Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2017., 03:02   #21
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Misliš da ja ne znam kako joj je Baldi uteg kojeg se neće lako riješit a kad već znaš, a vidim da znaš, kako je Baldi funkcionirao onda ne možeš nju stavljat u tu priču iako nominalno kao njegova zamjenica ne može se branit nisam znala.
Pa kako ti je onda ona prihvatljiva gradonacelnica?

Zanimljivo, stavio si transkript njezinog gostovanja u Presingu gdje priznaje da je Baldi muljao, ali nju to nije diralo jer ga ne moze smjeniti. Ali je zato bila na usluzi gradjanima i imala otvorena vrata. Ajme vrtickog li populizma.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 08:46   #22
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Pa kako ti je onda ona prihvatljiva gradonacelnica?

Zanimljivo, stavio si transkript njezinog gostovanja u Presingu gdje priznaje da je Baldi muljao, ali nju to nije diralo jer ga ne moze smjeniti. Ali je zato bila na usluzi gradjanima i imala otvorena vrata. Ajme vrtickog li populizma.
Pari da sam je ja kandidira.

Ja sam samo temu otvorio jer je red da je ima i ona a tko će za nju glasat je neka druga priča. Meni osobno je prihvatljivija od nekih drugih ali ja neću ni navijat ni nagovarat za nikoga jer to nije moj stil.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 09:23   #23
Najpametnije što može učiniti odustati je i pozvati birače SDP-a da glasaju za Marijanu Puljak, a kako bi pokušala pomrsiti konce drugom krugu u kojeg će inače otići HDZ-ov kandidat i Kerum.

Ali to je za ovakav SDP viša matematika ...
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 10:03   #24
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Najpametnije što može učiniti odustati je i pozvati birače SDP-a da glasaju za Marijanu Puljak
Prekasno. Da je bilo mudrosti, to su trebali napraviti na početku.

Osim toga, time bi SDP priznao da jedino u Koprivnici, Rijeci (s jednim upitnikom) i Zadru (s pet upitnika) ima relevantne kandidate. Možda sam nekoga preskočio, ali nitko mi više ne pada na pamet.

Čak i ako je Aida Batarelo kvalitetna kao osoba, u Otvorenom se savršeno vidio njen osnovni problem: bila je zamjenica bivšeg gradonačelnika i ne može se sad proglasiti nesudjelujućom i nemati pojma ni o čemu. Zbog toga, valjda, i njezin izrazito samozatajan i defanzivan nastup u Otvorenom.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.