovićeve vlade i osobne podrške premijeru.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 09.01.2019., 22:46   #4746
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Nedjeljom u dva

Gost emisije "Nedjeljom u dva" je varaždinski župan i predsjednik stranke Narodni reformisti Radimir Čačić. Komentirat će politička zbivanja - od masovnih prebjega u Bandićeve redove do rada Plenkovićeve vlade i osobne podrške premijeru.
Ččć je napravio i radi odličan posao u Varaždinu..Navodno Hyundai otvara pogone u županiji.
Investicije su preko 700 milijuna kuna, itd.
Radimir zna posao.
Podržavam ga, cijenim što govori jer zna o čemu priča.

On zastupa tezu da je politika mjerljiva disciplina.
To je više nego dobro za naš okoliš naviknut na degeneričnost javnih poslova.
Sforza Aspang is offline  
Old 09.01.2019., 22:54   #4747
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
Čista kopija HNSa, evo sad će se HNS raspasti a NS-r će uzeti njegovu ulogu. Klijentelisti, karijeristi, polukriminalci, to je realna slika.
Naprosto nije tako kako tvrdiš.
Svaka stranka ima svoje kriminalce.
Ako HDZ prednjači sa 75 % baze koja je u nekom kriminalnom odnosu, HNS ili sad i NS -R obitava na 30 % svojih kriminalaca.

Nažalost politika privlači bitange i lopove.
Sforza Aspang is offline  
Old 10.01.2019., 20:01   #4748
Cacic nije bio sposoban mjesecima isplaćivati plaće radnicima u firmi gdje je bio direktor,(Koning, ne znam sad piše li se Coning), 2011 su radnici prosvjedovali protiv njega. Kao radnik sam se nalazio u firmi koja je podružnica Podravke, dolazio je i Cacic u obilazak pogona, plaća 2400 a državna firma. Uprava Podravke bila za spas Agrokora baš ko i Cacic. Privatni pogon nije njegova stvar vec stvar privatne inicijative. Cacic je uhljeb i crony kapitalist, član Rotary kluba koji je kartelno udružen u toj županiji da drže radnike na crkavici jer su cijene tržišta rada fiksne a apsurd je da za veliki projekt kakav je Hjundaji ti trebaš dozvolu takvih tipova i njihovih sudova. Jedan iz Reformista koji je imao poziciju je prepisivac na faksu kojeg znam i otišao tamo jer se nije mogao zaposliti ko inženjer pa mu je to izlaz iz siromaštva, znam ga pa ne bi o imenima. Kad vidim da mi takvi zauzimaju solidne pozicije u stranci ne znam što bi rekao. Ti ne možeš u toj županiji napraviti promjene jer si ekonomski oslabljen a sve gore je leglo udruženih uhljeba. Uzmimo samo ovu paralelu, Maric direktor Agrokora kojeg država spašava a Cacic Koning, vrana vrani oči ne vadi.

Kako se to radi kroz medije? Imaš Polanceca i misliš da je Podravka riješena, kao radnik vidiš drugu sliku, da je on tu bio pijun za javnost. Imaš Sanadera jer je prodavao poslovne subjekte na isti način ko što zagovaraju ovi sa Agrokorom, samo što nije bilo lexa INE i td. a onda dobis razne lexove koji to ozakonjuju. Najviše mu smetaju Most i Živi zid.
Detektor is offline  
Old 13.01.2019., 12:21   #4749
Milanović? Ako želi biti šef države, podržat ćemo ga!

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...mo-ga/8265875/
Bolji od tebe is offline  
Old 13.01.2019., 13:47   #4750
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Cacic nije bio sposoban mjesecima isplaćivati plaće radnicima u firmi gdje je bio direktor,(Koning, ne znam sad piše li se Coning), 2011 su radnici prosvjedovali protiv njega. Kao radnik sam se nalazio u firmi koja je podružnica Podravke, dolazio je i Cacic u obilazak pogona, plaća 2400 a državna firma. Uprava Podravke bila za spas Agrokora baš ko i Cacic. Privatni pogon nije njegova stvar vec stvar privatne inicijative. Cacic je uhljeb i crony kapitalist, član Rotary kluba koji je kartelno udružen u toj županiji da drže radnike na crkavici jer su cijene tržišta rada fiksne a apsurd je da za veliki projekt kakav je Hjundaji ti trebaš dozvolu takvih tipova i njihovih sudova. Jedan iz Reformista koji je imao poziciju je prepisivac na faksu kojeg znam i otišao tamo jer se nije mogao zaposliti ko inženjer pa mu je to izlaz iz siromaštva, znam ga pa ne bi o imenima. Kad vidim da mi takvi zauzimaju solidne pozicije u stranci ne znam što bi rekao. Ti ne možeš u toj županiji napraviti promjene jer si ekonomski oslabljen a sve gore je leglo udruženih uhljeba. Uzmimo samo ovu paralelu, Maric direktor Agrokora kojeg država spašava a Cacic Koning, vrana vrani oči ne vadi.

Kako se to radi kroz medije? Imaš Polanceca i misliš da je Podravka riješena, kao radnik vidiš drugu sliku, da je on tu bio pijun za javnost. Imaš Sanadera jer je prodavao poslovne subjekte na isti način ko što zagovaraju ovi sa Agrokorom, samo što nije bilo lexa INE i td. a onda dobis razne lexove koji to ozakonjuju. Najviše mu smetaju Most i Živi zid.
Kritika je opravdana i želim Ti zahvaliti i potaknuti te da nastaviš.

Naime, Čačić nije nimalo imun na kritike, i kao javna osoba ih zasigurno zaslužuje.
Slučaj njegove tvrtke Conning nije mi dovoljno poznat, no čuo sam od medijskih napisa mnoge nelogičnosti koje je trebalo istražiti..

Ono što bih rekao o reformistima i Čačiću je slijedeće;
-kao i svaka stranka trpe od lošeg ljudskog resursa koji iz sebičnih razloga čini sve samo u isključivo svoju korist...To je bolest balkanske političke svijesti izraslog iz istog mentaliteta

A, sada danas o Čačiću..Što je on osim bahatosti i naprasne naravi ?
Pa, sposoban je stvarati vrijednost..On je bio privatni poduzetnik i za vrijeme SFRJ..Nije živio od politike nego od svog rada.
Danas je Varaždinska županija najuspješnija..Ima stotine milijuna kuna investicija. Napose, Čačić je dobio izbore tek izašavši sa odslužene kazne.
Dakle, zašto Čačić ?
Pa, možda iz razloga što zna o čemu priča..Nije političar opće prakse..Za početak.
Sforza Aspang is offline  
Old 13.01.2019., 14:22   #4751
Kako se samo lizao, grlio i slikao sa onom ljudskom zmazanom krpom Bandićem. A sad ga je napustio i kao da nikad ništa nije bilo.
Čačić je očito skužio da je Mile psihofizička olupina i da mu je kraj blizu, pa ga je otkantao bez milosti. I Bandić bi njega da je obrnuto. Isti su...
__________________
https://www.zagreb.info
običan lik is offline  
Old 13.01.2019., 18:08   #4752
vidim da Cacica spominjete kao uspjesnog poduzetnika u bivsoj drzavi,nije to bas tako bilo,pitajte starije pa ce vam reci da je to obican lopov.Pitajte nekoga tko je radio u bivsem siz-u za skolstvo pa ce vam se rascistiti slika
papicdu1 is offline  
Old 13.01.2019., 20:02   #4753
Quote:
običan lik kaže: Pogledaj post
Kako se samo lizao, grlio i slikao sa onom ljudskom zmazanom krpom Bandićem. A sad ga je napustio i kao da nikad ništa nije bilo.
Čačić je očito skužio da je Mile psihofizička olupina i da mu je kraj blizu, pa ga je otkantao bez milosti. I Bandić bi njega da je obrnuto. Isti su...
Koliko god bio pokvaren, Čačić je ipak dosta razumniji i prizemniji čovjek. U nekom drugom društvu bi možda čak bio i kvalitetan političar...
The Great Duck is offline  
Old 15.01.2019., 11:16   #4754
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Transparentnost očekujem jedino od Mosta.
previše očekuješ od zadrtih čobana ala Bulj i Grmoja.
Bolji od tebe is offline  
Old 15.01.2019., 11:36   #4755
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
previše očekuješ od zadrtih čobana ala Bulj i Grmoja.
Baćo, jesi li to ti?
The Great Duck is offline  
Old 12.12.2019., 13:16   #4756
Čačić: Da, uhljebio sam Leverića. Ni prvi ni zadnji

više na: https://www.index.hr/vijesti/clanak/...i/2139724.aspx

Quote:
Čačić je u odgovoru vrlo jasno odgovorio da je Leverića uhljebio da ne radi ništa.

"Ja sam od prosinca 2011. do listopada 2012. godine bio ministar gospodarstva i prvi potpredsjednik vlade. I, zaista, energetika je bila poda mnom. Gospodin Leverić nije imao blage veze s tim. Ni u tragovima, a još i manje od toga. Imao sam želju odavde dovesti jednog uglednog i jakog čovjeka, koji je, nota bene, u HNS-u. Još uvijek. Riječ je o predsjedniku uprave nacionalnog trgovačkog lanca, Martinu Evačiću iz Petrijanca. Htio sam da mi jedan ozbiljan čovjek kao pomoćnik ministra pokriva trgovinu. Ali vlasnici te tvrtke odbili su ga pustiti jer nisu pristali na obeštećenje pa je odustao. Kako nisam imao drugog izbora, onda sam, ne znam više za što, uglavnom za ništa, uzeo Leverića. Tako to biva. Ponekad uzmete nekoga pa neka se nađe. Pomozi sirotu na svoju sramotu. Dečko je došao bez posla iz Medulina pa smo ga nekako uhljebili. Nije on prvi kojeg sam ja uhljebio, a možda ni zadnji", rekao je Čačić
uprolazu is offline  
Old 12.12.2019., 14:41   #4757
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post

On je bio privatni poduzetnik i za vrijeme SFRJ..Nije živio od politike nego od svog rada..
Imam poznanika (ja sam iz Varaždina, on također) koji poznaje Čačića još od njegovog prvog radnog dana i radnog mjesta. Projektni biro bivšeg građevinskog poduzeća Zagorje iz Varaždina... Ukratko, kad je Ratko malo "pohvatao konce" oko izrade projekata i izgradnje, došao je na ideju pokrenuti vlastitu tvrtku.

Nagovorio je većinu stručnjaka i "oteo ih" iz GP Zagorje u svoju privatnu tvrtku. Toliko o lojalnosti poslodavcu koji te je podigao na noge.. Drugi problem - kako pronaći i osigurati posao? Počelo je bjesomučno prekopavanje fondova u koje je Hrvatska izdvajala sredstva za pomoć nerazvijenim republikama i pokrajinama. S tim novcima Coning projektira i gradi autobusne kolodvore na Kosovu, kao i druge objekte javne namjene..
Slučajno sam tih godina bio u vojsci na Kosovu. Nisam se mogao načuditi, u kosovskim kasabama tipa Đakovica, Peć.. kao neki svemirski centar strše najmodernija zdanja autobusnih kolodvora, a okolo njih pasu krave i stoji civilizacija iz nekog sasvim drugog vijeka.


Quote:
Danas je Varaždinska županija najuspješnija..Ima stotine milijuna kuna investicija. Napose, Čačić je dobio izbore tek izašavši sa odslužene kazne. Dakle, zašto Čačić ? Pa, možda iz razloga što zna o čemu priča..Nije političar opće prakse..Za početak.
Vž županija napredna je zbog Slobodne zone Varaždin, i ostalih sličnih poduzetničkih zona, koje je pokrenuo Ivan Čehok. Čačić kao ministar gospodarstva u Račanovoj vladi jednom kunom nije pomogao izgradnji tih zona.

I sad na kraju najveće "svetogrđe" - potreban novac koji je nedostajao dao je Ivo Sanader, Čačić NULA KUNA. Isti taj Čačić danas je "najzaslužniji" u VŽ županiji.. ..
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Old 19.02.2020., 07:50   #4758
Boli njega kurac.

Quote:
“Ukratko, lijepo sam im rekao da sve to što ih zanima fino pitaju svoju mamu, s obzirom na to da mene ne smiju”, odrješit je bio Čačić u utorak u telefonskom razgovoru.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...tajte/9991870/
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is online now  
Old 22.05.2020., 16:37   #4759
VIDEO Dok je Divjak davala izjavu Čačić je iza nje radio grimase i pisao po dlanu

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...u/2184938.aspx

šta ga sunce udrilo u glavu
uprolazu is offline  
Old 23.05.2020., 11:23   #4760
Teški kreten.
Postoje ljudi koji za to stvorenje glasaju.
I ima ih pun kuac.
Boze pomozi.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.